Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

slanobarac wrote: Thu Sep 21, 2023 6:01 am @Cane ostao si sam. Možda si i u pravu ali sigurno nisi. Ako veruješ u ove bajke..... ne znam šta bih ti rekao. Čekamo titulu 2026. :mrgreen:
Nemam ja uopšte problem s tim da budem u manjini, naprotiv. Da mi je do toga stalo navijao bih za jedan drugi klub i onda kao gomila ovaca i ovnova pevao s Bajagom ono "ima nas 200 miliona" i slične debilane.

I nisam ja govorio ni o kakvim "bajkama" nego o egzaktnim činjenicama koje su takve ili nisu, lako proverljive i dokazive i evo ne vidim da ih je neko osporio još uvek.

S druge strane, nemam problem ni s tim da većina zauzima stav o nekome na osnovu ličnih simpatija ili antipatija, samo sam pokušao to odvojiti od nekih činjeničnih stvari, bar onako kako ih ja vidim. Za razliku od nekih drugih ja Zbiljića niti mrzim niti obožavam, samo mislim da i njegov učinak treba pokušati sagledavati objektivno na osnovu konkretnih podataka a ne emocija bilo koje vrste. Naravno da ima dosta toga za zameriti mu ali u ovom segmentu o kojem sam pisao jednostavno postoje neki pozitivni pomaci i ja to želim primetiti. Kao što s druge strane smatram lošim vrlo čest neodgovoran nastup u javnosti, iznošenje raznih neutemeljenih projekcija i najava, povremeno (valjda po dužnosti obavezno) upetljavanje politike kroz pominjanje nekih instanci koje ništa dobro nisu učinile za FKV niti će verovatno ikada, zaslugu za pojedina loša kadrovska rešenja u klubu itd. Znači, za raspravu je koliko je on uspešan u svojim namerama i najavama, koliko je to sve utemeljeno u realnosti a koliko puki (ne baš uspešan) marketing, ali s druge strane ne vidim nešto što ukazuje da on s namerom želi "uništiti klub" kako se može ovde često pročitati.
hvylarn
Posts: 428
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Uprava

Post by hvylarn »



Novinari na konferencijama su nam go k***c da prostite. Par pitanja su u redu, ali od mnoštvo koje mogu da postave, nikada ih ni ne postave.
lapo-lapo
Posts: 247
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Ne razumijem te novinare koji dolaze na konferencije, ili ne smiju da postave neka pitanja ili su jednostavno nezainteresovani. Zasto nosimo na dresu Srbijagas ako je tacno da ne ispunjavaju obaveze prema klubu? Generalno ova prica oko Zbiljica mi je pomalo zacuđujuca, ono sto je najavio a to je upravo ta finansijska stabilizacija kluba je uradio. Tolika je euforija bila prosle sezone a sada ga vecina kudi! Sto bi organizovao konferenciju pa lagao o dugovima? Od njega nista vise ni ne ocekujem sem toga da klub funkcionise pozitivno i da nije u minusu. Najvise mu zamjeram ovo najavljivanje titule koje je nerealno i samo ce se masa ljudi koji nasjednu na tu pricu dodatno razocarati. Ako ode ovaj predsednik UO a dođe drugi, bice sve isto, govorice se kako je stanje u klubu stabilno i nikome se ne duguje a u rezultatskom smislu najvise sto mozemo ocekivati je da budemo treci. I sta znaci ovo valjda ce Zvezda da plati, zar ih ne mozemo tuziti za potrazivanja koja imamo? Ovaj Apro je godinama u klubu a sigurno ih ima jos u upravi koji su promijenili nekoliko predsednika pa onda ne znam sta znaci kad bi dosao drugi predsednik kada je uprava uglavnom ista. Ja jedino resenje vidim u privatizaciji klubova u Srbiji, ali eto onaj koji je svemocan, ne moze da to sprovede na drzavnim projektima. Uostalom, ne znam kako stoji u zakonu o sportu i da li je on mijenjan, znam da su bile neke najave, je li moguce privatizovati FK Vojvodinu? Neki ljudi koji su bili dovođeni u kontekstu dovođenja u Upravu ranijih godina su mi djelovali kao da su zainteresovani za to.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Novinari koje pozovu su tu forme rade, nema tu postavljanja škakljivih pitanja.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

hvylarn wrote: Thu Sep 21, 2023 11:01 am mnoštvo koje mogu da postave, nikada ih ni ne postave
Nisu oni tu da postave pitanja, vec da isporuce severnokorejski monolog.
lapo-lapo wrote: Thu Sep 21, 2023 11:54 am zar ih ne mozemo tuziti za potrazivanja koja imamo?
Naprednjacka struja? Da tuzi coveka koji je direktno aboliran i doveden od strane istih tih naprednjackih struktura da spasi klub iza kojeg stoji prvi covek drzave?
Ako Vojvodina, za ove vlasti, bude ijednu tesku rec, a kamoli tuzbu, uputila crvenom sljamu, ja cu trcati krugove oko stadiona go.
Taj isti crveni sljam nikad nije bio bahatiji, tako da se ne treba zanositi da ce ljudi satkani od istog materijala talasati i rusiti iluziju o ovoj utopiji za koju vas ubedjuju da zivite.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Lapo pa pola, malo lektire iz nekih proslih vremena. Procitaj.

https://www.infobugojno.ba/index.php/sp ... -tri-kluba
lapo-lapo
Posts: 247
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Procitao lektiru :D Samo sto je ovo bilo prije vise od trideset godina i nema puno veze sa danasnjim vremenom i okolnostima...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

lapo-lapo wrote: Thu Sep 21, 2023 4:18 pm Procitao lektiru :D Samo sto je ovo bilo prije vise od trideset godina i nema puno veze sa danasnjim vremenom i okolnostima...
Nije ni danas puno drugacije, koga cigani odluce da dovedu tu pravila ne vaze, nikakvi ugovori nista. A za njih mogu i neregistrovani igraci da odigraju zvanicne utakmice pa ako je rezultat povoljan da im ostane. Oni su inad i izvan svih pravila, i kosmos se prilagodjava njima ako treba.

Nece fudbalu u Srbiji svanuti sve dok postoje crvena zvezda i partizan u bilo kakvom pojavnom obliku. Samo totalno rasformiravanje i dozivotna zabrana kako bavljenjem sportom tako i vrsenjem bilo kakvih funkcija u sportu svakome ko je makar i na najmanji nacin bio povezan sa njima je jedina nada za spas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Uprava

Post by djoks »

User avatar
Maki
Posts: 1179
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Uprava

Post by Maki »

Upravo pogledao, Zbiljić kaže da smo za Čumića uzeli blizu milion i po, plus 20% od sledeće prodaje. Toliki je naš deo.
Dobro da je intervju trajao samo 24 min, jer bi na kraju obećao i finale LŠ kako se zahuhtao pred kraj. Ladno je rekao da i kad blizanci budu imali budžet od 100 miliona, mi možemo da im pariramo jer imamo najjaču omladinsku školu u regionu.
Lisac je, dobro je odradio ovaj intervju, vredi pogledati.
Last edited by Maki on Fri Sep 22, 2023 9:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Znači, ništa od novog stadiona najmanje do 2040. Donekle razumem poruku da se strpimo, ali ne razumem zašto se ćuti ko su odgovorni.
Zanimljiv je onaj deo oko FSS.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

Radoye wrote: Thu Sep 21, 2023 7:12 pm Nije ni danas puno drugacije, koga cigani odluce da dovedu tu pravila ne vaze, nikakvi ugovori nista. A za njih mogu i neregistrovani igraci da odigraju zvanicne utakmice pa ako je rezultat povoljan da im ostane. Oni su inad i izvan svih pravila, i kosmos se prilagodjava njima ako treba.

Nece fudbalu u Srbiji svanuti sve dok postoje crvena zvezda i partizan u bilo kakvom pojavnom obliku. Samo totalno rasformiravanje i dozivotna zabrana kako bavljenjem sportom tako i vrsenjem bilo kakvih funkcija u sportu svakome ko je makar i na najmanji nacin bio povezan sa njima je jedina nada za spas.
Meni je ovo isto smejurija bilo:
Mađioničar Mudrinski: Odigrao 16 utakmica u 15 kola domaćeg prvenstva
Napadač Crvene zvezde Ognjen Mudrinski uspeo je nešto što verovatno niko nije - odigrao je više mečeva u domaćem šampionatu nego što je bilo kola na programu.
Jer su imali odlozenu utakmicu pa je 2x igrao u 3.-4. kolu... Naravno nikom nista...
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Uticala je kritika na predsednika Zbiljica, da se uozbilji i ureali u javnim nastupima, sad neka pocnu i dela. Prica stoji.
A, Ranko da je smanji i pojaca rad na terenu ( KZN moze imati i kafanski deo razgovora, ako iza njega stoji delo i rezultati).

Dela cemo pratiti, ali da se ona jasno primecuju, pa neka je u visemesecnom ,,procesu". Shvaticemo, ako je proces pozitivan i ostvaruje se obecano ( bg mediji da ne satanizuju Vojvodinu, da nam ne rasture tim kao posle 1989, da FKV ima predstavnika u FSS, da nas sudije ne kradu, da omladinska skola radi kako treba, da nema to neograniceno blanko poverenje u direktora iste i u ostale direktore i savetnike...jer to se obija o glavu Kluba i rezultate FK Vojvodine).
Sto bi rekao Balasevic: daj, okreni taj ringispil...

PS
Namestite bar normalne stolice na Istoku. Poklonite te sedalice nekom klubu ko ima normalno visok nivo stepenica na tribini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3614
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Znači mi smo u ovom trenutku na nuli. Pardon, dugujemo preko 7m€ a plan je do kraja godine smanjimo na 5m€. I to kaže čovek koji je priznao da je iz 9. puta položio poslovne finansije. Na puškice, verovatno. Gledam ovo ili onog na tv pink mi dođe isto. :mafia:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1440
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Fri Sep 22, 2023 11:16 pm
PS
Namestite bar normalne stolice na Istoku. Poklonite te sedalice nekom klubu ko ima normalno visok nivo stepenica na tribini.
О овоме сам јуче размишљао кад је рекао само да се запад ради, дал је толко тешко заменити барем столице на истоку и ставити на фазон запада са тим постољем, како би се могло барем људски седети на ИСТОКУ за 110 година стадиона!

Ето пошто видимо да читате форум, тражили сте сугестије...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply