Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Za mene su najbolji treneri Voše (ono što sam gledao) :
1.Toza Veselinović
2. Ivica Brzić
3. Zoran Milinković
Naravno, nisam gledao uspeh već kako su te ekipe izgledale, kako su igrale i šta su nudile navijačima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fruskogorac »

Podržavam predlog "novosadjanina", ali hajde Top 5. I da to bude pet šmekera na klupi koje iz ličnog iskustva pamtimo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

fruskogorac wrote: ali hajde Top 5.
Zadnjih 30 godina?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1037
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Nemojte se nervirati uskoro ide novo rasulo u klubu,tj smena uprave a verovatno i trenera.Sta god mislili o Lalatovicu znamo da je impulsivan i emotivan,da se mnogo daje i mnogo ocekuje od uprave,da li ce ga nova uprava zeleti i privoleti da ostane videcemo, ja bi voleo na duze staze da bude kod nas.Srecno svima a najvise nasoj Vojvodini.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Kako je samo vesto izbegao da se izjasni o Vidicevim kritikama FSS. On zivi od fudbala pa bi najradije da se ne mesa u isti.
Da citiram Boru Corbu: "Obraza nema, pa nema ni mrlja"
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Brane wrote:Kako je samo vesto izbegao da se izjasni o Vidicevim kritikama FSS. On zivi od fudbala pa bi najradije da se ne mesa u isti.
Da citiram Boru Corbu: "Obraza nema, pa nema ni mrlja"
Poenta je sledeća niko u LLSL nece pljunuti po savezu. Samo čekam da odgledam konferenciju Stankovica njemu ni nece postaviti ovo pitanje jer ne smeju. Poenta je koliki god da su lopovi sad u FSS a veliki su da li je situacija bila bolja pre 10 godina? Nije.
Zašto se tad nije oglasio Vidić?
Koroman hvalio terzica.
Dobio korpu sa Smederevom sad ih pljuje sve.
Poenta je sto su svi licemeri od Vidica Lalatovica do svakog pojedinca u FSS. Svi pljuju pricaju a niko nista da uradi. Jedini ko se bori je Mirko Poledica. Evo sansa Vidicu nek preuzme odgovornost i zameni kokezu. Svi bi bili na njegovoj strani a zasto ne preuzme odgovornost. Lako je srociti tekst, zasucite rukave gospodo i ajde da popravljamo stanje fudbala a ne samo pricanje u prazno. Da se razumemo Vidic je za sve sto je rekao u pravu ali neka pokaze nesto u praksi slatka je ova teorija !
Kada ce kod nas neko nesto u praksi da uradi dojadila vise oca demagogija. Ajde Vidicu, Piksi, Mihajlovicu da popravljamo stanje fudbala. Evo vam sansa od predsednika saveza do selektora sva mesta su vam otvorena samo pokazite zelju i narod ce vas podrzati.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

@Deep Purple
Nažalost, izgleda si ti jedan od onih "sVi Su IsTi" likova....
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

@Deep Purple
Lalatović licemer. Auuuu ko bi rekao da ćeš ti to napisati.
Bez zezanja, ovo njegovo proseravanje je u rangu onoga o vučiću. Toliko.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Jedno je sto bi svi mi zeleli, ali sasvim drugo je nasa surova realnost. Tako da ne treba osudjivati ni Vidica, ni Lalatovica, pa ni Savu Milosevica, sto je mislio da moze promeniti sistem funkcionisanja fss iznutra.
Na kraju, morao je otici, cak i sa trenerske klupe, verovatno u inostranstvo, kao i mnogi koji ne zele da rade i zive u ovakvim okolnostima, a imaju alternativu.

Nijedan pojedinac, pa ni grupa najpoznatijih bivsih igraca, ne bi mogla promeniti stvari, sve dok se celo drustvo ne reformise. A, taj dan je jako daleko - ni na vidiku.

Vidic je uradio koliko je mogao. Skrenuo je paznju i naveo ljude ( od dna do vrha) na razmisljanje kud plovi ovaj brod.
To je maksimum, u ovom trenutku, od pojedinca, makar bio i fudbalska legenda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Lustacija treba. Za pocetak, svi koji su danas u FSS, sudijskoj organizaciji, udruzenju superlige - dozivotna zabrana bavljenja funkcijama u sportu. Odmah zatim svima koji su obnasali bilo kakve funkcije u blizanackom kanceru - takodje dozivotna zabrana. Pa udariti po kladionicama, doneti zakon o sportu po kome se sportistima mladjim od 18 (ukljucujuci tu i roditelje sportista) zabranjuje da imaju ugovore sa menadzerima pod pretnjom dozivotne suspenzije iz sporta. Raskantati svu tu mafiju i onda od onio 0,1% sto preostane krenuti graditi amaterski sport ispocetka. Pa kad sazri za profesionalizam ponovo mozemo imati profesionalni sport. A za profi sport zahtevati da klubovi ispune najvise infrastrukturne standarde - dakle stadion za finale Lige Sampiona. Ko to moze, moze i da bude profesionalni klub. Ko to ne moze neka bude amaterski.

Jbg gangrena se leci amputacijom, ne moze drugacije, hanzaplast tu ne pomaze a mora da se hitno resava dok pacijenta zivotno ne ugrozi. A ovaj nas pacijent je vec decenijama na aparatima u komi i niko vise ne zna jel' uopste jos i ziv.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:@Deep Purple
Lalatović licemer. Auuuu ko bi rekao da ćeš ti to napisati.
Bez zezanja, ovo njegovo proseravanje je u rangu onoga o vučiću. Toliko.
Jednostavno kao što Vidic nije pljuvao 2011 godine neće ni sada njegov kumašin Lalatović. Ja Lalatovića kao trenera cenim i ume nekad na konferencijama da pogodi srž ali ume i da bude licemer kao što je sada. Stanković izgleda da neće ni održati konferenciju a znate zbog čega ? Pa zato što će mu postaviti isto pitanje kao Lalatoviću danas. Bio je danas gost Mozzarta a oni mu naravno nisu postavili to pitanje. I tako je izbegao konferenciju. Msm da sutra neće biti konferencije. Lalatovića cenim jer radi super posao za klub koji volim i sto radi promociju kluba ali isto tako se gadim sto je poltron. Ali je mnogo sitnija riba od Stankovića
koji je dobio posao preko sns-a. Lalatović je ipak kod nas posao zasluzio pređašnjim rezultatima. A ja se tebi evo izvinjavam zbog one da nazovem rasprave sa tobom nakon meča sa Metalcem. Ja nisam Lalatovićev bot ali njegove rezultate poštujem i ono što doprinosi klubu. Kao čovek ne znam kakav je i o tome ne želim da pričam jer nisam kompetentan. Igrači ga vole i cene i to mi je jedino važno kao navijaču Vojvodine. Kao čoveku mi je žao što je vučićev bot jer mu to ne treba ali to ne znači da je loš čovek već da ne zna šta radi i nadam se da će mu kao i Ikodinoviću doći u glavu i da će bataliti tu sns priču.
Last edited by Deep Purple on Fri Nov 20, 2020 9:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:@Deep Purple
Nažalost, izgleda si ti jedan od onih "sVi Su IsTi" likova....
Nisam ali zar nije licemerno da komentarises sad nesto a nisi pre 8-9 godina kad si bio prvo ime reprezentacije. Jel tad bilo bolje stanje? Veliko je fudbalsko ime Vidić. Njegove reči imaju težinu ali sad mora da ih odbrani nek zasuče rukave i pomogne. Narod je na njegovoj strani i nek napravi nešto.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Svakako treba podrzati Vidica... nije prvi koji je to rekao, ali njegove reci imaju tezinu.

I treba biti realan, ne moze se od Lalatovica (u ovom trenutku) ocekivati da javno komentarise rad u FSS ili stane na Vidicevu stranu. Mislim da se na konferenciji na kulturan i profesionalan nacin izvukao od takvog pitanja i stavio do znanja svima (koji umeju citati iz redova) da on to ne moze komentarisati. On je trener kluba u super ligi, i sa te pozicije ne moze javno komentarisati savez. Sta bi dobio time? Zabranu vodjenja kluba, udarac po dzepu i njemu i klubu. Kakva korist od toga? Nikakva. Steta? Ogromna.

Ono sto ja jedva cekam je i saopstenje Matica, koji je rekao da ce izneti svoje misljenje u toku naredne nedelje. To ce mozda imati jos vecu tezinu, buduci da je aktivan igrac velikog kluba i dojucerasnji reprezentativac.
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Na stadionu se prekida utakmica, ako se peva Kokeza lopove. A sada ocekivati od Lalata ni manje ni vise, da kuka o stanju u srpskom fudbalu. A do pre tri nedelje je isti hvalio rad saveza i fudbal u Srbiji generalno. On nije takva osoba. Kako duvaju politicki vetrovi, on se tako klati.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Vise nije dozvoljeno da se dobija mezimica, pa se onda prave naivni da su svima nama njegov broj pobeda, kup i nacionalnost nasih igraca bog zna kako bitni, ili bitniji od toga da raznesemo i jedne i druge u tih par meceva, pa sta nam ostatak sezone donese. Da mogu da prozivim ponovo neke sezone iz prosle decenije, 1001 put bih proziveo sezone gde smo otkidali njih, a prosipali bodove po kojekakvim zaseocima, nego ove gde veliki trener ostri ku*ac i obara rekorde na kojekakvim Cajetinama, dok se zvezda miluje.

Kao sto rekoh, znam da to nije do njega, ali kao neko ko ispravlja krive Drine gde god stigne, nesto se ne utrkuje bas da ispravi ovu, nego se na kraju utakmice cmace s onim veprom i smeska. Secam se kako je bio u kadru posle Cukarickog, dok je Veselinovic davao izjavu, ovaj se setao po terenu i pizdeo u neverici. Gde je to u nedelju bilo, ti sto jako zelis da dobijes zvezdu?

Impresivniji je kup koji je Sosa Babic s onom decurlijom uzeo, posle onakvog rasula u klubu i komplet promene tima. Lalatovicu bi i u toj ekipi Sergej, Mijat i Babic sedeli na klupi ili bili ''povredjeni'' u nedogled. Meni je smesno to sto se vise ni ne trude da izmisle zasto je Topic ''povredjen''. Na ovoj prosloj konferenciji je rekao ''Topic sutnuo loptu i povredio se.'' :mrgreen: Zivo me zanima sta se tu desava...

Kao sto je neko vec rekao, on je zapravo srpski fudbal uoblicen u coveka.
Post Reply