Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 10:49 pm Kako kom grobaru? Tom iz Teleoptika, sto kaze da Traore nije ni za nasu ligu.
Malo si pomesao vodu i ulje, Deep se druzi sa menadzerima teleoptika zato ga i zovu PRITAJENI... :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 10:53 pm
Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 10:49 pm Kako kom grobaru? Tom iz Teleoptika, sto kaze da Traore nije ni za nasu ligu.
Malo si pomesao vodu i ulje, Deep se druzi sa menadzerima teleoptika zato ga i zovu PRITAJENI... :mrgreen:
Hahahaha pa zar nisam pritajeni cigan kako sad i ovo :mrgreen:
Ja sam u stvari pritajeni navijač blizanaca, za jedne u fudbalu za druge u košarci :mrgreen:

Poznanik koji radi skauting za Teleoptik je rekao da je Stevanović među najboljim štoperima u našoj ligi a Saničanin među najprecenjenijim. Kada smo mi doveli pre dve sezone Stevanovića a crni blizanac Saničanina.

Pomešao si @Turija :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 11:04 pm Hahahaha pa zar nisam pritajeni cigan kako sad i ovo :mrgreen:
Pa da, pritajeni da te teleopticari ne provale :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 11:05 pm
Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 11:04 pm Hahahaha pa zar nisam pritajeni cigan kako sad i ovo :mrgreen:
Pa da, pritajeni da te teleopticari ne provale :mrgreen: :cheers:
Ubacili su me u njihove redove po zadatku :mrgreen:

Veruj mi pola ljudi koji rade za te klubove nema pojma, ja da ti kažem. O stručnosti naših tek ne smem ni da zamislim.

Ja da se pitam a ne pitam se Prekazija bih stavio na čelo Omladinskog pogona kod nas. Da se za sve pita od a do š.
Last edited by Deep Purple on Mon Jul 31, 2023 11:10 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Danilo wrote: Mon Jul 31, 2023 10:04 pm Nije mi jasan procenat solidarnosti...Evo npr Rubezic ide u Aberdin 230.000e ....jel mi imamo na njemu neka prava....nebitno nije cifra samo onako
Imamo nekoliko procenata zavisno koliko je godina proveo kod nas do maksimum 5%. Da je bio do 21 imali bi toliko, ovako 2,5-3%. Ili u ovom slucaju 8000 evra.
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 10:53 pm
Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 10:49 pm Kako kom grobaru? Tom iz Teleoptika, sto kaze da Traore nije ni za nasu ligu.
Malo si pomesao vodu i ulje, Deep se druzi sa menadzerima teleoptika zato ga i zovu PRITAJENI... :mrgreen:
Okej, greska u koracima izmedju tebe i Depa.
Onda samo strucan covek, koji je verovatno grobar, a nije iz Teleoptika. :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jul 31, 2023 11:24 pm Onda samo strucan covek, koji je verovatno grobar, a nije iz Teleoptika. :mrgreen:
Evo ga jos jedan stucan iz partizana deo emisije posvetio komentarisanju cz Vosa :mrgreen:

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Joj @Voja nije tema odgovarajuća pa ne bih da je gušim ali kako bih ja rekonstruisao jedno 70-80% funkcionisanja jednog kluba. Verujem da u svakom profesionalnom ima bar pedeset ljudi na platnom spisku i to ne računajući trenere i igrače. Kako bih ja taj broj spustio na jednocifren… No jednog dana kada budem imao volje detaljisaću o tome. Verujem kada bih primenio taj sistem na Vojvodinu oterali bi me forumaši posle deset dana. :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 11:39 pm Verujem kada bih primenio taj sistem na Vojvodinu oterali bi me forumaši posle deset dana. :mrgreen:
Ili sam umoran ili kazes da ima forumasa na platnom spisku? :) Ako je tako, onda je topic odgovarajuci, daj da ih stavimo na transfer listu :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 11:44 pm
Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 11:39 pm Verujem kada bih primenio taj sistem na Vojvodinu oterali bi me forumaši posle deset dana. :mrgreen:
Ili sam umoran ili kazes da ima forumasa na platnom spisku? :) Ako je tako, onda je topic odgovarajuci, daj da ih stavimo na transfer listu :mrgreen:
Ne, ne nisi me razumeo, umoran si :mrgreen:

Hoću da kažem kakve fiks ideje imam ne bih ja izdržao posle pritiska sa ovog foruma ni deset dana kada bih vodio klub :mrgreen:

@Slanobarac ne računam u tu grupu on bi me razapeo i pre nego što bih i seo u fotelju :D
rumljanin
Posts: 45
Joined: Sun Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: Transferi

Post by rumljanin »

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/159806 ... -karadordu

Spava forum, ja krenuo da vidim komentare a ono jos uvek ni vesti nema
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@Deep
Kad bi ti vodio klub to bi bio čist nepotizam. :mrgreen:
Inače, ti i ne znaš koliko je bilo i koliko ima "viđenijih" forumaša na platnom spisku FKV.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

rumljanin wrote: Tue Aug 01, 2023 7:51 am https://www.zurnal.rs/scc/clanak/159806 ... -karadordu

Spava forum, ja krenuo da vidim komentare a ono jos uvek ni vesti nema
Добро нам дошао назад Лазаре :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Odlično, konačno pravo pojačanje! :cheers:
Ako ovo znači da Traore odlazi, onda nam treba još jedan štoper takve klase.
Ranije smo bili poznati po čestim promenama trenera, a sada menjamo štoperski par po sezoni.
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Lazo, dobro došao nazad! :lala:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply