Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Potpuno se slažem, morali bi da se i mi malo edukujemo sa svim tim stvarima. Stalno se vraćam na to da nam cilj mora biti Evropa i igranje u Ligi Šampiona, Ligi Evrope, a ne da se zadovoljavamo domaćim takmičenjem. Stalan napredak, ulaganje i želja da se to ostvari svih nas oko Vojvodine, dovešće do tog cilja. U tu svrhu, idu i reflektori, spikeri, moderan stadion, moderan semafor... To dovodi nove ljude na stadion i neke nove klince iz godinu u godinu. To popularizuje Vojvodinu, vraća stare i dovodi nove navijače.. Onda neće biti čudo da imamo pun stadion svako kolo.

Ljudima samo treba obezbediti za tih 2 sata, kvalitetan fudbal i dobru zabavu...
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

upravo o tome ja pricam...kakva je to utakmica,ako je atmosfera kamerna...da nema FIRME,cula bi se svaka muva na stadionu..mozda se to sa spikerima i ne primi odmah,tj 100% se nece primiti odmah,ali ako krene sa podrskom severa,stare garde na istoku i makar stotinjak ljudi sa zapada,vremenom se moze prosiriti na ceo stadion...sve u svemu,mora se nesto poraditi na animiranju publike...
a sada,zamislite situaciju gde zarko lazetic (namerno malim slovima) postize gol,spikerka govori zarko zarko zarko......i MUK! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

haha necemo to da dozivimo posto je otisao, a ne bi to ni bila cesta situacija, posto znamo koliko cesto doticni postize golove :lol:
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Živeo sam dosta godina u inostranstvu, odlazio na utakmice lokalnih klubova i doživeo atmosferu o kojoj govoriš. Meni je to uvek izgledalo smešno. Rađeno da bi se šonje, koje su zauzele mesta pravim ljubiteljima fudbala, bar malo osetile kao navijači. Nikako ne bih voleo da taj stil zaživi kod nas. Imamo mi za delirijum spremno ono naše: "crveni, crveni..." :mrgreen:

p.s. Nemoj da te drugačiji stavovi obeshrabre u davanju ideja i iznošenju mišljenja na ovom forumu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Slažem se sa Milanom.
Još kako se Zapad upali sa: Crveni, Crveni...samo kad ima za šta (na terenu).
Ovo, sa dodatkom prezimena, mi ispada malo dečiji, kao u školi, kad učiteljica deci zadaje zadatak sa pola reči da pogode odgovor, a onda oni svi u hor....Nije tako nešto za novosadski Zapad..
ON MORA SAM DA PROKLJUČA, POVUČEN ISKLJUČIVO DOGAĐAJIMA NA TERENU :!:
Dakle, sve je na Stepiju i igračima (ili možda nekoj sudijskoj nepravdi - u našoj dobroj igri je ključ navijanja celog Stadiona).
Mislim da se takav duh oseća i provlači, baš na ovom Forumu.
ZmagaNS, naravno ne treba da obeshrabri drugačije mišljenje :lol: da je tako davno bi se ovaj Forum raspao :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Слажем се са Милановим мишљењем апсолутно! И ја сам био на доста утакмица напољу, поготово у Немачкој и Аустрији где је та "болест" најизраженија, и ни мало нисам уживао у тој циркус атмосфери, чак ми је све деловало помало перверзно и било ми је изузетно непријатно. Па ја сам дошао на фудбалску утакмицу а не на то што бизнис хоће од ње да направи. Хоћу да скочим са столице од узбуђења, да пошаљем судију тамо где треба, да опсујем противничког играча за груб прекршај или нашег за промашај, да урлам ЦРВЕНИ-ЦРВЕНИ... а не да са кобасицом у једној и безалкохолним пивом у другој руци седим на столици и вичем оно што ми диктира неки глас са разгласа а притом вероватно ни не гледам фудбал јер сам ту зато што се то ради викендом.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

pa sad nemojte da preterujete,sa tim kobasicama i sedenjem sa pivom u ruci..velika vecina zapada bi to rado praktikovala,samo da je u prilici! :D
a sada,da se sve svelo na to na zapadu,nije tacno,npr sad u Becu su nam domacini vrlo rado pokazivali srednji prst i jos svasta drugo! :mrgreen:
a i sto bih se obeshrabrio,pa ja na forum gledam kao na neku vrstu brain-storminga,tj,od deset ideja,uvek se izrodi jedna pametna! :D
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Kobasice i pivo, mmm :lol: :lol: :lol: eto ideje za naseg Musu za sledece utakmice, cenim da ce brze otici od toplih sokova i kikirikija :!: :!: :!:
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Samo jedna ispravka, protiv metalca sokovi na zapadu su bili prilicno hladni :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

chinaman wrote:Samo jedna ispravka, protiv metalca sokovi na zapadu su bili prilicno hladni :lol:
Znam ja to al ovako lepse zvuci :D
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

dapokalypto wrote:
chinaman wrote:Samo jedna ispravka, protiv metalca sokovi na zapadu su bili prilicno hladni :lol:
Znam ja to al ovako lepse zvuci :D
Ustani zapade ZIVNI MALO ZAPADE :hurray: :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

da mi je znati koji mentol upravlja onim semaforom,na mladima 1 poluvreme samo rezultat a drugo jako skrnavo postavljeno i vreme i rezultat...strasno...!!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Da li ste primetili kad je semafor na kratko riknuo posle vodeceg gola Slovaka? :lol:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

http://www.sportske.net/vest/fudbal/ref ... -6515.html
ovo postaje kao ona pesma danju nocu nocu danju :lol:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Čitam Rabrenovićevu izjavu u kojoj kaže da je kapacitet stadiona 11.800 mesta (najzad su rekli stvarnu cifru, pošto godinama lupaju kako može da stane 15.000), da očekuju između 8 i 9 hiljada ljudi, a da su u prodaju pustili zapad, istok i sever, pa mi nije jasno za koga je pravljena nova tribina na malom jugu, pošto mi se čini da nemaju nameru da bilo koga puste na nju.
NUR NOCH RABREN!
Post Reply