Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Prema prikazanoj igri i četvrto mesto bi bilo odlično. Naravno sa osvojenim kup-om i grupna faza le ili lk. Groblje peto i to su bar 4 ekipe izSrbije u grupama. :deal:
PS: Ajde da vidimo ko će imati luđu prognozu?! :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

Sto se tice bodova, imamo ih tacno toliko koliko smo zasluzili. Sudije su nas osakatile na pocetku, posle nam je igra bila zalosna, a uzimali smo neke bodove, tako da je to to.

Ne treba se zanositi. partizan je bio uzasan, ali smo mi bili na noz konstantno sa njima i zato se i nisu mogli vratiti tokom tekme. Onaj kurslus na kraju ne spominjem.
Tsc deluje dosta ozbiljnije od partizana, tako da svaka glupost koja se napravi vodi u pakao ili na peto mesto :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

slanobarac wrote: Mon Apr 03, 2023 6:18 pm PS: Ajde da vidimo ko će imati luđu prognozu?! :mrgreen:
Ja zaista ne vidim ko u narednih 9 kola moze bod da nam uzme :mafia:









p.s.kud ces ludje? :mrgreen:
p.s.s.moramo sebi postaviti taj cilj,pa dokle ide - ide. Jbt na forumu MUK za tih 9 pobeda! Mi to zelimo,mi to moramo,mi to mozemo!!! :cheers:
Image
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Cane »

Lepo je čitati sve ove elaboracije na temu razbićemo ih sve, nemam ništa protiv jer podižu temperaturu i atmosferu a to nam je veoma potrebno kako bi na tom talasu optimizma mogli nadoknaditi i neke nedostatke kojih realno ima.
Znači ne smeta ni ovo licitiranje ali ključno sada je da se i klub i svi mi ostali angažujemo kako bi nas bilo što više u Topoli. Čini mi se da bi, ukoliko uspemo u tome da "preuzmemo" domaćinstvo, to mogao biti onaj impuls koji bi mogao pokrenuti sve u dobrom smeru.
User avatar
LIMAN
Posts: 218
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by LIMAN »

Voja wrote: Mon Apr 03, 2023 6:23 pm
slanobarac wrote: Mon Apr 03, 2023 6:18 pm PS: Ajde da vidimo ko će imati luđu prognozu?! :mrgreen:
Ja zaista ne vidim ko u narednih 9 kola moze bod da nam uzme :mafia:









p.s.kud ces ludje? :mrgreen:
p.s.s.moramo sebi postaviti taj cilj,pa dokle ide - ide. Jbt na forumu MUK za tih 9 pobeda! Mi to zelimo,mi to moramo,mi to mozemo!!! :cheers:
Tanka je linija izmedju "Ako uzmemo 4 boda iz 5 utakmica u zavrsnici dobro je" do "9/9 do kraja!" :mrgreen:
Само храбро до нове победе, але...
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by milancl »

Cane wrote: Mon Apr 03, 2023 6:43 pm Lepo je čitati sve ove elaboracije na temu razbićemo ih sve, nemam ništa protiv jer podižu temperaturu i atmosferu a to nam je veoma potrebno kako bi na tom talasu optimizma mogli nadoknaditi i neke nedostatke kojih realno ima.
Znači ne smeta ni ovo licitiranje ali ključno sada je da se i klub i svi mi ostali angažujemo kako bi nas bilo što više u Topoli. Čini mi se da bi, ukoliko uspemo u tome da "preuzmemo" domaćinstvo, to mogao biti onaj impuls koji bi mogao pokrenuti sve u dobrom smeru.
Veruj druže, 50 da nas dođe raštrkanih svuda, već je domaćinska atmosfera. Do igrača je sve, mi ćemo svoje odraditi
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Dajte da malo stanemo na loptu:



Nastavak diskusije nastaviti u adekvatnom topiku- Stadion "Karadjordje", jer postavlja se pitanje gde cemo kao domacini igrati grupnu fazu?

Inace: https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1766757/ ... 23/24.html

Doslo je do promene. Drugi je mogao da izgubi u kvalifikacijama za LS, pa u kvalifikacijama za LE, pa u kvalifikacijama za LK i da uopste ne igra grupe. A sada ovde kazu da je grupna faza LE zagarantovana.

Moglo bi se reci da je ova utakmica u Topoli utakmica sezone, mada je bila vec jedna, ona u Ivanjici.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

LIMAN wrote: Mon Apr 03, 2023 7:33 pm Tanka je linija izmedju "Ako uzmemo 4 boda iz 5 utakmica u zavrsnici dobro je" do "9/9 do kraja!" :mrgreen:
Bitna je ideja,bitan je cilj.Zamisli pobedimo TSC,pa onda nije strasnih 9 vec 8 pobeda,pa nekako je realno da pobedimo Pazar i ostane jos 7.... najezim se kad pomislim na to odbrojavanje :mrgreen:

Ili je realnija opcija da nas vodi Lazetic u sledecoj sezoni!? :mrgreen:
Image
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Duplof »

Ni ovo treće kolo kvalifikacija za LK ne zvuči loše, mada sumnjam da bismo bili nosioci. Tako da, idemo na 3. mesto i Kup je naš! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

slanobarac wrote: Mon Apr 03, 2023 6:18 pm Prema prikazanoj igri i četvrto mesto bi bilo odlično. Naravno sa osvojenim kup-om i grupna faza le ili lk. Groblje peto i to su bar 4 ekipe izSrbije u grupama. :deal:
PS: Ajde da vidimo ko će imati luđu prognozu?! :mrgreen:
Najludji scenario? Posle 36 kola smo treci, imamo 2 boda manje od Tsc i u poslednjem kolu gostujemo u Topoli.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

novosadjanin wrote: Mon Apr 03, 2023 8:44 pm
slanobarac wrote: Mon Apr 03, 2023 6:18 pm Prema prikazanoj igri i četvrto mesto bi bilo odlično. Naravno sa osvojenim kup-om i grupna faza le ili lk. Groblje peto i to su bar 4 ekipe izSrbije u grupama. :deal:
PS: Ajde da vidimo ko će imati luđu prognozu?! :mrgreen:
Najludji scenario? Posle 36 kola smo treci, imamo 2 boda manje od Tsc i u poslednjem kolu gostujemo u Topoli.
Isto sam pomislio :mrgreen:

Ali da vam ja kažem nešto, Čukarički pre ili kasnije preskače TSC na tabeli. Mislim da će već posle ovog kola da ih preskoče.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Zovite predsednika na forum,da ga pitam mozemo li 9 od 9? :mafia:

Realno... nije to velika cifra.


edit: a dok kucam post na TVu pesma...

Taj ko visoko leti
obicno nisko pada
od svojih snova ko od
vatre groma strada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Mon Apr 03, 2023 9:03 pm edit: a dok kucam post na TVu pesma...

Taj ko visoko leti
obicno nisko pada
od svojih snova ko od
vatre groma strada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сад знамо и твоје музичке преференције :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Mon Apr 03, 2023 10:19 pm
Voja wrote: Mon Apr 03, 2023 9:03 pm edit: a dok kucam post na TVu pesma...

Taj ko visoko leti
obicno nisko pada
od svojih snova ko od
vatre groma strada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сад знамо и твоје музичке преференције :mrgreen:
Da,da... :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Напредак себе јуче избацио из опције за плеј оф. Данас нам треба Вождовац јак као увек против нас на крову. У случају да црни победе, биће свим срцем уз нас у петак.
Биће занимљиво и на Карађорђу данас, борба за плеј оф са једне, и опстанак са друге стране.
Post Reply