Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

A mogli bi mozda i Ljupka da vrate pa da osvojimo Ligu Sampiona :cup:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Kompjuter mi nije bio dstupan 3 dana pa da samo dam kratak komentar.
Moram da kazem da mi nista nije jasno.Planiralo se da Krivi bude pomićnik Kosanu ali ok.
Ajde sad da damo Krivom podrsku a ne posle 4-5 poraza da mu skidamo glavu...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/7458 ... e-u-zvezdu" onclick="window.open(this.href);return false;
Нисмо, попут Звезде или Војводине, да имамо четрдесетак играча, расходе плаћамо из сопственог џепа. Не из буџета, државног – циљано ће, Косановић.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ljiga. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3893
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

I ovakvog gospodina neki nisu hteli?
Sreća pa sponzor njegovog kluba nikakve veze sa državom nije i neće imati...
Io odio Belgrado
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Ovde funkciju vise nikad nece imati tako da moze da kmeci koliko hoce...
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Stvarno se trudi da pokvari i ono malo nade da mu je stalo do Vojvodine.
Kako moze staviti Vojvodinu u isti kos sa zvezdom? Pa, Vojvodini se daje samo toliko da prezivi.
Samo kad je u Napretku sve posteno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3893
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Možda je ovo bio suptilni poziv jednom pravom poštenom sportskom radniku kao što je Milorad Vučelić da ga pozove u partizan?
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Turija wrote:Stvarno se trudi da pokvari i ono malo nade da mu je stalo do Vojvodine.
Kako moze staviti Vojvodinu u isti kos sa zvezdom? Pa, Vojvodini se daje samo toliko da prezivi.
Samo kad je u Napretku sve posteno.
Red Marquis wrote:Možda je ovo bio suptilni poziv jednom pravom poštenom sportskom radniku kao što je Milorad Vučelić da ga pozove u partizan?
Ma pizda matora namerno cacka tamo gde zna da ce da nas najvise vredja. On je sebi vec bio upisao povisicu plate pa mu sada krivo sto je izduvao. Izgleda on stvarno veruje da su mu navijaci stopirali transfer na klupu Vose i zato nam sada ovako vraca. A sa toliko godina koliko je nabio u guzicu trebalo bi da ima dovoljno pameti da vidi da se u vezi kadrovske politike kod nas navijaci nista ne pitaju, da tu samo postoje interesi raznih struktura i nista drugo. Na stranu mali milion razloga zbog cega njegov povratak ne bi prijao nijednom pravom Slaninaru (evo ga ovde primer jednog takvog razloga) ali da su ovi hteli ozbiljno da ga dovedu navijaci ne bi mogli to da sprece sve ni da svi izvrsimo ritualno grupno samoubistvo na stadionu samospaljivanjem.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Minja wrote:
AntonioKasano wrote:Ovde funkciju vise nikad nece imati tako da moze da kmeci koliko hoce...
Samo polako. Vec naredne sezone cemo opet citati o potencijalnom uposlenju i slicne stvari. A, rekao je samo istinu. Doduse, moze da se obrce i ovako i onako, ali to je to. Na zalost, tako je kako je.
Minja, mozda je rekao istinu, ali nije rekao celu istinu I nista osim istine. Za celu istinu mu fali onaj deo o crnima, a u poslednje vreme, i o onim Toncetovim nesrecnicima. A izostavio je deo o svom trenutnom klubu. Klubu koji vodi alfa i omega prvobitne akumulacije kapitala u Srbiji sto ga momentalno diskvalifikuje kao moralno i nezavisno okruzenje.

U tom miksu nepostenja, Vojvodina je upravo na mestu gde i tabela pokazuje. Ako joj se dotira, to ide na kasicucu, ili bolje reci infuziju, cisto za zaposlene u radnoj zajednici, a nikako za sportske rezultate.

Kosan je pokazao koliko je go**o, i iskreno se nadam da vise nikom nece pasti na pamet da mu nudi bilo sta ovde.
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/mil ... 05-02-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaista lepa tradicija porodice Jovanic. Tri generacije u Vojvodini :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

http://mondo.rs/a1165040/Sport/Fudbal/R ... ovski.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Solidan intervju Krivokapića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borkovic »

Iako sam bio za to da mu se da sansa,sada kazem ,dobio si je i razocarao,aj zdravo!Nije u pitanju samo losa igra,realno mnogi nemaju kvalitet za super ligu.Prvo sto me je razocaralo,10tak dana do prvenstva rekao ko ce igrati u kako rece najjacem delu tima sredini terena,sto je neprofesionalno,lose utice na igraci koje je spomenuo i one koje nije jos vise,drugo,pred utakmicu sa Zvezdom je na konferenciji rekao,otprililke ovo,jaci su igracki,strucno,organizaciono i u svakom drugom smislu,eeeeej,pa ti si trener Vojvodine primas od iste te Vojvodine platu,treniras momke kojima treba da si uzor i vodja,saradjujes sa tom upravom koja te je dovela iako nije tako dobro organizovana bas ti si pristao na to i niko te nije naterao,vrhunac je ponasanje na konferenciji,odnosno ispalo je tako,osmeh zadovoljstava,cemu to!?Pred savaku utakmicu deklarisani Zvezdas, Lalatovic,govorio je,mi smo Vojvodina nas treba da se plase i postuju,i nije bio omiljen,naprotiv uvek od dela navijaca docekan kao najveci protivnik kluba ,a nije,iako verovatno mnogi ne znaju on je vec bio dogovorio dolazak u Vosu vec ove zime,obozava Novi Sad i Vosu,deo uprave nije hteo ili moga da mu ispuni minimum u igrackom kadru,otisao je nazad u Nis razocaran, posle vec dogovorenog povratka!!!!Krivokapicu nisi ti dobar covek za Vosu!Djuricic rece pre dolaska,rano je za njega,izvinjavam se Djuricicu ocigledno da ja nisam znao neki deo sto je on znao,mozda nije rano vec nije on covek koji moze predstavljati klub,ne mora biti zaljubljen u Vosu,ali je trener mora postovati,kao sto bi svi morali koji su deo kluba!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sla ... 26-02-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Problem je sto ne mozemo da sutnemo na gol (ni nogom, ni glavom), a kad i slucajno dodjemo do prilike, onda se to uradi pocetnicki.
Da li je samo do igraca ili i do treninga i trenera?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ma dzaba tu trener prvog tima. Ne moze trener prvog tima nauciti nekog od preko 30 godina da sutne loptu kako treba, ako ga tome nije naucio trener u petlicima, pionirima, itd.

Subotic zabode golcinu za nas, pita ga novinar sta je uradio, a ovaj odgovori - ''samo sam opalio po njoj''.
Starleta Mihajlovic da golcinu za rad - isti odgovor.

Zanimljiva cinjenica: starleta je i dalje je na tom jednom golu ove sezone. Zasto? Zato sto je sve sto je naucio na nivou - lopta se sutira nogom.
Mislim, ono sta njih onda razlikuje od nekog prosecnog balonskog fudbalera je to sto kad ''opalis'' po njoj zapravo hoces da je posaljes tamo, jer se preko deceniju skoluju za to. U teoriji...

Nisu oni za to krivi. Krivi su treneri koji s njima nisu radili, jer su i oni sami limitirani znanjem. Igrao sam i ja nizeligaski fudbal, pa sam cuo trenera kojem je svaki savet za ofanzivce i njihov sut bio ''opali po njoj, nemoj da filozofiras''.

Zato cu ja uvek vise verovati otpacima omladinskog sistema nekih velikih timova, nego priucienim igracima koji bljesnu na sezonu u ovoj ligi, jer znas da nijedan taj stranac nije proizveden po sistemu ''stap-kanap, samo da moze da trci 90min i da opali po lopti kad treba'', nego je s njim radjeno od prvih koraka, pa je za nivo potreban velikom klubu najcesce presudila kolicina talenta.

Dovoljno je pogledati kosarku danas - imate gomilu Amera koji NBA-u prismrdeli nisu, niti ce, a po Evropi kidaju kao nezdravi, jer su u startu skolovani na daleeeeko visem nivou.
Post Reply