VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1090
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Evropa liga 2020

Post by 1892 »

Ukoliko je ovo tačno 99 % krećemo iz trećeg.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Evropa liga 2020

Post by Voja »

1892 wrote:Ukoliko je ovo tačno 99 % krećemo iz trećeg.
Cek,a to bi onda znacilo u teoriji sa dve pobede smo u Ligi Evrope,a u praksi jedan mec u evropi ove godine!? 8)
Image
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

Ako bismo bili domacini u 3. kolu(ako dozvole da se igra u Srb), da li nas stadion ispunjava uslove za Evropu?
Secam se da je Spartak igrao prva 2 kola u NS, a potom isao u Beograd.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Evropa liga 2020

Post by Voja »

Sad mi drugar govori da se u 4.kolu igraju dva meca,iskreno nisam se nesto zanimao za sva ta pravila,ali sam (onako povrsno) mislio da se svako kolo igra po jedan mec
Image
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

Voja wrote:Sad mi drugar govori da se u 4.kolu igraju dva meca,iskreno nisam se nesto zanimao za sva ta pravila,ali sam (onako povrsno) mislio da se svako kolo igra po jedan mec
Samo u Ligi sampiona.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Koral »

3 kolo: Lask, Bate Borisov, Willem II, Kolos Kovalivka, Jablonec, Rio Ave, Liberec ...

4. kolo: Galatasaraj, AEK, Lask, Bate Borisov, Rangers, Rostov...

neko od ovih u ova dva kola i eto nas u Ligi Evrope. :mafia:
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Djisa »

Koral wrote:3 kolo: Lask, Bate Borisov, Willem II, Kolos Kovalivka, Jablonec, Rio Ave, Liberec ...

4. kolo: Galatasaraj, AEK, Lask, Bate Borisov, Rangers, Rostov...

neko od ovih u ova dva kola i eto nas u Ligi Evrope. :mafia:

Ne mozemo igrati ni sa Kolosom, ni sa Jablonecom, Rio Aveom, Viljemom, nisu nosioci, kao ni mi.
Kup je nas!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Koral »

Nosioci su 99 %. Svi navedeni.
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Djisa »

Koral wrote:Nosioci su 99 %. Svi navedeni.

U drugoj rundi su nosioci, ne u trecoj, u kojoj mi ulazimo ako budemo imali srece.
Kup je nas!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Grouch »

"...Od Dorije smo izgubili u NS i jedva spasili rezultat iz Torina..."
Ovo baš i nije tačno,šutnuli su ukupno 4 puta na gol i dali 2 a onaj drugi ako se dobro sećam je bio evro gol kakav taj više nikad neće dati.Da smo ih uhvatili nespremne 100% je tačno al ko ih j**e.Tako smo i mi potcenili Trenčin jer su do tada Slovaci bili buranija al baš u to vreme su počeli uspon.Prošli smo kako smo prošli,pljusak sa neba i sevanje pred našim golom kao da smo igrali na Camp Nou,trebali smo dobiti 7-8 komada jer nisu mogli da trče.Sećam se da je neki lik na forumu,koji je imao uvid u tamošnja dešavanja,upozoravao da se ne zajebavamo,da nisu uopšte naivni,al džabe,nisu izgleda pročitali...Al to sada nije važno.
Ovo što je napisao Djisa je tačno,ako Wolverhampton,Basel i Copenhagen NE osvoje Ligu Evrope mi idemo u treće kolo.Velike su šanse da tako i bude,mada ovi Englezi igraju odlično,mogli bi da naprave sranje a kakvi smo baksuzi...
Gledalaca svakako nema do kraja kvalifikacija,gde god da se igra a igra se samo jedna utakmica u svim pretkolima i u plej ofu.Nevezano za to,u klubu i gradu bi konačno neko morao da se pozabavi stanjem stadiona,prouči propise i napravi plan da se eventualno dobije veća kategorija.Uz malo truda i para ne vidim da tu ima nekih nepremostivih prepreka:

https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Do ... WNLOAD.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

...i preglednije ovde:

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_stadium_categories" onclick="window.open(this.href);return false;

Sramotno neulaganje grada u sportske objekte,Spens i stadion se raspadaju,u klonji na stadionu nema sijalice!?!?Čist bezobrazluk.Treba ih pritisnuti da odreše kesu i da se to sredi malo,kao što rekoh ne vidim da su uslovi nedostižni,bar mi tako deluje, jedino je pitanje kad su rokovi ali mislim da je to promenjivo,to jest da može da se u hodu poboljšava stanje.
Najverovatnije su samo dve utakmice do grupne faze,uozbiljite se svi u klubu,nema prodaje igrača i maksimalno fokusiranje na Evropu,uz sreću u žrebu i uz pozitivnu atmosferu od nas navijača nije nemoguće.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2089
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by churguzijanac »

Grouch wrote:"...Od Dorije smo izgubili u NS i jedva spasili rezultat iz Torina..."
Ovo baš i nije tačno,šutnuli su ukupno 4 puta na gol i dali 2 a onaj drugi ako se dobro sećam je bio evro gol kakav taj više nikad neće dati.Da smo ih uhvatili nespremne 100% je tačno al ko ih j**e.Tako smo i mi potcenili Trenčin jer su do tada Slovaci bili buranija al baš u to vreme su počeli uspon.Prošli smo kako smo prošli,pljusak sa neba i sevanje pred našim golom kao da smo igrali na Camp Nou,trebali smo dobiti 7-8 komada jer nisu mogli da trče.Sećam se da je neki lik na forumu,koji je imao uvid u tamošnja dešavanja,upozoravao da se ne zajebavamo,da nisu uopšte naivni,al džabe,nisu izgleda pročitali...Al to sada nije važno.
Ovo što je napisao Djisa je tačno,ako Wolverhampton,Basel i Copenhagen NE osvoje Ligu Evrope mi idemo u treće kolo.Velike su šanse da tako i bude,mada ovi Englezi igraju odlično,mogli bi da naprave sranje a kakvi smo baksuzi...
Gledalaca svakako nema do kraja kvalifikacija,gde god da se igra a igra se samo jedna utakmica u svim pretkolima i u plej ofu.Nevezano za to,u klubu i gradu bi konačno neko morao da se pozabavi stanjem stadiona,prouči propise i napravi plan da se eventualno dobije veća kategorija.Uz malo truda i para ne vidim da tu ima nekih nepremostivih prepreka:

https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Do ... WNLOAD.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

...i preglednije ovde:

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_stadium_categories" onclick="window.open(this.href);return false;

Sramotno neulaganje grada u sportske objekte,Spens i stadion se raspadaju,u klonji na stadionu nema sijalice!?!?Čist bezobrazluk.Treba ih pritisnuti da odreše kesu i da se to sredi malo,kao što rekoh ne vidim da su uslovi nedostižni,bar mi tako deluje, jedino je pitanje kad su rokovi ali mislim da je to promenjivo,to jest da može da se u hodu poboljšava stanje.
Najverovatnije su samo dve utakmice do grupne faze,uozbiljite se svi u klubu,nema prodaje igrača i maksimalno fokusiranje na Evropu,uz sreću u žrebu i uz pozitivnu atmosferu od nas navijača nije nemoguće.
Kad eto Galens ne radi stadione.Inace bi vec imali jedan velelepni.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Evropa liga 2020

Post by lexa »

Grouch wrote:Tako smo i mi potcenili Trenčin jer su do tada Slovaci bili buranija al baš u to vreme su počeli uspon.Prošli smo kako smo prošli,pljusak sa neba i sevanje pred našim golom kao da smo igrali na Camp Nou,trebali smo dobiti 7-8 komada jer nisu mogli da trče.Sećam se da je neki lik na forumu,koji je imao uvid u tamošnja dešavanja,upozoravao da se ne zajebavamo,da nisu uopšte naivni,al džabe,nisu izgleda pročitali...
Ako neko ne lezi nasim klubovima onda su to Slovaci.
Mozda cu zaboraviti neke slucajeve ali onako brzinski iz glave.

Partizan i njihovo ispadanje od tadasnje Artmedije
Zvezda je ispala od Slovana
Mi dva puta, Trencin i Ruzomberok.

E da, Zvezda je izbacila Trnavu ali uz porodjajne muke.

Sve u svemu, potcenjujemo ih a uglavnom naje**** od brace Slovaka.
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

Danas navijamo za Sevilju i Sahtjor, da bismo igrali od treceg kola.
1892
Posts: 1090
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Evropa liga 2020

Post by 1892 »

Istocno stajanje wrote:Danas navijamo za Sevilju i Sahtjor, da bismo igrali od treceg kola.
Realno je da će i jedni i drugi dobiti. Šahtjor je kvalitetniji od Bazela a u drugom duelu je odnos snaga ujednačeniji s tim da je Sevilja specijalista za LE tako da očekujem da dobiju Vulfse na iskustvo.
Come on you Reds!
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Evropa liga 2020

Post by fare »

Jel to definitivno ako danas Sevilja i Šahtjor dobiju da smo u 3 kolu i lepa svota para u džepu? :)
Post Reply