Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1699
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Флешскор каже Вождовац ништа није урадио за цело полувреме.
milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by milancl »

CRD FCV wrote: Wed Apr 05, 2023 5:19 pm Флешскор каже Вождовац ништа није урадио за цело полувреме.
Imali su jedan napad preko Pantovića i to je to.

I dalje stojim pri stavu da Vožd i onaj ko bude osmi, verovatno Kg u plej ofu neće uzeti ni bod protiv Čuke, Topole i crnih, a nadam se ni protiv nas. Ali, utoliko je teže nadoknaditi bodovni zaostatak.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

milancl wrote: Wed Apr 05, 2023 5:23 pm
CRD FCV wrote: Wed Apr 05, 2023 5:19 pm Флешскор каже Вождовац ништа није урадио за цело полувреме.
Imali su jedan napad preko Pantovića i to je to.
Al taj napad je u 17.minutu i penal kao kuca... a ni VAR se nije ukljucivao
Image
milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by milancl »

Voja wrote: Wed Apr 05, 2023 5:28 pm
milancl wrote: Wed Apr 05, 2023 5:23 pm
CRD FCV wrote: Wed Apr 05, 2023 5:19 pm Флешскор каже Вождовац ништа није урадио за цело полувреме.
Imali su jedan napad preko Pantovića i to je to.
Al taj napad je u 17.minutu i penal kao kuca... a ni VAR se nije ukljucivao
Nisam se namerno osvrtao na to. Usporeni snimak pokazali jednom. Nisu se ni ovi iz Vožda bunili, pa nema efekta ni mi da se primamo
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

milancl wrote: Wed Apr 05, 2023 5:46 pm
Voja wrote: Wed Apr 05, 2023 5:28 pm
milancl wrote: Wed Apr 05, 2023 5:23 pm
Imali su jedan napad preko Pantovića i to je to.
Al taj napad je u 17.minutu i penal kao kuca... a ni VAR se nije ukljucivao
Nisam se namerno osvrtao na to. Usporeni snimak pokazali jednom. Nisu se ni ovi iz Vožda bunili, pa nema efekta ni mi da se primamo
Usporeni snimak pokazali jednom jer nisu ni oni ocekivali da ce snimak otkriti sve.Posle ga vise nigde neces naci,cak i u pregledu sansi je zbrzana sansa i to iz ugla u kom nista videti neces.A uostalom ti znas da sam ja tezak na penalima,i da za mene dosta toga nije penal.Ko ima vracanje u nazad sve je lako proverljivo. Ja pomocu stapa i kanapa mogu samo da prilozim ovo (zaokruzeno je lopta)

Image

i ovo kao demant da se niko od igraca Vozda nije bunio,lik je odmah digao ruku,al sta ima od toga

Image

Ko moze da vrati videce da je sve u video zapisu mnooogo uverljivije nego ove slike ovde
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1425
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Uvek sa tobom »

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/fudb ... -ceferina/
Uz potpredsednike Branislava Nedimovića i Janoša Žemberija, FSS je na zasedanju u Lisabonu predstavljao generalni sekretar Jovan Šurbatović.
Иначе Јанош Жембери, председник ТСЦ-а.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Svoj evropski put moracemo izboriti u direktnim okrsajima sa konkurencijom.
Sutra je na redu drugi, pa utorak treci i tako redom.
Srecno :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Cika Misa se izgleda vraca za NS,sa Lalatom :mrgreen:
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... utu/448420

Zanimljivo, u ovom delu gde se nabrajaju klubovi koje je trenirao Kosan nema Voše?! Slucajno?

"Kosanović je ranije radio kao trener u Crvenoj zvezdi, Sremu iz Sremske Mitrovice, ljubljanskoj Olimpiji, Novom Pazaru, triput je bio trener čačanskog Borca, a pre Radničkog vodio je još Radnik i Napredak"
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4242
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Milan »

Da li se zna zbog čega ne ispunjava kriterijume? Sjajno ako su pravili nov stadion koji mogu mačku o rep da okače...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 910
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Duplof »

novosadjanin wrote: Tue Apr 11, 2023 9:20 am
Šta tek mi da očekujemo kad zauzmemo to 2. mesto ako oni ne mogu igrati kod kuće? :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Rabba »

Taj stadion je kategorizovan kao UEFA stadion 3. Kategorije. Obzirom da vicešampion ide u 3. rundu kvalifikacija, maksimalan broj mečeva koji mogu da odigraju na svom stadionu je 1, upravo u 3. kvalifikacionoj rundi. E sad, očigledno da sa tom kategorizacijom nešto nije kako treba. Ili je laž da je 3. kategorije, ili UEFA planira nešto da menja od sledeće sezone.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3964
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Tue Apr 11, 2023 10:04 am Taj stadion je kategorizovan kao UEFA stadion 3. Kategorije. Obzirom da vicešampion ide u 3. rundu kvalifikacija, maksimalan broj mečeva koji mogu da odigraju na svom stadionu je 1, upravo u 3. kvalifikacionoj rundi. E sad, očigledno da sa tom kategorizacijom nešto nije kako treba. Ili je laž da je 3. kategorije, ili UEFA planira nešto da menja od sledeće sezone.
Ispunjavaju kriterijume za Ligu Konferencije a i za Ligu Evrope će im pogledati kroz prste kao i većini ekipa. U LŠ jednostavno broj mesta, aerodrom, hotel valjda i ostale stvari utiču. Za LŠ su rigorozni. Ja koliko sam čuo mi bez problema uz par manjih promena možemo LK da igramo. Za Ligu Evrope će biti povuci potegni (pričam o grupnoj fazi)
User avatar
N13
Posts: 2081
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by N13 »

UEFA zahteva minimum kapacitet od 8000 (zato se 3 nova stadiona grade bas sa tim kapacitetom).
Takodje cini mi se da aerodrom ne sme biti dalje od 90 min voznje (i tu se gleda kroz prste). Takodje, potreban je jedan hotel od 5 zvezdica u mestu gde se nalazi stadion, sto takodje TSC-u predstavlja problem, pored kapaciteta.

Za manje bitne meceve, uefa gleda kroz prste, ali za LS sigurno nece.

EDIT:
Inace cuo sam da nasa sva 3 nova stadiona imaju slican problem. Klupa za rezervne igrace. Racunali su minimum kapacitet mesta za rezervne igrace (ne znam tacno broj) po starim pravilima. Ali otkad je uvedeno 5 izmena, povecao se broj igraca na klupi, samim tim i taj minimum (rezervni igraci, strucni stab, fizioterapeuti...). A ta 3 stadiona su zabetonirali taj prostor za klupe, tako da ne postoji jednostavan nacin da se prosiri kapacitet... morace nesto da improvizuju.
I da, nisam cuo da je bio problem, ali ja na slikama tih novih stadiona ne vidim klupu za cetvrtog sudiju, delegata, itd... da li su zaboravili na to, ili je meni nesto promaklo... ne znam :D
Post Reply