Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Crvenobeli wrote:Odličan je Vukanovic, vodite ga ko Boga vas molim :mrgreen:
Evo jedan veoma bitan detalj koji pokazuje razliku izmedju navijaca Zvezde i navijaca Vose. Vama su igraci samo brojevi,vi u ovom momentu ne umete ni da nabrojite koliko ih imate,ne znate ni za koga navijate!? :mrgreen: Dok se ovde igraci postuju dok god ne ucine neki veliki greh o kojima uporedo pisemo u jednoj drugoj temi.Ovde postovanje imaju i igraci blizanaca koji se profesionalno odradili svoj ugovor. Ovde ce Drina ostati zauvek postovan i cenjen,a Vukanovic i Pavkov su vam doneli velike radosti svojim golovma,i sad pisate po istim. Ogromna je to razlika
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja bih pozdravio dolazak Vukanovica, ali ne kao pozajmljenog igraca. Samo pod ugovor, pa makar im dali procente od dalje prodaje.
Mislim da bi nam ojacao napad, kao sto smo mogli i sa Nikolicem dobiti prodornost i efikasnost, da nije bio iz partizana i da nije bio na pozajmici (i da ga Lalatovic nije voleo, dok ce mu Vukanovic biti u volji, posto dolazi iz voljenog kluba)?
Treba nam jedan brz i snazan napadac, ima i iskustva u evropskim mecevima. A, rodom je iz komsiluka i bio je jedno vreme i opcija za Vosu. Medjutim, ipak, je otisao u Napredak ( Vojo, ti si ga tamo pratio i pisao o njemu). Cini mi se da ga je tamo odveo Ivanovic?
Hajde, videcemo sta ce dogadjati dalje. Alo ga uzmemo,bto treba sto pre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Ja bih pozdravio dolazak Vukanovica, ali ne kao pozajmljenog igraca. Samo pod ugovor, pa makar im dali procente od dalje prodaje.
Mislim da bi nam ojacao napad, kao sto smo mogli i sa Nikolicem dobiti prodornost i efikasnost, da nije bio iz partizana i da nije bio na pozajmici (i da ga Lalatovic nije voleo, dok ce mu Vukanovic biti u volji, posto dolazi iz voljenog kluba)?
Treba nam jedan brz i snazan napadac, ima i iskustva u evropskim mecevima. A, rodom je iz komsiluka i bio je jedno vreme i opcija za Vosu. Medjutim, ipak, je otisao u Napredak ( Vojo, ti si ga tamo pratio i pisao o njemu). Cini mi se da ga je tamo odveo Ivanovic?
Hajde, videcemo sta ce dogadjati dalje. Alo ga uzmemo,bto treba sto pre.
Pozajmica samo u slučaju ako može da igra protiv zvezde. Nikakva klauzula da ne sme da igra.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Pozajmica samo u slučaju ako može da igra protiv zvezde. Nikakva klauzula da ne sme da igra.
I sta imamo mi od toga??? Samo igrac manje... dosta nam je sto smo bez trenera taj mec
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote:
Deep Purple wrote: Pozajmica samo u slučaju ako može da igra protiv zvezde. Nikakva klauzula da ne sme da igra.
I sta imamo mi od toga??? Samo igrac manje... dosta nam je sto smo bez trenera taj mec
Vukanović bi izginuo protiv njih kao što je Nikolić protiv partizana.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote:
Voja wrote:
Deep Purple wrote: Pozajmica samo u slučaju ako može da igra protiv zvezde. Nikakva klauzula da ne sme da igra.
I sta imamo mi od toga??? Samo igrac manje... dosta nam je sto smo bez trenera taj mec
Vukanović bi izginuo protiv njih kao što je Nikolić protiv partizana.
Mozda je Nikolic zvezdas!? :wink:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ne znam za koga navija.
Emil Rockov i treći zvanični meč koji igra njegova ekipa ove sezone prati sa klupe... Fehervar katastrofa tim. Gledao sam ih u prvenstvu ne zna se ko šta radi na terenu. Greota da ode dečko u lošiju ekipu koja sem uslova (novca) nema ništa više od nas i greje klupu. Okej početak je sezone vreme će pokazati.
Protiv amatera iz Irske (Bohemian) igraju 1:1 90 minut. Postigli gol iz penala...
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... u-Rad.html
Voša pojačanje iz četvrte engleske lige poslala na pozajmicu u Rad

Fudbalski klub Vojvodina poslao je Lazara Stojsavljevića na pozajmicu u Rad.

Dvadesetdvogodišnji štoper stigao je u Novi Sad prošlog leta, kao pojačanje iz Njuport Kauntija, engleskog četvrtoligaša.

U ovoj sezoni nije upisao nijedan nastup za Vojvodinu, dok je u prošloj imao samo jedan u Kupu Srbije.

Evidentno je da Nenad Lalatović ne računa na Stojsavljevića, igrača koji je potpisao ugovor sa Vojvodinom do 2024. godine.

Stojsavljević je inače seniorsku karijeru započeo u Vokingu, da bi potom nastupao za čuveni Milvol.
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Abubakar slobodan igrac
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

srkins wrote:Abubakar slobodan igrac
Napustio Napredak zbog novca. Prvi meč protiv Partizana je odigrao dobro ali je izgleda sve puklo zbog novca jer je imao dogovor sa Miskovićem.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Naručen tekst od strane Mozzarta da nas uljulja pred derbi.
Kao partizan juri Arandjela Stojkovica dva dana pred derbi.
Gade mi se kao klub maksimalno.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Deep Purple wrote:Naručen tekst od strane Mozzarta da nas uljulja pred derbi.
Kao partizan juri Arandjela Stojkovica dva dana pred derbi.
Gade mi se kao klub maksimalno.
Uljuljao Aranđel njima. :devil:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Kako mi je krivo.... Jedna golmančina Emil Rockov je iz svog grada i svog Kluba (trofejnog i sa tradicijom), gde je nosio i kapitensku traku, otišao bukvalno za siću da greje klupu trećem golmanu mađarske reprezentacije u tamošnjoj "prejakoj" ligi i klubu ranga ovdašnjeg Spartaka....
Izvinjavam se, morao sam ovo napisati...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Dragojlo wrote:Kako mi je krivo.... Jedna golmančina Emil Rockov je iz svog grada i svog Kluba (trofejnog i sa tradicijom), gde je nosio i kapitensku traku, otišao bukvalno za siću da greje klupu trećem golmanu mađarske reprezentacije u tamošnjoj "prejakoj" ligi i klubu ranga ovdašnjeg Spartaka....
Izvinjavam se, morao sam ovo napisati...
Proslu utakmicu je branio, a kako je branio, mozes pogledati na YT. Daje mu se sansa, a on ce te sanse iskoristiti i Kovacik se vise nece vracati medju stative.
A klubovi, i uslovi u kojima igraju su daleko od nase lige, miljama daleko...
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Navodno ciganija zainteresovan za Devetka :evil:
Post Reply