15. kolo: Napredak-Vojvodina 2:0

ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Nego jel nam Napredak, Javor i Rad vracaju bodove na prolece :?: Jel smo sa njima igrali 3 za 3 ili smo samo prodali utakmce a na prolece cemo kako vec kome bude trebalo :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

ssnigd wrote:Nego jel nam Napredak, Javor i Rad vracaju bodove na prolece :?: Jel smo sa njima igrali 3 za 3 ili smo samo prodali utakmce a na prolece cemo kako vec kome bude trebalo :?:
Daj uozbilji se molim te? Ko će nama da daje pare za bodove, pa ovaj tim je katastrofa bre, nemoj time da ih uzdižeš molim te :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

šumar wrote:Ova današnja blamaža koju bih opisao kao kombinaciju neznanja i nezalaganja, mogla bi kada bi bilo pameti da ima i sretan epilog, pod uslovom da naš kako ga od milošte prozva ganac Adams "Butke" ima dobre oči i dobre namere.
METLA ! METLA! METLA!
Nadam se da Bata ima toliko pameti da bi to ko treba da ode obavezno, ko treba da ostane obavezno, ko može i ne mora da ostane kao i ko bi trebao da eventualno dođe prepustio treneru da mu predloži.
Meni se čini da bi se trebalo potruditi da ostanu obavezno samo otprilike trećina igrača, npr.Brka, Meda,Vule kao i svi ovi talentovani klinci, da bi otprilike trećinu trebalo obavezno pozdraviti jer nemaju ni minimum kvaliteta,npr. Lakić,Peković,Stjepanović.
Ne mogu da ne napišem da sam oduševljen sa današnjim izdanjem FIRME, pokazali su da su u ovom momentu najsvetlija tačka FK Vojvodine i najbolji/najverniji/ navijači u državi.
Šta znam,ovo zadnje je poprilično subjektivno i iz našeg ugla.Svaka čast svim momcima,ali isto to za sebe mogu da kažu i navijači Zemuna,Radničkog iz Niša,Radničkog iz Kragujevca,da ne pričam o Proleteru....I oni su uvek uz klub,verni,ali im to nešto previše ne pomaže da im klubovi ne tonu sve dublje.
Uprave očigledno u tim situacijama misle da imaju i dalje legitimitet da rade šta god požele.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1439
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

ice wrote:
šumar wrote:Ova današnja blamaža koju bih opisao kao kombinaciju neznanja i nezalaganja, mogla bi kada bi bilo pameti da ima i sretan epilog, pod uslovom da naš kako ga od milošte prozva ganac Adams "Butke" ima dobre oči i dobre namere.
METLA ! METLA! METLA!
Nadam se da Bata ima toliko pameti da bi to ko treba da ode obavezno, ko treba da ostane obavezno, ko može i ne mora da ostane kao i ko bi trebao da eventualno dođe prepustio treneru da mu predloži.
Meni se čini da bi se trebalo potruditi da ostanu obavezno samo otprilike trećina igrača, npr.Brka, Meda,Vule kao i svi ovi talentovani klinci, da bi otprilike trećinu trebalo obavezno pozdraviti jer nemaju ni minimum kvaliteta,npr. Lakić,Peković,Stjepanović.
Ne mogu da ne napišem da sam oduševljen sa današnjim izdanjem FIRME, pokazali su da su u ovom momentu najsvetlija tačka FK Vojvodine i najbolji/najverniji/ navijači u državi.
Šta znam,ovo zadnje je poprilično subjektivno i iz našeg ugla.Svaka čast svim momcima,ali isto to za sebe mogu da kažu i navijači Zemuna,Radničkog iz Niša,Radničkog iz Kragujevca,da ne pričam o Proleteru....I oni su uvek uz klub,verni,ali im to nešto previše ne pomaže da im klubovi ne tonu sve dublje.
Uprave očigledno u tim situacijama misle da imaju i dalje legitimitet da rade šta god požele.
Jadno je to sto taj radnicki,zemun nemaju takve igrace kakve mi imamo pa zato tonu,a izgleda da i mi imamo iste te igrace samo naduvane do neba.... :roll:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Slažem se sa ovim što je ICE napisao, ali ipak sam hteo da istaknem da su otišli u KŠ posle dva poraza,po lošem vremenu i uprkos TV prenosu.Navijali su i kada se gubilo što je šokiralo i TV komentatora.Slažem se da i Rad i Zemun isto imaju verne navijače.
Naravno da ne mislim da navijači treba da budu makako da su verni inertna masa bez svog mišljenja i stava.Upravo oni treba da budu kreatori i učesnici smišljenih protesta kada stvari idu ovako kao što je nama sada krenulo.
Ja mislim da bojkot nije dobro rešenje, bolje je doći na stadion i izraziti svoje nezadovoljstvo.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

šumar wrote:Slažem se sa ovim što je ICE napisao, ali ipak sam hteo da istaknem da su otišli u KŠ posle dva poraza,po lošem vremenu i uprkos TV prenosu.Navijali su i kada se gubilo što je šokiralo i TV komentatora.Slažem se da i Rad i Zemun isto imaju verne navijače.
Naravno da ne mislim da navijači treba da budu makako da su verni inertna masa bez svog mišljenja i stava.Upravo oni treba da budu kreatori i učesnici smišljenih protesta kada stvari idu ovako kao što je nama sada krenulo.
Ja mislim da bojkot nije dobro rešenje, bolje je doći na stadion i izraziti svoje nezadovoljstvo.
Znam šta si hteo da istakneš i apsolutno se slažem.Zbog toga me i neka posebna tuga bila uhvatila.

Što se tiče ovog zadnjeg,mi jednostavno nismo u stanju da izrazimo nezadovoljstvo,to je taj naš mentalitet,nazovimo ga kako hoćemo,pokazalo se to više puta do sada i uzevši to u obzir smatram da je ipak rešenje ono što sam ja napisao.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Uvek sa tobom wrote:
ice wrote:
šumar wrote:Ova današnja blamaža koju bih opisao kao kombinaciju neznanja i nezalaganja, mogla bi kada bi bilo pameti da ima i sretan epilog, pod uslovom da naš kako ga od milošte prozva ganac Adams "Butke" ima dobre oči i dobre namere.
METLA ! METLA! METLA!
Nadam se da Bata ima toliko pameti da bi to ko treba da ode obavezno, ko treba da ostane obavezno, ko može i ne mora da ostane kao i ko bi trebao da eventualno dođe prepustio treneru da mu predloži.
Meni se čini da bi se trebalo potruditi da ostanu obavezno samo otprilike trećina igrača, npr.Brka, Meda,Vule kao i svi ovi talentovani klinci, da bi otprilike trećinu trebalo obavezno pozdraviti jer nemaju ni minimum kvaliteta,npr. Lakić,Peković,Stjepanović.
Ne mogu da ne napišem da sam oduševljen sa današnjim izdanjem FIRME, pokazali su da su u ovom momentu najsvetlija tačka FK Vojvodine i najbolji/najverniji/ navijači u državi.
Šta znam,ovo zadnje je poprilično subjektivno i iz našeg ugla.Svaka čast svim momcima,ali isto to za sebe mogu da kažu i navijači Zemuna,Radničkog iz Niša,Radničkog iz Kragujevca,da ne pričam o Proleteru....I oni su uvek uz klub,verni,ali im to nešto previše ne pomaže da im klubovi ne tonu sve dublje.
Uprave očigledno u tim situacijama misle da imaju i dalje legitimitet da rade šta god požele.
Jadno je to sto taj radnicki,zemun nemaju takve igrace kakve mi imamo pa zato tonu,a izgleda da i mi imamo iste te igrace samo naduvane do neba.... :roll:
Time naša bruka doseže frapantne razmere.I dalje smatram da imamo osetno kvalitetniji tim od Zvezde,čak i sa pojedinim rupama u ekipi.Ali to je dalekoooo od dovoljnog.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Dajte ljudi.. nemojte više to, oni su dobri ali zvezde su naopačke okrenute.. pa pokazali su koliko znaju, pored svih ostalih problema, jednostavno ipak je ovo slab tim i tačka..
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Na kraju se ispostavilo da je tim ne samo slab,već očajan,ali mnogi igrači su poprilično nazadovali.Atmosfera u ekipi je očajna,a rupe u timu i problemi umesto da su se rešavali,samo su se produbljivali.
I ko je za to kriv pored tih igrača kojima je očigledno dozvoljeno da rade šta hoće?Uprava naravno.Glavni krivac koji je većinu tih igrača i doveo i namerno zanemario činjenicu da nam je ostalo par šupljih pozicija u timu.

I kako posle svega očekivati da ta ista uprava uradi nešto valjano u prelaznom roku?Ja im ništa ne verujem,ama baš ništa.
Ali možda će Bata opet da pregovara sa 6 stranih trenera?Ili ovog puta sa 60 stranih igrača?A pravilo o strancima računajući i Crnogorce i Srbe iz Bosne već sledeće sezone stupa na snagu.
U klubu kao da to ne znaju(ili se prave blesavi) pa gomilaju strance.
Ma nesposobnjakovići jedni NAPOLJE!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

vladans wrote:Mogu samo da zamislim koliko bi tek poraza imali,golova primili..da na klupi nemamo tako autoritativnog,strucnog,kvalitetnog,ozbiljnog,ultra giga mega Sosu...vratio konacno "nase"dete Ristu..jedino mu danas sreca nije bila saveznik..al dobro,ima vremena,taman da lepo prezimi kod nas,pa da na prolece svi zajedno procvetamo!
Auuuuu ovo je jako dobro :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Evo, da se ukljucim posle duze vremena pauze. Sto neko rece: Zasto se uvek nasiroko pise kada klubu ide lose :)
Problemi pocinju uvek na leto.
Simptomi su uvek isti. Pojacavamo se slabim igracima, stalno se menjaju treneri i stalno se najavljuje prvo mesto i osvajanje kupa,tj borba na dva fronta.
Ne znam da li je neko primetio ili samo ja padam u te prosvecene :)
Scenario u poslednjih par godina:
1. Prodavanje vecine igraca iz prvog tima
2. Dolazak trenera koji najavljuje 2 trofeja
3. Dolazak pojacanja - od onih koji se najavljuju uglavnom dodju neke trece varijante.
4. Pocne prvenstvo, izgubi se prikljucak, menja se trener.

Za moj info: Gde su Smiljanic i Ubiparip? (gde igraju)
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cause wrote:Za moj info: Gde su Smiljanic i Ubiparip? (gde igraju)
Smiljanic bi trebao da je kod nas (ali ne igra) a Ubiparip je u Spartaku i reseta mreze...
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Izasao je novi album novosadskog benda Atheist Rap, inace besplatan za skidanje...

http://www.youtube.com/watch?v=84xk4oRIqmU

Uprava - napolje!

Igra se drevna igra,vrlo lako prepoznatljiva;
mada su sada mutnija vremena pravila su jasnija:
izađemo-kao, odigramo-kao, pobedimo-kao,
- opet najebemo kao Žuti!

Refren:
Nešto tu mora da se menja.
Neko bi trebalo da plati.
Ovako svako radi samo za dobrobit gazde klubova
- punimo tuđe džepove!

Teren je u očajnom stanju, izgleda kao da gore biti ne može.
Od celog stadiona ostalo je samo trulo parče svečane lože.
Navijači spremni da ubijaju zbog „voljenog tima,
a uprava, dok utakmice namešta,
jeftinim kineskim vatrometom
odvlači pažnju od nove pljačke.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

limanfkv wrote:Izasao je novi album novosadskog benda Atheist Rap, inace besplatan za skidanje...

http://www.youtube.com/watch?v=84xk4oRIqmU

Uprava - napolje!

Igra se drevna igra,vrlo lako prepoznatljiva;
mada su sada mutnija vremena pravila su jasnija:
izađemo-kao, odigramo-kao, pobedimo-kao,
- opet najebemo kao Žuti!

Refren:
Nešto tu mora da se menja.
Neko bi trebalo da plati.
Ovako svako radi samo za dobrobit gazde klubova
- punimo tuđe džepove!

Teren je u očajnom stanju, izgleda kao da gore biti ne može.
Od celog stadiona ostalo je samo trulo parče svečane lože.
Navijači spremni da ubijaju zbog „voljenog tima,
a uprava, dok utakmice namešta,
jeftinim kineskim vatrometom
odvlači pažnju od nove pljačke.
Zar nije to sustina svega?
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Bratac ne razumem sta si hteo da kazes?
Locked