Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

svaka čast za dresove,konačno malo da liče na nešto.
Bez zamerke sam,po mom mišljenju odlični !I ova nebo plava je pun pogodak!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3891
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Šapa mi je super, skroz deluje ko da smo animal friendly klub. Plava zvezda na ramenu...do jaja. Beli dres mi je baš lep, ovaj a la Spartak svetlo plavi nit smrdi nit miriše.
E sad, što je došlo do zamene polovina...sad se razlikujemo od Slavije i Fejenorda (ne znam jel ima neki poznatiji klub sa ovim obrnutim polovinama?), problem je što smo mi pola bela pola crvena Vojvodina, a ne pola crvena pola bela. Više smeta idejno no vizuelno.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Dobro izgleda, ali obrnuli su boje...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Samo Voša !
Posts: 33
Joined: Mon Oct 30, 2017 3:30 pm

Re: Marketing kluba

Post by Samo Voša ! »

Slavija i Fejnord imaju grbove crveno/bele pa im tako i dresovi idu, a mi na grbu imamo belo/crveno pa su nam ovi Kinezi sašili tako a naše je verovatno što već rekoste bol u preponama sprečio da reaguju, mada grb izgleda lepše na beloj podlozi i tradicija je na toj strani.

Nisu loši, možda previše "pet friendly" za moj ukus, kada je već prva garnitura zakucana za taj dizajn i ne možemo nešto puno menjati (niti bismo trebali) možda je trebalo da rezervne garniture budu malo ekstravagantnije.
Probati sa nekim fluorescentnim bojama, il pak sa belom i crvenom vertikalnom linijom kao što npr PSG ima na svojoj prvoj garnituri.

Mislim da bi grb izgledao super kada bi za promenu bio bez ikakvih slova unutar njega samo zvezda i eventualno 1914 u uglu.
Da ne pričam da bi ona fora sa "bezbojnim" grbom što su Englezi furali prošle sezone isto bila dobra promena i osveženje.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Pa šapa je logo Kelmea, valjda joj je tu i mesto...
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Boje su namerno obrnute da bi ceo dres sa detaljom zvezde licio na grb! Nasa ekipa je radila dizajn, nije kelme.
Sapica na zvezdi je morala, to su iz kelmea zahtevali jer navodno na sve dresove stavljaju sapu na ramena.
Druga garnitura je svetlo plava na secanje na prve dresove, a i tamno plave ima pola super lige.
Bilo je jos nekih ideja da zvezda bude i veca na ramenu ali je tehnicki bilo neizvodljivo. Na ledjima ispod kragne ima izvezeno EST. ☆ 1914.
Moralo se nesto drugacije napraviti ali sa obzirom na tradiciju nema mnogo opcija!

Mislim da su dresovi ispali vise nego odlicno sa obzirom da ovo ceka na realizaciju dve godine.
Image

Image
Last edited by Stexman on Fri Jul 05, 2019 4:11 pm, edited 1 time in total.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Rabba wrote:Bilo je i pre primeraka sa grbom na crvenoj podlozi. Samo... Jel mene mozak vara, ili su nam invertovali polovine?
Ja znam samo za neke skart dresove u kojima klinci igraju, ali se ne secam da je na zvanicnim dresovima bio grb sa crvene strane...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Stexman wrote:Boje su namerno obrnute da bi ceo dres sa detaljom zvezde licio na grb! Nasa ekipa je radila dizajn, nije kelme.
Sapica na zvezdi je morala, to su iz kelmea zahtevali jer navodno na sve dresove stavljaju sapu na ramena.
Sad razmisljam, nije moglo da se uradi da ostanu boje, grb da je ostane na beloj podlozi, a da zvezda ide na levo rame, a sapica na desno?
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Pa to je bila prva varijanta ali smo se svi slozili da je ova varijanta bolja. A sapice ima na oba ramena tako da ih ne bi izbegli nikako. Oni su bili spremni da sve otakazu zbog tih šapica, to im je logo i to im je fora da stoji na ramenima.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Na prvi pogled mi se nisu svideli, ali na drugi su mi super, pogotovo kad je Stexman uzeo i sazvakao koncept i zamisao.

Svaka cast! :cheers:

Kad smo vec kod starijih dresova, nikad necu prezaliti one zute/zlatne sto nisu zaziveli. Isuse, koliko su bili gadni, a koliko lepih secanja vezujem za njih...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote: Kad smo vec kod starijih dresova, nikad necu prezaliti one zute/zlatne sto nisu zaziveli. Isuse, koliko su bili gadni, a koliko lepih secanja vezujem za njih...
To bi bilo super kao treca garnitura.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Sto se kaze: o ukusima se ne raspravlja.
Meni su OK. Redizajn je razbio dosadasnju monotoniju ( obrnute boje, uocljivija plava zvezda). Zasto moramo 100 posto liciti na Slaviju. Svaka cast za prvobitni uzorni klub, ali mi smo FKV. A nesto Slavija i nema neki poseban filing za nas.
Takodje i rezervni su zivljih boja od onih nasih grozno plavih.
E sad, sto lice na Spartakove, Boze moj. Za svaku boju bi se naslo da ,,vuce" na neciji dres.
Lep je i beli. Medjutim, zaista su oni zuti sa belo- crvenom straftom, ostavili nam lepo secanje, kao nesto novo i neobicno na domacoj sceni.Mozda je mogla biti treca garnitura takva? Ovi beli ce se teze uklopiti u prilike za nosenje, kao nasi rezervni?
Sve u svemu dobro je. Pozitivan je marketinski pomak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

A kakvi su golmanski dresovi?
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Sjajan dres, sjajni detalji. Svaka cast!
Nadam se da ce biti u prodaji, jer ove do sada nisam nasao u velicini za odrasle.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Marketing kluba

Post by Brane »

Meni izgleda sjajno. :cheers:
Post Reply