2. kolo: Javor-Vojvodina 1:0

Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Javor Habitpharm wrote:
Anonimus wrote:Katastrofa!
Bruka je da nas jedna ovako seljacka ekipa(mislim po stilu igre i ponasanju na terenu) pobedi,stvarno je unistavanje ugleda kluba kakav je Vojvodina!Mrzi me sad da pisem nesto detaljnije,jedino da bih onog Lovrica zbog partije koju je pruzio danas sutnuo iz kluba zauvek!APSOLUTNO NISTA nije pokazao.Izgubio je svaki odbrambeni vazdusni duel,ko da je slon pa da ne moz' da skoci,ne zna ni da sutne loptu ko svet a ne jos nesto drugo...KLASICAN BALVAN.
Odavno nisam bio ovako razocaran igrom Vojvodine,zaista bruka!
e dok ti budu takvi komentari necete nikoga pobediti, pa Javor vam je odrzao lekciju, cuveni Kan Kan je na poluvremenu prosetao do sudijske svlacionice (licno sam to video) i u drugom je bila druga prica sto se tice sudija, nema vama nista ni od 5 mesta, a vi samo sanjajte titulu... Imate tim ravan k**** cim nije mogao da se suprotstavi javoru (ne kazem da je lako, ali ko ocekuje titulu i sl, treba da napada)
Sto se tice rezulatata to sam vam napisao u prethodnom postu, pa vi sada sagledajte malo situaciju oko sebe!

Hvala za 3 boda u Ivanjici!!!! xD
Ozbiljno?Pa ako ti tako kazes,onda nema rasprave.
Mislis da ja nisam bio na utakmici?Po cemu ste nas toliko nadigrali?Dali ste gol slucajno iz kornera i ostatak utakmice se zabunkerisali totalno.Nas problem je sto mi slabo igramo protiv takvih ekipa(to je Red Firm napomenuo jos ranije i nazalost se pokazuje kao tacna pretpostavka).
A sto se sudjenja tice.Molim te,mani me patetike i teorija zavere.Uprava kluba je,kao sto pise u izvestaju Red Firma,usla u poluvremenu da bi motivisala igrace.A sad sto si ti video da je Bata usao kod sudije,jbg,i ja sam se jednom napio pa sam video letece tanjire na nebu al mi,gle cuda,niko nije verovao.Oni povici sa tribina:Lopovi,lopovi i madjarske p***e su zaista tuzni.Sudija je korektno sudio,samo je publika na svaki dosudjen faul za Vojvodinu negodovala kao da smo vas izbacili iz lige(da li je to stvar mentaliteta ili cega vec ne znam,nit me zanima).
Pobedili ste nas iskljucivo zbog naseg jako loseg izdanja i zbog pametno postavljene taktike nakon datog gola.
STOP MAFIJI!!!
Javor Habitpharm
Posts: 7
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:40 pm

Post by Javor Habitpharm »

Anonimus wrote:
Javor Habitpharm wrote:
Anonimus wrote:Katastrofa!
Bruka je da nas jedna ovako seljacka ekipa(mislim po stilu igre i ponasanju na terenu) pobedi,stvarno je unistavanje ugleda kluba kakav je Vojvodina!Mrzi me sad da pisem nesto detaljnije,jedino da bih onog Lovrica zbog partije koju je pruzio danas sutnuo iz kluba zauvek!APSOLUTNO NISTA nije pokazao.Izgubio je svaki odbrambeni vazdusni duel,ko da je slon pa da ne moz' da skoci,ne zna ni da sutne loptu ko svet a ne jos nesto drugo...KLASICAN BALVAN.
Odavno nisam bio ovako razocaran igrom Vojvodine,zaista bruka!
e dok ti budu takvi komentari necete nikoga pobediti, pa Javor vam je odrzao lekciju, cuveni Kan Kan je na poluvremenu prosetao do sudijske svlacionice (licno sam to video) i u drugom je bila druga prica sto se tice sudija, nema vama nista ni od 5 mesta, a vi samo sanjajte titulu... Imate tim ravan k**** cim nije mogao da se suprotstavi javoru (ne kazem da je lako, ali ko ocekuje titulu i sl, treba da napada)
Sto se tice rezulatata to sam vam napisao u prethodnom postu, pa vi sada sagledajte malo situaciju oko sebe!

Hvala za 3 boda u Ivanjici!!!! xD
Ozbiljno?Pa ako ti tako kazes,onda nema rasprave.
Mislis da ja nisam bio na utakmici?Po cemu ste nas toliko nadigrali?Dali ste gol slucajno iz kornera i ostatak utakmice se zabunkerisali totalno.Nas problem je sto mi slabo igramo protiv takvih ekipa(to je Red Firm napomenuo jos ranije i nazalost se pokazuje kao tacna pretpostavka).
A sto se sudjenja tice.Molim te,mani me patetike i teorija zavere.Uprava kluba je,kao sto pise u izvestaju Red Firma,usla u poluvremenu da bi motivisala igrace.A sad sto si ti video da je Bata usao kod sudije,jbg,i ja sam se jednom napio pa sam video letece tanjire na nebu al mi,gle cuda,niko nije verovao.Oni povici sa tribina:Lopovi,lopovi i madjarske p***e su zaista tuzni.Sudija je korektno sudio,samo je publika na svaki dosudjen faul za Vojvodinu negodovala kao da smo vas izbacili iz lige(da li je to stvar mentaliteta ili cega vec ne znam,nit me zanima).
Pobedili ste nas iskljucivo zbog naseg jako loseg izdanja i zbog pametno postavljene taktike nakon datog gola.
znaci mi sve ekipe dobijamo zato sto lose igraju ovde???
mi na ovom stadionu nismo izgubili veoma dugo, vise od godinu dana, jel ti mislis da je sve to slucajnost?
od pocetka prosle sezone nemamo poraz u prvenstvu, da nije o5 slucajnost???
ja mislim da ti nisi imao sanse da vidis gde je bata usao, jer si bio malo dalje nego ja, tacnije na suprotnom delu stadiona, a nije tesko napisati "usla uprava da motivise igrace" !

uzvike necu da komentarisem, vec pogledaj vase postove po pitanju javora i vas mentalitet!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nema razloga za bilo kakvo prepucavanje ovde.Ja Javoru cestitam na zasluzenoj pobedi.To je jedna kvalitetna ekipa i klub koji je vredan hvale.Samo porucujem nasem gostu da ne ponovi neke nase greske i ne dize svoju ekipu u nebesa,jer prvenstvo je dugo i tek je pocelo,a Javor jos nije sastavio nijednom dve sezone u eliti.Takodje,to sto nije porazen dugo,ipak ima drugu tezinu ako je to bilo u nizem rangu nego da je u superligi,mada u svakom slucaju ne secam se da je ijedan klub skoro u tom rangu tako nesto napravio i sve pohvale Javoru.a nekim povicima na nacionalnoj osnovi sigurno nije mesto na stadionu,jer se itekako mogu nekome obiti o glavu.
Sto se nas tice,mislim da jedino imamo sanse ako Bekvalcu dodje pamet u glavu i izvede sledeci tim:

Brkic

Milutinovic(nije povredjen i smesta ga vratiti iz nemilosti),Mijatovic,Djuric,Stosic
Popovic(Tumbasevic)
Kizito,Vukajlovic(Grozdanoski),Tadic(Pantelic)
Buac(Aleksic)
Sepuja(Korac)

Jedino u ovom sistemu mi imamo sta da trazimo,dakle sve sto treba menjati su ova imena u zagradi,plus po potrebi i Trivunovica ubacivati i eventualno Stojanovica kad je vec doveden.Ostali nemaju tu sta da traze.I sto je jako bitno,ne mogu istovremeno Tumbasevic i Popovic da budu u igri,kao ni Vukajlovic i Grozdanoski.Pavlovica,Lazetica i Lovrica oterati.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Za mene neverovatno ocekivan i predvidiv pocetak prvenstva.Jedino jos mogu napisati da smo u odnosu na moje prognoze mi jos i najbolje prosli,jer sam iz prva dva kola ocekivao bod,a imamo 3. Do jaja,narodski receno :lol:
Nekako mi ceo dan pred mec u Ivanjici odzvanjao onaj naslov iz novina,prilikom poraza zvezde jedne godine tamo: Pod Javorom ovce pasu!!! I bi tako!!!

Nista novo i neocekivano se nije desilo tamo,sem eto mozda malo vece posete nasih navijaca i mozda (za mene ipak) neocekivanog nastupa naseg najboljeg igraca (Pantelica) tokom celog meca.Nekako mi je logicno bilo,da ako se vec cuva stosic,da se to ucini i sa Pantom,pogotovo ako se zna da nema (tako magistar kaze) snage za ceo mec,ali eto... omaklo se :lol:

Sad nam stize uzdrmana!? Cuka :lol: Uzdrmana,jer se suska da je Zeman smenjen i da je poceo lov na Stepija :lol:

A do tog meca imacemo priliku d gostujemo (ne u Izraelu,vec) na RTSu :lol:

p.s.po tradiciji meceve koji su na TVu igramo iznad svojih mogucnosti.... nadam se da ce i u cetvrtak tako biti!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Javor Habitpharm wrote:
Anonimus wrote:
Javor Habitpharm wrote: e dok ti budu takvi komentari necete nikoga pobediti, pa Javor vam je odrzao lekciju, cuveni Kan Kan je na poluvremenu prosetao do sudijske svlacionice (licno sam to video) i u drugom je bila druga prica sto se tice sudija, nema vama nista ni od 5 mesta, a vi samo sanjajte titulu... Imate tim ravan k**** cim nije mogao da se suprotstavi javoru (ne kazem da je lako, ali ko ocekuje titulu i sl, treba da napada)
Sto se tice rezulatata to sam vam napisao u prethodnom postu, pa vi sada sagledajte malo situaciju oko sebe!

Hvala za 3 boda u Ivanjici!!!! xD
Ozbiljno?Pa ako ti tako kazes,onda nema rasprave.
Mislis da ja nisam bio na utakmici?Po cemu ste nas toliko nadigrali?Dali ste gol slucajno iz kornera i ostatak utakmice se zabunkerisali totalno.Nas problem je sto mi slabo igramo protiv takvih ekipa(to je Red Firm napomenuo jos ranije i nazalost se pokazuje kao tacna pretpostavka).
A sto se sudjenja tice.Molim te,mani me patetike i teorija zavere.Uprava kluba je,kao sto pise u izvestaju Red Firma,usla u poluvremenu da bi motivisala igrace.A sad sto si ti video da je Bata usao kod sudije,jbg,i ja sam se jednom napio pa sam video letece tanjire na nebu al mi,gle cuda,niko nije verovao.Oni povici sa tribina:Lopovi,lopovi i madjarske p***e su zaista tuzni.Sudija je korektno sudio,samo je publika na svaki dosudjen faul za Vojvodinu negodovala kao da smo vas izbacili iz lige(da li je to stvar mentaliteta ili cega vec ne znam,nit me zanima).
Pobedili ste nas iskljucivo zbog naseg jako loseg izdanja i zbog pametno postavljene taktike nakon datog gola.
znaci mi sve ekipe dobijamo zato sto lose igraju ovde???
mi na ovom stadionu nismo izgubili veoma dugo, vise od godinu dana, jel ti mislis da je sve to slucajnost?
od pocetka prosle sezone nemamo poraz u prvenstvu, da nije o5 slucajnost???
ja mislim da ti nisi imao sanse da vidis gde je bata usao, jer si bio malo dalje nego ja, tacnije na suprotnom delu stadiona, a nije tesko napisati "usla uprava da motivise igrace" !

uzvike necu da komentarisem, vec pogledaj vase postove po pitanju javora i vas mentalitet!

Javore, ako dolaziš još ovde, šta kažeš o ovome:

Popović: Ma kakav gol, nokautiran sam!

Novinar: B. S., Fotoreporter:

Novosadski crveno-beli su na prvom ovosezonskom gostovanju predstavili anemičnu igru i povratnik u Superligu, Javor dobio ih je minimalcem od 1 : 0, a taj meč će se, po svoj prilici, duže pamtiti po tome što je kapiten Novosađana i, redovno, jedan od njihovih najboljih fudbalera, Aleksandar Popović u trenutku kada je odlučivano o ishodu utakmice pretrpeo nimalo bezazlenu povredu. Strelac Miljan Mutavdžić startovao je apsolutno nesmotreno i Popović je dobio jak udarac u glavu, da bi odmah potom bio iznet s terena.

– Radilo se o toliko snažnom udarcu da se ničeg ne sećam. Znam samo toliko da sam stajao u onom delu kaznenog prostora koji nazivamo petercem i očekivao da se izvede udarac sa strane. Tu mi se film prekida, a poslednje čega se iz te situacije sećam bilo je da me je neki od suparničkih fudbalera s leđa brutalno laktom udario u glavu. Kasnije su mi ispričali da se radilo o klasičnom nokautu, posle koga je isti taj igrač uspeo da zatrese našu mrežu. E sada, nemojte pitati mene kako to da je taj pogodak priznat, a za koji se ispostavilo da je odlučio o tri boda – govori Popović.

Da se radilo o startu koji nema nikakve veze ne samo s fudbalom nego ni sa sportom uopšte, svedoči i to da je vezista Vojvodine, po povratku u Novi Sad, prenet u urgentni centar, gde su mu stavljene tri kopče, samo, kako mu je rečeno, ipak nije pretrpeo potres mozga.

– Rendgenski snimak je pokazao da, na svu sreću, nije bilo nikakvog naprsnuća, tako da mi jedinu "uspomenu" iz utakmice u Ivanjici predstavlja posekotina. Lekari su me posavetovali da u narednim danima mirujem, s tim što mi je dopušteno da laganije treniram, ali da ne radim skokove niti da se, kojim slučajem, upuštam u jače duele. Uveren sam u to da ću biti spreman za četvrtak i utakmicu u Tel Avivu s Hapoelom, kako bismo uspeli da se plasiramo u sledeće kolo Kupa Uefe – optimista je u pogledu oporavka Aleksandar Popović.


čisto onako, nepristrasno i sportski, kako si Javor i sebe predstavio :?:

A, šta kažeš za naš poništen gol, pošto si sve najbolje video i bio svugde, do ,,prdaljke", kako se kod nas to nekad govorilo za ono što se danas savremeno kaže do VIPa :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

Javor Habitpharm wrote:
znaci mi sve ekipe dobijamo zato sto lose igraju ovde???
mi na ovom stadionu nismo izgubili veoma dugo, vise od godinu dana, jel ti mislis da je sve to slucajnost?
od pocetka prosle sezone nemamo poraz u prvenstvu, da nije o5 slucajnost???
ja mislim da ti nisi imao sanse da vidis gde je bata usao, jer si bio malo dalje nego ja, tacnije na suprotnom delu stadiona, a nije tesko napisati "usla uprava da motivise igrace" !

uzvike necu da komentarisem, vec pogledaj vase postove po pitanju javora i vas mentalitet!
Bole ti li si :?:
nasty boy wrote:Cisto da docaram u kakvoj nedodji smo izgubili i da pozdravim legendarnog cika Boleta koji se iznervira kada dodje neko do kapije na kojoj radi jer mora da ustane sa lopte i da otvori kapiju... cak je i deran koji radi na stadionu objasnio da nije siguran hoce li Bole hteti da ustane sa lopte jer je na pocetku utakmice vec jednom ustajao ;)
Javor Habitpharm
Posts: 7
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:40 pm

Post by Javor Habitpharm »

Turija wrote:
Javor Habitpharm wrote:
Anonimus wrote: Ozbiljno?Pa ako ti tako kazes,onda nema rasprave.
Mislis da ja nisam bio na utakmici?Po cemu ste nas toliko nadigrali?Dali ste gol slucajno iz kornera i ostatak utakmice se zabunkerisali totalno.Nas problem je sto mi slabo igramo protiv takvih ekipa(to je Red Firm napomenuo jos ranije i nazalost se pokazuje kao tacna pretpostavka).
A sto se sudjenja tice.Molim te,mani me patetike i teorija zavere.Uprava kluba je,kao sto pise u izvestaju Red Firma,usla u poluvremenu da bi motivisala igrace.A sad sto si ti video da je Bata usao kod sudije,jbg,i ja sam se jednom napio pa sam video letece tanjire na nebu al mi,gle cuda,niko nije verovao.Oni povici sa tribina:Lopovi,lopovi i madjarske p***e su zaista tuzni.Sudija je korektno sudio,samo je publika na svaki dosudjen faul za Vojvodinu negodovala kao da smo vas izbacili iz lige(da li je to stvar mentaliteta ili cega vec ne znam,nit me zanima).
Pobedili ste nas iskljucivo zbog naseg jako loseg izdanja i zbog pametno postavljene taktike nakon datog gola.
znaci mi sve ekipe dobijamo zato sto lose igraju ovde???
mi na ovom stadionu nismo izgubili veoma dugo, vise od godinu dana, jel ti mislis da je sve to slucajnost?
od pocetka prosle sezone nemamo poraz u prvenstvu, da nije o5 slucajnost???
ja mislim da ti nisi imao sanse da vidis gde je bata usao, jer si bio malo dalje nego ja, tacnije na suprotnom delu stadiona, a nije tesko napisati "usla uprava da motivise igrace" !

uzvike necu da komentarisem, vec pogledaj vase postove po pitanju javora i vas mentalitet!

Javore, ako dolaziš još ovde, šta kažeš o ovome:

Popović: Ma kakav gol, nokautiran sam!

Novinar: B. S., Fotoreporter:

Novosadski crveno-beli su na prvom ovosezonskom gostovanju predstavili anemičnu igru i povratnik u Superligu, Javor dobio ih je minimalcem od 1 : 0, a taj meč će se, po svoj prilici, duže pamtiti po tome što je kapiten Novosađana i, redovno, jedan od njihovih najboljih fudbalera, Aleksandar Popović u trenutku kada je odlučivano o ishodu utakmice pretrpeo nimalo bezazlenu povredu. Strelac Miljan Mutavdžić startovao je apsolutno nesmotreno i Popović je dobio jak udarac u glavu, da bi odmah potom bio iznet s terena.

– Radilo se o toliko snažnom udarcu da se ničeg ne sećam. Znam samo toliko da sam stajao u onom delu kaznenog prostora koji nazivamo petercem i očekivao da se izvede udarac sa strane. Tu mi se film prekida, a poslednje čega se iz te situacije sećam bilo je da me je neki od suparničkih fudbalera s leđa brutalno laktom udario u glavu. Kasnije su mi ispričali da se radilo o klasičnom nokautu, posle koga je isti taj igrač uspeo da zatrese našu mrežu. E sada, nemojte pitati mene kako to da je taj pogodak priznat, a za koji se ispostavilo da je odlučio o tri boda – govori Popović.

Da se radilo o startu koji nema nikakve veze ne samo s fudbalom nego ni sa sportom uopšte, svedoči i to da je vezista Vojvodine, po povratku u Novi Sad, prenet u urgentni centar, gde su mu stavljene tri kopče, samo, kako mu je rečeno, ipak nije pretrpeo potres mozga.

– Rendgenski snimak je pokazao da, na svu sreću, nije bilo nikakvog naprsnuća, tako da mi jedinu "uspomenu" iz utakmice u Ivanjici predstavlja posekotina. Lekari su me posavetovali da u narednim danima mirujem, s tim što mi je dopušteno da laganije treniram, ali da ne radim skokove niti da se, kojim slučajem, upuštam u jače duele. Uveren sam u to da ću biti spreman za četvrtak i utakmicu u Tel Avivu s Hapoelom, kako bismo uspeli da se plasiramo u sledeće kolo Kupa Uefe – optimista je u pogledu oporavka Aleksandar Popović.


čisto onako, nepristrasno i sportski, kako si Javor i sebe predstavio :?:

A, šta kažeš za naš poništen gol, pošto si sve najbolje video i bio svugde, do ,,prdaljke", kako se kod nas to nekad govorilo za ono što se danas savremeno kaže do VIPa :?:
hahaha, kakva laz!!!
Miljan mi je drug i bas smo pricali o tome, kaze da se sudario sa Popovicem, nije on igrac tipa Materacija koji je spreman da pobedi pomocu nekog takvog postupka!

to je obicna prica da se privuce javnost, o cemu ti to???
sto da nece mozda da propusti mec u cetvrtak, samo privlaci paznju bre!??

PS ZELIM VAM PUNO SRECE U CETVRTAK I DA PRODJETE DALJE!!!!
:D
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Ta izjava Popovica je totalno amaterska,sramota,padamo sve nize i nize,takvu Vojvodinu ja ne poznajem

Nije mi jasno ni zbog cega napadate coveka Javor Habitpharm?Cime vas je tako uvredio?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

max wrote:Ta izjava Popovica je totalno amaterska,sramota,padamo sve nize i nize,takvu Vojvodinu ja ne poznajem.
8)
Dovoljno je samo pogledati snimak sa SOS-a i videti da se Pop uhvatio za glavu, ali da je svestan kompletne situacije kod pogotka, a što se kosi sa njegovim rečima. I što sad nama to treba? Šta smo time hteli da pokažemo? Da ne tražimo kojim slučajem neka opravdanja?
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

max wrote: Nije mi jasno ni zbog cega napadate coveka Javor Habitpharm?Cime vas je tako uvredio?
Javor Habitpharm wrote:

e dok ti budu takvi komentari necete nikoga pobediti, pa Javor vam je odrzao lekciju, cuveni Kan Kan je na poluvremenu prosetao do sudijske svlacionice (licno sam to video) i u drugom je bila druga prica sto se tice sudija, nema vama nista ni od 5 mesta, a vi samo sanjajte titulu... Imate tim ravan k**** cim nije mogao da se suprotstavi javoru
Jel ovo istina, a pogotovo ono boldovano?Zar treba da mu se zahvalimo za ovakav komentar?
Ovako nešto bi trebalo biti brisano ( na svakom navijačkom forumu) odmah, ali ovaj forum je baš prepoznatljiv po tome što se briše samo ono, što prevazilazi norme civilizovanog ophođenja.
Da li je uredu da neko dođe u goste i ,,ispljuje", na sva usta, domaćina?Ostavljeno je sve nedirnuto, samo iz razloga, da se i gost malo zacrveni, pa ako proradi s(a)vest i kućno vaspitanje u glavi navijačkoj, povremenog prvoligaša, možda i izvini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Dobro Turija,slazem se da je preterao kad je upotrebio onu jednu bezobraznu rec,nije to trebao raditi.Samo cini mi se da se da nije problem u toj reci vec u tome sto je rekao stvari koje stoje dosta blizu istini.Cini mi se da je sve to rekao i pomalo revoltiran jer se ni mi nismo pokazali kao bas dobri domacini.Vredjanjem,omalovazavanjem i slicnim stvarima se ne postize nista pozitivno a to se ne desava prvi put.Ako nepostujes drugog nemoj da ocekujes da ce on tebe postovati!
Javor Habitpharm
Posts: 7
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:40 pm

Post by Javor Habitpharm »

max wrote:Dobro Turija,slazem se da je preterao kad je upotrebio onu jednu bezobraznu rec,nije to trebao raditi.Samo cini mi se da se da nije problem u toj reci vec u tome sto je rekao stvari koje stoje dosta blizu istini.Cini mi se da je sve to rekao i pomalo revoltiran jer se ni mi nismo pokazali kao bas dobri domacini.Vredjanjem,omalovazavanjem i slicnim stvarima se ne postize nista pozitivno a to se ne desava prvi put.Ako nepostujes drugog nemoj da ocekujes da ce on tebe postovati!
tako je, objasni im! xD

ako ste gledali emisiju crna tacka na sos-u mogli ste da vidite da je sve bilo cisto i da su se sudarili vasi igraci!
Javor Habitpharm
Posts: 7
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:40 pm

Post by Javor Habitpharm »

Javor Habitpharm wrote:
max wrote:Dobro Turija,slazem se da je preterao kad je upotrebio onu jednu bezobraznu rec,nije to trebao raditi.Samo cini mi se da se da nije problem u toj reci vec u tome sto je rekao stvari koje stoje dosta blizu istini.Cini mi se da je sve to rekao i pomalo revoltiran jer se ni mi nismo pokazali kao bas dobri domacini.Vredjanjem,omalovazavanjem i slicnim stvarima se ne postize nista pozitivno a to se ne desava prvi put.Ako nepostujes drugog nemoj da ocekujes da ce on tebe postovati!
tako je, objasni im! xD

ako ste gledali emisiju crna tacka na sos-u mogli ste da vidite da je sve bilo cisto i da su se sudarili vasi igraci!
hehe, i mi smo dobili zvezdu :)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svaka cast,ide vas.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Javor Habitpharm
Posts: 7
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:40 pm

Post by Javor Habitpharm »

ice wrote:Svaka cast,ide vas.
hvala, hvala...
Locked