Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Milan »

Do sada nisam mario, ali za ovaj pravac komunikacije treba da usledi momentalan ban!


Prijatelj iz Lučana mi kaže da se tamo nešto odigravalo u poluvremenu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

NorthTribune wrote: Sun Mar 12, 2023 8:07 pm Ispraćena izvesna "Sandzacka republika" sa petardom... Zadovoljstvo prisutno..
Ovde je jedan momak koji piše iz Pazara, izvini se čoveku.

Uvek su postojale i postojaće provokacije na tom nivou u regionu ali je ovo pre svega sportski forum i ovome ovde nije mesto.

Više je za nas bio penal ono od juče nego ovo danas za zvezdu, igrač okrenut od svog gola bez ikakve namere udara loptu rukom. Duel u skoku i prilikom duela lopta igrača Pazara pogađa u ruku. Pritom ovo nije bilo u petercu pa da se tumači da je bila velika opasnost pa da se svira jedanaesterac, već je lopta bila na 13-14 metara od gola iskosa. Katastrofalno suđenje cele sezone.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

A sudiji je trebalo tačno 1 sekund da se uveri gledajući na ekranu VAR-a. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ogi »

Milan wrote: Sun Mar 12, 2023 10:24 pm Do sada nisam mario, ali za ovaj pravac komunikacije treba da usledi momentalan ban!


Prijatelj iz Lučana mi kaže da se tamo nešto odigravalo u poluvremenu...
U pravu si moj dobri Milane. Dovoljno dugo smo ga pustili ovde da pise, ranije nije krsio pravila ali se ljudima polako penjao na k*rac i posle ovog njegovog zadnjeg posta je dobio sut kartu.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

ogi wrote: Mon Mar 13, 2023 6:11 am
Milan wrote: Sun Mar 12, 2023 10:24 pm Do sada nisam mario, ali za ovaj pravac komunikacije treba da usledi momentalan ban!


Prijatelj iz Lučana mi kaže da se tamo nešto odigravalo u poluvremenu...
U pravu si moj dobri Milane. Dovoljno dugo smo ga pustili ovde da pise, ranije nije krsio pravila ali se ljudima polako penjao na k*rac i posle ovog njegovog zadnjeg posta je dobio sut kartu.
:cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

slanobarac wrote: Mon Mar 13, 2023 6:54 am
ogi wrote: Mon Mar 13, 2023 6:11 am
Milan wrote: Sun Mar 12, 2023 10:24 pm Do sada nisam mario, ali za ovaj pravac komunikacije treba da usledi momentalan ban!


Prijatelj iz Lučana mi kaže da se tamo nešto odigravalo u poluvremenu...
U pravu si moj dobri Milane. Dovoljno dugo smo ga pustili ovde da pise, ranije nije krsio pravila ali se ljudima polako penjao na k*rac i posle ovog njegovog zadnjeg posta je dobio sut kartu.
:cheers:
+1
I ja sam, do sada, bio misljenja da pustimo svakog ko ima nesto sportskog da kaze, cak i od navijaca blizanaca, ako je komunikacija okej, ali ovo prelazi granicu tolerancije navijacko simpatizerskog foruma FKV i vodi u opasnom smeru.

@Deep opet cemo o penalu :D ali ovaj put se slazem.
Zasto, iako je bilo igranje rukom u 16m nepotpuno uz telo?
Zato, sto sam znao da ce ga dosuditi iz 2 razloga.

Prvi je ,,iskupljenje" za dosudjeni penal za Pazarce ( koji je opravdano dosudjen, jer je Dragovic sprecio, odrucenom rukom, centarsut pred gol Borjana) i samo se cekao momenat i impuls od komentatora prepostene arene i sobe za VARanje. Takodje, povucenu liniju ofsajda nismo videli, a sudija je ,,video" jos dok je prilazio ekranu ( sto kaze @slanobarac: u jednoj sekundi).

Drugi, po meni, zato sto nije bila situacija da se dosudi penal, jer je se napadac zvezde oslonio rukom na rame odbranbenog igraca Pazara. Pazarac nije imao mogucnosti da skloni ruku uz svoje telo ( posto je bio pod faulom) i lopta ga pogadja u ruku i to uz telo zvezdinog napadaca, koji je okrenutog ledjima prema golu gostiju. Fakat, igranje rukom je bilo, ali ti penali su toliko zakomplikovani pravilima i tumacenjem da ni Ser Fergusonu nije jasno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

ogi wrote: Mon Mar 13, 2023 6:11 am
Milan wrote: Sun Mar 12, 2023 10:24 pm Do sada nisam mario, ali za ovaj pravac komunikacije treba da usledi momentalan ban!


Prijatelj iz Lučana mi kaže da se tamo nešto odigravalo u poluvremenu...
U pravu si moj dobri Milane. Dovoljno dugo smo ga pustili ovde da pise, ranije nije krsio pravila ali se ljudima polako penjao na k*rac i posle ovog njegovog zadnjeg posta je dobio sut kartu.
Neka peva ova kuca :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Како се ствари одвијају, биће ово најзанимљивији плеј оф одигран од ко зна кад, а можда и икад. Томе је допринело 5 еуро места са три директне групне фазе. Још мало зависи од купа колико ће се закувати пред крај.
User avatar
LIMAN
Posts: 218
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by LIMAN »

Imam neki osecaj da ce Kolubara danas otkinuti bodove TSCu :whistler:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

LIMAN wrote: Mon Mar 13, 2023 12:03 pm Imam neki osecaj da ce Kolubara danas otkinuti bodove TSCu :whistler:
Neće idu Lazarevčani u play-out da prodaju utakmice :deal:

Nije im ambicija play-off.
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Mon Mar 13, 2023 12:25 pm
LIMAN wrote: Mon Mar 13, 2023 12:03 pm Imam neki osecaj da ce Kolubara danas otkinuti bodove TSCu :whistler:
Neće idu Lazarevčani u play-out da prodaju utakmice :deal:

Nije im ambicija play-off.
Тако гледано више им се исплати плеј оф јер је бод скупљи и муштерија је више. Доле осим две младости и евентуално Радника, мада мислим да су они свесни да су испали, нема заинтересованих јер су сигурни.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Da mi stanemo prvi u red. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

A Vidic se predao :mrgreen:
Image
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Cane »

Ne bih rekao da se predao nego da nije želeo da im pruži zadovoljstvo, a i neku vrstu potvrde legitimiteta. Po meni skroz opravdano i na mestu. Neka gospoda sede sami sa sobom i složno (po nalogu i komandi) biraju sebe, odnosno predsednika na daljinski upravljač.
Jedna država, jedan savez, jedan kandidat.
Kratkoročni ishod je tu i neka se raduju, ali za dugoročni će se već videti.
Sa srećom im bilo :pegla:
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by zukenp »

Deep Purple wrote: Sun Mar 12, 2023 11:48 pm
NorthTribune wrote: Sun Mar 12, 2023 8:07 pm Ispraćena izvesna "Sandzacka republika" sa petardom... Zadovoljstvo prisutno..
Ovde je jedan momak koji piše iz Pazara, izvini se čoveku.

Uvek su postojale i postojaće provokacije na tom nivou u regionu ali je ovo pre svega sportski forum i ovome ovde nije mesto.

Više je za nas bio penal ono od juče nego ovo danas za zvezdu, igrač okrenut od svog gola bez ikakve namere udara loptu rukom. Duel u skoku i prilikom duela lopta igrača Pazara pogađa u ruku. Pritom ovo nije bilo u petercu pa da se tumači da je bila velika opasnost pa da se svira jedanaesterac, već je lopta bila na 13-14 metara od gola iskosa. Katastrofalno suđenje cele sezone.
Ne postoji grupa , da joj ime , tako dobro odgovara ,Ciganija...
Preko svojih provokacija lako prelaze (koje su mnogo gore ,Al im nije mesto ovde da pominjem ),Al će zato svaku priliku da nadju i preko svojih medija i tabloida napast svim oruzijima .Toliko o njima ,ne zaslužuju uopšte da se više piše .
Što se tiče meča ,nisam hteo ništa da pišem jer mi više preko glave da gubimo od gov..tako ubedljivo .A šta će se desiti sam mogao zaključiti još po izjavi trenera prije meča koji kaže da ćemo probati da budemo konkurentni 5 ili 55 minuta zvezdi ..I eto ,kad ideš tako bolje od 5 1 ni ne možeš da ocekujes ,niti zaslužujes.Nebitno to što je tih 60tak minuta bilo solidno ,to se brzo zaboravlja .Kako može i mora su samo dan pre pokazali omladinci Pazara ,koji su i u Beogradu dobili zvezdu (takodjer i u prvom delu ovamo kod nas ) .Pokazali igrom ,hrabrošću ,zalaganjem ..Shvatio sam da meni nije bitan ni playoff ,nit Evropa ,samo da kad igramo takve mečeve ,na strani ,ne gubimo već u svlačionici već da ideš da dobiješ pa kolko god da im je veći budžet i ko god da stoji iza njih ..
Post Reply