Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2241
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

rykerfcv wrote: Wed Mar 06, 2024 9:08 pm
Grbavica.021* wrote: Wed Mar 06, 2024 8:24 pm
rykerfcv wrote: Wed Mar 06, 2024 7:52 pm Како јавља Меридиан малбашић је бивши играч Војводине . :dance2:
линк?


nisam nasao link
Хвала. :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3987
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Grbavica.021* wrote: Wed Mar 06, 2024 11:40 pm
rykerfcv wrote: Wed Mar 06, 2024 9:08 pm
Grbavica.021* wrote: Wed Mar 06, 2024 8:24 pm

линк?


nisam nasao link
Хвала. :cheers:
Prepisali su prvi tekst od Meridiana koji se pojavio dan posle te partizanove utakmice koju je Malbašić gledao. Ne verujem da će doći do otkaza ali je Malbašić sklonjen i odradiće svoja tri meseca odvojeno od ekipe po slovu ugovora.


A brat Sery je mislim da je okačio sve slike koje su mu napravili na utakmicama kod nas, brat napravio slideshow na instagramu. Šalu na stranu afrikancima kada se pruži malo ljubavi oni to vrate maksimalno. Drago mi je što je potpisao 3.5 ugovor kod nas i nadam se da će ceo ugovor odraditi.

Kao i Čumić ispostavio se kao instant pojačanje.
Savcic Luka
Posts: 390
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Mislim da je bitno da se klub zvanično oglasi i pored onog u dnevniku. Naslov tipa dobio otkaz zbog gledanja utakmice partizana je zaista besmislen.
Prvo, postoji sport i bez ekstremnih navijačkih emocija. Drugo, jedno je gledati utakmicu, a drugo pevati navijačke pesme ili obući decu u obeležja drugog kluba.
Mislim da je bitno da klub to raščisti ili bar da se oglasi da će izaći sa nekom saopštenjem za neko vreme.
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Prvi tim

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Thu Mar 07, 2024 11:12 am
Grbavica.021* wrote: Wed Mar 06, 2024 11:40 pm
rykerfcv wrote: Wed Mar 06, 2024 9:08 pm






A brat Sery je mislim da je okačio sve slike koje su mu napravili na utakmicama kod nas, brat napravio slideshow na instagramu. Šalu na stranu afrikancima kada se pruži malo ljubavi oni to vrate maksimalno. Drago mi je što je potpisao 3.5 ugovor kod nas i nadam se da će ceo ugovor odraditi.

Brzo sam zgotivio Serija to je i slucaj sa Bolingijem,volim te afrikance koji se brzo poveze sa gradom i navijacima.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Prvi tim

Post by milancl »

Deep Purple wrote: Thu Mar 07, 2024 11:12 am
Grbavica.021* wrote: Wed Mar 06, 2024 11:40 pm
rykerfcv wrote: Wed Mar 06, 2024 9:08 pm



nisam nasao link
Хвала. :cheers:
Prepisali su prvi tekst od Meridiana koji se pojavio dan posle te partizanove utakmice koju je Malbašić gledao. Ne verujem da će doći do otkaza ali je Malbašić sklonjen i odradiće svoja tri meseca odvojeno od ekipe po slovu ugovora.


A brat Sery je mislim da je okačio sve slike koje su mu napravili na utakmicama kod nas, brat napravio slideshow na instagramu. Šalu na stranu afrikancima kada se pruži malo ljubavi oni to vrate maksimalno. Drago mi je što je potpisao 3.5 ugovor kod nas i nadam se da će ceo ugovor odraditi.

Kao i Čumić ispostavio se kao instant pojačanje.
Jeste instant pojačanje, nažalost klub se vodi tako da ako nastavi da igra dobro, biće ubrzo i instant zarada...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2241
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Kakva budalaština, ovo mora pod hitno da prestane. Ništa se ne postiže ovim besmislenim bojkotom. Sve lige u Evropi se igraju i radnim danima, budalaština koja mora da stane.
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Prvi tim

Post by Cane »

Slažem se.
U principu svako bojkotovanje se obično pretvori u ništa. Ovo je zaista besmisleno i deluje smešno.
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Njegos bi morao na klupu, da se presabere malo. Sve sto je do sada pruzio je bilo nedovoljno, a kostao nas je jedne utakmice (Javor) i umalo druge.
Od igraca, koji sigurno kosta dosta, se ocekuje dominacija na terenu. U fizickom, tehnickom i taktickom smislu. To do sada, osim na momente, nismo videli u dovoljnoj meri.
Sa te strane, Bandovicu pohvala jer se ne libi da menja kada ne valja odmah na poluvremenu. Sa druge strane, mogao bi da potrefi postavu i da se ne raspadamo tokom prvog poluvremena.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2241
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ЛАЗАР ЈОВАНОВИЋ, ЈУНАК ВОШИНОГ ПРОЛЕЋНОГ БУЂЕЊА: Мали Лане за велики учинак

Фудбалери Војводине, у смирај јучерашњег дана, тренирали су на вештачкој подлози у својој бази у Ветернику, како би се прилагодили условима сутрашњег изазова у 25. колу, на гостовању ИМТ-у у Београду.
На победу против Вождовца мало ко се освртао, као да су се заветовали да, без претераног уплива јавности у пролећно буђење колектива, сачекају наредни првенствени изазов у коме ће потражити начин да прву победу овере и претходни учинак оплемене.

На новинарску знатижељу, ипак, одговорио је јунак победе, млађани Лазар Јовановић, који је храбром реакцијом и смиреним потезом „од милион долара“ већ на терену рекао све што је имао да каже. Своју емоцију изван терена пренео је читаоцима „Дневника“.

Пресрећан сам што је мој такмичарски првенац одлучио победника – рекао је Лазар Јовановић, стрелац победоносног гола у последњем минуту шестоминутне надокнаде времена. - Било је и до сада момената у мојој краткој фудбалској каријери који се не заборављају. Али, тај гол против Вождовца остаће заувек у мојој свести, зато што је први, али више због тога што је прекинуо низ негативних резултата и, сви се надамо, вратио Војводину у трку за места у врху табеле.

Будући носилац игре новосадског клуба компјутерски прецизно нам је цртао путању лопте кроз гостујући шеснаестерац. Сећао се како се, попут билијара, одбијала од ноге, до ноге играча обеју екипа... Он ју је чекао, а она као да је управо њега тражила. Одбијала се од немила до недрага, све до места где је сачекао јунак победе и, у околностима када је много искуснијим играчима понестајало стрпљења и инспирације, не први пут, доказао не само размере свог талента, већ и спремности да понесе знатно већи терет такмичења од досадашњег процента учесталости.

Честитали су ми сви, саиграчи на терену и они на клупи, заједно са члановима стручног штаба – присетио се Мали Лане. – Навијачи такође. И тата је честитао, пожелео ми је да га надмашим у свему. Неће то бити једноставно, али потрудићу се. И против ИМТ-а и у свакој утакмици која следи, на мени је да дам све од себе у намери да заслужим и место стартера. Наравно, на тренеру је да оцени и да процени. Ја ћу своју прилику да чекам и да је сачекам.

У 25. колу суперлигашког такмичења Војводина сутра гостује ИМТ-у у Београду. Почетак меча заказан је за 20 часова, а пренос је на каналу Арена спорт 1.
User avatar
Mark Renton
Posts: 151
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Prvi tim

Post by Mark Renton »

VošaNS wrote: Sat Mar 09, 2024 5:41 pm
Kakva budalaština, ovo mora pod hitno da prestane. Ništa se ne postiže ovim besmislenim bojkotom. Sve lige u Evropi se igraju i radnim danima, budalaština koja mora da stane.
Pošto vam je najveći kontra argument bojkotu Evropa i kako se tamo utakmice igraju radnim danima, evo za neupućene snimak od pre koju godinu kada su navijači Ajntrahta bojkotovali utakmicu ponedeljkom
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Nemci su protestvovali samo za ponedeljak. Petkom igraju redovno i niko se ne buni.
Dodatno, Bundesliga ima procentualno najbolju posetu od svih liga petice. Njihov uticaj bojkota itekako ima odjeka.
Petak, termin odlican, mi bojkotujemo i jos na rodjendan kluba. Da je termin neki poslepodnevni, onda bih itekako podrzao odluku. Ovako, mislim da je grupa morala biti na severu sa transparentnom i prozivanjem arenesport. Imalo bi mnogo jaci odjek.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Prvi tim

Post by fare »

Ne znam ali ja mislim da Petrović nije za sada zaslužio otkup Mateus jeste Nikolića,Ivanovića Kempbela se što pre otarasiti Butraković,Jeličić,Bukinac na pozajmicu u Gat .
VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

fare wrote: Mon Mar 11, 2024 9:59 pm Ne znam ali ja mislim da Petrović nije za sada zaslužio otkup Mateus jeste Nikolića,Ivanovića Kempbela se što pre otarasiti Butraković,Jeličić,Bukinac na pozajmicu u Gat .
Butraković nije ni dobio pravu priliku.
Post Reply