Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by rykerfcv »

Rabba wrote: Wed Dec 06, 2023 6:47 pm
Mare_Liman wrote: Wed Dec 06, 2023 6:04 pm Тороман - Лазаревић - Росић - Јеличић - Букинац
Милетић - Зукић
Радуловић - Малбашић - Ивановић - Кембел
Za Mladost:

Dražić - Kerkez, Bugarin, Drobnjak, Jezdović - Jokić, Popović - Đuričin, Abadžija, Pavlica - Vujaklija.

5 naših u 11(Kerkez, Drobnjak, Popović, Abadžija, Pavlica), na klupi još Vukčević.
Огњен Ђуричин :|

Код нас док је Лалатовић био тренер био један од стандардних.

@Neizlecivi шаљем линк кроз 10ак минута само да дођем кући.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by rykerfcv »

Srusili su link klosari...

Po ovoj njivi ne moze da se igra uopste.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by ssnigd »

https://rd-live.com/match/11816715/fk-m ... -vojvodina

Utakmica iz koje mozemo samo da izgubimo i nista da dobijemo, za sada je jasno zasto je Gat poslednji na tabeli u drugoj ligi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1157
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Mare_Liman »

Драго ми је због Милетића, види се колико му значи, а и осмех Ранка нам ваљда нешто говори, ко зна шта се крије иза његовог не играња, ал битно да је дошло на своје и да ће ваљда добијати коначно прилику...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Voja »

Tanko je ovo. Bekovi ponovo ocaj, posebno Lazarevic, ima milion prilika u prvom poluvremenu da se istakne i nista. Iritirajuce je "petominutno" izvodjenje kornera, da l je realno ni da po ovakvom vremenu nemaju volju da ubrzaju malo.Sreca pa nekako udjose dva komada, i mislim da ovo cak ni Vosa sad ne moze prokockati. Mora ovo bolje... jbt jos cu pomisliti da je Bolingi bolji tehnicar od Kembela
Image
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Firma kej »

Drugi gol je autogol Abadžije koliko sam video na snimku, a ne Zukića. Do sada retko koji igrač ima prelaznu ocenu, ali ako je suditi po terenu i vremenu bitno je da do kraja se niko ne povredi
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Turija »

Jeste teren los, ali tesko pravimo akciju.
Drago mi je zbog Miletica, a kako vam izgleda Drobnjak na stoperu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3987
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed Dec 06, 2023 7:53 pm Tanko je ovo. Bekovi ponovo ocaj, posebno Lazarevic, ima milion prilika u prvom poluvremenu da se istakne i nista. Iritirajuce je "petominutno" izvodjenje kornera, da l je realno ni da po ovakvom vremenu nemaju volju da ubrzaju malo.Sreca pa nekako udjose dva komada, i mislim da ovo cak ni Vosa sad ne moze prokockati. Mora ovo bolje... jbt jos cu pomisliti da je Bolingi bolji tehnicar od Kembela
Za ono što jedan i drugi igraju i za ono što bi trebalo da bude ideja sa njima, Kembelu je mnogo potrebnija tehnika. Najgore od svega je to što Bolingi nije loš sa loptom kada je primi i kada je u mestu i tu treba da dribla ali kada je u pokretu tu već dolazi do problema ali Bolingi je umeo da bude koristan na nekoliko mečeva gde je čak umeo i da uposli kolege iz tima. Generalno se slažem da im tehnika nije jača strana. Bolingi i Vukanović su (bi) mogli da budu zanimljiv tandem u paru.
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Wed Dec 06, 2023 7:57 pm Jeste teren los, ali tesko pravimo akciju.
Drago mi je zbog Miletica, a kako vam izgleda Drobnjak na stoperu?
Drobnjak po meni dobar vratio bih ga momentalno sa pozajmice.

Kerkez jako mlako ne mogu da ga procenim nikako.

Abadzija me je razocarao ja sam ocekivao od njega da ce da pokida,kad ono ne moze da se sastavi.

Ne mogu biti sretniji zato sto su Zuka i Miletic moja dva miljenika dali gol.

Tvrdim da Kembel razmislja barem malo da bi bio 30% bolji i ako je limitiran sa loptom.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by CRD FCV »

Тренутно једино занимљиво што сам видео је да Зочевић игра за Вршац.

Коначно Малбашић излази.
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by N13 »

Ovo je jako tesko gledati. Teren, tehnicki nepismeni igraci na obe strane. Odbijanje lopte od noge, potrebno da 7 puta dodirni loptu da bi se namestili za pas. Za namestanje na sut da i ne pricam.

Lep gol Vukica posle odlicne asistencije Jovanovica su popravili utisak.
Sve ostalo nije u rango profesionalnog fudbala.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1157
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Mare_Liman »

Милетић не знам коју реч да употребим, феноменалан. Буквално сваку лопту на средини терена је покупио, освојио, опет доста грешака у пасу што је било и пре видљиво ал дефанзивно стално феноменалан, трчање и агресивност никад нису ни били упитни код њега, Јеличића би исто издвојио, једна од најбољих утакмица до сад његова сигурно, Радуловић исто јако жељан фудбал и сигурно међу најбољима данас на терену, драго ми је због асистенције Јовановића и гола Вукића, видело се и пре да су ван терена сјајан дуо, на загревању се види да лепо леже једно другом, што се данас видело и на терену код неких дуплих пасова и самог трећег гола, мислим како мене тако и највише Макија радује чињеница за колико играча из наше школе и са колико младих играча смо завршили утакмицу, браво за Ранка што је сваком дао шансу и минуте данас :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Turija »

Sta dodati na post @N13?

Hajde, nesto pozitivno.
Igra mladog Jovanovica. Mora dobijati vise minuta. Tehnicki, eksplozivno i idejno, mozda, i najbolji?

Mileticeva dobra partija, ali mora ,,skidati" igru Mateusa, kako se brzo osloboditi lopte ( takodje i Zukic). Mateusova igra, naizgled, se cini laka i jednostavna, a u sustini je vrlo tesko primeniti. Mora biti pogled gore i unapred razmisljati sta sa loptom , spram situacije.

Solidni prekidi Radulovica, ali ja, jos uvek, nisam zadovoljan njegovom igrom. Takodje i Jelicic solidan, ali samo defanzivno.

Drobnjak, komotno, moze biti rezervni stoper od proleca.

To je sve sto se pozitivno moglo videti veceras.
O negativnom bi moglo nasiroko. Medjutim, necu. Prosli smo u sledece kolo, pa da se ne kvari pobednicko raspolozenje.
Last edited by Turija on Wed Dec 06, 2023 9:15 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Wed Dec 06, 2023 8:53 pm Милетић не знам коју реч да употребим, феноменалан. Буквално сваку лопту на средини терена је покупио, освојио, опет доста грешака у пасу што је било и пре видљиво ал дефанзивно стално феноменалан, трчање и агресивност никад нису ни били упитни код њега, Јеличића би исто издвојио, једна од најбољих утакмица до сад његова сигурно, Радуловић исто јако жељан фудбал и сигурно међу најбољима данас на терену, драго ми је због асистенције Јовановића и гола Вукића, видело се и пре да су ван терена сјајан дуо, на загревању се види да лепо леже једно другом, што се данас видело и на терену код неких дуплих пасова и самог трећег гола, мислим како мене тако и највише Макија радује чињеница за колико играча из наше школе и са колико младих играча смо завршили утакмицу, браво за Ранка што је сваком дао шансу и минуте данас :cheers:
Samo bih dodao Milana Kovaceva koji me je odusevio,takvo krilo nam treba jednostavna igra,ne solira previse,brz.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1157
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Wed Dec 06, 2023 9:15 pm
Mare_Liman wrote: Wed Dec 06, 2023 8:53 pm Милетић не знам коју реч да употребим, феноменалан. Буквално сваку лопту на средини терена је покупио, освојио, опет доста грешака у пасу што је било и пре видљиво ал дефанзивно стално феноменалан, трчање и агресивност никад нису ни били упитни код њега, Јеличића би исто издвојио, једна од најбољих утакмица до сад његова сигурно, Радуловић исто јако жељан фудбал и сигурно међу најбољима данас на терену, драго ми је због асистенције Јовановића и гола Вукића, видело се и пре да су ван терена сјајан дуо, на загревању се види да лепо леже једно другом, што се данас видело и на терену код неких дуплих пасова и самог трећег гола, мислим како мене тако и највише Макија радује чињеница за колико играча из наше школе и са колико младих играча смо завршили утакмицу, браво за Ранка што је сваком дао шансу и минуте данас :cheers:
Samo bih dodao Milana Kovaceva koji me je odusevio,takvo krilo nam treba jednostavna igra,ne solira previse,brz.
Апослутно, ал види се колико му фали самопоуздања и та нека "муда" , нема нешто искуства у сениорском фудбалу што је веома лоше, мени се свидео на припремама ваљда под Мимом што је брз, добар технички и увек улази 1 на 1 са противником
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked