Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... -7957.html

Све је извесније да ће кешоловац на клупу да би опростио дуг.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Milan
Posts: 4262
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Davno nije vladalo ovakvo zatišije. Nadam se da nas ne očekuje bura...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Kosanović rekao uslove?
06. oktobar 2009. | 18:09 | Izvor: Sportske.net

Vojvodina i dalje okleva, direktor Pantelić sa službenog puta poručio da još ništa nije gotovo. Sa Kosanovićem izgleda razgovarano, ali još nema odluke.

Miodrag Pantelić, direktor Vojvodine kaže da je na službenom putu, ali da klub radi na dovođenju novog trenera.

Nezvanično se saznaje da je razgovarano sa Miloradom Kosanovićem, da je on postavio svoje uslove i da je sada na rukovodstvu kluba da definiše svoja očekivanja i donese odluku.

Videćemo hoće li do četvrtka kada „Voša“ proslavlja 20 godina od poslednje titule, odnosno 95 godina postojanja, biti imenovan novi trener.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Pantelicu, ti odlazis sa sledecim trenerom :!:

Aj' sad kad znas idi na sluzbeni put i pamet u glavu sa kim pijes kafu.
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

NECU KOSANA !!! Bolje i Dzimi nego ovaj. Kad cemo mi jedanput dobiti normalnog trenera :?: :!:
sam svoj najveci neprijatelj
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Kakav crni Kosan, pa ja cu prvi da se nabijem na kapiju stadiona i da bojkotujem krmka....KOSANE GUBI SE IZ VOSE....

Isto tako kakav dzimi, pa da valja trenirao bi neki klub posle vose, dosta mi je vise pacijenata sa taktikom iz srednjeg veka....

Ako neko od ova dva bolida sedne na nasu klupu, mislim i da je panta-mega direktor zavrsio svoju karijeru pre nego li je i poceo....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Marić hipotetički: "Ne bih pristao da budem trener Voše dok ne isplate dug"
Izvor: Sportske.net, Sport

Bivši trener figurira kao jedan od kandidata za naslednika Stepanovića. Međutim klub mu je dužan 26 000 evra. "O mom angažmanu nema ni govora, dok mi ne isplate taj novac", rekao Marić.

Vojvodina i dalje nije isplatila dug Zoranu Mariću. Prošle godine trener Novosađana potražuje još 26 000 evra, a Udruženje trenera je zapretilo sankcijama, odnosno nedobijanjem licence za novog šefa struke.

Njih niko ne shvata ozbiljno, a u „Voši“ tvrde da će novac isplatiti, ne samo Mariću već i Stepanoviću.

„Mi smo veliki klub i znamo svoje obaveze“, kaže gensek Rabrenović.

Marić to nije komentarisao, on i dalje čeka zarađeno, i dodaje da je na potezu klub, on više ništa ne može da uradi. Međutim, na pitanje da li bi pristao da bude trener Vojvodine, ako mu ponude to mesto, vrlo je decidiran.

„Dok Vojvodina ne plati ono što mi je dužna, o tome nema razgovora“, jasan je Marić.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Iz dobro obavestenih izvora saznao sam da je u uzi krug kandidata za trenera Vojvodine usao i Djumi.

Ako realno sagledamo, nije slucajno.
Od selektiranih igraca za njegovog trenerskog mandata imali smo mnogostruke koristi(Kacar,Djuric..),to nam je jos i Kiza, Savo Kovacevic je najbolji strelac druge lige,Borko Pavlovic talenat na koga je u jednom trenutku PSG bacio oko (to je ono sto mi u ovom trenutku pada na pamet)e sad sto je u to vreme Vojvodina bila na najnizim granama i sto nije mogla da uprava isprati igrace i strucni stab,to je vec druga stvar.
Djumi zna da prepozna talenat kod mladog igraca i verujem da bi u ovom timu okosnica za godinu,dve bili mladi igraci Vojvodine Meda,Aleksic,Mitosevic,Stevanovic a NE "potencijalna pojacanja" koja nikad ne pokazu svoj raskosni i nikad otkriveni talenat.

Iskusniji je za 5 godina,skolovovaniji, glavni ispitivac i predavac u skoli za trenere i svi trenerski magovi nase lige su isli kod njega na skolovanje i samim tim mu je poznat "kapacitet" svih njih te stoga bi vecina ekipa bila unapred procitana.


Ono sa cime me je Djumi kupio za sva vremena je pocepan ugovor posle otkaza i oprost Vojvodini svih njegovih potrazivanja do kraja ugovora, a ne kao ovi poslednjih par komada sto vole Vojvodinu do poslednjeg evra.

Nadam se da ce i nas Predsednik ispravno izvagati i doneti odluku koja nam moze samo koristiti, i zato

DJUMI, NAS TRENER!!!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Stara Garda wrote:Iz dobro obavestenih izvora saznao sam da je u uzi krug kandidata za trenera Vojvodine usao i Djumi.

Ako realno sagledamo, nije slucajno.
Od selektiranih igraca za njegovog trenerskog mandata imali smo mnogostruke koristi(Kacar,Djuric..),to nam je jos i Kiza, Savo Kovacevic je najbolji strelac druge lige,Borko Pavlovic talenat na koga je u jednom trenutku PSG bacio oko (to je ono sto mi u ovom trenutku pada na pamet)e sad sto je u to vreme Vojvodina bila na najnizim granama i sto nije mogla da uprava isprati igrace i strucni stab,to je vec druga stvar.
Djumi zna da prepozna talenat kod mladog igraca i verujem da bi u ovom timu okosnica za godinu,dve bili mladi igraci Vojvodine Meda,Aleksic,Mitosevic,Stevanovic a NE "potencijalna pojacanja" koja nikad ne pokazu svoj raskosni i nikad otkriveni talenat.

Iskusniji je za 5 godina,skolovovaniji, glavni ispitivac i predavac u skoli za trenere i svi trenerski magovi nase lige su isli kod njega na skolovanje i samim tim mu je poznat "kapacitet" svih njih te stoga bi vecina ekipa bila unapred procitana.


Ono sa cime me je Djumi kupio za sva vremena je pocepan ugovor posle otkaza i oprost Vojvodini svih njegovih potrazivanja do kraja ugovora, a ne kao ovi poslednjih par komada sto vole Vojvodinu do poslednjeg evra.

Nadam se da ce i nas Predsednik ispravno izvagati i doneti odluku koja nam moze samo koristiti, i zato

DJUMI, NAS TRENER!!!
:!: :!: :!: :hurray:
Samo sa Djumijem možemo ostvariti zacrtane (višegodišnje) planove sa našim mladim igračima.To je dokazano još pre 4 godine, kada je Vojvodina profilisala svoje najbolje i najskuplje igrače, a kasnije sav taj Trenerov rad naplatila.Red bi bio da se Djumiju vrati pravom šansom u Voši.
Mada mi to, još uvek, izgleda u sferi filmske fantastike. No, sve je moguće, ako Predsednik prelomi i genseka vrati u Kancelariju.A tu tek ima posla preko glave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Fudbal: Posejao sam povratak
17.08.2005
dnevnik

MILAN ĐURIČIĆ PO ODLASKU IZ VOJVODINE

Izutetno emotivno primio je odlazak s mesta šefa stručnog štaba FK Vojvodina Milan Đuričić. Još jednom ističući slogan “jednom za Vošu, uvek uz Vošu”, Đuričić je najavio da je onim što je uradio tokom svog boravka u Novom Sadu, praktično posejao povratak u crveno-bele redove.

Rastanak je usledio brže nego što ste mogli da ga očekujete?
- Dogovor s rukovodstvom bio je drugačiji. Pričali smo o podmlađivanju ekipe po svaku cenu, a onda je jasno da moraju da trpe i rezultati. Da sam s igračima koji su mi sada na raspolaganju i zdravim Dunđerskim, Pekarićem i Popovićem prošao pripreme i izgubio od Borca, sam bih podneo ostavku - istakao je Đuričić.



Vama je bar poznato fudbalsko pravilo, da prvi za rezultate ceh plaća trener?
- Rekao sam i na početku prvenstva da snosim punu odgovornost za rezultate. Ipak, fudbalerima sam napomenuo da ćemo grdnih problema imati u prva četiri kola, baš zbog specifične situacije u vezi s igračkim kadrom. Još tada sam naglasio, da “ako preživim” te mečeve, Vojvodina će sigurno obezbediti plasman na evropsku scenu. I sada čvrsto stojim na tom uverenju.

Navijači
Đuričić se zahvalio na izuzetnoj saradnji celokupnom stručnom štabu, a posebno navijačima.
- Imao sam sve vreme njihovu iskrenu podršku. Hvala svima, a posebno bih istakao navijače s klupskog internet foruma, koji predstavljaju pravu avangardu FK Vojvodina.

Pomoć
Po dolasku u Vojvodinu, Milan Đuričić je rekao da će pocepati ugovor kada u klubu ocene da nisu zadovoljni njegovim radom.
- Obećanje sam ispunio. Očekujem da mi Vojvodina isplati ono što sam zaradio do momenta kada mi je saopšteno da sam smenjen. U klubu dobro znaju koliko mi je sledovalo ugovorom, a sveznalice i kritičare, takozvane prijatelje kluba, savetujem neka se odrknu bar deset posto od onog koliko sam ja, pa će Vojvodina brzo izaći iz finansijske krize.

Po malo nekorektno zvuči prema vašem nasledniku?
- Zbog čega? Mogu mene da osporavaju takozvani stručnjaci koji nemaju treninga u saveznom rangu koliko ja imam utakmica. Ali, ne mogu da mi ospore da sam istrajao na sistemu “4-4-2” uprkos silnim otporima, ne mogu da mi ospore afirmaciju Kačara i Pavlovića, a neka se kritičari prisete u kakvim sam okolnostima radio. Ne krijem, očekivao sam da ću dobiti šansu i u utakmici s Radom, ali prihvatam da je ovo sastavni deo posla. Jedino neću da prihvatim omalovažavanje i nekorektnost.

Olako ste obećali Evropu?
- Ovaj tim Vojvodine ima kvalitet. Ja sam udarao temelj, ali nestrpljivi su kometarisali krov. Stvaranje tima je dug proces, za koji u Vojvodini, očigledno, nisu imali dovoljno sluha. Uostalom, vreme će pokazati da li sam bio u pravu. Podmlađivanje tima nosi u sebi ogroman rezultatski rizik, ali i zahteva međusobno poverenje. Kada sam podneo izveštaj posle prošlog prvenstva, dobio sam jednoglasnu podršku. Sada se ispostavilo da je goli rezultat u prvom planu. Zato i nisam hteo da ponudim ostavku jer bih time preuzeo odgovornost za učinjeno. Ovako, posle smene, odgovornost je preuzelo klupsko rukovodstvo.

Niko Vam ne osporava rad i uvođenje mladih igrača iz podmlatka u prvi tim, ali mnogo zamerki ima na igrače pristigle zimus iz drugih klubova?
- Maslić je morao da ode jer nije bio prihvaćen i nije iskoristio šansu. Đurić je veliki potencijal i budućnost je Vojvodine. Kizito je reprezentativac Ugande, a njegovo igranje, uprkos kašnjenju na pripreme, iznudila je povreda Popovića. Milutinović ima ubedljivo najbolje fizičke predispozicije u klubu i očekujem da potvrdi kvalitet. Ocena da je Todić za mene najbolji golman u zemlji, dovoljno govori o Ristićevim pozicijama. Drakulić, Milosavljević, Stošić i Nastić, koji su nedavno stigli, opravdaće epitet pojačanja.

Najviše ste želeli Milana Davidova, a upravo je njegov gol za Borac u prvom kolu nagovestio ovakav epilog?
- Reč je o sjajnom igraču koji je bio spreman da dođe u Novi Sad. Nije došao, jer Vojvodina nije mogla da mu odmah isplati ponuđenih 15.000 evra.

Koliko je rastanak s Govedaricom uticao na vaše pozicije?
- Vojvodini nedostaje igrač tipa Govedarice. Time sam sve rekao.

Šta dalje planirate?
- Na redu je sticanje “profi licence” u septembru, a onda, videćemo. Sigurno je da ću u subotu biti na istočnoj tribini i sa “Starom gardom” navijati za Vojvodinu u meču s Radom - rekao je Milan Đuričić, iza kojeg će pored afirmacije Gojka Kačara i Borislava Pavlovića, izborenog opstanka u prošloj sezoni, ostati i skor od: pet pobeda, četiri remija i osam poraza, uz gol razliku 13:20, koliko je zabeležio u 17 prvenstvenih nastupa kao šef stručnog štaba Vojvodine.

Sava Savić
Mislim da je doslo vreme da se Djumi vrati u svoju Vosu! Njega vidim kao jedinog kandidata koji bi mogao nesto novo i dobro da nam donese! Odnosno da nastavi proces, za koji pre nekoliko godina uprava nije imala razumevanja! Kakva je samo pojacanja bez dinara tada doveo i afirmisao nase mlade igrace... Koliko je samo emotivno vezan za Vosu! Jedini kandidat koji ce forsirati formaciju 4-4-2 i postaviti Medu za kapitena :wink:

U subotu treba svi da odemo u SC Vujadin Boskov i pozelimo dobrodoslicu nasem novom/starom treneru!
kuzma liman
Posts: 542
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Iako bih voleo da vidim Djumija kao trenera FKV nadam se da nece pristati iz prostog razloga sto sada vodi indjiu i ima veliku sansu da ih uvede u superligu i krajne bi neprofesionalno sa njegove strane bilo da sada napusti klub ! Pored toga bojim se da bi vec na kraju sezone ovi iz uprave nasli nesto zbog cega bi ga otpustili ...

Djumi za trenera neke normalne vojvodine (ovo sad je nesto odvratno od cega me je sramota )
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Dnevnik wrote:Наравно, не можемо још дуго да чекамо и реално је да до краја седмице обелоданимо име новог шефа стручног штаба, који би, сва је прилика, макар требало са стране да види играчки кадар у суботњем пријатељском одмеравању снага с Инђијом – истакао је Рабреновић
@ Kuzma, pogledaj sta je Djumi rekao jos pre 4 godine “jednom za Vošu, uvek uz Vošu”
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Djumi glavni trener, Gruja pomocni :!:

Samo ako im dozvole da rade sami, bez mesanja "fudbalskih znalaca" :!: U svakom drugom slucaju, ne vredi i bolje ih ne dovoditi i dzaba silovati.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
kuzma liman
Posts: 542
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Dejan wrote:
Dnevnik wrote:Наравно, не можемо још дуго да чекамо и реално је да до краја седмице обелоданимо име новог шефа стручног штаба, који би, сва је прилика, макар требало са стране да види играчки кадар у суботњем пријатељском одмеравању снага с Инђијом – истакао је Рабреновић
@ Kuzma, pogledaj sta je Djumi rekao jos pre 4 godine “jednom za Vošu, uvek uz Vošu”
znam ja sta je on rekao ali ne bi bilo fer prema coveku da mu se posle prvog poraza ili neslaganja sa neki volom iz uprve uruci otkaz ... dok sad ima sansu da izgradi svoje ime i prezime u indjiji i napravi istorijske rezultate sa tim klubom . Ne znam da li me razumes ni sam sebe ne razumem trenutno jako sam umoran probacu da pojasnim kasnije ...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Bata samo dovodjenjem Djuricica moze da se opere... necemo kvazi trenere iz proslog veka i ciganska i grobarska go**a!
Djumi, nas trener!!!
Post Reply