Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Nevernik II wrote: Sun Sep 11, 2022 10:08 pm Ako ne dovedete još nekoliko iznad prosečnih igrača ovaj tim može biti treći samo ako Zbiljić povuče SNS veze.
A, sta ce nam to 3. mesto ili 5. ako cemo biti kanta za napucavanje u Evropi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Slanje Vidakova na pozajmicu idiotski potez jedinog pravog špica u timu oni šalju na pozajmicu budimo realni špicevi nisu ni NN ni Malbašić mi pravog špica sada nemamo.
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Turija wrote: Sun Sep 11, 2022 10:49 pm
Nevernik II wrote: Sun Sep 11, 2022 10:08 pm Ako ne dovedete još nekoliko iznad prosečnih igrača ovaj tim može biti treći samo ako Zbiljić povuče SNS veze.
A, sta ce nam to 3. mesto ili 5. ako cemo biti kanta za napucavanje u Evropi?
Zato što težiti ka nekom rezultatu je osnova sporta.
Ako nas to ne interesuje onda smo, kao što je to već neko rekao, škola fudbala, nismo klub.

Kanta za napucavanje ćemo sigurno biti, bili su i Zvezda, Partizan, Dinamo...korak po korak. Jedna grupna faza, onda druga. Klub se razvija, ima više pare, navijača...naravno, ako ljude u klubu interesuje razvoj kluba i ako žele da prekinu ovaj začarani krug mediokretskog obitavanja.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Navijacima Vojvodine ne treba Evropa preko veze. Nismo mi oni.
Nama treba posteno rukovodstvo i kvalitetni igraci, znanje i kontinuirani rad.
Jeste to danas anahrono, ali jedino ispravno, sto zaista vodi ka cilju i uspehu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Turija wrote: Sun Sep 11, 2022 11:47 pm Navijacima Vojvodine ne treba Evropa preko veze. Nismo mi oni.
Nama treba posteno rukovodstvo i kvalitetni igraci, znanje i kontinuirani rad.
Jeste to danas anahrono, ali jedino ispravno, sto zaista vodi ka cilju i uspehu.
To se podrazumeva. O tome ne moramo ni da pričamo.

Ja sam mislio da si hteo da kažeš šta će nam treće mesto generalno pa rekoh da odgovorim :)
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Sun Sep 11, 2022 10:49 pm
Nevernik II wrote: Sun Sep 11, 2022 10:08 pm Ako ne dovedete još nekoliko iznad prosečnih igrača ovaj tim može biti treći samo ako Zbiljić povuče SNS veze.
A, sta ce nam to 3. mesto ili 5. ako cemo biti kanta za napucavanje u Evropi?
Turija zaboravljaš da je ovo proces. Imaš x fudbalskog iskustva da znaš da ne ide ništa preko noći. Tek smo jedan prelazni rok odradili. Zbiljić i MJ su uradili maksimum sad je lopta u Rastavcevom posedu i sada za sve dalje on snosi odgovornost. Mi sigurno sa ovakvom ekipom ne bi dočekali potencijalne kvalifikacije tako da ovo nije reper oniga kako bi mi izgledali u evropi. Sada Rastavac mora da obezbedi evropu sa ovakvim igračkim kadrom koji je za naše uslove jako dobar.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Mon Sep 12, 2022 10:44 am
Turija wrote: Sun Sep 11, 2022 10:49 pm
Nevernik II wrote: Sun Sep 11, 2022 10:08 pm Ako ne dovedete još nekoliko iznad prosečnih igrača ovaj tim može biti treći samo ako Zbiljić povuče SNS veze.
A, sta ce nam to 3. mesto ili 5. ako cemo biti kanta za napucavanje u Evropi?
Turija zaboravljaš da je ovo proces. Imaš x fudbalskog iskustva da znaš da ne ide ništa preko noći. Tek smo jedan prelazni rok odradili. Zbiljić i MJ su uradili maksimum sad je lopta u Rastavcevom posedu i sada za sve dalje on snosi odgovornost. Mi sigurno sa ovakvom ekipom ne bi dočekali potencijalne kvalifikacije tako da ovo nije reper oniga kako bi mi izgledali u evropi. Sada Rastavac mora da obezbedi evropu sa ovakvim igračkim kadrom koji je za naše uslove jako dobar.
Sve je tako, ali ne zaboravimo i kakav je kvalitet Lige i da se pomak u igri tima ne vidi.
Kondicija i borbenost i ozbiljnost i delovanje uprave na zalaganje igraca i clanova UO nije proces. Za sada je sve bilo kupi - prodaj bez vidnog pomaka. Svi igraju za sebe, kao pokidano kolo, a najmanje za Vosu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kad se dovodi sve okolo, umesto da se dovede centralni vezni pa da se oko njega gradi.
Nemanja Nikolić nije centarfor i Veljko Simic nije desetka.To može da bude neka alternativa zbog povreda i kartona, ali ne i prva varijanta.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Evo ga igrač sa karakterom :mrgreen: da nam popravi krvnu sliku pre svega.To nam je najvise falilo u meču sa Čukom.

User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: Transferi

Post by Eric Frod »

Pa da sumiramo.

Treba nam novi napadač, neki visok(bez 190 necu da cujem) ali da nije balvan nego da je tehnicki potkovan(Haland recimo).

Treba jedan desetka, klasicni organizator igre koji asistira i daje golove(recimo mladog xavi-a, iz dana kad nije bio centralni venjak nego ofanzivni vezni ili špic). Naravno iz prekida da crta lopte na glavu stopera do kojeg stizemo, budite bez brige. Mogli bi probati sa Tadićem, ali je mator već. Bez brige palim vremeplov koji drzim u garaži pored zimnice.

Treba Baraja odjebati i dovesti bolje krilo, jer se ne trudi nanu mu naninu. Malbašića i Neškovića da ne pominjem.

Trba nam jedan vini jons ili roj kin, pravi razbijac. Čisto da se mladi vlada ne oseca usamljeno sa svojim brzim crvenim(koji je zasluzio). Mozda isti vremeplov iskorititi za najdzela de jonga.

Nov stoper bi isto lepo legao, visok, brz, tehnicki potkovan, opasan iz prekida sa pas igrom veznjaka.

Bekovi nam nekad odigraju slabo, mogli bi se naci neki moderni krilni bekovi, pre svega levi. Ali boze moj teba dati priliku ovom malom iz metalca, imamo sjajnu istoriju sa igracima koje dovodimo iz ekipa koje su nedavno ispale.

Carević je na tankom ledu, treba i tu investirati unapred. Bolje sprečiti nego lečiti.

Od startne postave ostaviti Topića, Traorea i Čumića tu gde jesu, Simića vratiti na levo krilo gde mu je i mesto (hteo on to ili ne hteo). Iskreno više igrača imamo nego sto sam mislio.

Naravno nijedno od novih pojačanja ne sme ni po koju cenu da oduzima poziciju mladom fudbaleru iz naseg podmlatka ili da po mogućnosti bude već iz naše skole ali ga samo nismo primetili do sad. Ali igrači iz podmlatka moraju biti dorasli zahtevima Ling-Jelen Bet Turbo lige Srbije.

Ovo se sve naravo odnosi na startnih 11. Klupa se da sklopiti već, to ce novi(stari) trener. Radice vremeplov opet, bez brige.

I za kraj streljati celu upravu i strucni stab na centru terena stadiona Vojvodine(kakav crni Karadjordje). Palimo vremeplov (opet) i idemo po Vujadina Boškova i Kostu Hadžija.

Rekonstrukcija zavrsena, idemo po ligu šampiona.

Hvala na pažnji

P.S.
Za sve koji se brinu, vremeplov radi na vodu iz klima uredjaja, možemo podeliti troskove. Nece nas neka "globalna kriza" ili kakva već zajebancija da zaustavi.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Eric Frod wrote: Tue Sep 13, 2022 12:59 pm I za kraj streljati celu upravu i strucni stab na centru terena stadiona Vojvodine(kakav crni Karadjordje).
Ja sam za :dance2:
Io odio Belgrado
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Koliko jos do kraja prelaznog roka? Jel to to?
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Moje mišljenje je da Novevski i Nešković nemaju kvalitet za Vojvodinu. Jesu naša deca i respektujem ih, ali ja kod njih ne vidim kvalitet ni za vrh naše lige, a kamoli nešto jače.

Nešković: 70 utakmica 3 gola i 4 asistencije
Novevski: 29 utakmica 0 golova 3 asistencije

Ruku na srce, nisu sve utakmice igrali cele, većinu su ili ulazili ili izlazili iz igre, ali za igrače na pozicijama od kojih se očekuju golovi, asistencije i prodori, toga nema.
Bili su ogromni talenti, ali očigledno su limitirani, kao što je to bio i Mesarević, pa smo ga mi forsirali godinama, pokušavajući to da zanemarimo.
Post Reply