OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ljudi moji, ako niste gledali ovo danas, onda niste svedočili najvećoj senzaiji u istoriji odbojke. Otresli smo Zenit 3:0. Snimak ceo je ovde:

https://www.youtube.com/watch?v=qLR8fOqo_94" onclick="window.open(this.href);return false;

Neki će reći nisu igrali u punom sastavu. Da, nisu. Ali mi smo tamo otišli bez Parapunova, Baraneka i Vilimanovića. Praktično tri ključna igrača.
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Gledam kvota na 1 bila 1,01 hahahahaha :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Jbt, kakvo interesovanje za ovu vest kod forumaša... Krenule pripreme u FKV u već nameštenom prvenstvu, da li ćemo biti 4. ili 5. na kraju, usijale se tastature od kucanja. A ovde otresemo glavnog favorita za Final4 i to bez pola tima, nema žive duše... :frown:
User avatar
slanobarac
Posts: 3602
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by slanobarac »

Tamo su menadžeri i stratezi a ovde simpatizeri. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

A sta treba da se kaze!? Pobedili i eto cestitam.Vise bih voleo da guzimo Zvezdu i Partizan.
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Voja wrote:A sta treba da se kaze!? Pobedili i eto cestitam.Vise bih voleo da guzimo Zvezdu i Partizan.
Ma ništa ne treba, sačuvaj bože. Sve pet.
ssnigd
Posts: 3419
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: OK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ni fudbal nas vise ne zanima, a kamoli odbojka.
Dokle god nisi ravnopravan da se nosis u kontinuitetu, realno nikoga ne zanima.
Nazalost.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Imamo li sansu za prolaz? Ako se ne varam imamo 2 pobede i 2 poraza!?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3602
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by slanobarac »

Varaš se, odigrana su 3 kola. 1-2
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1032
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

@borrissey Ова тема је живнула тек кад смо почели да губимо у првенству ове сезоне,раније док смо освајали титуле,шетали се кроз лигу била два поста по сезони.То више говори о нама.Друго сви спортови где близанци не доминирају су гурнути на маргину,као да не постоје,ја не живим у Србији и никад не могу да похватам термине рукометаша и одбојкаша ( не би било лоше да се на овом сајту негде постави сатница свих утакмица и преноса СД Војводина).Треће овде се неки људи и њихови успеси омаловажавају као Лалатов Куп а мислим да и Збиљић није омиљен.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

slanobarac wrote:Varaš se, odigrana su 3 kola. 1-2
E da,sad videh... ovo je cetvrto kolo,al trece bilo odlozeno.
Nemci prvi sa 9
Zenit 6
Vosa 3 boda...

A nemci danas pobedili sluzbeno 3:0 (25:0/25:0 i 25:0 :roll: )
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

vdn slaninar wrote:@borrissey Ова тема је живнула тек кад смо почели да губимо у првенству ове сезоне,раније док смо освајали титуле,шетали се кроз лигу била два поста по сезони.То више говори о нама.Друго сви спортови где близанци не доминирају су гурнути на маргину,као да не постоје,ја не живим у Србији и никад не могу да похватам термине рукометаша и одбојкаша ( не би било лоше да се на овом сајту негде постави сатница свих утакмица и преноса СД Војводина).Треће овде се неки људи и њихови успеси омаловажавају као Лалатов Куп а мислим да и Збиљић није омиљен.

Razumem ja da odbojka, rukomet i hokej nikada ne mogu biti popularni kao fudbal. Pogotovo što je odbojka pala u ruke sumnjivim tipovima poslednjih godina i samim tim gubi na popularnosti dodatno. I meni pravo da ti kažem, kao nekom ko se seća Sislija sa tribina, već mrsko da sam, zajedno sa još par entuzijasta ovde pišemo posle svake utakmice. Ali ipak, kad se odigra ovakav meč i napravi senzacija ravna onoj da igramo LŠ u fudbalu i pobedimo recimo Bayern ili City, baš da to nikoga ne zanima, to mi je ipak čudno. Ali, evo grešim, ipak nas ima :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Voja wrote:Imamo li sansu za prolaz? Ako se ne varam imamo 2 pobede i 2 poraza!?
Teško je reći. Ali mislim da imamo šanse. Trenutno imamo skor 1:2. Najvažniji je sledeći meč protiv Nemaca. Nisam video taj rezultat, ne znam zašto je službeno dobijeno, što ovi nisu odložili, kao mi prošlo kolo. Mi igramo ptotiv tih Nemaca za dve nedelje kod nas i ako to dobijemo, bogami, imamo šanse čak za drugo mesto. Naravno onda će sve zavisit od dva dvomeča, nas sa Portugalcima i Zenit-Berlin. Ako Zenit dobije obe, možemo biti čak i drugi, što bi bio vanserijski uspeh.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

slanobarac wrote:Tamo su menadžeri i stratezi a ovde simpatizeri. :mrgreen:
Evo ja sam tu i posle dva briljantna rezultata kuci :frown:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3602
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by slanobarac »

Voja wrote:
slanobarac wrote:Tamo su menadžeri i stratezi a ovde simpatizeri. :mrgreen:
Evo ja sam tu i posle dva briljantna rezultata kuci :frown:
Ovo je realno stanje stvari. Jbg.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply