22. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Istok ili zapad? :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

ice wrote:
Lala sa zapada wrote:
ice wrote:Inače,utisak dana za mene je bilo radovanje Plečove kćerke posle postignutih golova.Bila je najradosnija od svih,slatko dete. :wink:

A i Pleč se čak smejao kada je Risto Lakić krenuo u napad i to sve govori samo za sebe. :lol:
Gde si bio? Da li si popricao sa Plecom? :D
Bio sam blizu,a na kraju su se ljudi slikali sa njim.Legenda.
E,sada si se Ice izdao,konačno sam skontao ko si ti :) .
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Lala sa zapada wrote:Istok ili zapad? :D
Pa zapad naravno.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Friend wrote:
ice wrote:
Lala sa zapada wrote: Gde si bio? Da li si popricao sa Plecom? :D
Bio sam blizu,a na kraju su se ljudi slikali sa njim.Legenda.
E,sada si se Ice izdao,konačno sam skontao ko si ti :) .
Pa nije da se krijem. :wink:
Ja se nisam slikao inače. :lol:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Lala sa zapada wrote:E moj Bogdane, nije ni bitno sta misle ljudi koji redovno dolaze i gledaju tu sramotu od fudbala. Bitno je da se Risto aktivira, verovatno ga forsiramo kako bi ga na leto prodali na Tajland ili Indoneziju.
Ma strasno,ako se meni smucilo ovo,a idem mozda 4-5 godina na utakmice...necu ni da pomislim kako je vama...iskreno,razocarao sam se u Djumija....pa svi znamo da je prvenstvo izgubljeno...zasto ne dati sansu nekima oz omladinske ili onima koji su tek usli u prvi tim?Ma jad,beda i tuga...kad sam ga video stomak mi se prevrnuo...
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

ice wrote:
Lala sa zapada wrote:Istok ili zapad? :D
Pa zapad naravno.
Eh, sada mi zao sto nisam bio u blizini da se slikam, Plec mi je bas gotivan lik. :D

Iza mene neka zena celu utakmicu sugerisala da ce nam igra zivnuti ako udje Stjepanovic. Jos jedan dokaz da zene treba drzati dalje od fudbala. :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Bogdan96 wrote:
Lala sa zapada wrote:E moj Bogdane, nije ni bitno sta misle ljudi koji redovno dolaze i gledaju tu sramotu od fudbala. Bitno je da se Risto aktivira, verovatno ga forsiramo kako bi ga na leto prodali na Tajland ili Indoneziju.
Ma strasno,ako se meni smucilo ovo,a idem mozda 4-5 godina na utakmice...necu ni da pomislim kako je vama...iskreno,razocarao sam se u Djumija....pa svi znamo da je prvenstvo izgubljeno...zasto ne dati sansu nekima oz omladinske ili onima koji su tek usli u prvi tim?Ma jad,beda i tuga...kad sam ga video stomak mi se prevrnuo...
Ja razumem Djumija i mislim da je Kokanidja pre neki dan dobro napisao da smatra da on želi da što je moguće bolje uigra ove igrače,čime bi pokušao da napravi neki rezultat protiv Partizana.On se tu sigurno nada dobrom rezultatu,mada ne valja biti preterani optimista.Verujem da ako tu ne bi smo uspeli,da bi Djumi konačno dao šansu nekim mlađim igračima.
Samo,tu postoje još 3 stvari koje treba spomenuti.
Prva-Bez obzira na sve mi protiv Partizana šansu nemamo,ipak se igra u gostima,mi nemamo odbranu,a ako ustreba i sudija će umešati svoje prste.
Druga-Posle te utakmice ostaje još mali broj utakmica u domaćem prvenstvu,a verujem da će i protiv Spartaka igrati ista postava.Tako da je to nedovoljno za mlade igrače da se dokažu.Možda bi im baš Partizan bio idealno vatreno krštenje i to bi puno značilo za njihove karijere.
Treća-Kada je sve već tako,kojeg đavola onda Risto Lakić traži u našoj ekipi?
Last edited by ice on Sat Apr 03, 2010 8:22 pm, edited 1 time in total.
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Ovo je tragedija, pa kako je moguce da ovako bedno igramo... Plasio sam se trenera jakog na recima, ali ovo je mnogo gore... Lakic je dokaz da trener bira 2-3 igraca za ostalo je zaduzena uprava... Bravo treneru risto je pravi izbor, svi na forumu podrzavamo ovaj "hrabar" potez.... Jojjjj zivote, i sada najtuznije kada nam trener iz strucnog ugla bude objasnio sjajan potez za ristom.... Ne znam za vas ali ja to necu citati....
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ice, mene upravo nervira ta logika naseg kluba. Sta sada? Polazemo sve nade u iksustvo kapitena i Tadica? Kada su pomenuti igraci uradili bilo sta u duelima sa blizancima? Da mi to nemamo neki carobni stapic, pa ce oni sada zaigrati dobro? Nervira me zato sto smo propustili jos jednu priliku, recimo, Vuk je mogao docekati taj mec u kupu sa 5-6 takmicarskih utakmica u nogama.

Najvise me nervira sto se kolektivno tesimo pricama o narednoj sezoni, zivimo u uverenju da ce se pojaviti svetlo na kraju tunela. Znajuci nasu upravu, bojim se da ce se tokom sledeceg leta javiti i pojaviti samo neki novi kapiten i neki novi Tadic. Prica o mladim igracima iz nase skole i jednakoj sansi za sve ce i dalje ostati demagogija.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
kuzma liman
Posts: 538
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

dapokalypto wrote:
kuzma liman wrote:Ko je celavi i kakva je njegova funkcija u klubu ? da li je on trener ili djumi ?
Ja tako zamisljam menadzere :D :D :D
Kad sam ga prvi put video pre jedno 3 godine mislio sam de je petkovicev menadzer ... a sad mi nista nije jasno sta on tu trazi i kako pored trenera moze da se dere na igrace i da im govori sta da rade ?
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Bravo Ice, puna podrška tvom mišljenju, potpisujem sve što si rekao u poslednjem postu! I ja isto mislim da nemamo šanse protiv partizana u Kupu, jer ceo sistem je tako namešten da se blizanci sastanu u finalu. Opet, to ubacivanje mladih igrača na tako važan meč može biti mač sa dve oštrice, jer sa jedne strane oni su nepoznanica i nisu pročitani mogu da ih iznanade, grišće da se dokažu, a sa druge strane moguće je da će ih velika trema uhvatiti i da će nas zato nakantati i tako te mlade momke poprilično psihološki unakaziti, ali dati im i želju za osvetom u narednim sezonama. U svakom slučaju mi tu nemamo šta da izgubimo! Sve se to može lepo izbalansirati i ubaciti nekoliko igrača, na primer Febera na levog beka, Medu na štopera, Kataia i Smiljanića na krila, Mitoša na sredinu, Adamsa ili Šušnjara u napad. Bar 3 nova da vidimo u prvih 11. Ovi starosedeoci u prvom timu bi bili odlična alternativa sa klupe. Kakva bi to paklena ekipa bila! :D Ali to su sve naši pusti snovi, jer se zna ko ima zacementirano mesto i ko se gura da se proda :cry: Ponavljam, mi u Kupu nemamo šta da izgubimo!
Last edited by Zeljafcv on Sat Apr 03, 2010 8:33 pm, edited 1 time in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Lala sa zapada wrote:Ice, mene upravo nervira ta logika naseg kluba. Sta sada? Polazemo sve nade u iksustvo kapitena i Tadica? Kada su pomenuti igraci uradili bilo sta u duelima sa blizancima? Da mi to nemamo neki carobni stapic, pa ce oni sada zaigrati dobro? Nervira me zato sto smo propustili jos jednu priliku, recimo, Vuk je mogao docekati taj mec u kupu sa 5-6 takmicarskih utakmica u nogama.

Najvise me nervira sto se kolektivno tesimo pricama o narednoj sezoni, zivimo u uverenju da ce se pojaviti svetlo na kraju tunela. Znajuci nasu upravu, bojim se da ce se tokom sledeceg leta javiti i pojaviti samo neki novi kapiten i neki novi Tadic. Prica o mladim igracima iz nase skole i jednakoj sansi za sve ce i dalje ostati demagogija.
Tačno tako,ali u to treba ubediti i ove naše drage gazde iz uprave,a trener bi za ubacivanje mladih igrača u vatru kada je teško trebao da ima mnogo više hrabrosti.
Izgleda da se svi drže onoga puta koji poznaju,bez obzira što je taj put možda u stanju raspadanja i oronuo,jer svi se boje da skrenu ne znajući šta ih čeka tamo.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Zeljafcv wrote:Bravo Ice, puna podrška tvom mišljenju, potpisujem sve što si rekao u poslednjem postu! I ja isto mislim da nemamo šanse protiv partizana u Kupu, jer ceo sistem je tako namešten da se blizanci sastanu u finalu.
Manite se vise tih teorija zavere,kakvi bre crni sistemi njima trebaju protiv nas ovako jadnih?!Pa mi smo ove godine cetiri puta igrali protiv njih i u svakoj utakmici sem prve protiv zvezde smo izigrani i ponizeni i to na terenu a ne van njega!"Nikad jadnija zvezda","Nikad slabiji partizan"?!A mi?!Jaki ko zemlja..
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Tačno Zeljo,svi mi to znamo,ali opet nam ništa ne vredi kada promena neće biti.
I sada kada gledam unazad dolazim do zaključka da se nama prvi tim praktično uopšte ne menja(mislim na one igrače koji su u tim periodima bili u klubu) već jako,jako dugo.
Sećam se da smo davno,na onom starom klupskom forumu kritikovali tadašnje trenere kako previše menjaju i kako nemamo jednu dobro uigranu ekipu koja će duže igrati zajedno,ali od tada se situacija preokrenula za 180 stepeni i otišla u drugu krajnost.Sećam se kako smo svi kritikovali Đoinčevića onomad kada je oba Jovanovića vadio iz igre protiv groblja,a bilo je još sličnih situacija.
Sada međutim ni gvozdenim maljem ne možeš oterati pojedine igrače iz startnih jedanaest.
Jedini trener koji je imao petlju bio je Rajevac,jer tada kada smo igrali finale kupa on je uspeo i da ima uigranu prvu postavi i da po potrebi bez razmišljanja zameni pojedine igrače(Kačar je čas igrao,a čas ne na primer),a na pojedinim mečevima je na primer igrala skroz druga postava(Zvezda na Marakani,Apatin,bilo je toga još).Od tada,sve ide totalno nizbrdo.
Nekako me to i navodi na zaključak da su neki dobri potezi nove uprave tada bili čisto mazanje očiju navijačima i stvaranja zalihe podrške za baš ovakva vremena.
vladans wrote:
Zeljafcv wrote:Bravo Ice, puna podrška tvom mišljenju, potpisujem sve što si rekao u poslednjem postu! I ja isto mislim da nemamo šanse protiv partizana u Kupu, jer ceo sistem je tako namešten da se blizanci sastanu u finalu.
Manite se vise tih teorija zavere,kakvi bre crni sistemi njima trebaju protiv nas ovako jadnih?!Pa mi smo ove godine cetiri puta igrali protiv njih i u svakoj utakmici sem prve protiv zvezde smo izigrani i ponizeni i to na terenu a ne van njega!"Nikad jadnija zvezda","Nikad slabiji partizan"?!A mi?!Jaki ko zemlja..
U pravu si apsolutno.
Nego,samo je napomenuto da ako baš bude trebalo,imaće oni i podršku sudija,a sve u prilog tvrdnji da mi nešto moramo da menjamo sada,a ne da sa nekakvim lažnim optimizmom čekamo taj meč polufinala kupa.Za nas je on manje bitan i to treba prihvatiti.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Zeljafcv wrote: Sve se to može lepo izbalansirati i ubaciti nekoliko igrača, na primer Febera na levog beka, Medu na štopera, Kataia i Smiljanića na krila, Mitoša na sredinu, Adamsa ili Šušnjara u napad. Bar 3 nova da vidimo u prvih 11. Ovi starosedeoci u prvom timu bi bili odlična alternativa sa klupe. Kakva bi to paklena ekipa bila! :D
Za sve treba postojati oderdjeni sistem, ne moze se svako ko je talenat samo gurnuti u prvi tim i cekati da pocne da pruza odredjene partije, pa ne ide to tako ljudi!
Ovaj tim, manje vise u ovom sastavu koji si nabrojao gledam redovno protiv nizeligasa u prijateljskim utakmicama i to dosta neozbiljno izgleda, a zamisli kako bi izgledalo protiv prvoligasa! Ti momci ne mogu da budu nosioci igre u ovom trenutku, oni treba postepeno da se uvode u prvi tim, a ne na silu da se ubacuju, to nikom ne bi koristilo, ni nama ni njima! Smiljanic ne nastavlja po starom nego je jos gori, da vam kazem sta je sad uradio verovali ne bi :wink:
Jesu Susnjar, Mitosevic, Katai talenti, ali ljudi, talenti, ne vanzemaljaci, ne Mesi koji je sa 17 godina bio skoro glavni igrac Barse!
Oni su u okvirima ove nase lige talenti, igraci koji ce tek za godinu, dve donositi odredjenu razliku na terenu!
Mi imamo jednu gadnu osobinu da mnogo, mnogo preuvelicavamo talenat nasih igraca (ne mislim samo na nas navijace Vose vec ukupno Srpsku fudbalsku javnost)! Talenat svakog igraca preuvelicamo otprilike 3 puta!

Prosle godine je Ofk pokusao sa dramaticnim podmladjivanjem i da nisu namestili neke utakmice (zadnju cini mi se) ispali bi iz lige!
Locked