Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 5:08 pm Jeste Savic je vrhunski trener, ide u Siti umesto Gvardiole na kraju sezone!
Propustio sam vest, može neki link? Bravo za čoveka, ko bi rekao da se to može iz Superlige.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 5:08 pm Jeste Savic je vrhunski trener, ide u Siti umesto Gvardiole na kraju sezone!
Mozemo biti sarkasticni koliko god hocemo, gari sa najmladjim timom superlige trenutno igra na oko jako lep fudbal, bori se za Evropu i uradio je nesto sto je nas klub poslednji put uradio 2016. godine.
Sa nedostatkom ambicija kluba poput Vozdovca, neki treneri bi sa tim kadrom bili duboko, duboko u plej autu. Vozdovac, ako se izbori za Evropu, istu ce igrati samo i iskljucivo zahvaljujuci njemu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3606
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 5:08 pm
Jeste Savic je vrhunski trener, ide u Siti umesto Gvardiole na kraju sezone!
On jeste lično Gvardiola za one što smo mi imali zadnjih godina.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1230
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Djisa »

slanobarac wrote: Fri Jan 05, 2024 6:56 pm
Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 5:08 pm
Jeste Savic je vrhunski trener, ide u Siti umesto Gvardiole na kraju sezone!
On jeste lično Gvardiola za one što smo mi imali zadnjih godina.
Da je kod nas dosao trener kome je jedino seniorsko iskustvo bilo u Estoniji, bio bi docekan na krv i noz. Morao sam da guglam da vidim ko je covek! Od kud sad odjednom da on valja?
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 7:31 pm Od kud sad odjednom da on valja?
Jednostavno ovaj forum obozava da ima voljenog lika, a posto ga ne mozemo prepoznati kod nas, onda daj sta das :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3606
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri Jan 05, 2024 7:36 pm
Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 7:31 pm Od kud sad odjednom da on valja?
Jednostavno ovaj forum obozava da ima voljenog lika, a posto ga ne mozemo prepoznati kod nas, onda daj sta das :mrgreen:
To je tvoje mišljenje i govori u svoje ime. Ispratio sam kako njegov tim igra i mislim da je u tom segmentu daleko od nas. I ta Estonija je u Evropi a ne u džunglama Azije.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

slanobarac wrote: Fri Jan 05, 2024 7:48 pm
Voja wrote: Fri Jan 05, 2024 7:36 pm
Djisa wrote: Fri Jan 05, 2024 7:31 pm Od kud sad odjednom da on valja?
Jednostavno ovaj forum obozava da ima voljenog lika, a posto ga ne mozemo prepoznati kod nas, onda daj sta das :mrgreen:
To je tvoje mišljenje i govori u svoje ime. Ispratio sam kako njegov tim igra i mislim da je u tom segmentu daleko od nas. I ta Estonija je u Evropi a ne u džunglama Azije.
Pa i Radnicki iz Kragujevca igra lepse od nas, a nije ispred nas na tabeli
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1145
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »



И неку онда умањује ону победу у Тополи уз 2 постигнута гола :greenbutt:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

300.000 za Ćalušića TSC uzima... Ako i Stojića prodaju, a deluje da bi mogli, TSC će imati značajno drugačiju, usudio bih se reći i slabiju odbranu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3979
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Sun Jan 07, 2024 7:06 pm 300.000 za Ćalušića TSC uzima... Ako i Stojića prodaju, a deluje da bi mogli, TSC će imati značajno drugačiju, usudio bih se reći i slabiju odbranu.
I to ga Ranko dovodi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3606
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 8:20 pm
Rabba wrote: Sun Jan 07, 2024 7:06 pm 300.000 za Ćalušića TSC uzima... Ako i Stojića prodaju, a deluje da bi mogli, TSC će imati značajno drugačiju, usudio bih se reći i slabiju odbranu.
I to ga Ranko dovodi.
Što ne odvede Malbašića kad ga je toliko forsirao?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Jan 07, 2024 8:55 pm
Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 8:20 pm
Rabba wrote: Sun Jan 07, 2024 7:06 pm 300.000 za Ćalušića TSC uzima... Ako i Stojića prodaju, a deluje da bi mogli, TSC će imati značajno drugačiju, usudio bih se reći i slabiju odbranu.
I to ga Ranko dovodi.
Što ne odvede Malbašića kad ga je toliko forsirao?
Ne kapiras, Ranko hoce da oslabi TSC i pomogne Vosi, a ovo moze da znaci i da Malbasic ostaje i da ce da izdominira protiv TSCa, jer sad nema Calusica. Napravice Ranko od njega (Fice) igraca :mrgreen:

Ne znam samo jel treba da dodam i ovo: zaljubices se ti u Malbasica :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1430
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

slanobarac wrote: Sun Jan 07, 2024 8:55 pm
Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 8:20 pm
Rabba wrote: Sun Jan 07, 2024 7:06 pm 300.000 za Ćalušića TSC uzima... Ako i Stojića prodaju, a deluje da bi mogli, TSC će imati značajno drugačiju, usudio bih se reći i slabiju odbranu.
I to ga Ranko dovodi.

Što ne odvede Malbašića kad ga je toliko forsirao?
Кренуо сам овде баш ово да напишем, ко зна можда нас тај трансфер изненади што спомиње Дееп.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3979
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

@Slanobarac

Ne razumem zašto si to meni napisao? Zato što sam ja preneo da ga je Ranko cenio ?

@Voja

Iskreno tvoj humor ili još gore ako ovo nije pokušaj humora može biti daleko bolji od ovog propalog pokušaja sarkazma i cinizma s’ oproštenjem.

Sport kao i sve ostale delatnosti u životu su takve da se donose pogrešne procene, ja sam napravio grešku u vezi Kajevića i žao mi je što zdrastveno nije više u tom stanju da može u kakvom takvom kontinuitetu da pruži redovne partije pa da se onda njegove igre i kvalitet meredovnije procenjuju.


No, da se vratim na Malbašića, ono što je Malbašić odigrao u karijeri ma kakav god da je trenutno je ipak nivo ili dva iznad onoga što je odigrao Taki u svojoj karijeri.

Što naravno nije opravdanje da on danas bude u Vojvodini jer ne pruža dovoljno kvalitetan nivo igre ali smo makar bili svedoci toga šta može za razliku od nekih za koje to nismo mogli da vidimo osim možda na YT ali ne i na Karađorđu.

I podsetiću te to što je tvoj “ljubimac” odigrao u dva mandata u Vojvodini je na nivou greške dok se to za Malbašića ne može reći.

I kakav god da je igrač on neće “flertovati” sa Duljajem na poluvremenu i kraju utakmice dok nosi dres Vojvodine kao neki.

Izvini na ovakvom upisu ali morao sam zbog ovoga: “ Ne znam samo jel treba da dodam i ovo: zaljubices se ti u Malbasica”

@Uvek sa tobom

Nije on u pitanju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jan 08, 2024 12:02 am @Voja

Iskreno tvoj humor ili još gore ako ovo nije pokušaj humora može biti daleko bolji od ovog propalog pokušaja sarkazma i cinizma s’ oproštenjem.

Sport kao i sve ostale delatnosti u životu su takve da se donose pogrešne procene, ja sam napravio grešku u vezi Kajevića i žao mi je što zdrastveno nije više u tom stanju da može u kakvom takvom kontinuitetu da pruži redovne partije pa da se onda njegove igre i kvalitet meredovnije procenjuju.


No, da se vratim na Malbašića, ono što je Malbašić odigrao u karijeri ma kakav god da je trenutno je ipak nivo ili dva iznad onoga što je odigrao Taki u svojoj karijeri.

Što naravno nije opravdanje da on danas bude u Vojvodini jer ne pruža dovoljno kvalitetan nivo igre ali smo makar bili svedoci toga šta može za razliku od nekih za koje to nismo mogli da vidimo osim možda na YT ali ne i na Karađorđu.

I podsetiću te to što je tvoj “ljubimac” odigrao u dva mandata u Vojvodini je na nivou greške dok se to za Malbašića ne može reći.

I kakav god da je igrač on neće “flertovati” sa Duljajem na poluvremenu i kraju utakmice dok nosi dres Vojvodine kao neki.

Izvini na ovakvom upisu ali morao sam zbog ovoga: “ Ne znam samo jel treba da dodam i ovo: zaljubices se ti u Malbasica”
A cek, jel nije dobra fora "zaljubices se u Malbasica"? :mrgreen:
I jos sto je najcrnje, kakav sam "maler" jos cu i pogoditi, za razliku od nekih :mrgreen:
Sta si se uhvatio Takija jbt? Bio, nije mnogo pokazao, otisao... i ko je uopste trazio poredjenje njega i Malbasica, koliko se secam poredili smo Lukica i Takija :mrgreen:
I zasto bi mi se izvinjavao, tvoje je da napadas, moje da se branim... mada realno, bude nekad i obrnuto :mrgreen: :cheers:
Image
Post Reply