Kup Srbije 2022/2023

Locked
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Duplof »

Postoji li snimak tog remek-dela NN-a za nas koji nismo gledali utakmicu? :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Voja »

Auuu kakvi nas mecevi cekaju do kraja sezone... Cuka,Zvezda,Tsc (mozda i po 2x) i Partizan. Dal smo danas gledali zadnju pobedu u sezoni ili? :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by slanobarac »

Voja wrote: Thu May 04, 2023 10:57 pm Auuu kakvi nas mecevi cekaju do kraja sezone... Cuka,Zvezda,Tsc (mozda i po 2x) i Partizan. Dal smo danas gledali zadnju pobedu u sezoni ili? :mrgreen:
Moraš se jednom odlučiti jesi li optimista ili pesimista? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Voja »

slanobarac wrote: Thu May 04, 2023 11:07 pm
Voja wrote: Thu May 04, 2023 10:57 pm Auuu kakvi nas mecevi cekaju do kraja sezone... Cuka,Zvezda,Tsc (mozda i po 2x) i Partizan. Dal smo danas gledali zadnju pobedu u sezoni ili? :mrgreen:
Moraš se jednom odlučiti jesi li optimista ili pesimista? :mrgreen:
Ajd sjasi... mislim,nisam ti ja Velja... Simic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Dragojlo »

Duplof wrote: Thu May 04, 2023 10:39 pm Postoji li snimak tog remek-dela NN-a za nas koji nismo gledali utakmicu? :)
Iskreno, onako nešto nisi nikad video od bilo kog majstora fudbala iz našeg Kluba, ikada.... :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Voja »

Dragojlo wrote: Thu May 04, 2023 11:41 pm
Duplof wrote: Thu May 04, 2023 10:39 pm Postoji li snimak tog remek-dela NN-a za nas koji nismo gledali utakmicu? :)
Iskreno, onako nešto nisi nikad video od bilo kog majstora fudbala iz našeg Kluba, ikada.... :lala:
Ali smo slicno videli na Karadjordju od jednog majstora fudbala iz (tada) subotickog kluba :mrgreen:

Evo iz specificnog ugla :cheers:



Image
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Duplof »

@Dragojlo
Kakva lucidnost, kakva tehnika, kakva majstorija! :D Lepotica od gola, bravo za NN-a, neka nastavi u istom maniru i do kraja sezone! Mora se pohvaliti i Baraj!
Hvala @Voja na ova dva snimka :lala:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA, četvrtak 18.30

Post by Voja »

Voja wrote: Thu May 04, 2023 11:13 pm
slanobarac wrote: Thu May 04, 2023 11:07 pm
Voja wrote: Thu May 04, 2023 10:57 pm Auuu kakvi nas mecevi cekaju do kraja sezone... Cuka,Zvezda,Tsc (mozda i po 2x) i Partizan. Dal smo danas gledali zadnju pobedu u sezoni ili? :mrgreen:
Moraš se jednom odlučiti jesi li optimista ili pesimista? :mrgreen:
Ajd sjasi... mislim,nisam ti ja Velja... Simic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nadam se da kolega ovo nije shvatio za ozbiljno,posto se ne javlja :mrgreen: Niti sam optimista niti sam pesimista,jednostavno komentarisem onako kako mislim da u tom trenutku izgledamo. Posle pobeda nad Cukom i Partizanom bilo je realno i nekako logicno da se ekipa uzdigne da pocne da igra bar za dve klase bolje nego do tada.Isto kao sto je bilo realno da u odbojci kod 2:0 za Partizan (prvi mec finala) i ako se ne varam par mec lopti,i po osvajanju tog seta preokrenemo mec i dobijemo ih 3:2.Ali posto se nijedno nije desilo,isto tako je logicno zakljuciti da te ekipe nemaju DNK pobednika i da su to bili samo trenutni bljesci,a da za konstantnost nemamo ni znanja ni snage,pa samim tim se i optimizam mora svesti na minimum
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanobarac »

@Voja
Ma idi u peršun! :mrgreen:
Drugo me nešto muči a isto u vezi Simića.
Kako mu neko može dati bodove za onakvu "igru" juče u Nišu? Opet neki rođak, izgleda. Bez ljutnje. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Fri May 05, 2023 1:43 pm @Voja
Ma idi u peršun! :mrgreen:
Drugo me nešto muči a isto u vezi Simića.
Kako mu neko može dati bodove za onakvu "igru" juče u Nišu? Opet neki rođak, izgleda. Bez ljutnje. :cheers:
Nisam ispratio.Ko mu je dao? A uostalom,svako ima pravo na svoje misljenje. Al bar glasanja sto se tice,tu uvek ispliva realna slika,ne treba se opterecivati :wink:

p.s.bas cu cim uhvatim malo vremena da izvucem neku meni zanimljivu statistiku vezano za nas dvojicu i glasanje,pa cu ti je poslati :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1440
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Uvek sa tobom »

@slanobarac
Ја сам дао Симићу В. бодове и не видим у чему је проблем, ни мени се не свиђа већина твојих постова па ти ретко кад нешто напишем, у скоро сваком посту провучеш да ти смета Збиљић, а ниједном ниси написао неко боље решење! Свако има право да гласа како хоће и коме хоће да бодове, дечко је кад се ломила утакмица, пре наших измена изнео пар напада, био фаулиран, а да не причам колко је претрчао. Генерално гледано у оној утакмици је било тешко дати било коме бодове, сем НН због гола.

Хоћемо преиспитивати сад ко је коме дао бодове?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Uvek sa tobom wrote: Fri May 05, 2023 8:43 pm @slanobarac
Ја сам дао Симићу В. бодове и не видим у чему је проблем, ни мени се не свиђа већина твојих постова па ти ретко кад нешто напишем, у скоро сваком посту провучеш да ти смета Збиљић, а ниједном ниси написао неко боље решење! Свако има право да гласа како хоће и коме хоће да бодове, дечко је кад се ломила утакмица, пре наших измена изнео пар напада, био фаулиран, а да не причам колко је претрчао. Генерално гледано у оној утакмици је било тешко дати било коме бодове, сем НН због гола.

Хоћемо преиспитивати сад ко је коме дао бодове?
Površno čitaš postove. Svako glasa kako misli a ne kako mora, nadam se. Nikakav problem ja nisam video što neko voli kako trči Simić. I treba da trči, za te novce bi trebao i neki drugi kvalitet da ima. I da, ne volim što je Zbiljić na čelu Voše ali to nema nikakve veze sa mojim postom na koji si tako reagovao. Pisao sam o njemu i pre nego je postao nešto u klubu. Pišem ono što mislim a ne ono što bi se većini svidelo. Ne mora da sam u pravu ali ni većina nije baš uvek u pravu. Ne vređam nikog ali onaj moj potpis stoji već više od deset godina i to bi ti možda moglo bolje objasniti moj stav. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by fare »

Molim boga da dobijemo trgovački u polu finalu kupa bilo gde da im se najebemo nane nanine i danas da smo dali gol u prvih 10 minuta razmontirali bi ih kao Eze onomad :D
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by novosadjanin »

Vojvodina-Cukaricki
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
rykerfcv
Posts: 853
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/4 finala Kupa: Radnički (Niš) - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by rykerfcv »

novosadjanin wrote: Tue May 09, 2023 1:04 pm Vojvodina-Cukaricki

Размонтираћемо их.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked