Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Obavezno Vukadinović da dođe, onda ćemo ga imati uz Vukića, Vukanovića i Vukčevića u napadu. Samo još Vučević i Vučić fale.
Možda i neki Vukotić da pojača crnogorsku aromu u ekipi, nešto nam posustaje. :roll:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Kad smo kod Vukčevića, dečko je ispao iz ekipe i na Satelitu... Kad smo kod toga da je Vukčević Krstović za siromašne, nije. Krstović u Lećeu bogami trpa... Ogreših se o dečka.
Last edited by Rabba on Sun Sep 17, 2023 9:48 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by Vladimir »

Kолико знам у вези Вукадиновића,дечко је искрено заволео Војводину иако није поникао код нас.
Као играч није лош,чак шта више за наше услове и екипу добар .Моје мишљење.
Телеп
milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

I meni je Vukadinović ostavio više nego korektan utisak. Po meni u tadašnjoj ekipi bio je među boljima.

Uprava piša po nama, a mi iskaljujemo bes na bivšim i sadašnjim igračima, i ko je zaslužio i ko nije.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1425
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Да ме неко не схвати погрешно, изузетно ценим Вукадиновића и све што је дао за клуб, ал једноставно га тренутно не сматрам појачањем, ако тежимо некој европској Војводини, ако не онда је свакако добродошао пре било кога.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I šta sada? Otišao Čumić klasa i sada ćemo gomilati prosečna krila u nadi da će neko da se izdvoji i pravi razliku?
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Miljan će biti slobodan igrač, ali ne vidim u čemu je bolji od svojih vršnjaka Vukanovića, Malbašića i Baraja.
Meriju, Medojeviću i Kataiu ističe ugovor na leto, pa bismo pre njima mogli poslati ponudu u decembru, šta nas košta?
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Smetaju Ivanić, Pankov i Poletanović, a pre koji dan sam saznao da ne smeta Katai.
Zbunjen sam, priznajem.
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Što se tiče Vukadinovića ako se ne varam njemu je nuđeno da produži ugovor šta je on odbio pa se jedno vreme dovodio u vezu sa crnim govnima a onda kada je to propalo otišao je ako se ne varam u Tobol. Šta već neko reče to više ne bi bio Miljan iz prvog mandata isto kao i Malbašić.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3886
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Karlsson wrote: Mon Sep 18, 2023 12:40 am Smetaju Ivanić, Pankov i Poletanović, a pre koji dan sam saznao da ne smeta Katai.
Zbunjen sam, priznajem.
Kako kome. Što se mene tiče svim našim prebezima želim da ostanu što dalje od Vojvodine.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4242
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Da li cemo mi shvatiti da je ova sezona gotova, i da u nas uzi izbor za igraca Vojvodine spada mozda 1% fudbalera koji su nekada prosli kroz nas klub. Nema vise ljubavi, emocija, fudbal je novac, j**e se njima za koga igraju. Kada se vrati neko sa emocijom, odlazi sa besom jer te tvoj klub NE POSTUJE! Cuvajte te zivce majku mu za druge stvari, Vojvodina kakvu nekada pamtimo nece vise postojati do trenutka kada neki nenormalan novac ne udje u klub, pa napravimo rozu trecu garnituru...
User avatar
Maki
Posts: 1170
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Karlsson wrote: Mon Sep 18, 2023 12:40 am Smetaju Ivanić, Pankov i Poletanović, a pre koji dan sam saznao da ne smeta Katai.
Zbunjen sam, priznajem.
Znam da se većina ne slaže, ali meni ne smetaju pokajani Bludni sinovi. Naravno da ih ne volim ni približno kao one reprezente naše fudbalske škole koji su mimoišli blizance, iz ovog ili onog razloga. U pomenutoj Hristovoj priči stariji sin koji je uvek bio veran ocu negoduje što ovaj prima sa radošću sina koji je pobegao od kuće, proćerdao svoj deo nasleđa i potpuno moralno propao...
Evo, i Poletanoviću ističe ugovor dogodine, zašto da ne, ako on želi? To nisu Zvezdini škartovi kao Simić, ili Radulović koje su oni pustili za džabe, to je više kao Stefan Đorđević koji je donedavno bio i kapiten. Ko se još seća da je igrao za Zvezdu? Ovde je počeo, ovde će i završiti karijeru.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ja bih sa zadovoljstvom pak rado nastavio da ih sve gledam na Karađorđu, ali jedino u tuđim dresovima. Nema ruke pomirenja, pošto su nam isečene ruke. Jebiga. Oni su deo problema. Ne mogu odjednom postati deo rešenja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1425
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Rabba wrote: Mon Sep 18, 2023 9:28 am Jebiga. Oni su deo problema. Ne mogu odjednom postati deo rešenja.
+1
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply