8. kolo: VOJVODINA – Javor 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Maki »

Kad izađe Zukić, koji je u padu forme, igra stane, a kad izađe Malbašić, koji je u usponu forme, pritisnemo protivnika da ne izađe iz svog šesnaesterca do kraja utakmice.
Imam utisak da penal baš nije bio čist kao suza, ali svejedno, čestitam treneru i igračima na pobedi. Sreća mora da se zasluži. Idemo dalje. Nadajmo se da će i napadači početi da daju golove.
Na_3_boda
Posts: 87
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Na_3_boda »

Jako sam bio razocaran drugim poluvremenom protiv Apolela, uopste nismo igrali nismo verovali u sebe, e sada konacno jedna utakmica u kojoj igramo ne samo drugo poluvreme nego i nadoknadu vremena! Ova tri boda su nam se vratila za ono sto nas sreca nije pogledala u Subotici... Ne mogu da verujem da nas je sreca pogledala :dance2: , zato sto velika vecina nas veruje da smo ukleti! Uzdravlje dok cekamo nova dobra izdanja!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Zasluzena pobeda. Nema se sta zameriti momcima, osim na realizaciji.
Ne znam sta je Curcicu toliko kriv var? Nisu reagovali kad je srusen Malbasic i kod potencijalnog penala za nas, kad su povukli liniju ofsajda i nije bilo penala. Propustio je Ivkovic i var da im da jos koji karton, pogotovo Milosevicu za namerno visoko dignutu jednu nogu ispod stomaka naseg igraca.

Svojevremeno sam napisao da se ja ne bih odrekao Milosavljevica. Veceras junak utakmice.
Takodje, jako mi se dopala igra Mateusa. Bice dobro pojacanje.

Ocekujem dosta i od Kembela, cak i od Vukanovica, posle nekog vremena.
Veoma visestruko vazni bodovi veceras osvojeni za prekretnicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Voja »

zadovoljan sam kako izgledao ceo mec, bas onako kako zamisljam nasu ligu, podjednaki timovi, da nisi u stanju da poznas ko je domacin ko gost, lepa igra i gostujuce ekipe i sto mi se posebno dopada fantasticni su u duelima, fudbal kakav volim da gledam. Mada onaj Tojcic 2x sabija lakat u ledja, al ok.Sve to jos lepse izgleda kada se pobedi, posebno na ovakav nacin. Za ovoliko trcanja i truda (znanje ostavljam po strani sad) zao mi je sto obe ekipe nisu mogle iz meca da ponesu po tri boda, jer su jednostavno zasluzili. I sudija dobar, pustio je malo da se muski igra, da prsti... ovakvi mecevi kada bi bili u nizu, verujem da bi vrlo brzo vratili publiku na sve stadione. Do zadnjeg sekunda ne znas ko ce pobediti :cheers:
Turija wrote: Sat Sep 23, 2023 9:35 pm Svojevremeno sam napisao da se ja ne bih odrekao Milosavljevica. Veceras junak utakmice.
Da imamo malo kompaktniji tim (kompoziciju na terenu), i malo kvalitetniji tim, Milosavljevic bi tek onda dosao do izrazaja
Last edited by Voja on Sat Sep 23, 2023 9:43 pm, edited 1 time in total.
Image
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by masterNS »

Huh, bitna 3 boda. Teren vlazan. Vreme lose. Drago mi je zbog Ranka.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Krle »

Očigledno je da mora da se napravi selekcija u startnoj postavi ni po babu, ni po stričevima. Uostalom, u celom rosteru.
Prvi preokret posle ko zna koliko vremena, možda i poguran, ali i toliko zaslužen. Treneru, pusti borce na teren, manekene ostavi u kafani
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by AntonioKasano »

Cist penal 1/1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Voja »

Voja wrote: Sat Sep 23, 2023 9:38 pm zadovoljan sam kako izgledao ceo mec, bas onako kako zamisljam nasu ligu, podjednaki timovi, da nisi u stanju da poznas ko je domacin ko gost, lepa igra i gostujuce ekipe i sto mi se posebno dopada fantasticni su u duelima, fudbal kakav volim da gledam. Mada onaj Tojcic 2x sabija lakat u ledja, al ok.Sve to jos lepse izgleda kada se pobedi, posebno na ovakav nacin. Za ovoliko trcanja i truda (znanje ostavljam po strani sad) zao mi je sto obe ekipe nisu mogle iz meca da ponesu po tri boda, jer su jednostavno zasluzili. I sudija dobar, pustio je malo da se muski igra, da prsti... ovakvi mecevi kada bi bili u nizu, verujem da bi vrlo brzo vratili publiku na sve stadione. Do zadnjeg sekunda ne znas ko ce pobediti :cheers:
Turija wrote: Sat Sep 23, 2023 9:35 pm Svojevremeno sam napisao da se ja ne bih odrekao Milosavljevica. Veceras junak utakmice.
Da imamo malo kompaktniji tim (kompoziciju na terenu), i malo kvalitetniji tim, Milosavljevic bi tek onda dosao do izrazaja
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Sat Sep 23, 2023 9:35 pm Zasluzena pobeda. Nema se sta zameriti momcima, osim na realizaciji.
Ne znam sta je Curcicu toliko kriv var? Nisu reagovali kad je srusen Malbasic i kod potencijalnog penala za nas, kad su povukli liniju ofsajda i nije bilo penala. Propustio je Ivkovic i var da im da jos koji karton, pogotovo Milosevicu za namerno visoko dignutu jednu nogu ispod stomaka naseg igraca.

Svojevremeno sam napisao da se ja ne bih odrekao Milosavljevica. Veceras junak utakmice.
Takodje, jako mi se dopala igra Mateusa. Bice dobro pojacanje.

Ocekujem dosta i od Kembela, cak i od Vukanovica, posle nekog vremena.
Veoma visestruko vazni bodovi veceras osvojeni za prekretnicu.
Због оваквих утакмица се диже самоупоздање екипе,мислим да ће нам ова утакмица поред 3 бода још много тога дати,ово је прекретница сезоне (барем се надам).
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Mare_Liman »

Ја бих само издвојио Росића који откад је изашао само је обукао дукс и све време трчао уз аут линију, утрчавао да се потуче, душу оставио, после толика емоција према западу, генерално свака част екипи и Ранку на борбености,жељи, сјајна атмосфера на западу и сељана је поздрављена уз скандирање целог запада "Ево вам курац" и после са играчима ћирибу ћириба, само смо уместо титуле требали певати плеј оф све је ближи... Свака част још једном на борбености Кембел показао да ће бити сјајно појачање, за Вукановића ћемо видети али и он делује стварно добро, ево вам Кајевић који ће искуство допринети екипи :greenbutt: , идемо даље!
Last edited by Mare_Liman on Sat Sep 23, 2023 9:44 pm, edited 1 time in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Voja »

Eto od uzbudjenja sam zabrljao sa porukama, a nemam mogucnost brisanja :mrgreen:
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by rykerfcv »

Колко нам мало треба да се попалимо. :lala:
Сланинари да нас нема требало би нас измислити!
КУП ЈЕ НАШ
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Neizlecivi »

Ruku na srce vreme je bilo da nas sreca malo pogleda. Ovaj teren nije bio za igru, videlo se od starta da ce pobediti spretniji, jaci i srecniji. Ne nuzno fudbalski kvalitetnija ekipa.

Borba je bila na nivou, na kraju zasluzena pobeda.

Rosicu svaka cast, to nam je trebalo!!! Covek je trcao po lopte, dodavao igracima, na kraju proslavio i svim klincima na zapadu bacio petaka :)

Inace na zapadu je neko iz loze gadjao ljude sa zapada flasicom, pa je doslo i do tuce 3-4 vs 3-4 osobe u samoj lozi. Ko zna vise, neka prokomentarise. Ovaj prvi deo je bio poprilicno slican onom sa Vukovicem i incidentu na relaciji zapad loza.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat Sep 23, 2023 9:46 pm Колко нам мало треба да се попалимо. :lala:
Сланинари да нас нема требало би нас измислити!
КУП ЈЕ НАШ
Куп је наш, а оне тамо дупла круна ! Збиљоо мајсторе води нас до титуле :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Krle »

Ustani Zapade!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Locked