Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Душан wrote:
naseljekolumbija wrote:
Voja wrote: E sad,da se digne 10-15 timova u strajk.... ali brate ko ce kad svi imaju putera na glavi... ceo sistem je tako namesten da su svi uprljani i moraju da cute
Ма овима треба да суде само стране судије, ово више нема смисла. Мислим да овде ни фамозни ВАР неће помоћи.
A шта би страни судија могао кад Вождовац добије пет комада до 57 минута.
Ocekivana prezentacija moci,sve sam predvideo mladi igraci,leprsava i mocna igra,jedino sam ocekivao TRI gola mocnog italijana.
Ovo kao kad drzava istera Lazara na poligon i ostalu limariju
Image
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by newnowapv »

Ala je Vozdovac napunio mrezu nislija....

Gavricu dati posebno medalju za onaj promasaj za 1:1.

https://www.youtube.com/watch?v=iOGwY8o ... ligaSrbija" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by gospodinFKV »

Rekao bih nesto, ali nema poente posto cemo i mi tako odigrati protiv zvezde i onda protiv sledeceg protivnika.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Rekao bih nesto, ali nema poente posto cemo i mi tako odigrati protiv zvezde i onda protiv sledeceg protivnika.
Dovoljno je samo pogledati igrace Vozdovca koliko daleko (u metrima) stoje od igraca Zvezde kada njeni igraci imaju loptu,a koliko od recimo sinoc igraca Radnickog,ciji su igraci sinoc verovatno igrali na preporuku ili dobronameran savet :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Vojo, da li su i Lucani dobili dobronamerni savet :)
I ovaj sudija ne sudi cist penal za Mladost, ni na 4:0 za zvezdu. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Voja gledao Kaljari Lacio,ni sekund nisam posvetio mecu na kom bivsi selektor (sve jasno) vodio ekipu protiv ekipe u kojoj i nas dva imamo vlasnistva nad odredjenim igracima,jer ih placaju nasim novcem.
A ubedjen sam da kada je gledanost Arene u pitanju i super liga,da Zvezda nije najgledanija... ne vole ljudi kada ih neko pravi majmunima
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Ukapirah da mi ovi multiprenosi donose vise stete nego koristi. Prvo sto me strasno nervira... koga zanima kako igraju Skendija ili Decic!? :roll:
Drugo,previse meceva je u opticaju i bukvalno sve se prebrzo odvija,tako da sem gola gotovo da vise nista i ne mozes da vidis. A kako su krenuli multiprenosi ne gledam vise izvestaje na youtubu,tako da bukvalno umesto da bolje upoznam nasu ligu ja po tom pitanju zaglupljujem :mrgreen:
Mislim da je preveliki zalogaj pokrivati ceo region. Mnooogo bolje resenje bi ustvari bilo jedan mec (nase superlige) jedan kanal,pa neka gleda ko sta hoce.Ionako je cela aparatura na svakom stadionu,ne vidim zasto ne bi isao direktno svaki mec-
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Voja wrote:Ukapirah da mi ovi multiprenosi donose vise stete nego koristi. Prvo sto me strasno nervira... koga zanima kako igraju Skendija ili Decic!? :roll:
Drugo,previse meceva je u opticaju i bukvalno sve se prebrzo odvija,tako da sem gola gotovo da vise nista i ne mozes da vidis. A kako su krenuli multiprenosi ne gledam vise izvestaje na youtubu,tako da bukvalno umesto da bolje upoznam nasu ligu ja po tom pitanju zaglupljujem :mrgreen:
Mislim da je preveliki zalogaj pokrivati ceo region. Mnooogo bolje resenje bi ustvari bilo jedan mec (nase superlige) jedan kanal,pa neka gleda ko sta hoce.Ionako je cela aparatura na svakom stadionu,ne vidim zasto ne bi isao direktno svaki mec-
Zar nisi video da i za multi prenose koriste po jednu kameru za mečeve koji nisu glavni. Npr kada padne gol oni vrate jedan minut u nazad i onda ti puste gol iz samo jednog ugla i kao nekim usporenim snimkom. Uglavnom ako se uvodi var od sledeće sezone mora prenos svakog meča.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Arena ima 5 kanala i trebalo bi, za Srbiju, da nasi klubovi imaju prioritet, tj po 2-3 utakmice istovremeno na 2-3 kanala i to ceo prenos, a multiprenosi, ostalih klubova iz regiona, neka idu na jednom u direktnom prenosu.
Neka to bude Arena1, a ostale arene za prenose domace lige.

Ovako, vise ne vidis, nego sto vidis utakmicu (utakmice) koja te zanima(ju). Jos prekidi zbog gola - uzas.
Pa neka u repriznim terminima pustaju cele prenose svih tih utakmica iz multiprenosa, da moze da ih pogleda ko je jako zainteresovan za regionalne.

Mada, Vojo, i ovako je bolje, nego nista.

Definitivno, treba i areni vremena da se prilagodi novonastaloj situaciji na najbolji nacin.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by ssnigd »

Arena radi koliko godina prenose i koliko su uznapredovali? Par dodatnih emisija...
To je klasican amaterizam i da ne kazem sta jos.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by ernesto »

Meleg ide u Borac BL.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Ni protiv najslabijih u Evropi ne moze niti 5 komada niti bar sacuvana mreza.... Sve se vidi,sve se zna :shit:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Voja wrote:Ni protiv najslabijih u Evropi ne moze niti 5 komada niti bar sacuvana mreza.... Sve se vidi,sve se zna :shit:
Ma bili su bolji i od Omonie i od Ararata treba biti objektivan lak zreb imaju jer su prethodnih godina izbacivali realno ozbiljna imena. Sa amaterom na klupi su ušli u LE. Da se ninprgrao dvomeč zvezda bi Omoniu kod kuće sa pola gasa izbacila. Jednostavno svim našim ekipama je došlo glave pravilo o jednoj utakmici.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by fare »

Pogledajte šta dovodi Partizan kakve igrače a mi smo prezadovoljni našim igračkim kadrom pa kada im uletimo jednom u mašinu ima da nas naduvaju za sve ove vezane poraze :rage:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

A u prenosu meca Metalac - Partizan u 61.minutu cujes kako na klupi kazu "ma da bre,igramo samo rekreativno,boli nas qrac" :mrgreen:

Inace,zao mi je sto danas nisam gledao bar Spartak,da uzivam u Nikolicevim majstorijama
Image
Post Reply