Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

I Topic je produzio tada.
Jojic i kao takav ima vic i ucinak iza sebe. Verujem da je dobar deo tog odnosa prema igri uzrokovan odnosom sa navijacima. Decko deluje potpuno indisponirano, tako da bi mu promena sredine mozda dobro dosla.

Ako mozemo bolje, odlicno! Ako ne, bio bi solidno pojacanje, s obzirom da nam je vezni red cele sezone bio jezivo los.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Fare
Ne bih se ja zahvaljivao Đetiću, imamo eto sad Vidakova, Miloševića i njega kao mlade napadače, Miloševića gurnuti sa prvim timom na pripreme i videti da li mu je vreme sad ili ga poslati možda u Mladost na pozajmiu da zameni Vidakova. Matić je dobar za rezervnu opciju. Ali onda imamo veliki broj napadača. Mi definitivno moramo ove sezone da dovedemo nekog ko će da garantuje golove i ko će usmeravati ove mlade i da ih uči.
Karlsson
Posts: 2147
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Valjda nam je Mihailo Ivanović bitniji od Vukčevića, jer je naš. Dečko sa 17 godina drugi strelac omladinske lige, plus 5 asistencija. Dakle imamo jednog veoma mladog napadača i još dva klinca koja će dobiti šansu. Vukčević je tu višak, pogotovo što ništa nije pokazao. Pre bih Matića zadržao kao nekog mentora kojeg bi rotirao sa Vidakovim i od kojeg bi Milošević i Ivanović učili.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Sun May 29, 2022 12:20 pm Valjda nam je Mihailo Ivanović bitniji od Vukčevića, jer je naš. Dečko sa 17 godina drugi strelac omladinske lige, plus 5 asistencija. Dakle imamo jednog veoma mladog napadača i još dva klinca koja će dobiti šansu. Vukčević je tu višak, pogotovo što ništa nije pokazao. Pre bih Matića zadržao kao nekog mentora kojeg bi rotirao sa Vidakovim i od kojeg bi Milošević i Ivanović učili.
Jeste, slažem se možda je onda najbolje rešenje da malog Vukčevića pošaljemo na pozajmicu negde, jer nikad se ne zna možda proigra.
Mada ja bih njih sve na pripreme pa ko se pokaže neka ostane. Veća konkurencija i neka se svako bori za svoj status. To može biti samo pozitivno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Sun May 29, 2022 10:57 am I Topic je produzio tada.
Jojic i kao takav ima vic i ucinak iza sebe. Verujem da je dobar deo tog odnosa prema igri uzrokovan odnosom sa navijacima. Decko deluje potpuno indisponirano, tako da bi mu promena sredine mozda dobro dosla.
On je Stanojevicev ljubimac,i kao takav imao je podrsku navijaca,dok nije pocela da ga boli ona stvar za meceve... Generalno,navijaci koliko god ludi,retko kad uzmu igraca na zub iz cista mira
Image
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Po meni, Vukcevic nije centarfor, vise je krilni - slicno Kabicu.
A, malo je i pokazao, kao i ceo tim Vose. Mada i nije mogao mnogo s obzirom na okolnosti.
Da, najbolje da je izvrsimo tu zamenu Vukcevica i Vidakova, pa da vidimo kako ce se snaci u Mladosti na prvoligaskoj sceni.

Sto se tice Jojica, delim misljenje sa @gospodinomFKV, tj ako ne dovedemo boljeg, vredi probati.
Valjda nije izgubio volju i zaboravio da igra fudbal. Spor je kao i Drincic i Zukic, ali ima to iskustvo.
Pre bih ubrzao vezni red sa Neskovicem, ukoliko ne dovedemo nekog stranca. Merebasvili bi rado dosao, ali ne znamo u kakvoj je formi. Svi oni samo u slucaju da ne nadjemo pravu desetku, koji bi bio bar 3 godine u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Voja wrote: Sun May 29, 2022 12:52 pm Generalno,navijaci koliko god ludi,retko kad uzmu igraca na zub iz cista mira
Navijaci klubova, koji su navikli na uspehe (na ovaj ili onaj nacin, u slucaju srpskog fudbala), jako lako uzmu igrace na zub. Zato gomila njihovih ''promasaja'' bas procveta kad napusti taj pakao.
Kada se pogleda njegov ucinak, jasno je da je na prolece doslo do nekog raskola. Da li je samo na relaciji izmedju Jojica i navijaca, ili tu ima i sukoba sa Semrokom, ne znam, ali je bio odlican u prvom delu sezone. Nas je u novembru rastavio.
Ponavljam, ako mozemo bolje, uvek sam za to, ali u ovom trenutku, gde ne igramo Evropu, imamo narucene tekstove ne bi li se podigla atmosfera oko kluba, i vezni red nema 4 asistencije izmedju sebe, Jojic bi nam legao kao budali samar. Upariti ga s radilicom poput malog Miletica, gde ce da dobije lopte da deli na tacni, i da vidis fudbala. O prekidima da i ne pricam.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Sun May 29, 2022 2:21 pm
Voja wrote: Sun May 29, 2022 12:52 pm Generalno,navijaci koliko god ludi,retko kad uzmu igraca na zub iz cista mira
Navijaci klubova, koji su navikli na uspehe (na ovaj ili onaj nacin, u slucaju srpskog fudbala), jako lako uzmu igrace na zub. Zato gomila njihovih ''promasaja'' bas procveta kad napusti taj pakao.
Kada se pogleda njegov ucinak, jasno je da je na prolece doslo do nekog raskola. Da li je samo na relaciji izmedju Jojica i navijaca, ili tu ima i sukoba sa Semrokom, ne znam, ali je bio odlican u prvom delu sezone. Nas je u novembru rastavio.
Ponavljam, ako mozemo bolje, uvek sam za to, ali u ovom trenutku, gde ne igramo Evropu, imamo narucene tekstove ne bi li se podigla atmosfera oko kluba, i vezni red nema 4 asistencije izmedju sebe, Jojic bi nam legao kao budali samar. Upariti ga s radilicom poput malog Miletica, gde ce da dobije lopte da deli na tacni, i da vidis fudbala. O prekidima da i ne pricam.
Njega su uzeli na zub nakon greške u derbiju. Čini mi se prvi derbi na Stadionu Rajko Mitić. I onda je u evropi promašio zicer neki 1 na 1 i krenula kola nizbrdo.
Navijači zvezde i partizana vrlo lako uhvate nekoga na zub. Sećate se npr Ivanića na početku u zvezdi slično mu je bilo kao Jojiću sad u partizanu.
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Je l' neko gleda utakmicu Radnicki Kg - Zeljeznicar Pancevo?
Ima zanimljivih igraca u Pancevu ( Petrovic, Zuvic...). Treba to Vosa da isprati, ako nije. Zvezda je vec uzela Stanica iz Panceva.
Last edited by Turija on Sun May 29, 2022 5:46 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 29, 2022 5:43 pm Je l' neko gleda utakmicu Radnicki Kg - Zeljeznicar Pancevo?
Ima zanimljivih igraca u Pancevu ( Petrovic, Zuvic...). Treba to Vosa da isprati, ako nije. Zvezda vec uzela Stanica iz Panceva.
Gledam,ali se uopste ne trudim da skeniram igrace,jer u Radnickom ih vecinom sve znam,a kome oni daju 3 komada,verujem da nema materijala za Vosu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Sun May 29, 2022 5:46 pm
Turija wrote: Sun May 29, 2022 5:43 pm Je l' neko gleda utakmicu Radnicki Kg - Zeljeznicar Pancevo?
Ima zanimljivih igraca u Pancevu ( Petrovic, Zuvic...). Treba to Vosa da isprati, ako nije. Zvezda vec uzela Stanica iz Panceva.
Gledam,ali se uopste ne trudim da skeniram igrace,jer u Radnickom ih vecinom sve znam,a kome oni daju 3 komada,verujem da nema materijala za Vosu
Nema u odbrani Pancevaca, ali ima u napadu. Mislim da su Pancevci sagoreli u prvoj utakmici u Smederevu, gde ustvari nisu bili domacini, zbog neiskustva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 29, 2022 5:49 pm
Voja wrote: Sun May 29, 2022 5:46 pm
Turija wrote: Sun May 29, 2022 5:43 pm Je l' neko gleda utakmicu Radnicki Kg - Zeljeznicar Pancevo?
Ima zanimljivih igraca u Pancevu ( Petrovic, Zuvic...). Treba to Vosa da isprati, ako nije. Zvezda vec uzela Stanica iz Panceva.
Gledam,ali se uopste ne trudim da skeniram igrace,jer u Radnickom ih vecinom sve znam,a kome oni daju 3 komada,verujem da nema materijala za Vosu
Nema u odbrani Pancevaca, ali ima u napadu. Mislim da su Pancevci sagoreli u prvoj utakmici u Smederevu, gde ustvari nisu bili domacini, zbog neiskustva.
U prvoj ih je Lalat pobedio pre meca (na konferenciji),izlanuo se i stavio fokus javnosti na njih... to mu je bio veoma mudar potez koji je mozda i odlucio pobednika
Image
vdn slaninar
Posts: 1028
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Какви Панчевци,какав Јојић. Нама треба шпиц који ће одма давати голове типа Макарић,Пријовић,Малбашић, Пешић, Вукановић,уз њих Милошевић,Видаков да се кале. Друго искусан везни не мора имати 30+година,може и 26-27 битно да је играо пар сезона у неким јачим лигама,битно је да је квалитетан ту ми Јојић и Марковић отпадају,пре сам за Вулића,може и неки странац јер код нас и нема неки избор и то два.Слажем се за Росића и Планића,додао би и Радовановића много ће помоћи напретку Јеличића и Мајсторовића. Ако нам је циљ групна фаза у Европи,висок пласман у првенству и афирмација омладинаца ми морамо доводити појачања која ће одма дати квалитет и уз њих да стасају ови млађи.Првенство почиње 9. Јула па би могли почети са појачањима.Требао би неко од Нешковића,Топића,Зукића,Бјековића и Јеличића да сазри и покаже квалитет јер су добили доста простора прошле сезоне.Ту би требали да добијемо једно,два појачања уз Кабића којем треба само правилно усмеравање.
У изјави Збиљића похвално ми је што смо и даље фокусирани на нашу школу,што спомиње нови уговор за Кабића,афирмацију Мајсторовића, Милошевића, Мартинкевича, Абрашевића,Ивановића,Милетића и осталих.
Karlsson
Posts: 2147
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Želje ili se šuška nešto? :mrgreen:
I Mogliju ističe ugovor ako se ne varam.
Post Reply