Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Malo da parafraziram:

S verom u sebe, za Novi Sad i Vojvodinu!
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

Фирмаши, јунаци, ваша присутност је привремено обрисана из успомена, бивствовања животне колотечине и књига града Новог Сада на таман толико времена колико је потребно да из Београда донесете куп.. Ви сте данас на часном задатку, на бранику спортског поноса нашег града. Ваша срца,грла и дланови данас бране част свих оних генерација на које су истресане фрустрације братства-јединства, национал еуфорије, турбо револуције, великобратовско-фармерско-survivorske популације.

Време јеее,ПОЛАЗАААААК !!!
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
до нове аритмије - до нове победе !!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

SAMO BORBENO!!!
User avatar
magistar cho
Posts: 181
Joined: Wed Jan 27, 2010 7:18 pm
Location: Liman

Post by magistar cho »

POLAZAK! SAMO HRABRO DO NOVE POBEDE!!!
North will prevail...
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
UH!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

E moj Djumi, sta je sve Napoleon morao da uradi da bi usao u istoriju... a vi niste u stanju odigrati FUDBAL 90 minuta!!!!

Pozdrav za naseg trenera,upravu i sve igrace....

S postovanjem,
Magarac (po ko zna koji put)
Image
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

OVO SE ZOVE PUNJENJE BORANIJE!!!DJUMI,DOBAR SI COVEK,ALI SI NULA OD TRENERA!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Bilo je poraza, i bice ih jos... DOGODINE - TITULA U NS!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Ја мислим да ни они сами нису ово могли да сањају.
Какве ми голове примимо и све остало...
Некако се види да смо сви ИЗГОРЕЛИ пре утакмице, и играчи и ми. Невероватан је то осећај био.

Само је сад смешна прича да је утакмицу преломио промашај Мрђе.

Нажалост, нашем тренеру је ово трећа утакмица против звезде и трећи пут 3:0. Најгоре што сам ја помислио чак на то пре утакмице, али наравно тада ми је било јако нереално.

Изгорели смо.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Igraci 0,Djumi 0,izmene 0,borbenost 0,komunikacija 0!!!!!!KAKO VAS SVE NIJE SRAMOTA?KAKO VAS NIJE SRAMOTA LJUDI KOJI SU PREVALILI PUT DO BEOGRADA DA BI GLEDALI OVU TORTURU!!?!I ZASTO JA JEDNOM NEMOGU DA DODJEM U SKOLU SA OSMEHOM NA LICU JER SMO NAPUNILI CIGANIJU NASRED BGA?Ma bio bis recan samo da smo igrali fudbal,al ovo je sve bilo samo fudbal ne.I sada samo sebe mogu da pitam zbog koga su meni krenule suze kad smo primili treci gol!Ovo vise nije Vojvodina,svakog ko je predstavljao Vosu danas,od igraca do samog Bate treba da je sramota svih onih generacija koje mozda i nisu osvojile kup,ali su zato izginule za njega!Jedini respekt za Firmu.Svaka cast.Gledam utamicu,90i minut a na kameri vidis jug u transu,svi skacu i masu salovima/maicama.
_________________
IGRATE KO PI*KE!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Ja ne kapiram samo kako to da cigani uvek imaju motiva da se bore za nesto sto su osvojili 22 puta, a mi nikad nemamo kad igramo to jebeno finale!?

I dokle cemo da igramo protiv baba-roge to finale, stalno nam plasi decu. Nije lepo.

Zasto nase nisu pustili na jug do samog pocetka saznacemo po povratku nasih, ali moj utisak je da je izdanje igraca, navijaca i kompletnog rukovodstva bilo ispod svakog nivoa za jedno finale!!!

SAN I DALJE OSTAJE SAMO SAN.... dokle vise...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Moje vidjenje: i odmah da se ogradim,nemam ja nikakve fudbalske skole,ni fudbalsko znanje,i ne mora da znaci da sam u pravu,ali ovu utakmicu smo izgubili jer smo postavili ocajnu taktiku.... Zvezda i Partizan su dva sveta po koncepciji igre,i ono sto je bilo super sa Partizanom ovde se nije smelo postaviti.I mislim da nas je samo bog tj.kisan teren spasao,da ne dobijemo jos bar dva,jer su nas unistavali dubinskim loptama,koje su na srecu dobijale ubrzanja na mokrom terenu,pa nisu bile upotrebljive.Zvezda nas procitala kao citanku.Ubili nas dugim loptama,gde se videla nemoc nase odbrane,sasekli Tadica u korenu (dobro,to i nije bio neki problem),i na kraju kurvanjski mudro odigrali onaj prekid (kad zamalo tuca ne izbi),jer smo iz takvih akcija (kontranapad) mi ustvari i najjaci.A sta tek reci za "fatality" udarac zvezdinog trenera... Strasne izmene covek izvrsi... kad je video da ustvari oni nemaju koga da se boje,ucinio je ono sto bi svaki navijac pozeleo... PUUUUUNI BORANIJU!!!!
TomaNS... bilo je poraza,ali ovde ne boli poraz,vec nacin na koji mi izgubimo mec.Ja sam mec napustio u 80.minutu i ne znam konacan ishod....
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sta ti je proklet klub! Sta reci, jako sam razocaran, ali mi koji navijamo za Vojvodinu smo se vec i navikli na razocarenja...

Po meni, glavna razlika izmedju ove utakmice i polufinala je Tadic. Protiv partizana mu je sve polazilo od ruke, radio je sta je hteo, a danas bas nista, kao da i nije bio na terenu. Celu utakmicu kao da smo igrali sa 10-oricom zbog njega. Postavili smo i tada kao i sada igru na kontre prepustajuci inicijativu protivniku, tada je upalilo (dali smo prvi gol pa su grobari morali da srljaju), i sada za malo da upali (Mrdjina sansa koju je Stamenkovic odbranio) ali je sve palo u vodu kad smo primili gol. Kao da Plan B nije postojao za takvu situaciju, cigani se povlace, vuku vreme, drze loptu u nogama, izvlace nas, igraju ono sto smo mu trebali da igramo, a mi bez ideje, samo bunarimo...

Takodje, problem je i sto su nam glavni (na papiru) igraci - Tadic, Mrdja, Mario - mnogo svileni, mekani u duelima, suvise lako padaju. Ne mogu da zamerim Mrdji zelju danas, covek se borio, ali jebiga. Mario je "stos" igrac, ne znas sta da ocekujes od njega, ali danas bas nista u napadu nije napravio. Vracao se nazad, borio se, ali rezultat = nula.

Isto sam razocaran Medinim ucinkom, i on je veci deo utakmice nestajao sa terena. Karan prespor, ispada iz igre, pretrcavaju ga - kad vec imamo jednog sporog stopera u ekipi (Pleca) trebalo bi da drugi bude neko brzi, jer Plec zbog godina ne moze da stigne da pozatvara.

Djura po meni solidan, opet problemi sa predajom lopte ali grizao je celu utakmicu, i napred i nazad, presekao je nebrojeno napada. Novakovic dobar (mozda i najbolji nas igrac danas), Vule i Tumba standardni, Brka takodje, mislim da nije kriv za golove, a imao je par odlicnih intervencija koje su nas spasle prave katastrofe. Rezervisti se nisu puno videli u tom jadu i tugi na kraju utakmice, no drago mi je sto su Vuk i Mudri dobili priliku da istrce na teren u finalu kupa.

Jos jedna sezona protracena, jos jedna velika propustena sansa, jos jedno veliko razocarenje... no, glavu gore jer dogodine, sigurno, 100%,

KUP JE NAS!!!!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Svi su generali posle bitke jel... hehe pa necu da budem jedan, tako da jedino mogu reci da na opste iznenadjenje jedini koji je DOBRO odigrao mec je Adjuru!! ostali? ..i 0 je prevelika ocena za njih...Al ajd kada sam vec pomenuo najboljeg onda da kazem da je najgori od losih bio Medojevic.
Sto se navijaca tice to me ne zanima ,ja ne navijam za Vosu zbog navijaca nego zbog kluba..tima..
Ah da.. jel jos uvek ima neki pametnjakovic ovde koji i dalje tvrdi da smo mi veliki klub? Videli smo danas kako to veliki klub radi.. pa cak ako je on vestacka komunisticka tvorevina..ali ona je imala 20.000 navijaca danas ,a nasih bar duplo manje nego pre 3 god. ,zatim igrali su agresivniije ,srdacnije a mi ko babe u rikverc.
Sve u svemu rezultat realan ,i takodje ne bih zeleo da zvezda bude prva jel ovakvom igrom ne zasluzujemo uefa ligu, niti nam trebaju pokloni od cigana.
A sto se njih tice ..no frx ..pa smejacemo se mi njima kad puknu protiv nekih Kiprana i sl.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Radoye wrote:jer dogodine, sigurno, 100%,

KUP JE NAS!!!!
:cheers:
Locked