36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Locked
VošaNS
Posts: 853
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by VošaNS »

ultra komsa wrote: Thu May 16, 2024 9:07 pm Ne vređaj one kojima se u društvu hvališ, a iza tastature ti je u mentalitetu da sereš u svoje dvorište. Danas je igrala Vojvodina, a za par dana nas ide ako Bog da 2000 u Loznicu. Zato probaj gari jednom, da to što si napisao, prećutiš, jer veruj mi, uvek sam bio za slaninarstvo pre svega, al ovako nešto bi rešili drugačijim putem.
Iskuliraj
Cane
Posts: 1095
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Cane »

Red Marquis wrote: Thu May 16, 2024 8:39 pm Evo i ovo sve je pokazatelj zašto je poslednja stvar koja ovom forumu treba je tema o navijačkoj grupi i zašto smo svi u moderaciji bili protiv.
Ajde vratite se na fudbalske teme.
Slažem se.
Ljudi, za 5 dana nam je utakmica decenije. Usmerimo svaki atom pozitivne energije u to a ne da se sada traži dlaka u jajetu po nekim krajnje nebitnim temama u odnosu na finale kupa!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2226
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Grbavica.021* »

Маните се свађе и ћоравог посла.
User avatar
rykerfcv
Posts: 851
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Thu May 16, 2024 7:59 pm Што онда не серете по Ђаволима што су у највећој утакмици у ИСТОРИЈИ свог клуба бојкотовали домаћу текму, па да је Фирма урадила тако нешто разапела би се по целом форуму, шта сте ви урадили за групу па да кењате по њој? Каква је, наша је и треба увек бити уз њу, ти исти који нису отишли су главни кривци што само бар за сад једино новим насељем и детелинаром не можете проћи у нашем обележју, што се и даље одржава индетитет клуба у овом већ довољно усраном времену где постоје само два клуба, иста та група је све урадила да се испуни све што је добијено од карата за Лозницу док клуб прстом није мрднуо! Иста та група ће гинути у уторак, ако ви нећете идите на запад ил исток не морате бити у делу са групом, небитно, већ је било пометње око дискусије у вези групе од кад постоји форум и не треба ићи на ту тему, свака част момцима на борби, главом и ми и они морамо бити у Лозници !
+1
Navijaci drugih klubova stalno hvale svoju navijacku grupu,jedino slaninari kenjaju po svojoj navijackog grupi.Jedan od retkih stubova prave ljubavi prema Vojvodini je upravo Firma,usudio bih se da kazem jedini.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1716
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by CRD FCV »

Права рововска утакмица где су се и клупе покачиле. Штета што су нам терени и стадиони такви какви јесу а и термини такође.

Лакше се дише после овог бода, било би боље да смо победили али би било далеко горе да смо изгубили.

Свима похвале за игру на овом терену, свако колико је могао. Могли смо проћи са неколико повреда, надам се са тога неће бити.

Још само две утакмице до краја а још ништа није решено. Каква сезона!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Rabba »

rykerfcv wrote: Thu May 16, 2024 9:27 pm Jedan od retkih stubova prave ljubavi prema Vojvodini je upravo Firma,usudio bih se da kazem jedini.
Wow. Malo sam ostao bez reči.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Sasa1969 »

Ja sam zadovoljan sa bodom a i sa zalaganjem igraca.
Odbrana odigrala junacki
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Thu May 16, 2024 8:09 pm
Voja wrote: Thu May 16, 2024 8:03 pm Ne znam, kako vreme odmice, sve sam vise razocaran SAMO bodom iz Kragujevca. To se moralo pobediti
Ali i taj bod bi trebao biti dovoljan za četvrto mesto. Sutra da groblje i čuka podele plen i da vidiš onda zadnje kolo. Bundes liga..... :mrgreen:
Mislim, voleo bih da budemo cetvrti, al mi je krivo sto bar sad kad imamo neku igru i sistem ponovo moramo da zavisimo od drugih. A sta ako Cuka dobije Partizan? Onda Partizanu bodovi protiv Radnickog nece trebati. Od Partizana sve zavisi,a ne ulivaju poverenje
Image
ssnigd
Posts: 3424
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by ssnigd »

Hajde da batalite pricu o Firmi i retardiranom komentaru identicno takvih ljudi sa mozzartsporta.
Vec odavno govorim da se prenosenje komentara sa tog sajta mora resiti banom sa foruma na minimum mesec dana.

O cemu vi trtljate pet dana pred finale kupa. Gospode Boze!!!

Moderacija da reaguje i zaustavi svaku dalju raspravu i obrise komentare.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3888
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Red Marquis »

Ne samo sa tog sajta. Prošla idiotarija je bila o onih 1000 ljudi koji stižu u KG na polufinale Kupa, isto počela sa "Neko napisao u komentarima". A bude ih i sijaset u vreme prelaznog roka. Ne znam šta je gore, to što ljudi veruju u informacije iz komentara ili što ovde se time koriste za neke svoje stavove.
Ponavljam, vratite se na fudbalske teme.
Io odio Belgrado
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Rakovac »

Dinamična utakmica. Naša igra jedva dovoljna za bod koji nam je sasvim dobar i 99 posto nam donosi evropu ako pobedimo lučane. Serija nema na terenu već nekoliko utakmica. Ova igra tanka za cigane.Ako ne možemo bolje od ovog ne piše nam se dobro u utorak.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Voja »

A kako vam se dopada Sahli?
Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2226
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Grbavica.021* »

Дудић: Игра на европском нивоу; Бандовић: Да је Зукић погодио

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/184297 ... ic-pogodio

Image
ssnigd
Posts: 3424
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by ssnigd »

Da se vratimo fudbalu.
Ja sam izuzetno nezadovoljan kako smo odigrali i to pocinje da me zabrinjava. Cuka i KG, dve vrlo bitne utakmice, olako procerdane.
Najkreativniji igraci su nam zatajili kompletno. Zukic, Seri i Savicevic. Kragujevcani su nas prebili, a isto tako i ocetkali na sredini terena. Koliko puta su nam samo lako probili prvu liniju odbrane i razbili presing. Uzasne reakcije u kontrama, ocajna dodavanja, olako izgubljene lopte. Celu utakmicu sam imao osecaj da cemo ga pre primiti, nego dati.
Sva sreca pa su Crni, Njegos, Car i Seid (doduse kiksnuo je pred kraj sa glupavim faulom) bili skoncentrisani i sacuvali bod.
Publika naostrena, generalno tamo je nekako uvek vasarska, ali celu utakmicu uz tim i videlo se da su ih nosili na tim 50-50 loptama.
Mi sami sebi zagorcali zivot i od jedne euforije dosli smo do toga da visimo na ivici ambisa. Sada imamo dve utakmice biti ili ne biti. A ne zna se koja ce biti teza.
Cigani u kupu ili tako istroseni protiv preiskusne ekipe Lucana.
Last edited by ssnigd on Thu May 16, 2024 11:08 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10802
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Turija »

Sad sam stigao sa puta. Nisam mogao pogledati utakmicu, pa citam komentare.
Sto se tice rezultata, delim misljenje, u postu iznad, da smo sa ovim rezultatom nad ambisom, sto se Evrope tice.
I dalje stojim iza iznetog stava, onomad, da smo prerano produzili ugovor sa trenerom i da je trebalo sacekati, bar, rezultat ove utakmice.
Malo tu ima i disharmonije izmedju Predsednika i Podpredsednika, jer Mandaric u intervjuu spominje drugog trenera, kao svoju zelju ( MN mi navijaci ne mozemo podrzati, zbog onog sto je uradio Vosi, po odlasku iz Kluba). Medjutim, podrzali bi rado nekog ozbiljnog stranca.
Last edited by Turija on Thu May 16, 2024 11:05 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked