Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Turija - Vojvodina 0:3 (0:0)
Strelci:Sava(o) Pavicevic i Bata Pantelic i jos neko.
Kobasice O D L I C N E!

Sepuja los,Stojcev solidan,Brka jedan kiks,odbrana Radovic (cini mi se?) strasno.Mandic slab.
Pavicevic dobar,Pantelic odlican za kratko vreme,Pop dobar...

U prvom poluvremenu se i nije videlo ko je prvoligas a ko ne ...
Last edited by limanfkv on Sun Feb 24, 2008 7:52 pm, edited 1 time in total.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Mladost (Turija)-Vojvodina 0-3(0-0)

Strelci mislim da su bili Pavicevic,Pantelic i Popovic.

Pavicevic najbolji,Popovic i Tumbasevic solidni,Sepuja se probudio tek u drugom poluvremenu.
Mladost nas nadigrala i I poluvremenu i imala 2,3 dobre sanse za gol,mi nista.
Igrali smo u sastavu Brkic,Mandic,Radovic,Jovanovic,Pavicevic,Vukobratovic,Tumbasevic,Popovic,Smiljanic,Sepuja i Stojcev,U drugom poluvremenu usao Pantelic umsto Smiljanica,i mozda jos neko,ali nije ni bitno...U Turiji danas oko 30tak navijaca Vojvodine. Turija opravdano kasnio na utakmicu.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

limanfkv wrote:Turija - Vojvodina 0:2 (0:0)
Strelci:Sava(o) Pavicevic i Bata Pantelic.
Kobasice O D L I C N E!
:lol: :lol: :lol:
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

eh sad i rezultat da pamtim :lol:
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

limanfkv wrote:Turija - Vojvodina 0:3 (0:0)
Strelci:Sava(o) Pavicevic i Bata Pantelic i jos neko.
Kobasice O D L I C N E!

...

osecam miris... :lol:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

limanfkv wrote:eh sad i rezultat da pamtim :lol:
I to sto kazes,rezultat je bio u drugom planu... a kobasice u prvom!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ljudi, da li je to licilo na nesto. Da li smo opet igrali u formaciji 4-2-3-1?
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Pa sad koliko sam ja video (a i nisam bas dobro video,sto zbog kobasica,sto zbog piva) to je bila ta formacija odprilike.
Smiljanic i Stojcev su igrali po stranama,a Sepuja u spicu.Prvo poluvreme Mladost (?jel Mladost) je bila dosta bolja i mogla je slobodno da povede,a stanje igre najbolje opisuje recenica drugara: "Vidi se ko je prvoligas,jel tako?"
Smiljanicu su lako uzimali loptu,Radovica prolazili kako oce,uglavnom preko strane gde je Mandic igrao.Sepuja se malo trgo u II poluvremenu,prvo bledo,jako bledo.
Vukobratovic slabo primetan,Popovic,Tumbasevic solidni,Pavicevic vrlo dobar.
Posle svakog gola zapevano:" jedan klub na svetu volim ja"
Na tribini 30ak navijaca Vojvodine svih generacija.

E sad o najbitnijoj stvari danas KOBASICAMA, u prvom standu na koji smo naisli probali smo pecenu kobasicu (jer je majstor vikao akcija 100 dinara ) a mi bili gladni. Kobasica dosta dobra,ali je lepinja od pre koji dan malo pokvarila lepotu.
Na jos jednom standu smo probali kobasicu i bila je odlicna,a za usput smo uzeli kobasice iz standa koji je imao najbolje ocenjenu kobasicu ove godine.DOBRA.
Bila je i kafana sa pevaljkom,ali se nismo zadrzavali :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

limanfkv wrote:Bila je i kafana sa pevaljkom,ali se nismo zadrzavali :lol:
Iz prve ruke znam da cemo imati izvestaj i sa tog hepeninga od FREAKS1994 jer je delegacija ostala da oceni kulturno umetnicki zivot jednog pitomog vojvodjanskog sela.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Evo tek sada sam stigao do kompa, kako bi se informisao o proteklim (fudbalskim) događajima. Jer, 3 dana u Turiji je opsadno stanje (mislim da je i ove godine u njoj bilo nekoliko puta više Novosađana nego Turinaca :lol: ).Međutim, svi su se dobro pokazali, ali nije bilo lako biti ni domaćin, ni gost. Baš kao igračima (i trenerima :wink: ) na lepo renoviranom stadionu turinske Mladosti, na takozvanom Jarošu.
Dve pobede, u dva dana, unose potrebni optimizam.Neka tako bude i u Smederevu, pa dosta - za početak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Bome,sa ovakvom igrom-tesko :?
Napred Voso!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

mihailov wrote:Bome,sa ovakvom igrom-tesko :?
I ja sam skeptik,sto se tice ove polusezone.Bice puno borbe,ali je pitanje kakvi ce biti rezultati.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Stara Garda wrote: Sepuja se probudio tek u drugom poluvremenu.
.
pa to zato sto je kasno legao :arrow: oko pola 4 ujutru je jos bio jako budan i to na tvrdjavi ispred Muzeja, zajedno sa bratom Kizom :wink: xixixixi....
Come on you Reds!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

SUPERLIGAŠ ČASTIO TURINCE S DVA GOLA
Mladost - Vojvodina 0:2 (0:0)

TURIJA: Stadion Mladosti, gledalaca 500, sudija: Đisalov (Turija). Strelci: Pavićević u 57. i Pantelić u 65. minutu.
MLADOST: Ivanov, Kozomora, Ćika, Mrđan, Mijić, Dudvarski, Stankov, Bojović, Ćuk, Glavardanov, Filipović. Igrali su još: Stanojev, Naumov, Gavrilov, Vinković, Sekulić i Gal.
VOJVODINA: Brkić, Mandić, Jovanović, Radović, Pavićević, Vukobratović, Smiljanić (Pantelić), Popović, Stojčev, Tumbasević, Sepuja.


U svojoj poslednjoj proveri pred nastavak šampionata Vojvodina je gostovala u Turiji. Novosađani su bili uspešniji od vojvođanskog ligaša ekipe Mladosti i pogocima Save Pavićevića u 57. i Miodraga Pantelića u 65. minutu savladali su Mladost.

Pantelić, koji se ove zime vratio iz Kine, postigao je pogodak i najavio toliko potrebno osveženje u napadu ekipe trenera Ivice Brzića. Pavićević je u 57. minutu prošao po desnoj strani i kad su svi očekivali centaršut, oštrim udarcem pogodio je suprotan ugao nebranjenog gola. Pantelićev pogodak je delo crnoputog Sepuje koji je sjajno asistirao, a iskusni strelac Pantelić je na sebi svojstven način pogodio mrežu solidnog Ivanova.

Nastić u CSKA

Nenad Nastić doskorašnji igrač Vojvodine potpisao je dvoipogodišnji Ugovor sa ekipom CSKA iz Sofije. Kako je izjavio, veoma je zadovoljan postignutim uslovima a višestruki prvak Bugarske u Nastiću je dobio značajno pojačanje.

I Turinci su imali svoje prilike, ali Ćuk, Filipov i Dudvarski su bili neprecizni iako su se našli na samo nekoliko metara od gola gostiju. Posle utakmice treneri Vojvodine Ivica Brzić i Mladosti Josip Pirmajer su izjavili da je ovo bila kvalitetna provera pred nastavak ligaškog takmičenja njihovih ekipa. Vojvodina je igrala sa igračima koji nisu nastupili u subotu u Subotici gde su savladali ekipu Zlatibor Vode. Inače, pogodak u Subotici nije postigao Mario Đurovski koji se povredio, već je strelac bio LJubiša Vukelja.
kuzma liman
Posts: 542
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

i ta je sad na kraju 0-2 ili 0-3 ?
Post Reply