Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Cane »

borrissey wrote:
Turija wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/7 ... o-na-konju
I puno dobrih komentara iz koji bih izdvojio onaj:
Domacin se po kuci poznaje.
Iskreno, ne znam šta da mislim o ovom tekstu. Imam osećaj da se pomalo fabrikuje to stanje totalong raspada i da se prikazuje još gorim nego što ono realno jeste. VOleo bih da grešim, ali kao da je cilj da se kreira javno mnjenje da se stvar ne može popraviti i da je rušenje jedini izlaz.
Ko god i šta god želeo da kreira, treba jasno svima reći da se stadion ne može i ne sme izmeštati sa postojećeg mesta, nikada i ni po koju cenu!!!
Neka to na vreme čuju svi Vučevići, Mirovići, poznati i nepoznati graditelji, bizMismeni, tzv investitori, "vizionari" i ostali šljam kome bi tako nešto možda moglo pasti na pamet. I to nema nikakve veze ni sa trenutnim stanjem stadiona, pozicijom FKV na tabeli, brojnošću tzv i pravih navijača koji dolaze na utakmice itd. Jednostavno, ovo je pitanje oko koga bi se i pored svega uz iole promovisanja i organizacije mogao okupiti veliki broj ljudi, pa čak i onih kojima FKV ne znači ništa posebno ali su svesni da je stadion deo gradskog identiteta. To se mora uvek i u svakoj prilici potencirati,da bagra shvati da im tako nešto nikada neće proći. Nije mogao ni Kole onomad kad je počeo proturati tu priču, pa neće moći ni ovi. Imaju oni sad dosta jada i muke da se bave Promenadom i silnim problemima oko nje, da im neće tako lako ni pasti na pamet ovako neka bolesna ideja. A ako slučajno i pomisle, treba im objaviti rat, pa da ih vidimo ...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Најављивали су на сва звона реконструкцију стадиона а сад ћуте као заливени, то мени не слути на добро
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Marcello »

naseljekolumbija wrote:Најављивали су на сва звона реконструкцију стадиона а сад ћуте као заливени, то мени не слути на добро
"Rekonstruisaće" ga...ali, sa bagerima i pod okriljem noći.

Na nama je da se prebrojimo i stanemo im na crtu. Mislim da je bilo dosta j..nja u zdrav mozak.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Marcello wrote: Na nama je da se prebrojimo i stanemo im na crtu. Mislim da je bilo dosta j..nja u zdrav mozak.

Што је доста-доста је
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by newnowapv »

naseljekolumbija wrote:Најављивали су на сва звона реконструкцију стадиона а сад ћуте као заливени, то мени не слути на добро
Neproverena informacija je da u martu pocinje rekonstrukcija... :sorry:
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

Prvo mora da se izmesti Atletski Klub, a to znaci da njima prvo treba da se napravi stadion. Tek kad oni odu, Karadjordje moze da se rekonstruise onako kako je i planirano, tribina po tribina.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gospodinFKV »

Atletski klub verovatno moze i na Indeks na neko vreme, dok im se ne napravi sta treba.

Ono sta mene plasi jeste to sto ne znamo u koju svrhu se pravi ova uzasno negativna medijska kampanja. Rekonstrukcija? Rusenje? Ovaj stadion treba telima braniti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Ovaj stadion treba telima braniti...
Tacno tako. Ne zato sto je stadion kao takav jako dobar i funkcionalan, jer on to nije, nego zato sto ovi nesposobnjakovici i ugraditelji kakvi nam vec 15 godina vode klub nisu ni takav u stanju da nam sagrade. Samo treba videti ovo sto su do sada rekonstruisali na stadionu i sve je jasno - mali jug totalno ruglo i nefunkcionalan, umesto "kucice" sagradjena tribina koja vec godinama ne moze da dobije upotrebnu dozvolu, sve razlicito, kao da se neko zajebavao (verovatno i jeste)...

Zato bolje nista da ne diraju jer to sto budu napravili moze biti samo jos gore od ovoga sto sad imamo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Go west »

...
СТАДИОН „КАРАЂОРЂЕ“: НОВИ ИЗГЛЕД, НА СТАРОЈ АДРЕСИ – ФОТО!
https://golubica.rs/%D1%81%D1%82%D0%B0% ... B0-%D1%81/
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

Jao samo neka dirau nista oko stadiona molim vas, jer i ono malo sto su prckali po njemu u zadnje vreme bolje da nisu. Sve sto su dotakli je sada totalno nefunkcionalno, a prema standardima kakvi se daju videti na promenadi (totalni fuseraj) nema nade da ce bilo sta da rade kako treba.

Jeste da nam je stadion ruzan dozlaboga i da ne ispunjava ni minimum standarda i da prosto vapi za rekonstrukcijom ali ako ovi budu radili rekonstrukciju necemo imati ni ovakav stadion nego cemo igrati na Kabelu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by fare »

https://www.dnevnik.rs/politika/milos-v ... 08-12-2018" onclick="window.open(this.href);return false;.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Dragojlo »

Pa ovi bi umrli kad po Vođinom nalogu ne bi spomenuli Đilasa i Jeremića u bilo kojoj temi... :oops: Ovom linku i nije mesto ovde jer se ponajmanje spominje stadion.... :roll:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by churguzijanac »

Ja isto neverujem da ce biti nesto od cele price.Mozda nesto i krenu da rade i onda ce na kraju biti spickano.Inace ne znam o kakvoj on vecoj organizaciji fudbalskog takmicenja prica sa stadionom koji ce imati ispod 20.000 mesta.
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Djisa »

churguzijanac wrote:Ja isto neverujem da ce biti nesto od cele price.Mozda nesto i krenu da rade i onda ce na kraju biti spickano.Inace ne znam o kakvoj on vecoj organizaciji fudbalskog takmicenja prica sa stadionom koji ce imati ispod 20.000 mesta.

Pa nije poenta da ispune, nego da obecavaju :mafia:

Eto recimo, kad dobijemo svetsko prvenstvo, utakmice ce se igrati na Karadjordju. :dance2:
Kup je nas!
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Stexman »

Za svetsko kapacitet stadiona mora da prelazi 45 hiljada ako se ne varam.
Post Reply