Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ovom timu treba centarfor, zadnji vezni i obavezno jedan od te dvojice da bude povratnik, koji bi povratio identitet Vojvodine.
Batak sa saradnicima je trenutno najmanje slaba karika i porediti ga sa jednim Rastavcem i ne dati mu makar jednaku šansu ne bi bilo fer niti korisno. Užasno je što ni Gagi Radojičiću nismo dali makar da odradi jedne pripreme, a dali smo ciganu Đorđeviću. To se tako ne radi.
Ako stvarno želimo dobrog trenera (slažem se da nam trebabolji), onda ne dovodimo drugara kao što je Zbiljić doveo Mimu, već pravog Trenera koga platiš više nego ove balerine koje dovodimo da odrade ugovor u klubu za koji ih ništa ne vezuje.
Nama kapitensku traku nose Vitas i Čumić, koji imaju veću emociju prema Radničkom iz Niša, nego prema Voši i nešto kao očekujemo...
Last edited by Maki on Sat Jul 22, 2023 6:10 pm, edited 1 time in total.
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Čumić je baš fer dečko bio prema navijačima i klubu do sada, veoma je pozitivno pričao o nama u raznim emisijama i intervjuima, govori kako ga ne zanimaju blizanci dok je u Vojvodini, a uz to je i od strane navijača proglašen za najboljeg igrača. Jedan od retkih trenutno u timu koji i zaslužuju kapitenski traku. Mnoga ''naša'' deca bi mogla od njega da nauče kako se poštuje klub za koji igraš.
Ne znam za Kangu. Čovek je izgleda krivotvorio dokumenta i dosta je stariji nego što se predstavlja.
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Karlsson wrote: Sat Jul 22, 2023 6:01 pm Čumić je baš fer dečko bio prema navijačima i klubu do sada, veoma je pozitivno pričao o nama u raznim emisijama i intervjuima, govori kako ga ne zanimaju blizanci dok je u Vojvodini, a uz to je i od strane navijača proglašen za najboljeg igrača. Jedan od retkih trenutno u timu koji i zaslužuju kapitenski traku. Mnoga ''naša'' deca bi mogla od njega da nauče kako se poštuje klub za koji igraš.
Ne znam za Kangu. Čovek je izgleda krivotvorio dokumenta i dosta je stariji nego što se predstavlja.
A ima i veoma jak ugovor. Mi to ne mozemo da platimo.
Kup je nas!
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Karlsson wrote: Sat Jul 22, 2023 6:01 pm Čumić je baš fer dečko bio prema navijačima i klubu do sada, veoma je pozitivno pričao o nama u raznim emisijama i intervjuima, govori kako ga ne zanimaju blizanci dok je u Vojvodini, a uz to je i od strane navijača proglašen za najboljeg igrača. Jedan od retkih trenutno u timu koji i zaslužuju kapitenski traku. Mnoga ''naša'' deca bi mogla od njega da nauče kako se poštuje klub za koji igraš.
To uopšte nisu argumenti. Čumić nije ni Vošin igrač, već napola Olimpijakosov. Igrao 30 utakmica za klub i odmah kapiten, je*eš takav klub, al stvarno. Pa više je igrao za Metalac, Radnički i Sporting Hihon, pa nije bio kapiten. To se tako ne radi. Kapiteni su Zukić i Jeličić, a Čumić je najbolji igrač našeg kluba, u kome će provesti max jednu sezonu, sve da mu titramo trostruko više nego do sada.
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Kapiten kluba se ne odredjuje po krvnim zrncima (slaninar ili ne), ne odredjuje se ni po broju odigranih utakmica za klub. Odredjuje se na osnovu liderskih sposobnosti, autoritetom na terenu i u svlacionici.
Da li mi imamo takvu osobu? Zukic to nije, Jelicic to nije, Cumic,hmmm... Previse mi se buni na terenu i siri ruke, to nije kapitenski. Stvarno pokusavam da vidim igraca kod nas koji ima te osobine. Verovatno smo i zato tako kilavi i jalovi. Niko da povuce tim napred.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ni Katai nije u 1 planu a nama bi dobro došao a i jedan je od retkih juda koji nikada nije srao po nama makar ja ne znam .
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Je l’ neko nešto načuo u vezi sa Kabićem? Šta se dogadja?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

fare wrote: Sat Jul 22, 2023 10:40 pm Ni Katai nije u 1 planu a nama bi dobro došao a i jedan je od retkih juda koji nikada nije srao po nama makar ja ne znam .
Na stranu što ne mogu tu njušku očima da vidim, taj igra i tamo s pola qrca, šta bi tek ovde radio, NN bi za njega bio profesionalac.
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

ssnigd wrote: Sat Jul 22, 2023 10:35 pm Kapiten kluba se ne odredjuje po krvnim zrncima (slaninar ili ne), ne odredjuje se ni po broju odigranih utakmica za klub. Odredjuje se na osnovu liderskih sposobnosti, autoritetom na terenu i u svlacionici.
Da li mi imamo takvu osobu? Zukic to nije, Jelicic to nije, Cumic,hmmm...
Зато ми је и Витас био за капитена, колико год имао киксева и дефанзивно био рупа, увек је дао 100%, био је прави вођа, стојао је иза сваког саиграча кад год би избио неки проблем, причао је свих 90 минута, буквално био прави лидер и оно што ми се много свидело код њега је пожртвованост ка Војводини и навијачима, кад би се видела реакција код сваког нашег постигнутог гола мислим да би доста људи променило мишљење о њему, има на снимку код утакмице Војводина - Чукарички 3:2 код првог гола реакција која баш упада у очи, кажем опет поред толико киксева увек је био агресиван, давао 100% себе и увек је испао коректан и ценио подршку са трибина, свакако такав играч нам фали, лидер, вођа, Дринчић прави пример, никог из тренутне екипе не бих могао замислити на улози капитена, Чумић је наш убедљиво најбољи играч, али нема ту капитенску драж, повучен је некако на терену, емотивац, кад изгуби дуел ко да је изгубио утакмицу, кад му се не свира фаул исто... Не знам искрено од целе екипе можда ми највише да улога лежи Лазаревићу, скроман, а увек коректан према навијачима и увек да 100%, има ту неку борбеност што га издваја и залагао би се за саиграче, свакако више ми лежи њему него Зукићу, Јеличићу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Milan wrote: Sat Jul 22, 2023 11:06 pm Je l’ neko nešto načuo u vezi sa Kabićem? Šta se dogadja?
Uprkos ogromnim pritiscima(i pretnjama o kojima ne bih javno), mali i dalje ne zeli da potpise za cigane i samo zbog njegove odluke transfer jos uvek nije realizovan. Velika sramota Zbiljica koji izjavljuje da je “pored boljih ponuda IGRACEVA ZELJA da predje u czv presudila!”

Sve u vezi ovog transfera je dno dna, a to se desava samo zbog terziceve zelje da se dokaze kao srpski bajern!
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

salefkv wrote: Sun Jul 23, 2023 3:27 am
Milan wrote: Sat Jul 22, 2023 11:06 pm Je l’ neko nešto načuo u vezi sa Kabićem? Šta se dogadja?
Uprkos ogromnim pritiscima(i pretnjama o kojima ne bih javno), mali i dalje ne zeli da potpise za cigane i samo zbog njegove odluke transfer jos uvek nije realizovan. Velika sramota Zbiljica koji izjavljuje da je “pored boljih ponuda IGRACEVA ZELJA da predje u czv presudila!”

Sve u vezi ovog transfera je dno dna, a to se desava samo zbog terziceve zelje da se dokaze kao srpski bajern!

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/42031 ... noj-zvezdi
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Sad se pojavila vest da je tranxfer u zvezdu težak 800k i 15%.B92. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Gde je zapelo sa Džonatanom?
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Ko isprati nek ubaci konferenciju i promociju Kabica u petokraki tumor. Da vidimo osmeh, knedle, pacovski sabor iza. Bas mi je drago sto sam odustao od kupovine sezonske, i zelje za bilo kakvom utakmicom, ta dva sata kad je utamica pretvoricu u kvalitetno vreme i posvetiti sebi. Pogledamo malo album, snimke, i kao kad mi je cale pricao au kako se nekada zivelo, tako cu se i ja secati vremena kada smo imali klub i vijali sto na terenu sto van njega ovu crvenu i crnu bracu sve sa osmehom. Dovidjenja Voso i svima u klubu majku vam j*bem svima na kub.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Mare_Liman wrote: Sat Jul 22, 2023 11:17 pm Зато ми је и Витас био за капитена, колико год имао киксева и дефанзивно био рупа, увек је дао 100%, био је прави вођа, стојао је иза сваког саиграча кад год би избио неки проблем, причао је свих 90 минута, буквално био прави лидер и
Витас је баш пожртвовано капитенски у најважнијој утакмици полуфинала на пола терена код аут линије са леђа стартовао за заслужен други жути, о киксевима да не причам. Маните ме Витаса, сваки дан чекам да прочитам да је потписао за неког.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply