Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Bilo bi sjajno da bude na Slanoj bari. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1444
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Плави дрес поново у продаји. Спомињали смо то мислим на овој теми.

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Lepo...
Da li je neko sa foruma blizu stadiona da proveri koje su velicine dostupne? Prosli put je bilo najvise do XL, ali su mi rekli da ce prilikom sledece nabavke imati i vece velicine.
Savcic Luka
Posts: 391
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by Savcic Luka »

Uvek sa tobom wrote: Tue Jan 16, 2024 9:46 am Плави дрес поново у продаји. Спомињали смо то мислим на овој теми.

Jbg, ja sam novogodišnji budžet istrošio… Zbog toga što nisu imali za Novu sam blago popizdeo.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1159
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »



Ово је нешто како би требао да изгледа маркетинг и на који ниво треба да га подигнемо, не треба нешто пуно труда ни времена, а изгледа јебено и професионално...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 861
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Mare_Liman wrote: Thu Jan 18, 2024 12:10 pm

Ово је нешто како би требао да изгледа маркетинг и на који ниво треба да га подигнемо, не треба нешто пуно труда ни времена, а изгледа јебено и професионално...
Izgleda brutalno baš baš. Jednostavno naš marketing mora bar ovako, ako ne i bolje.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

ima frizuru kao žakuj(smrda Mudic)iz posetilaca,i tu smo originalni!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Moze ovde, a moze i u Njegovo velicanstvo - FUDBAL, ali posto je u pitanju apsolutni doktorat iz fudbalskog marketinga po ko zna koji put, mozda bolje ovde. Ko zna, mozda ovaj nas jeziv pokusaj marketing tima i nauci nesto. :cheers:

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Odlično urađeno. Njihova snaga je to što se tamo svi seku na taj njihov kamen i more mentalitet, ovde 2/3 ljudi prezire sve što ima veze sa ovim prostorom.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4262
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Da našima ponudiš po 100k evropskih novčanica da naprave ovako nešto, opet ne bi mogli. Jednostavno ne znaju. A da ne pričam da bi u svemu tome trebalo biti i ljubavi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1159
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

Нама и Тадић да се врати окачили би само објаву са потписа уз дрес Зуке на његовом предтављању и окачили би слику из његовог првог мандата у Воши, о оваквом видеу кожемо да сањамо и да прижељкујемо за једно 10-15 година...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Karlsson
Posts: 2192
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Karlsson »

Pa imali smo skoro onu dobru reklamu za dresove.

1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Milan wrote: Fri Jan 19, 2024 6:40 pm Da našima ponudiš po 100k evropskih novčanica da naprave ovako nešto, opet ne bi mogli. Jednostavno ne znaju. A da ne pričam da bi u svemu tome trebalo biti i ljubavi...
Na žalost, odnos ljudi tamo prema Hajduku i odnos ljudi ovde prema Vojvodini ne može ići u istoj temi.
Nema puno klubova u Evropi koji se mogu porediti s Bilima po toj povezanosti sa ljudima i lokalpatriotizmu
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

@Karlsson
To jeste korak u dobrom pravcu, ali tu toliko elemenata fali, a fale bas iz tog razloga jer tu niko ne dozivljava Vojvodinu ni 10% na nacin na koji marketing tim Hajduka dozivljava taj klub. Ja sam taj klip video, i na keca izvalio jedno 10 stvari koje bih dodao/izmenio, jer za razliku od tima koji je to pravio, ja ovde dozivljavam Vosu na nacin na koji oni za tri zivota ne bi.
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Saki »

Pred početak drugog dela šampionata, molio bih marketing da na svakoj našoj domaćoj utakmici pušta pesme ISKLJUČIVO FK Vojvodine. Pre utakmice i na poluvremenu, a na kraju utakmice bi bilo lepo da se pusti neka pesma da se proslavi ukoliko pobedimo, kao protiv Javora, uz Ćiribu Ćiriba.
Post Reply