Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Bojim se Turija da bi se taj tim sastavljen od mladih igrača borio za opstanak.
Nama treba rezultat. To je ono što dovodi Evropu a zatim i novac i zelenu granu. Ako mi budemo osmi onda će ti mladi otići u blizance i to za tepsiju ribe. Napraviti respektabilan tim i ići na rezultat. Sve ostalo nas vodi u tavorenje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Slanobarac, slazem se, zato kazem da moraju imati dobru potporu u SL, a kroz minute na terenu, videti da li su igraci za Vosu.
Bez Evrope i najmanje 2 kola u LK, nema Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Uopste nisam optimista sto se tice ekipe... Pojacavati se iz ekipe koja je ispala iz lige, forsiranje klinaca po svaku cenu, dovodjenje igraca za koje nikad niko nije cuo...

Na kraju kad se sve sabere ekipa ce u proseku biti mladja za godinu dve od prethodne. Al ce zato rezultati biti za 4-5 mesta losiji od ovogodisnjih.

Ne znam, ne mirise mi na dobro.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://snportal.si/prva-liga/dolgoletn ... na-balkan/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zainteresovani smo za krilo Maribora Gregora Bajde-a
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Kakav tipično naš potez :) Fale nam centralni odbrambeni, desni bek i špic, a doveli smo centralnog veznog i vijamo krilo, verovatno jedine dve pozicije na kojima smo potpuno pristojno popunjeni
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ako gledas da su otisli Arandjel i Drincic, onda ima smisla dovesti jednog. Nevezano za kvalitet ili nekvalitet Busnica.
Sto se tice ostalih pozicija, da tu se slazemo, da nam fali po jedan igrac min.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Sta znaci termin podmladjivanje? I sta on podrazumeva? Imati mladu ekipu ili imati mladju ekipu nego prosle godine? Taj stereotip je glupost u oba slucaja, bar po meni. Mi treba da imamo najmanje 5 klinaca na terenu ispod 21 godine i jos najmanje toliko, a pozeljno i vise u 25 fudbalera, a ostali mogu da imaju i 25 i 35 godina, to apsolutno ne menja nista. Pa mi tog Busnica imamo sanse da prodamo napolje, koliko i Mrkajica, Bojica ili Vukadinovica. Nas najveci problem su ne forsiranje mladih i kratki ugovori sa njima. Sad da li je to uzrocno posledicna veza, ne znam ,ali definitivno ne valja. Mi Zukicu, Devetku, Topicu moramo ponuditi ugovor najmanje do 2024, godine i obecati im maksimalnu sansu u prvom timu, ako odbiju, tribine i nema ni jedne utakmice. A ne da se u decembru produzuje ugovor na 6 meseci i slicno.
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Stexman
Ne vidim na cemu se zasniva bas toliki pesimizam.
U napadu necemo biti losiji vec mozemo biti samo bolji u odnosu na proslu sezonu. Vezni red ce biti najvece pitanje i trenutno ne mogu da procenim mogucnosti naseg veznog reda jer po svemu sudeci sve je moguce. Tek cemo videti akvizije u zadnjoj liniji i onda cemo imati malo siru sliku. M

Mislim da kvalitet igraca nema veze sa tim da li dolazi iz tima koji je ispao iz lige.
I u drugoj ligi ima igraca koji bi bili pojacanje za nas.
Busnic momak ima minute kao Drincic gotovo da nije izostajao a i to je bitan faktor s obzirom da imamo Topica za kog je svaki mec postao upitan. Sve u svemu videcemo jos je rano za zakljucke i sa moje i sa vase strane. Mzda vi budete u pravu ali se nadam da necete.

@Rabba
Ovaj izvor je valjda pouzdan i nabrojano je vise klubova sa Balkana ali su Vojvodina i Slaven Belupo posebno napomenuti.
Verovatno ce ga potpisati ako ode Vukadinovic, to mi je jedina realna mogucnost u slucaju dolaska Bajde.

Busnicev dolazak je bio potreban jer se nije dogovorila saradnja sa Stojkovicem.
Odlaskom Drincica i Stojkovica dobice Miletic (morao bi) vise prostora plus Busnic koji ima Superligaskog isustva i bice taj most-sprega izmedju mladih i iskusnih. (Miletic, Topic - Maksimovic)
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple, ja kao i ti nisam prevelik pesimista u vezi nase ekipe.

Cekam cetvrtak, kad je Dundjerski rekao da ce se znati ko putuje na pripreme i da vidim jos ta 3-4 pojacanja koja su u najavi.

Vezni red jos nije izdefinisan. Ocekujem dosta od Busnica i da ce on biti vazna poluga na sredini terena.

Voleo bih, bar jednog, dobrog i visokog stopera preko 190cm i brzog spic igraca. Sa Neskovicem na krilu ( po potrebi u vezi), necemo biti nista slabiji, cak i da ode Vukadinovic i dodje Bajde.
Zadrzao bih cak i Mrkaica, ali da niposto ne igra to sto je igrao kod Lalatovica. To je potpuni promasaj za njega, vec da bude klasican sidras u protivnickih 16m, po potrebi, kad vijamo rezultat i dajemo sve u napad.
Vratio bih Mandica iz Kabela za desni bok (bek ili krilo). Ima brzinu i dobar centarsut.

Golmane prepustam Vojinom izboru :)

PS
U domacoj ligi mislim da cemo biti konkurentni za prva 4 mesta i u takvom sastavu. Nece biti lako, ali nije nemoguce uz dobar rad i odnose u Klubu.
Za Evropu, moze da bude problem, bez kvalitetnijih pojacanja ovog leta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Sad se setih jednog igraca,za kojeg sam ubedjen da zna fudbal,al nema karijeru kakvu sam ocekivao.E sad,da l se vezao sa neki klub,pojma nemam,nisam proveravao. Onaj plavi,tetovirani Gavric sto igrao za Vozdovac i Backu.Mislim da nije neko ko je na ceni,a isto tako sam ubedjen da bi nas mogao sasvim lepo povezati.
Za golmane nema sta da pricam,imamo ih tri,ne verujem da ce se dovesti neko,ali me zanima kako ce ih poredati :) Inace,ako se napravi agresivna ekipa koja igra na gol vise,i daje 3 gola po mecu,golman sem zbog estetike i nije toliko bitan :D
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote:Inace,ako se napravi agresivna ekipa koja igra na gol vise,i daje 3 gola po mecu,golman sem zbog estetike i nije toliko bitan :D
Upravo takva ekipa i igra nam je potrebna a ne ono kao kod bivšeg kad čuvamo gol prednosti a igramo kući sa Javorom i Metalcom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Transferi

Post by čeda_maraš »

Vidim da spominjete golmane i to troicu.Verovatno mislite na Toromana,Vukliša i Simića,a zaboravljate četvrtog,koga je nedavno i Žakula spomenuo.To je Stefan Dražić.momak na pozajmici u Mladosti sa Novog Naselja ,gde standardno brani i u baražu su za ulazak u prvu ligu.Momak je 2001 godište,visok 195cm,i ako se sećate jedini je u istoriji turnira prijateljstva na Zlatiboru bio proglašen za najboljeg igrača i golmana.Na tom turniru smo 2019 pobedili partizan u finalu ,na penale,a Stefan je dva odbranio.Prethodno je još odbranio penal protiv Dinama Zagreb i Budućnosti.Tako da je po meni on prvi pik za golmana,ako Žakula bude imao hrabrosti da mu da šansu,kao što je Todić dao Rockovu.Ako budemo igrali na gol više,kao što kažete,evo prilike za bonus igrača i možda kasnije unosniji transfer.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote:Sad se setih jednog igraca,za kojeg sam ubedjen da zna fudbal,al nema karijeru kakvu sam ocekivao.E sad,da l se vezao sa neki klub,pojma nemam,nisam proveravao. Onaj plavi,tetovirani Gavric sto igrao za Vozdovac i Backu.Mislim da nije neko ko je na ceni,a isto tako sam ubedjen da bi nas mogao sasvim lepo povezati.
Za golmane nema sta da pricam,imamo ih tri,ne verujem da ce se dovesti neko,ali me zanima kako ce ih poredati :) Inace,ako se napravi agresivna ekipa koja igra na gol vise,i daje 3 gola po mecu,golman sem zbog estetike i nije toliko bitan :D
Jaoj Vojo za srce si me ujeo. Jedan od igraca kog se plasim da nas ne pojaca vec par godina...
Nemam sad toliko vremena da ga "napljujem" :mrgreen:
Dobar je Nesa al za Backu.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ako je Mesarovic sredio ludu glavu bice nam najvece pojacanje.Kvalitet nikad nije bio sporan, Stoper i spic po hitno.Videcemo sta ce biti sa Krstovicem prvi je pik
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Danilo wrote:Ako je Mesarovic sredio ludu glavu bice nam najvece pojacanje.Kvalitet nikad nije bio sporan...
Kvalitet je apsolutno sporan. Ma koliko bio lud i problematičan, da na 53 utakmice kao ofanzivni vezista nemaš ni jedan gol i upišeš samo dve asistencije je poražavajuće. Nakon toga u Kruševcu nije dobio mnogo štanse, a to što je igrao nije iskoristio. Prvi put daje gol u Kabelu koji ima dogovorenu gotovo svaku utakmicuveć par sezona.
Nivo njegovog talenta je kao prosečan Prvoligaš, ništa više, a on glavu neće popraviti, neka nas zaobiđe u širokom luku.
Post Reply