Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

rykerfcv wrote: Tue Dec 05, 2023 1:30 pm Uhvati me jeza cim se spomene Mrkaic,najgori napadac kojeg sam ikad video i gledao...
Imam za tebe onda još dva neprijatna iznenađenja. Spremi se.

Ašćerić i Starleta.

Priznaj da se dvoumiš sada...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1158
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

hvylarn wrote: Tue Dec 05, 2023 1:50 pm Psiholjub, čovek može da vodi nižerazredne timove koji se bore da ne ispadnu. Jedino tako je njegov rezultat merljiv, za više nije kao i njegovo poznavanje fudbala. Batak isto bez konkretne ideje i igre. Za Mimu sam govorio da je trebalo dati još vremena, kao što je i bilo obećano, samo što i većina kaže, jednostavno čovek bez te energije, strasti za pobedom, što verujem da sutra i igračima smeta, jer pored stručnog znanja, glavni trener mora biti i veliki motivator, što smatram da je njemu nedostajalo. Jedino da je našao 20tak igrača, njemu sličnim pa da na taj pedagašoki način izvuče maksimum od njih.
Kod Ranka se nazire od svega po malo što je kod ovih prethodnih nedostajalo, jednostavno ne može se više se igračkim kadrom koji imamo. Kažete imamo solidan tim, a solidan tim nije za više od sredine tabele jer mnogi imaju isto tako solidan tim.
Opet po meni, ne treba menjati trenera, već treba menjati tim i dovoditi igrače po želji i meri trenera. Iako nam treba mnogo više, al makar jednog do dvojice kvalitetnih na zimu dovesti, ali da nisu neki Kajevići, Lukići koji razmišljaju o penziji jer takvih imamo i previše. Na leto oprostiti se sa više od pola tima i dovesti igrače koji mogu da naprave razliku.
И опет долазимо до тога да ми никакав костур тима немамо, играчи остају једну сезону и после их нема на мапи... Ми смо отприлике ко Челси у модерном фудбалу, продамо целу екипу доведемо младе играче од којих очекујемо да ће одмах да експлодирају уз Силву који је пред пензијом, тако исто и ми само што је нама свака година и свака сезона уназад таква већ ко зна колико година у назад, свима је Војводина институција, великан српског фубала, а сви долазе "да оживе" каријеру и брже боље преко, само зависи како ко оживи, наравно не осуђујем какво је стање вамо сви би ми бежали преко, ал морају пре свега људи у управи да направе да овај клуб буде место у ком ће неки играчи хтети да се задрже па 2 сезоне, па онда им широко поље... Ми константо промашујемо са трансферима, убудемо 2 сјајна, ал зато 4 криминална, и констатно се гомилају ова криминална појачања, а та сјајна одлазе после 1 сезоне ко што су Чумић, могу да кажем и Траоре итд итд, Баш ко што се рекло горе ми имамо 15 играча који заслужују да уопште пипну дрес, а углавном су за клупу, штопери су океј да се каже, ал свакако требају квалитетнији, ал једино ко би заслужио да игра у првој постави по квалитету су Матеус и Вукановић, од Кембела нисмо довољно видели, али свакако сем изузетне брзине тешко да ћемо више и видети, прави онај "super sub" који уће се клупе у 60ом минуту и направи разлику брзином... Морамо имати широк и квалитетан ростер, ко што сам и рекао на топику са утакмице са партизаном, ви очекујете победу, ми немамо 11 крштених, а њима ко год уђе са клупе неће изгубити на квалитету,а у неким сегментима могу само да добију на квалитету, брзини ил нечему што у том тренутку треба, наравно колико финфансије омогућавају, ал треба бар по томе да се угледамо на близанце...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote: Tue Dec 05, 2023 3:33 pm Ašćerić i Starleta.
Dodao bih ovoj dvojici i onog nesretnog Ivicu Jovanovica.
Mrkaic je za sve njih Ziru licno.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Tue Dec 05, 2023 3:47 pm Dodao bih ovoj dvojici i onog nesretnog Ivicu Jovanovica.
Mrkaic je za sve njih Ziru licno.
Ne znam, meni su Ašćerić i Starleta oličenje katastrofe i užasa našeg špica. Taj Ivica Jovanović i nije toliko loše izgledao, naspram ovih ostalih a i nije bio planiran za prvog špica, poput ova tri sunovrata mozga(Ašćera-Starleta-Mrki). Još jedno ime mora biti u vrhu, uvek ga zaboravim, ali Darko Bjedov ne sme biti preskočen u ovim tužnim podsećanjima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1288
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Kakav kucamo na vrata zaboravljenih asova momenat na forumu. Što se kaže Rabba, ovi nesrećnici su planirani za prvog špica.

Ne mogu se setiti ko je od špiceva zapravo ostavio dobar utisak - za ovih 15 godina što gledam Vojvodinu. Abu i to je to.
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

MiSmoFKV! wrote: Tue Dec 05, 2023 4:49 pm Kakav kucamo na vrata zaboravljenih asova momenat na forumu. Što se kaže Rabba, ovi nesrećnici su planirani za prvog špica.

Ne mogu se setiti ko je od špiceva zapravo ostavio dobar utisak - za ovih 15 godina što gledam Vojvodinu. Abu i to je to.
Проблем је управо то што ми немамо 15 година крштеног шпица,15 година јеботе...
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote: Tue Dec 05, 2023 4:49 pm Ne mogu se setiti ko je od špiceva zapravo ostavio dobar utisak - za ovih 15 godina što gledam Vojvodinu. Abu i to je to.
Abu, Mrdja, Despotovic... jedino ta tri igraca su ostavili onako utisak. I kad se bolje pogleda sta im je zajednicko, to je brz trk u prazan prostor i rezonsko razmisljanje. To me navodi na razmisljanje da mi imamo stil igre u kojem uspevaju vise takvi spicevi nego sidrasi, i zato je moj glas isao za Ze Turba.

A interesantno je uporediti trenutni ucinak, cenu i minute na terenu izmedju Cumica i Ze Turba.

Image

Image

Pa kad tome dodamo koliko je Cumic znacio za nasu igru, verujem da bi Ze bio najmanje isto vazan
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote: Tue Dec 05, 2023 4:49 pm Ne mogu se setiti ko je od špiceva zapravo ostavio dobar utisak - za ovih 15 godina što gledam Vojvodinu. Abu i to je to.
Ako striktno posmatramo prethodnih 15 godina:
Despotovic, Mrdja, Abu, Ozegovic.

Klasa ispod (pristojni, nista posebno):
Brana Ilic, Kaludjerovic, Malbasic iz prvog mandata, Bojovic.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1288
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

gospodinFKV wrote: Wed Dec 06, 2023 5:19 pm
MiSmoFKV! wrote: Tue Dec 05, 2023 4:49 pm Ne mogu se setiti ko je od špiceva zapravo ostavio dobar utisak - za ovih 15 godina što gledam Vojvodinu. Abu i to je to.
Ako striktno posmatramo prethodnih 15 godina:
Despotovic, Mrdja, Abu, Ozegovic.

Klasa ispod (pristojni, nista posebno):
Brana Ilic, Kaludjerovic, Malbasic iz prvog mandata, Bojovic.
Na Mrđu sam zaboravio, Despot je već bio otišao kad sam ja počeo da pratim Vošu, a Ožegoviću ne mogu osporiti početak sezone, ali je kasnije postao veća šteta nego korist u timu. Čak mislim da je nezasluženo dobio šansu ispred pokojnog Mrdakovića, koji dobro počeo sezonu i onda odjednom skrajnut. Pre bih Malbašića iz prvog mandata, tad mi je bio dominantan. Od Bojovića sam očekivao više, sećam se samo gola Rapidu na frku. Brana Ilić je imao dobrih momenata, ali nekako mi nije ispunio očekivanja. Čak mi je više ostao u lošem sećanju jer su ga gurali da izvodi kornere i slobodnjake protiv Vaduca. Kaluđerović je koliko se sećam bio rezerva Škuletiću, ali nijedan, ni drugi po mom ukusu.
Ostajem idalje pri: Abu, Mrđa, svi ostali.
Odosmo daleko od teme :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Trener i dalje traži strpljenje. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

slanobarac wrote: Mon Dec 11, 2023 9:29 pm Trener i dalje traži strpljenje. :frown:
Mislim da mu treba dati strpljenje, bez obzira na oscilacije u igri i nervozi nas navijaca. Imamo i primere TSCa sa Lazeticem, pa i najsveziji Cukarickog sa Maticem.
Treba Ranko da odradi prelazni rok i pripreme, pa da vidimo ucinak na prolece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Mon Dec 11, 2023 9:29 pm Trener i dalje traži strpljenje. :frown:
Zamisli čovek koji je tri meseca negde traži strpljenje, znam da smo mi kao narod navikli na sve i odmah :)

Meni je dovoljno da vidim da je čovek nasmejan i da uvek dobacuje nešto sa ljudima sa istoka da bih mu dao toliko kredita da sve izgubi do kraja sezone da bih ga ostavio na klupi.

Da, toliko su mi svakakva lica koja su nas vodila sa klupe, spustila kriterijume.

Ranko je najpozitivnija stvar koja nam se desila u poslednjih nekoliko godina pa makar i to bilo samo pojavom.

Imam osećaj da će nam vratiti za poverenje koje imamo u njega.

Da se pobedi Voždovac i da Ranko sklapa ekipu za drugi deo sezone.

Da Ranko ima čarobni štapić promenio bi sigurno 4-5 igrača ali radi sa onim šta ima.




Vidite vi samo ovu facu, ovu glavu. Samo pogledati drugu sliku, meni dovoljno.

X puta sam pogrešno procenio ali mislim da nakon dugo vremena imamo trenera za duge staze, ja da sam aktivan igrač za ovakvog trenera bih “poginuo” na terenu.
Last edited by Deep Purple on Mon Dec 11, 2023 11:09 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1158
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Mon Dec 11, 2023 10:59 pm
slanobarac wrote: Mon Dec 11, 2023 9:29 pm Trener i dalje traži strpljenje. :frown:
Zamisli čovek koji je tri meseca negde traži strpljenje, znam da smo mi kao narod navikli na sve i odmah :)

Meni je dovoljno da vidim da je čovek nasmejan i da uvek dobacuje nešto sa ljudima sa istoka da bih mu dao toliko kredita da sve izgubi do kraja sezone da bih ga ostavio na klupi.

Da, toliko su mi svakakva lica koja su nas vodila sa klupe, spustila kriterijume.

Ranko je najpozitivnija stvar koja nam se desila u poslednjih nekoliko godina pa makar i to bilo samo pojavom.

Imam osećaj da će nam vratiti za poverenje koje imamo u njega.
+1

Кад се погледа ситуација у клубу поготово под Батаком пред његов одлазак колико смо ниско били у свим аспектима и колико је позитиве донео, атмосфере итд. Било је лепих игара, уиграних акција, наравно игара испод очекивања, киксева, ал ко што дуже спомињем и што је Дееп рекао његов однос са истоком при давању изјава после утакмица нешто најлепше... Апсолутно има максималну подршку и сигурно заслужује већи кредит од многих ( мада код нас ретко ко је и имао) , има мана наравно код измена у последње време на почетку и не толико, није Гвардиола, али заслужио је бар мало времена, прелазни рок, припреме... Па да се сагледа стање у клубу, на терену и табели па ћемо да причамо ...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Turija wrote: Mon Dec 11, 2023 9:37 pm
slanobarac wrote: Mon Dec 11, 2023 9:29 pm Trener i dalje traži strpljenje. :frown:
Mislim da mu treba dati strpljenje, bez obzira na oscilacije u igri i nervozi nas navijaca. Imamo i primere TSCa sa Lazeticem, pa i najsveziji Cukarickog sa Maticem.
Treba Ranko da odradi prelazni rok i pripreme, pa da vidimo ucinak na prolece.
Ma znam sve to, jasno je, ali neka kaže nekad bar neku drugu rečenicu. Vrti jedno te isto i uopšte ne primećuje da se ponavlja. Nisu svi mečevi isti i ne mogu se tražiti ista opravdanja. Primetno je da traži strpljenje od navijača ali ne kaže da će otići ako do tada i tada ne uradi nešto. A to nešto je svima nama zapravo svašta. Nekome je dovoljno da igra bude tečnija, da igrači znaju da centriraju, štopuju loptu, da budemo u play off-u itd, itd. Drugi mu zameraju što ne igraju naši izdanci, što nećemo igrati Evropu itd, itd. Nema jasnog kriterijuma šta taj čovek treba da uradi da bi ovde došlo do jedinstva. I pitanje za sve, mislite li da je to čovek koji nam može doneti titulu tamo one zbiljićeve godine? Ja u to ne verujem ali neću da mu skidam glavu, neka ga.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

slanobarac wrote: Mon Dec 11, 2023 11:08 pm I pitanje za sve, mislite li da je to čovek koji nam može doneti titulu tamo one zbiljićeve godine? Ja u to ne verujem ali neću da mu skidam glavu, neka ga.
Od te titule nema nista, ali ne zbog Ranka. Klop je ne bi uzeo u ovoj ligi, sa ovom upravom.

Ranko bar nije deo vrteske, iz kluba u klub. Konferencije su mu iste jer su nam problemi i igraci isti. Nije to film, pa da je taj vec snimio.
Ne moze Ranko da dodje ovde i donese kriteriju da ujedini forumase sta je to nesto. To nesto su pobede. Ako moze i sa dobrom igrom. A ako ne, onda pobede.
Post Reply