"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

mihailov wrote:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 15749.html
Evo citam peti put i ne verujem :shock:
Ovo je genijalno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Red Marquis wrote:
mihailov wrote:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 15749.html
Evo citam peti put i ne verujem :shock:
E, ovo je najdrskije saopstenje nekog od blizanaca u poslednjih 10 godina. Samo oni i groblje imaju pritisak i ozbiljne meceve...Kolika uobrazenost!
Oni su mafija! Kakav brend, kakva institucija, mafija je to! Sada klub mora ići na sigurno, bez zaletanja. Strašno.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uvek sa tobom wrote:
mihailov wrote:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 15749.html
Evo citam peti put i ne verujem :shock:
:lol: Pa koji su to cigani neverovatno...Ocekujem da nasa uprava odgovori na ovu glupost,a ne da svaki put cute :twisted:
Pita mali ciga tatu: Tatko, tatko, esmo mi c'gani zato sto se ne peremo?

Esmo, sine, zato smo c'gani!

A esmo mi c'gani i zato sto krademo?

Esmo, sine, i zato!

A esmo mi c'gani i sto navijamo za zvezdu?

E, sine, tol'ki c'gani vec nismo!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Kakva drskost...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne mogu da opišem kakav bes kulja u meni ovih dana,a sve zarad te čergarske prljavštine koja izvodi neku principijelnost,a u stvari baljezga takve ogavštine da to nije ni za gradsku kanalizaciju.
Prvo se i FK Čerga oglasio povodom dešavanja na rukometu sa tvrdnjom da je sve izrežirano,a sada ovo.
Pa kakvi su to zlikovci one najgore vrste,majku im pokvarenu.
Svašta bih napisao,ali bolje ne.

Taj Stamenković nema pojma,lako mu je uostalom bilo kada je igrao gomilu nameštenih utakmica.Iskazao se na primer protiv Slavije iz Praga.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Lepo rece cika Jova-Ciganin hvali svoga konja :mrgreen: Salu na stranu,ne treba se potresati mnogo oko ovakvih budala,ovog je lopta pogodila mnogo puta u glavu dok se aktivno bavio fudbalom.Bitno je misljenje selektora,a sve ostalo je na Brki,ako bude dobro branio,nema zime za njega,JAR je vrlo blizu.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Samo sam ih cekao, tek ce da krene sa ovakvim stvarima. Proslo svetsko prvenstvo novinari su gotovo do nervnog sloma doveli Iliju Petkovica, al` ne brinem i ne sumnjam u izbor Radomira Antica, koji je psihicki daleko jaci od Ilije.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

O kom pritisku prica ta bitanga? Sem Novog Sada, Zvezdi je svaka gostujuca utakmica domacinska jer su stadioni ispunjeni sa lokalnom ciganijom.

Da nije taj Stamenkovic branio i na pripremama kada su dobili 4 komada od Poljaka?

Krenulo je lobiranje za njihove invalide sve u nadi da ce neko zavrsiti kao putnik za JA. Svesni su njihovi menadzeri da ih samo tako mogu nekom uvaliti...
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Sjajno,i onda se pitamo zašto sve više naših sposrtista brani boje druge zemlje.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Friend wrote:Sjajno,i onda se pitamo zašto sve više naših sposrtista brani boje druge zemlje.
:!:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Krasa odgovara na pitanja navijaca na sajtu UEFA.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... +questions

Izmedju ostalog:


You were a Vojvodina player, but which club do you like more: Partizan or Crvena Zvezda?

Krasić: The only club I support in Serbia is Vojvodina. That's where I started my career and they are the only team I support.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Brane wrote:Krasa odgovara na pitanja navijaca na sajtu UEFA.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... +questions

Izmedju ostalog:


You were a Vojvodina player, but which club do you like more: Partizan or Crvena Zvezda?

Krasić: The only club I support in Serbia is Vojvodina. That's where I started my career and they are the only team I support.

Sada je ostalo jos samo da se Krasa registruje na forum. Kapa dole majstore! Gojko je isto takav momak, Brka i Meda u danasnjem timu. Uskoro ce ih biti toliko da ce i stranci poceti da shvataju da ne navijaju svi ili za Zvezdu ili za Partizan.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Brane wrote:Krasa odgovara na pitanja navijaca na sajtu UEFA.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... +questions

Izmedju ostalog:


You were a Vojvodina player, but which club do you like more: Partizan or Crvena Zvezda?

Krasić: The only club I support in Serbia is Vojvodina. That's where I started my career and they are the only team I support.
Svaka čast Miloše :!: :hurray:
Nažalost, kod nas ima još jako puno ljudi koji to ne mogu da shvate (jer prevazilazi njihove skromne kapacitete, pa postavljaju lažna pitanja i dileme).
Najlakše je ovde biti navijač blizanaca. Sve strukture društva ti teraju vodu na vodenicu.Ne moraš ništa da znaš, a sve imaš.Namešta ti se i šakom i kapom, decenijama.Nema jeda. Prava uživancija, dok se ne izađe u Evropu i zvekne o ledinu.
Dok, samo prave vrednosti tamo opstaju: Krasa, Lane, Gojko, Stepi.... :D :cheers:

PS
Verujem da Gdin Antić neće podleći takvim podmetanjima (tipa Stamenković), kao što to nije uradio ni jesenas, za jedan sličan takav pokušaj, kada se dosta ljudi ovde usprotivio takvoj praksi, tražeći da jedino merilo vrednosti za poziv u državni tim bude isključivo teren i fudbalska perspektiva Reprezentacije.I danas imam poverenje u Antićevo trenersko ime, znanje, iskustvo i lično dostojanstvo.
Last edited by Turija on Tue Feb 23, 2010 7:46 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nema reči da se opiše to koliko se divim ovom čoveku(mislim naravno na Krasića) iz dana u dan.
On je tihe prirode,nikad nije bio nametljiv,fino vaspitan i kao takvoga valjda su ga razni novinari često nalazili kao pogodnu metu za razne manipulacije i bezobrazna pitanja.Sećam se kada je jednom gostovao na SOS kanalu,a onaj maloumni novinar(koji sada redom nudi reflektore,a pre je na Avali izigravao kalčo reportera sa sombrerom) Jovanović ga je upitao "Za koga stvarno navijaš,Zvezdu ili Partizan?" I Miloš mu je odgovorio baš kako treba,mada je ovaj i dalje bio uporan.
Krasić je i prava ljudina,sećate se valjda one priče kako je pomogao našim radnicima iz Moskve kada su trebali hitno da odu majci na sahranu u Srbiju,a nisu imali para.Mnogo puta je pomagao i u humanitarne svrhe,a nadasve je skroman momak i nikad,ali baš nikad ga nisam čuo da hvali neki svoj učinak i sebe stavlja u prvi plan.
A nije mu baš ni bio najlakši životni put.
Puno sreće za Miloša u daljoj karijeri i da kao što je i sam rekao karijeru završi u njegovoj i našoj Voši.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Firma Bulevar
Posts: 23
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:40 pm
Location: Novi Sad, SRBIJA

Post by Firma Bulevar »

Svaka cast Krasicu...

A evo i Aleksica
http://www.novosti.rs/code/navigate.php ... %20aleksic
VRATIĆU SE U VOJVODINU
MLADI fudbaler smatra da ni on ni Vojvodina ne treba mnogo da žale zbog ranog rastanka.
- Na neki način mi je krivo što nisam ostavio dublji trag, a proveo sam u klubu devet godina. Međutim, niko ne treba mnogo da žali, ja sam dobio priliku da napredujem, a klub je zaradio od transfera. Ostaće mi Vojvodina i njeni navijači u najlepšem sećanju i jednog dana ću se sigurno vratiti - poručio je Aleksić.
Post Reply