13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Danilo »

Najveci problem je sto mi u svaku utakmicu ulazimo kao pič.....Nepostoji napaljenost kod ekupe da pobedi.Kod Rastavca, dobro se radi, al je sve u jednom tonu.Nema motivaciju igraca.Fali Lalina energija....Lala ne radi nista ali ih psihicki namesti da grizu.E to nam sad fali kod Rastavca
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Krle »

Sad će mi se mnogi smejati, ali mislim da imamo kvalitetniju ekipu od crnih. Odbrana i golman sigurno, krila takođe (za mene je Dijabate cirkusant), u sredini su možda jači po imenima, ali se i tu pitamo. Ostaje NN vs. RG, mada ovaj drugi zna da nestane na utakmici.
Ishod, kao što su brojni pre mene zaključili, zavisiće od stanja u glavama i savesti sudija.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

@ Danilo, ne secam se da smo kod Lalatovica bili tako napaljeni, osim protiv partizana.
Znam samo da smo se, skoro uvek, branili i cekali da iz kontre i prekida nesto uradimo bez igre.
S druge strane, Lalatovic nije imao sudije protiv sebe, osim Simovica, a tu se odmah dizala galama, pa se kompenziralo drugom prilikom. Sudije su uvek bile pod medijskim pritiskom Lalatovica.

Sto se tice motivacije, verovatno je u pitanju visestruko ponavljanje istog i pretnja kaznom? Jer, takav sam utisak stekao kroz njegove javne nastupe, gde se se stalno vrti jedno isto i to ponavlja nekoliko puta. No, mozda to tako i treba fudbalerima da bi shvatili, osim redjim izuzecima. Tako npr. sa NN nije mogao, pa ga je drzao na klupi, a Matica na terenu. Kod Lalatovica se tesko ulazilo u postavu, stalno je bila ista i uz iste izmene. Ko se 100% ne povinuje, znao je da ce na tribine, u najboljem slucaju na klupu i bez ulaska na teren, a ko sve slusa, igrace bez obzira na formu i ucinak. Barem meni, kao gledaocu, to je tako izgledalo sa strane.
Rastavac je trener gospodin i nece sebi dozvoliti takve predstave.

PS
Prijatno sam iznenadjen i nastupom Petrica do sada ( naravno ne zbog komentara o Nikolicu, vec od pre toga). Covek mi deluje vrlo odmereno, uz jos nekoliko superligaskih trenera.
Last edited by Turija on Sun Oct 02, 2022 11:27 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Voja »

8 sati do meca,a navijaci Vose vec kukaju na sudije :roll:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Oct 02, 2022 11:24 am 8 sati do meca,a navijaci Vose vec kukaju na sudije :roll:
Pouceni iskustvom iz prethodnih nekoliko utakmica ove sezone
Sudjenje je vrlo vazan faktor u fudbalu ( a, seti se npr. i Kupa 2011).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Oct 02, 2022 10:02 am Zove me od Ujaka najmlađi sin i viče mi: “Poslednje pripreme su u toku ništa ne brinite razbićemo stoku”

Ima budućnosti za naš klub.
Ćale ga maltretirao uvek da navija za zvezdu i ja uvek kad odem u goste, makar neku sitnicu oko Vojvodine mu odnesem. I nisam znao da nas je zavoleo do danas :Mrgreen:

Uticao sam malo :D
Ja sam pre par dana bio sa nekim bracnim parom i vidim vode klinca od jedno 5-6 godina na trening,mislim da je to privatna skola u NSu,pocinje sa B. Nebitno. I pricaju mi oni,kao eto malo na fudbal,socijalizacije radi... pogledam klinju,pitam ga za koga navija,kao iz topa kaze "za Zvezdu",reko^ "sta ce mu socijalizacija,bezi od toga?" :mrgreen: I onda sam mu odrzao malo predavanje,da novosadjanin treba da navija za Vosu,i objasnjavao zasto... dete je bilo iznenadjeno,zainteresovano,upijalo je svaku moju rec. Kad smo se rastajali,pitam ga za koga navija,nije bilo odgovora iz prve... zapitao se vec posle minut razgovora... bukvalno sve krece od porodice,ako su nezainteresovai i prepuste dete samom sebi ne gine mu Zvezda ili Partizan,a ukoliko ih malo uputis u tradiciju,istoriju,odvedes do stadiona.... ubedjen sam da bi 90% vise malih novosadjana zavoleo Vosu pre nego bilo koji drugi klub.

Turija niko ne spori sudjenje u kupu,ali to tada nije bilo sudjenje vec presudjivanje,nije bilo sudijsko navlacenje vec otimacina,nije bilo skriveno vec javno i sva sportska javnost je to prepoznala,ali opet to je jedan mec od stotine koje smo sa njima igrali. Ne kazem da nece biti i danas gresaka,ili navlacenja,ali jednostavno ne zelim da verujem u to pre pocetka meca i sudjenje je zadnja stavka koja odlucuje pobednika. Partizan i Mi smo glavni faktori. I ukoliko udjemo metiljavo i mrtvo u mec kao protiv Cuke,nemam nista protiv i da nas pobede izmisljenim penalom,jer onakav pristup,igra... i ne zasluzuju bodove
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Deep Purple »

@Voja upravo tako, najvažnije je da se deci lepo objasni sve oko kluba, predstavi istorija kluba, da se i naš marketing podigne, deluje mi da idemo u poslednje vreme dobro po tom pravcu. Mora još puno da se radi po tom pitanju ali se vidi određeni pomak.

Čuo sam da će Firma ići u dobroj brojci danas na JNA, značiće ekipi podrška pa da se pobijemo !!!
User avatar
Srbendinho
Posts: 95
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Srbendinho »

Најбитније да екипа у утакмицу уђе без страха, да вјерује да може до побједе и до бодова.
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Duplof »

Kakvo zatišje na forumu pred utakmicu :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Voja »

Duplof wrote: Sun Oct 02, 2022 5:41 pm Kakvo zatišje na forumu pred utakmicu :mrgreen:
Gleda se Zvezda :mrgreen: (ubice me Turija,igraju pfc i Vosa,ja kao Simic,o Zvezdi)

Ne mirise na dobro :mrgreen: :

Carevic
Bjekovic
Jelicic
Traore
Djordjevic
Topic
Milosavljevic
Baray
Simic
Nikolic
Malbasic
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Deep Purple »

Malo je ekipa od kojih imamo bolji vezni red a partizan je jedna od njih makar po trenutnom sastavu jer im ne igra Traore. DOBIJAMO IH !!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Red Marquis »

Ajmo link ko ima
Io odio Belgrado
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Forza Voša »

Red Marquis wrote: Sun Oct 02, 2022 7:00 pm Ajmo link ko ima
http://cdn.sportcast.life/webplayer.php ... 1664730000
„Hasta la Victoria Siempre!“
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by NorthTribune »

Ljudi, srećno večeras!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Voja »

Sto se mene tice,mec je zavrsen....

Ovo ce biti traumaticno za gledanje....a jos 79 minuta :frown:
Image
Locked