13. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Sep 30, 2022 1:13 pm
Stexman wrote: Fri Sep 30, 2022 12:40 pm Jebes lepotu fudbala, daj tri boda!
Igracemo lepo dogodine. :lala:
Ha, haa :cheers:

PS
Samo da se @Voja slozi sa time :mrgreen:
A mene kao neko (trener i igraci) nesto pita!? :mrgreen: Misljenja sam da Cukaricki ima najstabilniju odbranu u ligi,da Zvezda ima najjaci vezni rec,a Partizan najbolji napad. Mi smo negde u svim linijama podjednaki i kad gazimo,gazimo,al kad ginemo nema ko da cupa.... E sad,mec sa Cukom je bio pravi test za nas ofanzivni deo tima,gledao sam mec na taj nacin,da li nas napad moze da se nosi sa njima i ako sam potajno ocekivao da ce NN uspeti,videlo se da smao maksimalno ustopovani. U nedelju sa Partizanima,a to je test za odbrandbeni deo ekipe.Videcemo da li oni mogu da odgovore zadatku.Ako mogu imamo zagarantovanih 0:0,a mozda i nesto vise. Pobeda na JNA bi nam najvise znacila na psiholoskom smislu,jer zamisli dobijes na terenu koji je i za zvezdu neosvojiv. Mec u kom nemamo sta da izgubimo.Mislim ako izgubimo,pa nismo mi Radnicki iz SM da mozemo tuci Partizana :mrgreen: A opet ukoliko ih dobijemo u rangu smo verovatno sa Kelnom,a bolji od Nice... pa kud ces veci izazov.... Mec za dokazivanje. Sto se tice mojih kriterijuma za ovaj mec,ukoliko ne primimo gol,tim je polozio bez obzira na rezultat.

I normalno,ne ocekujem da parkiramo bus ispred 16m... bilo bi vise nego sramotno
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3892
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Red Marquis »

Već jako dugo nismo gurali te klubove ka ambisu već ih čupali iz kriza.
Očekujem to i za vikend.
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Stexman »

Kvota na nas 7, na njih 1,6! :roll: :frown:
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by torrente »

ražabiće nas,nemamo muda za velika dela tj.da napravimo iskorak.Bolje da idemo na mec starim putem preko Pazove i Batajnice tj.preko celog Srema ,jer ako idemo preko Beščanskog mosta poraz je neminovan!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

torrente wrote: Sat Oct 01, 2022 10:30 am ražabiće nas,nemamo muda za velika dela tj.da napravimo iskorak.Bolje da idemo na mec starim putem preko Pazove i Batajnice tj.preko celog Srema ,jer ako idemo preko Beščanskog mosta poraz je neminovan!!!
Sa Čeneja ima direktan let. Samo da ne zaboravimo padobrane jer prizemljenje može biti bolno. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Krle »

slanobarac wrote: Sat Oct 01, 2022 11:42 am
torrente wrote: Sat Oct 01, 2022 10:30 am ražabiće nas,nemamo muda za velika dela tj.da napravimo iskorak.Bolje da idemo na mec starim putem preko Pazove i Batajnice tj.preko celog Srema ,jer ako idemo preko Beščanskog mosta poraz je neminovan!!!
Sa Čeneja ima direktan let. Samo da ne zaboravimo padobrane jer prizemljenje može biti bolno. :mrgreen:
Čemu kuknjava u tolikoj meri?
Opet, ovo je pravi test za igrače i rukovodstvo da se vidi da li su u pitanju prazne ili neke nove priče.
U svakom slučaju, podrška ekipi, pa nek je opravadaju na terenu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Cane »

Stvari su po meni prilično jednostavne. Oni su favoriti, igra se kod njih, većinska očekivanja dobro odražavaju i ove kvote i to prosto treba prihvatiti kao realnost. S druge strane, daleko su i oni od tima s kojim se ne može igrati da bi se mi morali ne znam kako osećati inferiornim. Treba da izađemo na teren sa svešću da i pored svega oni ovde mogu izgubiti više nego mi i tako sa sebe da skinemo bilo kakav ozbiljniji psihološki pritisak jer će nam to samo nepotrebno smetati. Idemo rasterećeno ali ajde da probamo napokon i malo čvršće u svim linijama i muški, pa šta bude. Nemoj samo da bude ono mrtvilo kao protiv Čuke i odmah će biti bolje. Neka pokažemo istinski volju, energije što je moguće više, nešto bar od kvaliteta kojeg evidentno ima, disciplinovanost u igri i biće siguran sam ok. Ako budemo takvi a opet izgubimo jer su oni u nečemu od svega toga bili bolji od nas ja neću imati s tim nikakav problem i čestitaću našim momcima i pored poraza. Eto, da sam tamo s njima tražio bi da svako od njih ispoštuje ove stvari i da u tom smislu sve od sebe, a za rezultat da ne brinu posebno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

Krle wrote: Sat Oct 01, 2022 12:51 pm
slanobarac wrote: Sat Oct 01, 2022 11:42 am
torrente wrote: Sat Oct 01, 2022 10:30 am ražabiće nas,nemamo muda za velika dela tj.da napravimo iskorak.Bolje da idemo na mec starim putem preko Pazove i Batajnice tj.preko celog Srema ,jer ako idemo preko Beščanskog mosta poraz je neminovan!!!
Sa Čeneja ima direktan let. Samo da ne zaboravimo padobrane jer prizemljenje može biti bolno. :mrgreen:
Čemu kuknjava u tolikoj meri?
Opet, ovo je pravi test za igrače i rukovodstvo da se vidi da li su u pitanju prazne ili neke nove priče.
U svakom slučaju, podrška ekipi, pa nek je opravadaju na terenu.
Gde ti vidiš kuknjavu kod mene? Pogledaj smajli.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Krle »

@slanobarac
O tome ti i pričam. Pljuj po svojima, ne štedi, to je sada moderno. A ako izgubimo, imaćeš satisfakciju da si bio u pravu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

Krle wrote: Sat Oct 01, 2022 4:11 pm @slanobarac
O tome ti i pričam. Pljuj po svojima, ne štedi, to je sada moderno. A ako izgubimo, imaćeš satisfakciju da si bio u pravu.
Tebi je baš teško da razumeš neke stvari mada je pisano na jeziku koji verovatno razumeš.
A što se tiče sutrašnje utakmice, voleo bih da pobedimo i da imam tu satisfakciju da napišem da sam bio u pravu. Jasnije? :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by churguzijanac »

Najvise sam voleo kizinu tranziciju.Igrali smo tada kao kaznena ekspedicija.I sad da imamo tranziciju jebali bi im kevu, ali nemamo.Sutra sve osim laganog keca će biti veliko iznenadjenje za mene.Nadam se pobedi ali to je više emotivno.Realno šanse su nam male.
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

Sutrašnju utakmicu sudi Mitić. Ove sezone nam je sudio protiv Čuke a partizanu dve utakmice i obe je odigrao nerešeno na jna.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Krle »

slanobarac wrote: Sat Oct 01, 2022 4:41 pm
Krle wrote: Sat Oct 01, 2022 4:11 pm @slanobarac
O tome ti i pričam. Pljuj po svojima, ne štedi, to je sada moderno. A ako izgubimo, imaćeš satisfakciju da si bio u pravu.
Tebi je baš teško da razumeš neke stvari mada je pisano na jeziku koji verovatno razumeš.
A što se tiče sutrašnje utakmice, voleo bih da pobedimo i da imam tu satisfakciju da napišem da sam bio u pravu. Jasnije? :cheers:
Nije baš, ali nema veze. Ja drugi klub nemam, a da se predajem unapred, nisam navikao. :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by slanobarac »

@Krle
Sve ok, razumeli smo se. :cheers:
Pobeda, nego šta!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3987
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 19 h (А1П)

Post by Deep Purple »

Zove me od Ujaka najmlađi sin i viče mi: “Poslednje pripreme su u toku ništa ne brinite razbićemo stoku”

Ima budućnosti za naš klub.
Ćale ga maltretirao uvek da navija za zvezdu i ja uvek kad odem u goste, makar neku sitnicu oko Vojvodine mu odnesem. I nisam znao da nas je zavoleo do danas :Mrgreen:

Uticao sam malo :D

Dobijamo stoku sad sam ubeđen :greenbutt:
Locked