Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Jul 29, 2023 7:46 pm
churguzijanac wrote: Sat Jul 29, 2023 7:44 pm
Deep Purple wrote: Sat Jul 29, 2023 7:34 pm

Šta mislite o ovome
Ništa posebno tu ne vidim osim što je slobodan.Statistika poražavajuća:106 utakmica 2 gola 5 asistencija.Rodriguez na 6 utakmica već dao 2 i ima asistenciju.
Treba nam zadnji vezni, ovo je viša verzija Gary Medela. Igrao redovno Holandsku ligu, bivši omladinski reprezentativac Holandije. U najboljim godinama.
Premekana je to liga da bi stvorila igraca kakav nama treba, bar mislim. Nama treba igrac koji ce nositi ceo tim. Mada.. mozda i gresim
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Deep Purple wrote: Sat Jul 29, 2023 7:46 pm
churguzijanac wrote: Sat Jul 29, 2023 7:44 pm
Deep Purple wrote: Sat Jul 29, 2023 7:34 pm

Šta mislite o ovome
Ništa posebno tu ne vidim osim što je slobodan.Statistika poražavajuća:106 utakmica 2 gola 5 asistencija.Rodriguez na 6 utakmica već dao 2 i ima asistenciju.
Treba nam zadnji vezni, ovo je viša verzija Gary Medela. Igrao redovno Holandsku ligu, bivši omladinski reprezentativac Holandije. U najboljim godinama.
Rodriguez zadnji vezni i kao zadnji vezni daje i namešta golove.Lopta sigurna u nogama, oseća prostor, šut i pas vrhunski.Igra i napred i nazad, ma top igrač.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ja se ubih da iskucam poruku, a Deep obrise svoju i automatski i meni izbrisalo odgovor :evil:

Samo se secam da sam napisao p.s. ala ima lepih devojaka na subotickim tribinama :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2186
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

churguzijanac wrote: Sat Jul 29, 2023 7:35 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 29, 2023 6:56 pm
churguzijanac wrote: Sat Jul 29, 2023 6:47 pm Ovaj urugvajac, Sebastian Rodriguez što sam ga zakačio pre neku stranicu je bog otac za sve zadnje vezne koji su igrali kod nas jos od vremena Jokana a bolji je i od Jablonskog.
I zauzet. Joblanski nije.
Danas jeste, sutra vec više nije.A to šta je danas treba proveriti.
Poenta je da treba skautirati zanimljive igrače dok su još pod ugovorom.
Ali nama treba igrač odmah.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Voja

Treba nam zadnji vezni, ovo je viša verzija Gary Medela. Igrao redovno Holandsku ligu, bivši omladinski reprezentativac Holandije. U najboljim godinama.

Keziah Veendorp
26 godina (1997)

Prošao Groningenovu školu fudbala koja važi među najkvalitentijim u Holandiji.

Gary Medel za sirotinju samo viša verzija, ogromna agresivnost, fizički veoma pokretljiv, odlične lateralne kretnje za visinu od 187 cm. Najbolje godine. Igrao redovno u Emmeni, istekao mu ugovor. Ispali su iz lige kroz baraz (treći su bili ali ako gledamo od dole) igrao je redovno.
Igra veoma nezahvalnu poziciju ako se uzme u obzir kvalitet i brzina lige u kojoj igra. Pozicija zadnjeg veznog pogotovo u Holandiji iziskuje nivo ponavljanja na terenu kao da si bek. Ume da odigra i iz prve, ima tu i tamo neke “flashy” atraktivne momente za publiku ali je generalno jako disciplinovan fudbaler, koji igra na ivici faula. Može da odigra kvalitetno na čak tri pozicije zbog svojih fizičkih predispozicija. Kao štoper jer ima visinu i agresivnost, kao desni bek jer je fizički sjajan i jako pokretljiv za svoju vizinu i težinu i može da podseti na Seasa Kolašinca. U veznom redu kao kombinacija svih sposobnosti koje poseduje. Ima visinu znači ni u skoku nije inferioran i dobro parira s’ obzirom da je lep deo karijere odigrao i na štoperu mora po prirodi taj kvalitet igre glavom i da poseduje.

Dobro se snalazi u prostoru u veznom redu i ne paniči. Mislim da bi nam bio fantastičan dodatak u veznom redu i da bi doneo stabilnost i sigurnost pogotovo ofanzivnijim igračima poput Kajevića i Uroša Nikolića koji bi dobili dodatnu slobodu.

Igrao je za mlade selekcije Holandske reprezentacije.
U sporom ritmu kakva je naša liga bio bi ogromno pojačanje, preorao bi od Surdulice do Ivanjice sve na terenu.
Mislim da bi nam ovo bio kvalitetan ubod.
Od mana mislim da mu je najveća ta što ne koristi mnogo slabiju nogu (leva).
I verovatno da je to uzrok što ne igra u najkvalitetnijim Holandskim ekipama.
Pravi igrač za kvalifikacije, pravi igrač za naše domaće prvenstvo.
Nije operisan od ofanzivnog dela igre, ne zadržava previše loptu u svom posedu i gleda da što brže odigra dodavanje. Ima jako solidnu dugu loptu. Ne treba od njega očekivati čuda u ofanzivnom delu igre ali će ispuniti sve korektno.
Mislim da bi nam ovo bila jedna od najvećih krađa ako bi uspeli da ga dovedemo. Mora neko da bude agresivan na terenu.
Nekad je preterano agresivan i to mu je takođe jedna mana.

Ima ponude iz Indije, Tajlanda i indonezije. Znači i mi možemo da ga priuštimo i to je jako važan faktor.

Spletom okolnosti sam ga gledao i sad vidim slobodan agent. Mislim da ako neko iz kluba čita ovo treba da ga makar pogleda. Mislim da bi nam bio idealan. Od kvaliteta do finansijskih zahteva.

Kontaktirali su za Voju bili onog momka sa Kipra mogu i za mene ovog :D

Šalu na stranu ne bavim se detaljnijim analizama fudbalera ali sam za ovog morao nekoliko rečenica da kažem. Nije sramota da klub i na forumu sazna za nekog fudbalera i kontaktira ga. Iznenađen sam što nema klub i mislim da bi morali da reagujemo i makar uđemo u inicijalni kontakt.

Ako dođe i bude loš, ja snosim odgovornost pred forumskim sudom :D

EDIT: Izvini Vojo obrisao jer sam krenuo detaljnije nešto da napišem o njemu. Skupi živce i otkucaj.
Last edited by Deep Purple on Sat Jul 29, 2023 8:23 pm, edited 2 times in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Karlsson wrote: Sat Jul 29, 2023 8:03 pm
churguzijanac wrote: Sat Jul 29, 2023 7:35 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 29, 2023 6:56 pm

I zauzet. Joblanski nije.
Danas jeste, sutra vec više nije.A to šta je danas treba proveriti.
Poenta je da treba skautirati zanimljive igrače dok su još pod ugovorom.
Ali nama treba igrač odmah.
Ako nam treba oma, nek dignu ponudu Jablonskom.

Za Rodrigueza je i ovako kasno u ovom prelaznom roku, ali ga treba pratiti i probati da dovedu na zimu ili leto sledeće godine.
Karlsson
Posts: 2186
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pretpostavljam da Vulić više nije u opticaju?
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: Transferi

Post by Voša le »

https://bs-ba.soccerwiki.org/player.php?pid=86629 Mozda ako ne racunaju u Partizanu na Sinisu Sanicana bi moglo vratiti ga u Vojvodinu i resiti pitanje u odbrani...
Volim te Vošo ludo🤍❤️
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voša le wrote: Sat Jul 29, 2023 8:46 pm https://bs-ba.soccerwiki.org/player.php?pid=86629 Mozda ako ne racunaju u Partizanu na Sinisu Sanicana bi moglo vratiti ga u Vojvodinu i resiti pitanje u odbrani...
Ne treba on nama nikako. Imamo istog takvog ( loseg) Crnomarkovica.
Bolje da vrate Bralica. Samo strance, jer ovi nasi su svi navijaci blizanaca i na prvi mig odose peske kod njih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
student
Posts: 96
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Voša le wrote: Sat Jul 29, 2023 8:46 pm https://bs-ba.soccerwiki.org/player.php?pid=86629 Mozda ako ne racunaju u Partizanu na Sinisu Sanicana bi moglo vratiti ga u Vojvodinu i resiti pitanje u odbrani...
Jel ima neki stiker koji se kristi?
Mozda da vratimo i Kabica na pozajmicu sto da ne?

:roll: :roll: :roll:
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: Transferi

Post by Voša le »

student wrote: Sun Jul 30, 2023 10:25 am
Voša le wrote: Sat Jul 29, 2023 8:46 pm https://bs-ba.soccerwiki.org/player.php?pid=86629 Mozda ako ne racunaju u Partizanu na Sinisu Sanicana bi moglo vratiti ga u Vojvodinu i resiti pitanje u odbrani...
Jel ima neki stiker koji se kristi?
Mozda da vratimo i Kabica na pozajmicu sto da ne?

:roll: :roll: :roll:
Pa nebi bilo lose Kabica dovesti na pozajmicu ali ovaj trener ga ne vidi u prvih 20 zato smo ga i prodali... A najbolje je po nas da dovodimo strance i to afrikance... Steta sto Sumu nismo doveli trebali smo reagovati pre bi doso kod nas... Ali sta je tu je... Nesto kod nasih pojacanja ide vrlo vrlo sporo... Zadnjih godina najbolje se pokazalo dovođenje Cumica on nam je bukvalno pola tima.
Volim te Vošo ludo🤍❤️
vdn slaninar
Posts: 1038
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Витас у Емиратима.
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Voša le wrote: Sun Jul 30, 2023 11:07 am
student wrote: Sun Jul 30, 2023 10:25 am
Voša le wrote: Sat Jul 29, 2023 8:46 pm https://bs-ba.soccerwiki.org/player.php?pid=86629 Mozda ako ne racunaju u Partizanu na Sinisu Sanicana bi moglo vratiti ga u Vojvodinu i resiti pitanje u odbrani...
Jel ima neki stiker koji se kristi?
Mozda da vratimo i Kabica na pozajmicu sto da ne?

:roll: :roll: :roll:
Pa nebi bilo lose Kabica dovesti na pozajmicu ali ovaj trener ga ne vidi u prvih 20 zato smo ga i prodali... A najbolje je po nas da dovodimo strance i to afrikance... Steta sto Sumu nismo doveli trebali smo reagovati pre bi doso kod nas... Ali sta je tu je... Nesto kod nasih pojacanja ide vrlo vrlo sporo... Zadnjih godina najbolje se pokazalo dovođenje Cumica on nam je bukvalno pola tima.

Kad smo vec kod igraca koji nas nisu izdali mozda Kizita dovesti malo da trci po levoj strani ako je u formi
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

https://www.transfermarkt.com/luis-miqu ... ler/110598

Писао сам о њему раније, можда од прошле године у ово време. Изгледа да се враћа у Симбу без откупа.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

vdn slaninar wrote: Sun Jul 30, 2023 11:29 am Витас у Емиратима.
Laknulo mi je. Jos jedna dobra vest, posle dolaska Dzonatana.

PS
Ovaj spisak nasih igraca koji nece igrati veceras su zelje ili zvanicna objava?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply