Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Cisto da se oseti deo atmosfere na utakmici kroz retrospektivu debija Hezusa Martineza za Politehnicu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=rI9nBd5otQY
Image
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

WestSide wrote:Odma se vidi gde je nas fudbal u Evropi kad Rumuni na prijateljskoj na pomocnom stadionu imaju 2000 ljudi, a mi toliko ljudi ne skupimo ni u prvenstvu!
Rec je o duelu vicesampiona dve zemlje tako da je brojka od 2000 gledalaca sasvim logicna.
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Poziv i dobrodoslica

Post by fruskogorac »

Dobri ljudi, mi sremci smo poznati kao gostoljubivi ljudi. Nas osmeh, srdacnost, rasirene ruke ... cekaju vas. Dobro vi nama dosli sutra - 08.09.2009 godine na stadion Rudara. Fudbalski klub Rudar iz Vrdnika ce sutra ugostiti a koga drugog do NASU VOSU.
Smekeri, "Podbara", "Turija", "Budababa" ... ili koje vec nadlezan za ovaj sajt neka provere termin, satnicu odigravanja utakmice. Ako se nevaram u 16:30 h lopta krece sa centra.
Pa posto je sadasnja NASA VOSA, njen igracki kadar u skladu sa svojim imenom ja cu reci:
WELCOME !!! ( engleski jezik )
WILLKOMMEN !!! ( nemacki jezik )
BIEN VENIDO !!! ( spanski jezik )
BUN VENIT !!! ( rumunski jezik )
:D :) :lol: :D :) :lol:
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Lepa najava :D

Citam danas u "Sportu" i "Zurnalu" da je na utakmici bilo prisutno 4000 gledalaca. Postajemo magnet za publiku :lol:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

chinaman wrote:
WestSide wrote:Odma se vidi gde je nas fudbal u Evropi kad Rumuni na prijateljskoj na pomocnom stadionu imaju 2000 ljudi, a mi toliko ljudi ne skupimo ni u prvenstvu!
Rec je o duelu vicesampiona dve zemlje tako da je brojka od 2000 gledalaca sasvim logicna.
Ono što nameću logika i zdrav razum, vrlo retko (gotovo nikad) se ne sreće i u praksi. Pogotovo kada je u pitanju srpski fudbal! Pogledajte samo trenera Metalca (izvinite, ali meni je on highlight prvenstva), "stadion" na Banovom brdu, žalbu starijeg Titovog blizanca...
Istina, Vojvodina se sada svuda pojavljuje kao vicešampion zemlje i mislim da je tolika poseta i neki vid priznanja našem klubu.
PS I da, ko zna više podataka o tom Vrdniku, neka postavi ovde, bio bi to lep izlet u Srem. Ili već u Fruški goru, ako je tako drugu Fruškogorcu lepše :D
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Što se tiče Temišvara,nerešen rezultat i to sa drugim timom/mada bi neki od startera u Rumuniji možda trebalo da budu starteri redovno/,svakako nije loš rezultat.Jel ima neko da možda ima neke detaljnije podatke o pojedinačnom učinku igrača?Kakav smo gol dali a kakav primili.
Nisam neki poznavalac Vrdnika, ali ono što znam je da se nalazi oko 20 km od NS.Možete do njega stići tako što ćete voziti putem za Beočin do Rakovca i onda skrenuti u centru Rakovca levo i onda samo pravo pored Rakovačkog manastira i Brankovca pa spust u Vrdnik.U istoriji to je bilo rudarsko mesto i ekonomski se nikad nije oporavilo otkad je rudnik zatvoren, a sad je poznato po hotelskom kompleksu sa bazenom/otvorenim i zatvorenim/u kome se inače jednom godišnje sastaju veterani FK Vojvodine iz prve šampionske generacije na inicijativu Ilije Pantelića koji tamo ima kuću čemu verovatno možemo i zahvaliti ovu utakmicu.
Ako idete kolima ovim putem,pazite u Rakovcu često stoji milicija a ograničenje je 50 km/h.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Dobio sam potvrdu iz kluba, termin odigravanja utakmice je 16.30h. Ukoliko ipak bude nekih promena, bicete blagovremeno obavesteni.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

E jel ima neki izvestaj sa te tekme? na netu ili slicno...?
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Dnevnik:
Пековић у новој улози

ВОЈВОДИНА ГОСТОВАЛА У ТЕМИШВАРУ



Фудбалери Војводине првенствену паузу искористили су да одиграју међународни пријатељски меч у Румунији.

Новосађани су били гости Темишвара, учесника Лиге УЕФА и ремизирали 1:1 (стрелац за црвено-беле био Стјепановић). Тај дуел послужио је шефу стручног штаба Драгославу Степановићу да се увери у форму играча који су до сада имали мању минутажу.
- Углавном сам задовољан оним што су приказали наши играчи – истиче Стјепановић. – И Темишвар је извео састав који су углавном чинили резервисти, а зна се с каквим жаром играју они који једва чекају да добију шансу с клупе. Зато сам био опрезан и по 25 или 35 минута у игру убацио наше стандардне играче Мрђу, Ђуровског и Стјепановића.
Од оних који су на терену били од првог минута, Степановић спомиње неколико имена.
- Добро су одиграли Гвозденовић и Тумбасевић. Каран, који је прошлу полусезону играо у рангу ниже, а претходно у трећелигашкој конкуренцији, одлично се носио с квалитетним румунским центарфором и ако буде стрпљив и радан као до сада, пред њим ће бити лепа каријера – напомиње Степановић.
Тренер Војводине, ипак, издваја једно име.
- Желео сам да с Медојевићем покушам да потражим замену за повређеног Ађуруа, али пошто се и он повредио, онда сам био принуђен да се окренем другом решењу. На месту дефанизвног везног играча шансу је добио Митар Пековић и пријатно ме изненадио. Реч је о поливалентном играчу који је до сада измењао више места у тиму, а ја баш такве волим – каже Степановић, који напомиње да до серије мечева са Смедеревом, Црвеном звездом и партизаном Војводина неће имати више слободних термина за тренинг утакмице.
С. Савић
Фото: Ф. Бакић

Рефлектори
Планирано је да меч 4. кола Јелен суперлиге у Новом Саду између Војводине и Смедерева буде одигран у недељу 13. септембра од 20 часова под рефлекторским осветлењем.
- Председник Буторовић инсистира да рефлектори буду постављени до среде, како би и Војводина и Смедерево имали шансу да тренирају у вечерњим сатима на “Карађорђу” и увере се у видљивост. Тек уколико се обе екипе сложе, меч би се играо у вечерњим сатима. Не желимо да се понови нешто слично из Крушевца када је Звезда одбила да тренира, а после су се њени играчи жалили да им је рефлекторско осветлење сметало – каже Драгослав Степановић.



Врдник
Фудбалери Војводине данас ће одиграти пријатељски меч у Врднику. Домаћи Рудар слави 90 година постојања, а легенда Новосађана која сваки слободан трен проведе у овом фрушкогорском месту, Илија Пантелић, потрудила се да црвено-бели увеличају вредан јубилеј.
Меч ће почети у 16.30 сати.


Peković mi je bio izuzetno antipatičan kada se pojavio u našem klubu, ali je svojim zalaganjem, požrtvovanjem, borbenošću, respektom prema dresu koji nosi zadobio moje iskreno poštovanje. To je jedan od onih igrača koji dokazuje da publika voli i one koji nisu veliki majstori fudbala. Mada, nemam nešto poverenja u Stepijevu ideju da ga stavi kao zadnjeg veznog...
POŠTO OBRAZ ???!!!
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

A zasto ne bi igrao Tumbasevic zadnjeg veznog nego Pekovic :?: Pekovic je borben, jak ali izuzetno spor i loseg pasa, nije on nikako za jednog veznog igraca :!:
Samo napred Vojvodina!!!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Videcemo danas u Vrdniku za koju varijantu se odlucio Stepanovic, s obzirom da je rec o generalnoj probi pred nastavak prvenstva i utakmicu sa Smederevom. Ja sam isto vrlo skeptican po pitanju Pekovica na poziciji zadnjeg veznog.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Inace pise u gradjanskom da Brkic sigurno nece nastupati sledecih mesec dana :cry:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

chinaman wrote:Ja sam isto vrlo skeptican po pitanju Pekovica na poziciji zadnjeg veznog.
Ja sam skeptican po pitanju Pekovica na bilo kojoj poziciji, ali valjda sam zato ja ja, a Stepi je Stepi. :D
Hocu da kazem da imam potpuno poverenje u njegove odluke jer je trener sa dovoljnim renomeom da to i zasluzuje. On donosi odluke, on snosi odgovornost, tako da mu se ne bih mnogo mesao u posao kao sto ni on ne bi trebao da se mesa u Anticev. 8)
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Ako sam dobro zapamtio

Post by fruskogorac »

Ako sam dobro brojao, 9:0 danas u Vrdniku. Dosta standardnih prvotimaca nije igralo.
Za "Turiju", Misa je i danas bio efikasan.
Toliko za sada.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Ako sam dobro zapamtio

Post by Turija »

fruskogorac wrote: Za "Turiju", Misa je i danas bio efikasan.
:!: 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply