Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Firma kej wrote: Tue Jan 16, 2024 8:40 pm Rosić odlazi u Kinu, Rubežić potencijalna zamjena, Jamkam potencijalni desni bek mada ako njega dovedu i nije neki desni bek :!:
Nije valjda lud da se vrati u Srbiju Rubežić. Za Jamkama sam pomislio da bi neko iz Niša mogao u kontra smeru za Vukića kad je objavljeno.

Gledam afrički kup nacija, komplet ekipu Namibije treba dovesti. Pola reprezentacije im igra na Kosovu i u Bocvani. I upravo su odučili Tunis od fudbala.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1154
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Savcic Luka wrote: Tue Jan 16, 2024 8:45 pm
Taxista wrote: Tue Jan 16, 2024 6:02 pm Stefan Vukić u Nišu... Sad treba špic..
Imamo Vukanovića i Ivanovića.
Tu su i pomalo zaboravljeni Vukčević i misteriozni Soković, :mrgreen: kojima ugovori ističu u junu.
Malbašić i Kembel su sekundarno centralni špicevi i ako zaigramo 3-5-2, moraće to i da budu. Možda čak i Radulović, jer za njega se mora negde naći mesto u timu kao bonus igraču.
U par navrata u komentarima na Mozzartu su se promaljala potencijalna imena tog famoznog Kuntićevog igrača, napadači Šerifa, Argentinac i Gvinejac.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Firma kej wrote: Tue Jan 16, 2024 8:40 pm Rosić odlazi u Kinu, Rubežić potencijalna zamjena, Jamkam potencijalni desni bek mada ako njega dovedu i nije neki desni bek :!:
Ала стижу понуде које се не одбијају, Рубежић коначно играч по мери Макија :mrgreen:

И Рубежић је Црногорац.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1154
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Uvek sa tobom wrote: Tue Jan 16, 2024 9:40 pm Ала стижу понуде које се не одбијају, Рубежић коначно играч по мери Макија :mrgreen:

И Рубежић је Црногорац.
Po svačijoj je meri, ali nije realno. Čovek igra svaku utakmicu po 90', ugovor još 2,5 godine.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Rabba wrote: Tue Jan 16, 2024 5:59 pm Vuk Bogdanović na pripremama OFK Beograda, ko želi nešto iz toga da izvlači, slobodno. Informacija o tome da li smo ga posudili OFKi ili je prešao tamo naravno ne postoji.


Meni nije jasno kako dečka nije sramota da se pojavi u bilo čijoj svlačionici? Svi znaju da si štela, da te preko veze šetaju od kluba do kluba i ti se praviš kako je to super i kako si fudbaler…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Milan wrote: Tue Jan 16, 2024 9:52 pm Meni nije jasno kako dečka nije sramota da se pojavi u bilo čijoj svlačionici? Svi znaju da si štela, da te preko veze šetaju od kluba do kluba i ti se praviš kako je to super i kako si fudbaler…
Kad ceo zivot do tog trenutka posvetis tome, sta ti drugo preostaje? OFK je taman po meri za njega. Sto zbog miljea u lozi, sto zbog ranga takmicenja.
Rabba wrote: Tue Jan 16, 2024 8:04 pm @gospodinFKV, obzirom da si gotovo izvesno u pravu, mi ćemo doživeti sada nekih 3-4-2-1 ili 3-4-3 bez pozicije za 10ku, pazi šta ti kažem.
Ne bi me cudilo da pocnemo 3-5-2 da igramo i onda ga stavi na sesticu. :greenbutt:
Salu na stranu, i sa tri stopera, moze to jako lepo da se skocka.

Rosic - Jamkam/Sise, Crnomarkovic, Djordjevic - Bjekovic, Petrovic/Vukan, Indio, Bukinac/Kembel - Zukic/Jovanovic - Vukanovic, Malbasic/Ivanovic

Kad hoces defanzivnije, Indio kao sestica i dve osmice (Vukan/Rasa i Njegos) umesto Zukica i eto.
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Sve se trude da dovedu neke igrace (ocigledno da ce se ulupati tu dosta love) pa se samo nadam nam trener nije fijasko. Ja i dalje nznm nista o njemu, bilo bi mi zadovoljstvo da mi/nam barem malo nade daju ernesto, deep ili firma kej koji ocigledno imaju izvore iznutra ako su ista izvukli po tom pitanju.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Tue Jan 16, 2024 10:07 pm Rosic - Jamkam/Sise, Crnomarkovic, Djordjevic - Bjekovic, Petrovic/Vukan, Indio, Bukinac/Kembel - Zukic/Jovanovic - Vukanovic, Malbasic/Ivanovic
Nema ništa od Sisea, bio neki tekst iz Pazara danas/juče da je "odbijen napad Vojvodine" i da ostaje do kraja sezone. Kembel bi bio bolji, po meni, kao alternativa Bjekoviću u ovoj formaciji. A kad gledam ovaj sastav, ne mogu da se otmem utisku koliko je savićević uludo bačen novac. I ubaci Radulovića, odreći će te se veći deo foruma.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Taxista
Posts: 123
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Transferi

Post by Taxista »

Rabba wrote: Tue Jan 16, 2024 7:09 pm Opet ću zamoliti forumaše da ove rasprave ne zastrane.

@Taxista, deluje da je broj špiceva koji nam fali bio jednak i do odlaska Vukića u Niš :lol:
Istina, al brojčano sad fali :D
Karlsson
Posts: 2146
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Voleo bih da ganjamo Tufegdžića, jer je dokazan igrač u našoj ligi, a iz nekog razloga u Bugarskoj ne igra.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1106
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Вукић је изгледа позајмица до краја сезоне, немојте да мислите да сте га се отарасили :greenbutt:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2076
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ja neverujem da mi bilo šta možemo da uradimo sa igračima iz zvezde i partizana i uvek ću biti pre za dovodjenje stranaca, iz Afrike i Južne Amerike pre svega.Realno za njih je to veliki korak unazad i teško će se ponoviti neki Šele.
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Rabba wrote: Tue Jan 16, 2024 8:57 pm
Firma kej wrote: Tue Jan 16, 2024 8:40 pm Rosić odlazi u Kinu, Rubežić potencijalna zamjena, Jamkam potencijalni desni bek mada ako njega dovedu i nije neki desni bek :!:
Nije valjda lud da se vrati u Srbiju Rubežić. Za Jamkama sam pomislio da bi neko iz Niša mogao u kontra smeru za Vukića kad je objavljeno.

Gledam afrički kup nacija, komplet ekipu Namibije treba dovesti. Pola reprezentacije im igra na Kosovu i u Bocvani. I upravo su odučili Tunis od fudbala.
Namibija me iznenadila, igraci sa solidnom tehnikom i fizickom spremom. Interesantna ekipa, sa nekoliko potencijalno dobrih igraca za nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Dva zanimljiva igraca su slobodni na tržištu nakon rastanka sa Astanom

Dušan Jovančić i stub odbrane CG Žarko Tomašević

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Tue Jan 16, 2024 8:57 pm
Firma kej wrote: Tue Jan 16, 2024 8:40 pm Rosić odlazi u Kinu, Rubežić potencijalna zamjena, Jamkam potencijalni desni bek mada ako njega dovedu i nije neki desni bek :!:
Nije valjda lud da se vrati u Srbiju Rubežić. Za Jamkama sam pomislio da bi neko iz Niša mogao u kontra smeru za Vukića kad je objavljeno.

Gledam afrički kup nacija, komplet ekipu Namibije treba dovesti. Pola reprezentacije im igra na Kosovu i u Bocvani. I upravo su odučili Tunis od fudbala.
Neće oni pustiti Jamkama, pucali bi sebi u koleno i potpisali ispadanje kada bi ga pustili. Sisse i Jamkam će menjati sredine tokom leta što naravno ne znači da će kod nas ali takve domaće strance treba gledati angažovati.
Post Reply