Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Šta bi sa tim Fudbalom? Ranije su bili baš ažurni i mogli smo sve tamo pratiti, sada samo ovi vandredni brojevi sa birokratijom... :frown:
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

"Fudbal" je ukinut. Sad se sve unosi u Comet sistem(to je baza podataka jedinstvena za celu Srbiju) kojem imaju pristup samo klubovi superlige i prve lige, i naravno savezi. Narednih godina ce svi klubovi dobiti pristup pa ce se automatski azurirati podaci a izvestaji sa utakmica ce se unositi u njega.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Stexman wrote:"Fudbal" je ukinut. Sad se sve unosi u Comet sistem(to je baza podataka jedinstvena za celu Srbiju) kojem imaju pristup samo klubovi superlige i prve lige, i naravno savezi. Narednih godina ce svi klubovi dobiti pristup pa ce se automatski azurirati podaci a izvestaji sa utakmica ce se unositi u njega.
Reci mi da zajebavaš?

Zar fudbal nije samo izvod iz Comet sistema?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Tako su nama rekli na konferenciji klubova. Vise u fudbalu nece izlaziti ko je za koga potpisao vec mozda samo neke ispravke u vezi pravila, neki novi propisi itd... Ali ni to nije sigurno.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Lalat juče na konferenciji rekao da je kraj sa prelaznim rokom u Vojvodini. Da li to znači da onaj štoper Stanisavljević nije prošao probu?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Stexman wrote:Tako su nama rekli na konferenciji klubova. Vise u fudbalu nece izlaziti ko je za koga potpisao vec mozda samo neke ispravke u vezi pravila, neki novi propisi itd... Ali ni to nije sigurno.
To bi značilo da su transferi postali javna tajna? Jel postoji neki oblik javnog pristupa tim podacima?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Za sada samo savezi imaju pristup ali cilj je da svaki klub od najnizeg ranga pa na gore dobije svoje login podatke pa ce se tako i izvestaji sa utakmica unositi direktno u taj sistem.
Tako ce se automatski azurirati podaci o kartonima, strelcima... i pri sledecem unosu ako igrac ima parne kartone automatski ga sistem nece prihvatiti.
Koliko sam upoznat Super liga i Prva liga vec rade po tom sistemu.

Transferi mozda i nece biti tajna ali trenutno mislim da nema nigde javno informacija o njima.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Evo ga nekada najbolji strelac Superlige ( mislim 2014/2015) slobodan igrač, 26. godina, brat našeg napadača Ezea "po babine linije". :D

Patrick Friday Eze

https://www.transfermarkt.com/patrick-f ... ler/221118" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

PelezinhoFkv wrote:Evo ga nekada najbolji strelac Superlige ( mislim 2014/2015) slobodan igrač, 26. godina, brat našeg napadača Ezea "po babine linije". :D

Patrick Friday Eze

https://www.transfermarkt.com/patrick-f ... ler/221118" onclick="window.open(this.href);return false;
Izuzetan igrač. Od Mladosti ga još priželjkujem... U Emiratima je još više podigao formu što ga je i prodalo u Tursku, ali od kraja te 2017. pa do danas, baš slabo igrao. Ali i dalje mislim da je odličan za ovu ligu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Mitošević ponovo u Surdulici. Srećno Vuče.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -petkovica" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Ja ni ne znam sta bih rekao na ovo......
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Evo ja ću. Pamtim ga kao odličnog levog beka, žustrog, dobar u ofanzivi.... E sad, takav je bio pre deset i više godina. Na toj poziciji imamo Devetaka i Vučića.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Jeste , dobar , zustar i borben, e sad sto kaze neko tu imamo Devetka i Vucica....mada mislim da on igra u zadnje vreme stopera, s obzirom da je Vasiljevic izgublen za polusezonu, mislim da je on dovedwn na mesro stopera
Samo se nadam Medojevicu
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Medi je ostalo nekoliko sati da odluči. Bio bi nam od velike koristi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply