Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

ssnigd wrote:Ja samo zamisljam, da sadasnji politicari prave zakon o privatizaciji sportskih klubova
Na sta bi to licilo...
Kao i sve firme od 90-ih. Onaj ko je na poziciji trenutno, urušava vrednost kluba, i na konto zaslužnih bodova političkih taj ili neko njegov blizak dobije privatni klub. Moralo bi da se promeni u našoj politici ideja o nužnosti kontrole sportskih kolektiva i masa koje se oko njih skupljaju da bi se desilo ono što se odavno desilo u državama bivšeg istočnog bloka.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Cane wrote:
Turija wrote:https://www.dnevnik.rs/politika/mihajlo ... 14-12-2020

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sam ... 14-12-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... unela.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne mirise na dobro.
Valjda ce se Vosa izvuci?
Imamo u podmlatku dobrih mladih igraca plus u u Kabelu.
Potencijal imamo, trebace vreme i rad.
To, ustvari, i jeste Vosa. Okosnica mora biti nasa skola plus doselekcija sa strane.
Uprava i treneri da vole i postuju Klub.
Lično bih iz prve podržao stavove ove "iznenađene i zbunjene" ministarke, ako bi se odnosili baš na sve klubove u ovoj zemlji, a posebno na ona dva svima poznata, pa neka u tom slučaju ni FKV ne dobije ni jedan jedini dinar bilo kakvih državnih sredstava. To bi bilo pošteno i pravično, pa neka i Poreska uprava jednako češlja sve i onda ko opstane i preživi neka se bavi fudbalom. Ali svi znamo da je to više nego naučna fantastika, tako da tim više licemerno i bezobrazno zvuči to njeno iščuđivanje zašto i kako to Srbijagas pomaže FKV.
Tacno tako.
Ovako ispadosmo mi najgori i jedini klub kojeg sponzorise neko JP.
FKV najveci problem, a svi klubovi isto ili slicno funkcionisu sa daleko vecim dugovima i sumama od sponzorstva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Dakle dosao novi predsednik kluba na konferenciju i kaze pitajte sta god zelite. Pritom se i trudio da odgovori na skoro sva pitanja. Nije bilo kontra pitanja po uzoru na predsednika mu stranke ili izbegavanja istih. Rece predsednik da sada zna sve.
I samo su RTV i Bakmaz postavili pitanje. Sta rade drugi novinari na konferenciji? Koktel ocigledno i buljenje u portparolku nam. Gde su pitanja, ko je napravio dug za porez od ranije? Ko je tu radio sve i svasta u klubu? Kakve smo to sve obaveze placali i koliko? Kome dugujemo sve novac? Koliko su kostali Rockov i Veselinovic?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Nastup Predsednika je OK, tako i treba da bude u FKV.
Nadam se da ce, receno, sprovesti i u delo.

https://www.fkvojvodina.rs/samardzic-ze ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Novinari katastrofa, osim G-dina Bakmaza i novinara koji je prvi pitao ( ako neko zna ko je u pitanju, zamolio bih ga da nam napise ovde ime), ostali katastrofa - dosli samo na zakusku i pice. Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Ma šta reći za takve koje nije sramota da se nazivaju i smatraju novinarima, a nisu u stanju osmisliti bar jednu upitnu rečenicu koju bi izgovorili na konferenciji za medije. Sramota i jad.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

http://www.politika.rs/scc/clanak/46877 ... aj-Snajper" onclick="window.open(this.href);return false;
Lud zbunjenog :)
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Od ta 3 miliona ako klub vidi 3 miliona... :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Ostaje srbijagas, samo bajati mora da otpadne.Resila ministarka.Nema ovde niko interes da se klub privatizuje.I a kada bi nekom silom resili, kako bi to sproveli i ko bi nas kupio, brzo bi nam bio kraj.
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Iz izjave Mihajlovićeve možemo da zaključimo da posle obračuna sa sps om,sledi i obračun unutrašnjih struja sns.U gradu ih ima tri.I to će se odraziti na klub,kako,videćemo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Najbolje mi je to da se ministarka ponasa kao da je juce saznala da se sportski klubovi u Srbiji sponzorisu (i) od strane javnih preduzeca.

I da je najveci problem to sto se sponzorise FK Vojvodina a ne oni u koje su skrljane silne milijarda. Za njih uvek ima da ima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Radoye wrote: I da je najveci problem to sto se sponzorise FK Vojvodina a ne oni u koje su skrljane silne milijarda. Za njih uvek ima da ima.
Te milijarde pičkousti isplati iz sopstvenih sredstava :greenbutt:
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

Ko veruje u priče forsiranja naše dece ja stvarno ne znam, ali to je smešno koristiti kao argument nove uprave. Šta time dobijamo, finansijsku stabilnost kroz prodaju sigurno ne. Kako će se uopšte ta deca izgurati kroz tim koji nema rezultate, što nas svakako čeka posle odlaska Lalata i okosnice tima. Jedini ispravan rezon, a o tome sam pričao i pre utakmice sa Standardom je bio da smo uložili novac, doveli 2, 3 top igrača i napali LE. Na kraju nam se i žreb otvorio ali dzabe. Kad si ti u grupnoj fazi u LE, em finansijski profitiraš, em si u izlogu, i onda proguraj decu koju bi da prodaš.....
Ko šta mislio o ciganima, jesu oni država, sve to stoji, ali doveli su Kataija, Ivanića, Bena, Kangu....uz svu pomoć, šetaju se kroz ligu ALI su izbacili i 5-6 odličnih klinaca na kojima će da zarade lovu sutra....
Mi bolje Mamića da smo zvali u upravu :) odličan bi tandem bili on i Lalat....
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Nije u pitanju nasa uprava, vec Atletiko Madrid.
A, evo, kako se stiti igrac od prelaska u konkurentski klub:

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1417019/ ... govor.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Čitao sam Kosanovićev plan, na papiru lepo izgleda, videćemo kako će ispasti u praksi.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote:Čitao sam Kosanovićev plan, na papiru lepo izgleda, videćemo kako će ispasti u praksi.
Teoretski ljubav lepo zvuči malčice je drukčije u praksi.
Post Reply