Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

A prelazni rok traje do septembra :roll:
Image
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Voja wrote: Sun Jun 18, 2023 6:44 pm A prelazni rok traje do septembra :roll:
Ko zna, možda rasprodaju do tad sve igrače iz prošle sezone i uvedu omladince i prekaljene igrače iz Lučana i Surdulice (bez ikakvog podcenjivanja za momke koji igraju tamo).
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Meni zaista nije jasno o kakvoj se ovde rasprodaji govori jer mi do sada u ovom prelaznom roku (ne računajući Miloševića čiji je transfer završen još zimus) slovima i brojem smo prodali ili rasprodali ukupno 0 (nula) igrača. To je po meni suštinski problem, a ne neka imaginarna "rasprodaja". Kamo sreće da ima materijala za tu rasprodaju pa da se onda planira i neka kupovina, jer su to vezani procesi. Kako vreme protiče, sve mi se čini da je ono oko Kabića i Bolonje bila samo patka, a slično mi deluje i ova saga oko Topića. Jednostavno za sada duplo golo, a ne neke navodne rasprodaje.
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Cane wrote: Sun Jun 18, 2023 9:32 pm Meni zaista nije jasno o kakvoj se ovde rasprodaji govori jer mi do sada u ovom prelaznom roku (ne računajući Miloševića čiji je transfer završen još zimus) slovima i brojem smo prodali ili rasprodali ukupno 0 (nula) igrača. To je po meni suštinski problem, a ne neka imaginarna "rasprodaja". Kamo sreće da ima materijala za tu rasprodaju pa da se onda planira i neka kupovina, jer su to vezani procesi. Kako vreme protiče, sve mi se čini da je ono oko Kabića i Bolonje bila samo patka, a slično mi deluje i ova saga oko Topića. Jednostavno za sada duplo golo, a ne neke navodne rasprodaje.
Pa zato sto vecinu brine da ce opet prodati najtalentovanije omladince, a dovesti igrace od 30+ godina i dati im ugovore koje ne mogu da pokriju bez prodaje novih omladinaca i tako u krug dok ne ispucamo svu decu! Moraju se dovoditi igraci od koji klub ima koristi, ali i koje je moguce prodati u nekoj doglednoj buducnosti. Tu spadaju Cumic, Traore, Carevic i slicni a ne Kajevic, Malbasic, N.N. i slicni. Igraci koju su stariji moraju da prave razliku kao U.N. i ne treba da ih bude 5, nego 2, eventualno 3 da vuku tim. I obavezno makar 2 tinejdzera.
Kup je nas!
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Бацио сам поглед на играче који су без клуба барем од децембра јер је њих накреалније довести, има ту занимљивих играча као Брадарић, Никола Максимовић. Е сад, једно име ми је запало за око

https://www.transfermarkt.com/carlos-fi ... ler/185365

Да ли је ово онај чувени Фијеро, наш недостижни сан?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Nije.
Nas je bio Bolivijac, ako se ne varam. Ovo je drugi.
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.fkvojvodina.rs/reprezentati ... je-u-vosi/

Sad moze doci, jer ispunjava uslov; ima 35 godina.
Taman da se generacijski uklopi u ekipu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

А могу да као пробају да доведу овог Фијера па да имамо на сваких 10 година по једног који само што није дошао. Или доведемо оба, на 10 година расте камата што га нисмо довели па мора два.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Nismo pristali na ponudu za Bukinca. Sljivić je produžio ugovor sa zvezdom nakon toga. Stanić ako bude i dolazio potpisaće van sklopa transfera sa Bukincem.
Karlsson
Posts: 2191
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne mogu da razumem. Šljivić bi odmah mogao da konkuriše za prvi tim, a nešto sumnjam da se na Bukinca ozbiljno računa ove sezone.
Ko će nam biti bonus igrači?
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Karlsson wrote: Mon Jun 19, 2023 11:17 am Ne mogu da razumem. Šljivić bi odmah mogao da konkuriše za prvi tim, a nešto sumnjam da se na Bukinca ozbiljno računa ove sezone.
Ko će nam biti bonus igrači?
Meni nešto liči da se namešta da mali Lanetov bude bonus ali ajde videćemo
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

srkins wrote: Mon Jun 19, 2023 11:27 am
Karlsson wrote: Mon Jun 19, 2023 11:17 am Ne mogu da razumem. Šljivić bi odmah mogao da konkuriše za prvi tim, a nešto sumnjam da se na Bukinca ozbiljno računa ove sezone.
Ko će nam biti bonus igrači?
Meni nešto liči da se namešta da mali Lanetov bude bonus ali ajde videćemo
Ako je upola talentovan kao što je Lane bio u njegovim godinama, nek igra svaku.
Come on you Reds!
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

1892 wrote: Mon Jun 19, 2023 11:52 am
srkins wrote: Mon Jun 19, 2023 11:27 am
Karlsson wrote: Mon Jun 19, 2023 11:17 am Ne mogu da razumem. Šljivić bi odmah mogao da konkuriše za prvi tim, a nešto sumnjam da se na Bukinca ozbiljno računa ove sezone.
Ko će nam biti bonus igrači?
Meni nešto liči da se namešta da mali Lanetov bude bonus ali ajde videćemo
Ako je upola talentovan kao što je Lane bio u njegovim godinama, nek igra svaku.
Trenutno ni blizu dovoljno za prvi tim ima dečko potencijala ali bukvalno ceo tim igra za njega uz to defanziva ne postoji u igri ima solidnu statistiku ali napumpano je to. Još kad se doda da psuje trenere koji su 3 puta stariji od njega... Ne znam mali je u svojoj glavi već zvezda a daleko je od toga..
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Bane »

Jel bila danas ta prozivka? Šta se dešava?
Post Reply