Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Da se ja pitam a nazalost ne pitam se ..igrace koje bi bez razmisljanja doveo su Kaludjerovic iz Rada , Milovic iz Javora , Atanackovic iz Smedereva , Jao i Pavlovic iz Napretka.
Ovi momci su iznad naseg proseka i gotovo bi sigurno bili starteri.Za ostala pojacanja bogami ne znam..tj. kod nas ne znam.
Takodje ako Djumi odlazi za trenera bi voleo videti Pavkovica ,Brzica ili Crucica iz Javora koji je majstor taktike ,ala kopija Rajevca.
Mada u principu nisam za to da Djumi ode , ne zato sto mi se svidja njegov stil ,nego zato sto treba dati coveku sansu da krene od 0 ,isto kao sto sam rekao i za Merebu da cu suditi o njemu tek u narednoj sezoni kad malo navikne na drzavu grad ligu nas fudbal i kad nauci nesto bar fudbalskog srpskog.
Ali naravno ovako pricam(o) pred svaku novu sezonu i na kraju uvek bude isto..prc milojka..
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

shecky wrote:Da se ja pitam a nazalost ne pitam se ..igrace koje bi bez razmisljanja doveo su Kaludjerovic iz Rada , Milovic iz Javora , Atanackovic iz Smedereva , Jao i Pavlovic iz Napretka.
Ovi momci su iznad naseg proseka i gotovo bi sigurno bili starteri.Za ostala pojacanja bogami ne znam..tj. kod nas ne znam.
Takodje ako Djumi odlazi za trenera bi voleo videti Pavkovica ,Brzica ili Crucica iz Javora koji je majstor taktike ,ala kopija Rajevca.
Mada u principu nisam za to da Djumi ode , ne zato sto mi se svidja njegov stil ,nego zato sto treba dati coveku sansu da krene od 0 ,isto kao sto sam rekao i za Merebu da cu suditi o njemu tek u narednoj sezoni kad malo navikne na drzavu grad ligu nas fudbal i kad nauci nesto bar fudbalskog srpskog.
Ali naravno ovako pricam(o) pred svaku novu sezonu i na kraju uvek bude isto..prc milojka..
Zar Ubiparip nije naš?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

carlosns wrote:
shecky wrote:Da se ja pitam a nazalost ne pitam se ..igrace koje bi bez razmisljanja doveo su Kaludjerovic iz Rada , Milovic iz Javora , Atanackovic iz Smedereva , Jao i Pavlovic iz Napretka.
Ovi momci su iznad naseg proseka i gotovo bi sigurno bili starteri.Za ostala pojacanja bogami ne znam..tj. kod nas ne znam.
Takodje ako Djumi odlazi za trenera bi voleo videti Pavkovica ,Brzica ili Crucica iz Javora koji je majstor taktike ,ala kopija Rajevca.
Mada u principu nisam za to da Djumi ode , ne zato sto mi se svidja njegov stil ,nego zato sto treba dati coveku sansu da krene od 0 ,isto kao sto sam rekao i za Merebu da cu suditi o njemu tek u narednoj sezoni kad malo navikne na drzavu grad ligu nas fudbal i kad nauci nesto bar fudbalskog srpskog.
Ali naravno ovako pricam(o) pred svaku novu sezonu i na kraju uvek bude isto..prc milojka..
Zar Ubiparip nije naš?
Jeste, ali onaj mlađi. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Видим да су многи људи отписали Адамса, ја га не бих тако лако отписао мада је можда већ отишао. Оно што сам ја видео на тренингу пре финала купа је да је он скоро све лопте које је покупио послао у гол за разлику од осталих играча који су више промашивали гол а неки и лопту. Мислим да човек има завршницу,што нема нико у нашем тиму. Мислим да му треба дати шансу.
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Narodski receno

Adams ne zna lopte :oops:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

novosadjanin wrote:Prodati: Brkica, Tumbasevica, Tadica, Mrdju, Djurovskog
Oterati: Nestorovica, Djurisica, Lakica, Stjepanovica, Adamsa (Stojku i Maksimovica ako su uopste jos uvek ovde).
Plec i Hucisvili sami odlaze ili zavrsavaju karijeru.

Ostaju: Kesic, Ristic, Drinic, Vulicevic, Mojsov, Karan, Adjuru, Medojevic, Mitosevic, Smiljanic, Katai, Novakovic, Merebasvili, Bilbija, Mudrinski, Susnjar
Dovesti: golmana rezervu (mozda), desnog beka rezervu, stopera startera, stopera rezervu, levog beka startera, levog beka rezervu, levo i desno krilo (vratiti Stevanovica iz Borca) i jednog napadaca (ako planiramo da igramo sa 2 u spicu).


Plec, Adams i Djurisic sporazumno raskinuli ugovore. Stojka samovoljno otisao i kaznjen je suspenzijom 6 meseci. Stjepanovic ide na probu u Seltik :D
Jos Nestorovic i Lakic...
http://www.mondo.rs/s169597/Fudbal/VOSA ... piran.html
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

A kada će se politika kluba po pitanju transfera menjati?! Dokle god se politika transfera nepromeni, nama će se tragična priča iz prethodnih sezona ponavljati. Kratko i jasno, mi opet ceo tim menjamo i tako svake godine ista priča. Dovešćemo opet neke Nestore, rođake, "svetske superstarove" bez obeštećenja, Lilike, polu-amatere i veterane, koje ćemo trpeti do sledeće "frustracije" gosn. don preCednika. Pretpostavljam da sa Jankom neće produžiti ugovor i da će ga nekome pokloniti, slično kao sa Kizom, Stoletom, Grozdom i društvom. Pripreme će odraditi jedan trener, pa će dobiti otkaz posle maksimalno 3 meča. :pegla:

Panteliću, želimo planski urađen prelazni rok, pre priprema završen sa svim pozicijama popunjenim!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Pa di ga je taj Mojsov sad?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Račun u blokadi a mi sporazumno raskidamo ugovore! Bilo bi lepo da nam kažu koliko smo platili npr. Adamsa pa da vidimo koliko smo u minusu samo na ovom igraču. Jer setićete se da nam je ne tako davno obećano da će sve biti transparentno. Ne kažem za Pleča, on je i zaslužio da mu se izađe u susret. Stvarno bi za sve ovo neko trebao da odgovara, odavno nije bilo toliko promašenih investicija (Stojka, Đurišić, Adams, Nestorović...)! Samo ko će da odgovara, kad onaj što treba da kazni je i dovodio igrače i odlučivao o svemu. Naš klub dosta podseća na našu ligu, zvanično imamo 16 klubova ali realno liga postoji samo zbog dva BG kluba, ostali su tu da bi popunili broj. Tako i kod nas, pro forme, tu su razni direktori, sekretari, fantomski članovi upravnog odbora a realno samo jedan čovek se tu pita sve, ostali su tu reda radi i da bi u određenom trenutku ispali žrtveno jagnje. Kad dođe do turbulencije, The Great BB će prineti novu žrtvu FK Vojvodine isfrustriranoj raji koja je željna linča i na taj način vratiti sve u ravnotežu kako bi i dalje mogao da nastavi svoj lov u mutnom.

P.S.
JEDAN KLUB NA SVETU JAŠIM JA, ZA NJEGA NE DAM NI DINARA, VOJVODINA JEDNA JEDINA, POLA BELA POLA CRVENA!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Uvek sa tobom wrote:Pa di ga je taj Mojsov sad?
Pobeg`o glavom bez obzira :lol: :lol: :lol:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Čekaj, niko ne komentariše Stjepanovićevu probu u Seltiku?
Novi skeč Letećeg Cirkusa Monti Pajtona. :rolll:
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Red Marquis wrote:Čekaj, niko ne komentariše Stjepanovićevu probu u Seltiku?
Novi skeč Letećeg Cirkusa Monti Pajtona. :rolll:


Dinamo Tbilisi- crvena zvezda, Vojvodina prati igru svog konkurenta u prvenstvu i dovodi najboljeg igraca iz tima koji je umalo izbacio favorizovanu zvezdu.
Zeta- Glazgov Rendzers, Seltik prati igru svog konkurenta u prvenstvu i dovodi najboljeg igraca iz tima koji je umalo izbacio favorizovani Rendzers?
"Samo" jos treba da prodje probu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Hoće li biti oteran i onaj što je doveo Adamsa u klub?Ili će taj da bude nagrađen i unapređen?Sramota.
A šta ćemo sa izgubljenim novcem?Utrošićemo ono malo što budemo dobili za Mrđu, Tadića i Đurovskog za neke nove igrače preko veze iza kojih će neko stojati, a oni neće znati ni sa loptom da se sastave?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Marquis wrote:Čekaj, niko ne komentariše Stjepanovićevu probu u Seltiku?
Novi skeč Letećeg Cirkusa Monti Pajtona. :rolll:
Takve gluposti nisu vredne slova na tastaturi.Kao i odlazak Tadica u Sampu ili Hihon,Djurovskog u Leverkuzen,kapetana Dragana u Italiju itd.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Mare wrote:Račun u blokadi a mi sporazumno raskidamo ugovore! Bilo bi lepo da nam kažu koliko smo platili npr. Adamsa pa da vidimo koliko smo u minusu samo na ovom igraču. Jer setićete se da nam je ne tako davno obećano da će sve biti transparentno. Ne kažem za Pleča, on je i zaslužio da mu se izađe u susret. Stvarno bi za sve ovo neko trebao da odgovara, odavno nije bilo toliko promašenih investicija (Stojka, Đurišić, Adams, Nestorović...)! Samo ko će da odgovara, kad onaj što treba da kazni je i dovodio igrače i odlučivao o svemu. Naš klub dosta podseća na našu ligu, zvanično imamo 16 klubova ali realno liga postoji samo zbog dva BG kluba, ostali su tu da bi popunili broj. Tako i kod nas, pro forme, tu su razni direktori, sekretari, fantomski članovi upravnog odbora a realno samo jedan čovek se tu pita sve, ostali su tu reda radi i da bi u određenom trenutku ispali žrtveno jagnje. Kad dođe do turbulencije, The Great BB će prineti novu žrtvu FK Vojvodine isfrustriranoj raji koja je željna linča i na taj način vratiti sve u ravnotežu kako bi i dalje mogao da nastavi svoj lov u mutnom.

P.S.
JEDAN KLUB NA SVETU JAŠIM JA, ZA NJEGA NE DAM NI DINARA, VOJVODINA JEDNA JEDINA, POLA BELA POLA CRVENA!

Pun pogodak sa konstatacijom da svi timovi u nasoj ligi ( sem blizanaca) sluze samo da popune broj.

Ja bih samo dodao da mi tu imamo specijalan polozaj. Zaduzeni smo da svakog leta dajemo pompezne najave napada na titulu, te se tako stvara lazna slika u medijima kako je konacno jedan klub spreman da prekine dominaciju blizanaca. Nasa istorija i dve titule nam daju i pravo da igramo ovu ulogu pajaca. Recimo, da li bi neko i sekundu poverovao da Borca ili Cuka najavljuju titulu ?

Cirkus ce se nastaviti i tokom leta, samo je kod mene zavladala jedna velika promena. Proslo leto sam provodio sate i sate po forumima, zeljno iscekujuci nova pojacanja, razmisljao sam o mnogim kombinacijama i formacijama naseg tima. Sada cu uci u sezonu apsolutno ravnodusan, kap je prelila casu. I dalje cu redovno ici na nase utakmice i aktivno ucestvovati na forumu, ali unapred se mirim sa bilo kakvim pozitivnim ucinkom u sezoni. To je najbolji lek za borbu protiv depresije.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Post Reply