Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Chabula ne da je dao gol, nego je dao golcinu kakvu Mrkaic recimo ne bi za tri zivota dao.
Gol je na 1:11.

[video]https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=rU1oXqHO3nc[/video]
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Alal vera, dovedi te ovog coveka... pa neka ima i dve plate. Sigurno je korisnije dovesti njega, nego dvojicu prosecnih.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ma nema pojma covek, svako ko ga je 5 minuta gledao na treningu vidi da to nije fudbaler. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

N13 wrote:Alal vera, dovedi te ovog coveka... pa neka ima i dve plate. Sigurno je korisnije dovesti njega, nego dvojicu prosecnih.
Covek je odmah u prvoj sansi na snimku isto zamalo dao gol. Decka je preporucio nas trener Sredojevic koji trenira Zambiju, tako da nije macka u dzaku, ma ko ga prati i garantuje da je kvalitet. Ja bih voleo da takav napadac igra uopste u nasoj ligi i zaista ne mogu da verujem na besmislene argumente koje lalatovic daje da ga ne dovede. Izvini ali nema pardona, Vosa je prevelik klub da bi se odricao dobrih pojacanja samo zbog nekih tamo licnih nedostataka trenera koji sutra moze i da ne bude vise tu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

FkpCascais wrote:
N13 wrote:Alal vera, dovedi te ovog coveka... pa neka ima i dve plate. Sigurno je korisnije dovesti njega, nego dvojicu prosecnih.
Covek je odmah u prvoj sansi na snimku isto zamalo dao gol. Decka je preporucio nas trener Sredojevic koji trenira Zambiju, tako da nije macka u dzaku, ma ko ga prati i garantuje da je kvalitet. Ja bih voleo da takav napadac igra uopste u nasoj ligi i zaista ne mogu da verujem na besmislene argumente koje lalatovic daje da ga ne dovede. Izvini ali nema pardona, Vosa je prevelik klub da bi se odricao dobrih pojacanja samo zbog nekih tamo licnih nedostataka trenera koji sutra moze i da ne bude vise tu.
Koji je argument dao Lalatović protiv njega?
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@Deep Purple
Ala ti gari skačeš na pomen Lalatovića. Juuuu :shock:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:@Deep Purple
Ala ti gari skačeš na pomen Lalatovića. Juuuu :shock:
Jedno je skakati na pomen Lalatovića a drugo je kada neko ne iznosi istinu. Lalatović ovog momka (Emmanuel Chabula) nigde nije spomenuo. Ima intervju na kanalu FK Vojvodine gde je rekao da ako dolazi stranac on mora da bude bolji nego igrači koje već imamo na toj poziciji.
:deal:
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:@Deep Purple
Ala ti gari skačeš na pomen Lalatovića. Juuuu :shock:
Jedno je skakati na pomen Lalatovića a drugo je kada neko ne iznosi istinu. Lalatović ovog momka (Emmanuel Chabula) nigde nije spomenuo. Ima intervju na kanalu FK Vojvodine gde je rekao da ako dolazi stranac on mora da bude bolji nego igrači koje već imamo na toj poziciji.
:deal:
Ne, pa mislim, Lalat zaista ovog momka nigde nije ni spomenuo, niti sigurno zeli uopste ni da ga vidi ni da ga spominje, u to ne sumnjam, Lalat bi najradje da Chabula nestane sa ove planete. Jer, Vosa ima toliko napadaca reprezentativnog kalibra koji ulaze u sanse i daju spektakularne golove i za koje garantuju svetski poznati selektori da bi ovaj Chabula zaista bio prekobrojan. A posto i inace savez garantuje Lalatu mesto blizu vrha tabele pod uslovom da nastavi sa forsiranjem igraca koji odgovaraju clanovima saveza i stiti ih od konkurencije poput upravo raznih Chabula koji su em bolji em jeftiniji em bi presrecno igrali u Vosi jer bi NS za njih bio Evropa i realiziacija zivotnog sna (setite se Kizita), naravno da sam JA kriv jer iznosim neistinu kada kazem da Lalat nema hrabrosti da dovede nijednog, ovog puta proverenog, plus jeftinog, igraca u Vosu.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:@Deep Purple
Ala ti gari skačeš na pomen Lalatovića. Juuuu :shock:
Jedno je skakati na pomen Lalatovića a drugo je kada neko ne iznosi istinu. Lalatović ovog momka (Emmanuel Chabula) nigde nije spomenuo. Ima intervju na kanalu FK Vojvodine gde je rekao da ako dolazi stranac on mora da bude bolji nego igrači koje već imamo na toj poziciji.
:deal:
Pa ja sam bolji od igraca koje imamo na toj poziciji, a imam 25 kg viska!
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ja se slažem sa vama nama fali napadač i to baš karakteristika kao Čabula. Ali to ne menja stvar da niko od nas ne zna da li je Čabula uopšte kontaktiran. Priča se pokrenula u komentarima na zvezdinom betting partner portalu kladionici (mozzartbett) i to zanimljivo je to da je taj komentar napisan na vesti kada je Kosanović predstavljen
I kada je spomenuo da će se tražiti najverovatnije stranac na poziciji napadača. Javio se neko izlicitirao tri četiri imena u komentaru i raja se upalila kako mi imalo kontakt sa tim fudbalerima. Prvo se spominjao bivši fudbaler Bazela koji je u Bazelu igrao za 800k eur po sezoni. I još nekoliko imena kako će doći na pripreme da se izbore zs ugovor i naravno ništa od toga. I sad na svaku vest o našem klubu on u komentaru iznosi neka druga imena. I nekako je iskočio taj Chabula u etar. (vise puta ga je taj u kkmentarima spomenuo). Zato bih želeo da pitam @Ernesto da li se nešto dešava oko dolaska napadaca?
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Koliko se da videti, ne desava se nista.

Niti Lalatovic zeli stranca, niti Kosanovic moze da bude dobar u ulozi SD, niti uprava moze da obezbedi novac ( vidimo da se ponovo duguju plate igracima).
I bez obzira na sve to, taj Chabula bi dosao u NS, kao i Meri. Ali, trener i SD ga ne zele. Oni zele napadaca ,,kompatibilnog Mrkaicu", kako rece SD u intervjuu.
Sta to znaci, ne znam kome je jasno? Osim da mi pravimo napad prilagodjen Mrkaicu, umesto da Mrkaica preselimo na klupu, kad vec ne moze da se proda, niti ce moci.
SD ne moze ni u Beleku da nadje napadaca, a sigurno ih ima tamo dovedenih za prodaju. Mada, po meni, Chabula je pravi cfor za Vosu i veliko osvezenje u spicu napada. Sve ostalo je mlacenje prazne slame.

Ono sto ce se desavati, to su odlasci nekih igraca, po povratku u NS. Mnogo je njih kojima isticu ugovori u junu. A ima zanimljivih, samo ne moze Klub dobiti te novce sto misli.
Tako da pripreme ce biti bacene pare, jer jedni su se pripremali, a drugi ce igrati ( stici ce nova drvenarija, a jos i nepripremljena, a Mladenovic i Mrkaic biti ,,oslonci" tima - ako i trener ostane u Vosi, jer i njemu istice ugovor).

Dobro bi bilo da gresim, ali ovakav scenario mi izgleda realniji, nego neki optimistican.
Prelazni rok za nas pocinje u februaru, po povratku iz Beleka, kao i povratka trojice Vosinih reprezentativaca domace lige iz SAD.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Onog trenutka kada jedan od glavnih špiceva Zambije odluči da umesto u neki RB Salcburg, Verder, Švajcarsku i da ne nabrajam dalje, odluči da dođe u Vojvodinu, moći ću da skinem kapu toj upravi i da kažem da "ovi možda nešto i valjaju". Kakav Čabula ljudi, ovo je još gore od onog Danca iz Norveške i cigana... Priče za malu decu. Ne sumnjam da tu postoji želja, al želeo bih ja Pamelu, pa ono... Malo plasiranja vesti kako bi se raja naložila, poput Brazilca iz Rabotničkog, ovog Gambijca iz Makedonije isto, pa i onog crnog brata iz Letonije... Uostalom, samo pogledajte imena klubova i država odakle su naše patke... I onda, bum! Prvi špic Zambije! Garant...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ako je Sredojevic selektor Zambije i preporucio ga, a Austrijanci, Svajcarci, Nemci...ga do sada nisu uzeli, zasto bi bilo nerealno da dodje u Vojvodinu? Moze i iz Vose u Salcburg...

Samo, nije dovoljna zelja igraca da dodje u Vosu. Treba tu i druga strana, plus i nesto novaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Turija wrote:Samo, nije dovoljna zelja igraca da dodje u Vosu. Treba tu i druga strana, plus i nesto novaca.
Ne verujem da je čovek ikad čuo za Vošu, a ne da ima želju da dođe...

A ovo sa novcima je ona Pamela :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Rabba wrote:
Turija wrote:Samo, nije dovoljna zelja igraca da dodje u Vosu. Treba tu i druga strana, plus i nesto novaca.
Ne verujem da je čovek ikad čuo za Vošu, a ne da ima želju da dođe...

A ovo sa novcima je ona Pamela :)
Kako nije cuo, valjda zna odakle mu je bio Selektor reprezentacije Zambije :cheers:

PS
Isti covek je i Kizita preporucio Sremu, kako neki pisu na portalima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply