Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Za Rosica je verovatno radila i partijska veza Bajatovic-Toncev, a i Niska preko MJ?
Sve u svemu, Rosic je dobro pojacanje. Tako verujem, a videcemo uskoro.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Turija wrote: Sat Jan 13, 2024 8:56 pm Za Rosica je verovatno radila i partijska veza Bajatovic-Toncev, a i Niska preko MJ?
Zar je bitno brate Turija?
Savcic Luka
Posts: 390
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

srkins wrote: Sat Jan 13, 2024 8:09 pm
Djisa wrote: Sat Jan 13, 2024 7:59 pm
Rabba wrote: Sat Jan 13, 2024 7:47 pm

Navodno mu ističe ugovor za 6 meseci
Ako Carevic ostaje, mogli smo onda da dovedemo Rosica na leto za dzabe i ustedimo platu njegovu za 6 meseci i 100 000 evra. Videcemo da li smo se opet bahatili s novcem.
Tad bi uleteo neki drugi klub i uzeo Rosica tesko da bi ostao do leta bez ugovora
Bravo!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

300k eur je leglo od strane cigana za Kabića. U februaru-martu bi trebalo još 100k i u julu 400k eur kako stoji u ugovoru. Opet napomena ovo je ono što ja čujem da ne bude da širim polu-informacije.
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Deep Purple wrote: Sat Jan 13, 2024 9:39 pm 300k eur je leglo od strane cigana za Kabića. U februaru-martu bi trebalo još 100k i u julu 400k eur kako stoji u ugovoru. Opet napomena ovo je ono što ja čujem da ne bude da širim polu-informacije.
Taman za jednu desetku,neki portugalac,brazilac :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanina wrote: Sat Jan 13, 2024 9:46 pm
Deep Purple wrote: Sat Jan 13, 2024 9:39 pm 300k eur je leglo od strane cigana za Kabića. U februaru-martu bi trebalo još 100k i u julu 400k eur kako stoji u ugovoru. Opet napomena ovo je ono što ja čujem da ne bude da širim polu-informacije.
Taman za jednu desetku,neki portugalac,brazilac :mrgreen:
Veća se između zapadne i istočne evrope doduše za nekog polivalentnog ofanzivca.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@ernesto
Nje bitno, ali u cemu je problem i da jeste? Barem, ja ga ne vidim. Sve je cinjenicno i javno poznato, ko je na kojoj funkciji.
OK je kad se uradi dobra stvar. : :cheers:
Last edited by Turija on Sat Jan 13, 2024 9:57 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Neko je napisao na mocartu da dolazi Gobelja na 2.5 godine i Pavkov na pozajmicu,tu bi ja dodao i Škuletića :greenbutt:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Sat Jan 13, 2024 8:22 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eza/471545
Jedna kombinacija nas je napustila. :cheers:
Bilo pre par dana na drugoj temi
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
rykerfcv
Posts: 854
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

slanina wrote: Sat Jan 13, 2024 9:49 pm Neko je napisao na mocartu da dolazi Gobelja na 2.5 godine i Pavkov na pozajmicu,tu bi ja dodao i Škuletića :greenbutt:
Ako gobelja dodje nek se svi teraju u tri lepe,Lazarevic je za to cigansko go**o izmislilo fudbal.Ne treba Pavkova dovoditi ako vec imamo Ivanovica i Vukanovica.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1156
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat Jan 13, 2024 9:54 pm
slanina wrote: Sat Jan 13, 2024 9:49 pm Neko je napisao na mocartu da dolazi Gobelja na 2.5 godine i Pavkov na pozajmicu,tu bi ja dodao i Škuletića :greenbutt:
Ako gobelja dodje nek se svi teraju u tri lepe,Lazarevic je za to cigansko go**o izmislilo fudbal.Ne treba Pavkova dovoditi ako vec imamo Ivanovica i Vukanovica.
Шта се ложиш рајкер, зајебанција је на Моцарту јер смо довели још једног бившег цигана :greenbutt:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

rykerfcv wrote: Sat Jan 13, 2024 9:54 pm
slanina wrote: Sat Jan 13, 2024 9:49 pm Neko je napisao na mocartu da dolazi Gobelja na 2.5 godine i Pavkov na pozajmicu,tu bi ja dodao i Škuletića :greenbutt:
Ako gobelja dodje nek se svi teraju u tri lepe,Lazarevic je za to cigansko go**o izmislilo fudbal.Ne treba Pavkova dovoditi ako vec imamo Ivanovica i Vukanovica.
Polako, polako, sad će da se pojave dobri ljudi da ti objasne kako je Vukanović isto igrao za cigane, pa vidi ga sada.
ernesto wrote: Sat Jan 13, 2024 9:11 pm
Turija wrote: Sat Jan 13, 2024 8:56 pm Za Rosica je verovatno radila i partijska veza Bajatovic-Toncev, a i Niska preko MJ?
Zar je bitno brate Turija?
Zar je postalo nebitno brate ernesto?
srkins wrote: Sat Jan 13, 2024 8:09 pm
Djisa wrote: Sat Jan 13, 2024 7:59 pm Ako Carevic ostaje, mogli smo onda da dovedemo Rosica na leto za dzabe i ustedimo platu njegovu za 6 meseci i 100 000 evra. Videcemo da li smo se opet bahatili s novcem.
Tad bi uleteo neki drugi klub i uzeo Rosica tesko da bi ostao do leta bez ugovora
Netačno. Mrzi me više da detaljišem. Pročitati Djisin post na koji je pisan odgovor i dodati deo rečenice "mogli smo se dogovoriti sad u januaru" negde u njegov post i to je to, pa ko gde hoće da doda.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1156
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Спомињало се, ал Митошевић близу Гата, почињу све више да се шире информације у вези Сисиеа да долази код нас...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 854
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat Jan 13, 2024 9:55 pm
rykerfcv wrote: Sat Jan 13, 2024 9:54 pm
slanina wrote: Sat Jan 13, 2024 9:49 pm Neko je napisao na mocartu da dolazi Gobelja na 2.5 godine i Pavkov na pozajmicu,tu bi ja dodao i Škuletića :greenbutt:
Ako gobelja dodje nek se svi teraju u tri lepe,Lazarevic je za to cigansko go**o izmislilo fudbal.Ne treba Pavkova dovoditi ako vec imamo Ivanovica i Vukanovica.
Шта се ложиш рајкер, зајебанција је на Моцарту јер смо довели још једног бившег цигана :greenbutt:
Iznervirao sam se jer tog idiota ne mogu ocima da gledam,kanturina klasicna od igraca.

Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

SrpskaAtina wrote: Sat Jan 13, 2024 3:48 pm Jel zna neko nesto o ovom Vukanu Savicevicu ?
Vidim da ti nije niko odgovorio. Osim što znamo je ciganski isprdak on je i neko ko može da igra na svim pozicijama u veznom redu od zadnjeg preko centralnog pa sve do ofanzivnog veznog.

Pogledao sam malo neke njegove preglede igre da vidim kakav je, ima solidne fizičke predispozicije, visok je 1.79 i to mu omogućava da igra pristojno na sve tri pozicije u vezi. Odnosno nije fizički slab da ne može da odgovori na zadnjem a nije ni drven i ograničen fizikom da ne može da odgovori na ofanzivnom veznom. Generalno mu najviše prija igra u centralnom delu veznog reda kao lepak između ofanzivnog i defanzivnog dela tima.

Vidim da ima jako lepu minutažu u dresu Crne Gore. Igrao je 70 min u duelu protiv nas koji se odigrao u Podgorici. Odigrao je ceo meč protiv Bugara u Bugarskoj koji su on i njegovi reprezentativni drugari dobili sa 1:0. Odigrao je i 82 minuta protiv Mađara u meču koji je odigran 0:0. Znači ako može da pruži solidan otpor na terenu protiv Soboslaja ili Sms-a znači da nije totalni fudbalski amater. Ne upoređujem njihove kvalitete ni u kom slučaju samo jebiga čim neko igra za reprezentaciju pa makar bila to i Crne Gore ima određeni kvalitet. 72 min je imao u proseku u evropskim kvalifikacijama za Crnu Goru.

Ako uzmemo u obzir da je igrao u ligama koje pokriva sofascore i vrši detaljnu analizu igrača ono što mogu da primetim je da su mu svi fudbalski kvaliteti na nekom sličnom nivou i prema sofi su solidni.

Sofa kaže da mu je najveća mana disciplina.

Prema snimcima se vidi da je ima solidnu tehniku, da je školovan fudbaler.

Ne bih puno prema onome što se vidi na snimcima jer se tu ne prikazuju defanzivna i ofaanzivna tranzicija i igra bez lopte pa ne može da se proceni kakav je igrač.
Jedno je definitivno, ako Kuveljić pravi razliku u ovoj ligi praviće i Vukan a da li će se novac dat za njega isplatiti ostaje da vidimo.

Nisam bio za njegov dolazak kao što nisam ni sad kada je potpisao jer ga nikad nisam mirisao, mislim da smo migli neko bolje rešenje da nađemo, ostaje mi da se nadam da će mi promeniti mišljenje igrama na terenu, na njemu je.
Last edited by Deep Purple on Sat Jan 13, 2024 10:50 pm, edited 2 times in total.
Post Reply