Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Puno sreće želim Djumiju!
Nemojmo unapred donositi neke zaključke,Djumi je i ovim potezom pokazao da se ne boji izazova i teškoća,a verujem da ima već pripremljen plan kako da ekipa zaigra onako kako može.
Što se tiče uprave,mislim da u slučaju da opet nešto zabrljaju imamo svako pravo da iskažemo naše nezadovoljstvo i da ih oteramo.Tada će i na nama biti ponešto.
Zamolio bih Djumija da ne napušta forum,već da koliko mu obaveze budu dozvoljavale bude ovde i podeli sa nama svoje razmišljanja.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

djumi uz tebe su slaninari!!!!
Firma Bulevar
Posts: 23
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:40 pm
Location: Novi Sad, SRBIJA

Post by Firma Bulevar »

Gospodine Djuricicu, zelim Vam puno srece, hrabrosti strpljenja, napadackog fudbala i pobeda! Konacno jedna vest koja me je obradovala vise od folaska Bilbije i Merebe. Nadam se samo da ce Vas pustiti da radite u miru i da Vam se nece drugi mesati u posao.

P.S. Sal na promociji - SVAKA CAST!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

servalsorim wrote:Ђуми пуно среће ти желим а посебно да освојиш куп!!!Мислим да си урадио врло храбар потез тиме што си преузео стару даму у оваквом тешком тренутку!!!Уз стару даму иде само прави господин.Немој дозволити да те ови хахари изиграју.
Šta reći Djumi :?: osim:
ČESTITAM NA PONOVLJENOJ HRABROSTI I SREĆNO TI BILO :!:
(sve ostalo je već napisano u postovima iznad)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Srećno Đumi!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Sve najbolje i sretno!
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Sve najbolje i puno uspeha, jer vasi uspesi su i nasi ;)

Zelim da postanete Vojvodinin Ser Djumi sa makar upola staza kao i onaj originalni Ser A.
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Došao je i taj dugo očekivani trenutak, dan Đumijevog povratka u Vošu. U poslednji trenutak, reklo bi se.
Treneru, verujem da znate šta nam je činiti. Ne sme biti dilema po tom pitanju. Očekujem korenite promene već od prvog dana, našu decu na terenu i Gruju u stručnom štabu. Za sve poteze koji će ići u tom pravcu, imate beskrajno strpljenje i podršku.

Sreća nam nije potrebna, već puno zdrave pameti, znanja i teškog rada. Prilika da predvodite jednu sjajnu generaciju mladih igrača je jedinstvena. Iskoristite je!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Pozdravljam povratak Djumija!Nadam se da ce raditi u skladu sa onim sto je pisao ovde po forumu.Ocekujem konacno najboljih 11 na terenu,Brkica kapitena i nasu decu u protokolu za utakmicu.Ako Djumi bude na klupi(ili ne daj Boze u prvih 11) imao Djurisica,Stjepanovica,Djurovskog i ostalu bandu,ako Tadic i Mrdja ne odu na klupu na hladjenje u narednih par utakmica,ja vise necu dolaziti da gledam utakmice sve dok je BB show na repertoaru Karadjordja.Ima Djumi kredita do partizana nesto da promeni,jer ako i protiv njih bude sastav koji je igrao kod prethodna 2 trenera,ja nemam vise sta da trazim na stadionu do neke postene privatizacije i nekih boljih i postenijih vremena za nasu Vosu.Nadam se da ce Trener ispuniti ocekivanja svih nas,za svoje,a i nase dobro!Srecno Voso!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

milos wrote:djumi uz tebe su slaninari!!!!
DAJ GOL!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Opaaaa... mnogo novosti danas na forumu... tacno sam znao da ce Djumi postati nas novi trener,jer sam sinoc spazio PRIJATELJA kako se sunja po forumu :lol: E sad,Prijatelju,ako si od danas nenad69 :lol: mislim da ti je nepotrebno tako nesto.Jednom PRIJATELJ uvek PRIJATELJ :wink:

Ma,lako cemo mi sa njim,nego... sta cemo sa Djumijem!? :lol:
Taman smo poceli (nas dva) lepo komunicirati,zar sad opet da moram zaratiti s njim... ih bre,kud ga vratiste!? :lol:

Ajd sad ozbiljno :wink:

Djumi,pre svega dobro nam dosao na trenersku klupu.Drago mi je sto si ponovo sa nama,ali ti ovaj put iskreno,zelim mnoooogo vise srece nego sto si je imao prosli put.
Mislim da u nasem "duelu" vodim jedno 3:0... sad se verovatno i sam pitas: "kakav duel?Kakvih 3:0?" Recicu ti samo ovako: Utakmica na Lionu,Marko Jovanovic i igra i rezultat u Banatu.
Mislim da ako ne vec na sledecoj utakmici,a onda na drugoj po redu od kako si na klupi Vose imas velike sanse da ne samo poravnas na 3:3,vec i da povedes... sansi ima... e sad,da li ces ih realizovati poput Mrdje ili ces biti odlucan i hrabar kao kapiten Brkic,videcemo :wink:

Iskreno,moja ocekivanja su,da ces sad biti dosta "pitomiji",da nece biti radikalnih rezova kao kod prvog mandata,ali i kao takav,imas velike sanse da unapredis i nasu igru i nase rezultate.Pa i sam si pre dve nedelje rekao da Vosa ima najjaci tim u zemlji.... krupne reci :lol: ,molim potvrdu!!!! 8)

Sta ocekujem od novog trenera?
Pre svega da igramo napadacki,atraktivno,da igramo svoju igru,kao reprezentacija trenutno... sto rece Antara:"Dok ja vodim,nikada necemo poceti mec inferiorno" .Djumi,neka ekipa odigra svaki mec kao onaj na Marakani,pa... necemo bas uvek izgubiti 3:0 :wink:

SRECNO!!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Opaaaa... mnogo novosti danas na forumu... tacno sam znao da ce Djumi postati nas novi trener,jer sam sinoc spazio PRIJATELJA kako se sunja po forumu :lol: E sad,Prijatelju,ako si od danas nenad69 :lol: mislim da ti je nepotrebno tako nesto.Jednom PRIJATELJ uvek PRIJATELJ :wink:

Ma,lako cemo mi sa njim,nego... sta cemo sa Djumijem!? :lol:
Taman smo poceli (nas dva) lepo komunicirati,zar sad opet da moram zaratiti s njim... ih bre,kud ga vratiste!? :lol:

Ajd sad ozbiljno :wink:

Djumi,pre svega dobro nam dosao na trenersku klupu.Drago mi je sto si ponovo sa nama,ali ti ovaj put iskreno,zelim mnoooogo vise srece nego sto si je imao prosli put.
Mislim da u nasem "duelu" vodim jedno 3:0... sad se verovatno i sam pitas: "kakav duel?Kakvih 3:0?" Recicu ti samo ovako: Utakmica na Lionu,Marko Jovanovic i igra i rezultat u Banatu.
Mislim da ako ne vec na sledecoj utakmici,a onda na drugoj po redu od kako si na klupi Vose imas velike sanse da ne samo poravnas na 3:3,vec i da povedes... sansi ima... e sad,da li ces ih realizovati poput Mrdje ili ces biti odlucan i hrabar kao kapiten Brkic,videcemo :wink:

Iskreno,moja ocekivanja su,da ces sad biti dosta "pitomiji",da nece biti radikalnih rezova kao kod prvog mandata,ali i kao takav,imas velike sanse da unapredis i nasu igru i nase rezultate.Pa i sam si pre dve nedelje rekao da Vosa ima najjaci tim u zemlji.... krupne reci :lol: ,molim potvrdu!!!! 8)

Sta ocekujem od novog trenera?
Pre svega da igramo napadacki,atraktivno,da igramo svoju igru,kao reprezentacija trenutno... sto rece Antara:"Dok ja vodim,nikada necemo poceti mec inferiorno" .Djumi,neka ekipa odigra svaki mec kao onaj na Marakani,pa... necemo bas uvek izgubiti 3:0 :wink:

SRECNO!!!!
Auu, planuće ponovo ,,stara vatra" na Forumu :lol:
Danas fali samo jedan do ""stotke" 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Djumi, ucini da kad me neko pita za koga navijam, ne moram u startu da imam smisljenu pricu na bezbroj glupih i stereotipnih pitanja posle odgovora. Srecno!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Kada je konferencija povodom imenovanja gospodina Djumija?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Post Reply