7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Stexman »

Sve dok svi zajedno ne stanemo iza bilo koje ideje bez obzira dal je dobra ili losa, nece nam biti bolje.
Niti nama sto bojkotujemo niti vama sto odete u nedelju.
Sve dok mogu da nas dele na dva ili vise tabora, bicemo laksa meta za ugnjetavanje!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Koral »

Zahtevi jesu opravdani, ali je bes i revolt trebalo nekako iskazati na stadionu! Bolje da je organizovana akcija da sto vise nas dodje na stadion i da im se pokaze ko je glavni u gradu. Ne mogu da verujem da podrzavate nekakav bojkot i mislite da ce to dati neki rezultat...

Bravo za one koji su se toga setili, sada sedite kuci i gledajte pun Karadjordje cigana na svim tribinama

"Ajmo ceo stadion" ,,, "Javi se zapad"... "Novi Sad je nas"...

Ma divan bojkot!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Pera Centar »

Nazalost nisam u Novom Sadu.

Razlozi zbog kojih se protestvuje su mi skroz razumljivi i smatram da treba da se bori protiv zadrzavanja navijaca Vojvodine posle utakmice na sopstvenom stadionu.

Ali nacin borbe bojkotom utakmice je cista katastrofa.

Mislim da niko nikada u 104 godine kluba nije pozivao na bojkot.

Ali sve mi je ovo vrlo logicno, uprava vuce stetocinske poteze, pa i navijacke grupe koje su vezane za upravu rade to isto.
User avatar
Maki
Posts: 1179
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Maki »

Stexman wrote:Sve dok svi zajedno ne stanemo iza bilo koje ideje bez obzira dal je dobra ili losa, nece nam biti bolje.
Za početak, doći u subotu na trening. Ne vidim da bilo ko može reći nešto protiv prvog dela akcije.
vdn slaninar
Posts: 1038
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

Prvi deo akcije se zanemaruje a mnogo je bitan,treba pokazati ko smo i da nas ima.Bojkot jeste radikalan potez,nikome nije drago sto nece ici da sere po ciganima i brani cast Vojvodine i Novog Sada,al mozda je najvaznije pokazati jedinstvo.Znao sam da ce bojkot izazvati podele,al stvarno vise dosta,vreme je da krenemo napred.Bilo bi dobro za vreme tekme skupiti se na platou Spensa.
draganas
Posts: 203
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by draganas »

Ko to poziva na bojkot ? :evil:

Ovi što sede decenijama u skupštini dok nam se klub raspada ? :twisted:

Bivši navijači Partizana ( Toma Grobar i ekipa ), ovi bez dana radnog staža što su se uglavili na grbaču našoj Vojvodini ?

Ovi što su nam doveli Vukovića DVA PUTA ?


Njih da slušam, pa baš zato ću da povedem klince i da odem na utakmicu, čuj oni sebe nazivaju "Građani Novog Sada privrženi FK Vojvodina" - MORE BRE znamo vas vrlo dobro ! ! ! VI niste nikakvi navijači, vi ste bre Batini plaćenici koji ste tukli navijače Vojvodine koji su se protivili vašim lopovlucima i menadžerskim kombinacijama koje traju do danas.....fuj bre bagro ! ! !
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Marcello »

Evo, ja te pozivam na bojkot! Imam 40 godina, nemam mrlje u "karijeri", uvek sam bio samo običan navijač, samo davao Vojvodini koliko mogu, nikad ništa uzeo. I sam sam svestan da igramo igru "na litici", koja može da pukne kao mehur od sapunice. Osećam sve ovo kao neku moralnu obavezu i možda zalog za budućnost....da opet, možda jednog dana, bude: "Mi smo jedno, to je naša snaga".
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by recni galeb »

Subota stadion, nedelja ulica... :lala:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

021 : Dogovor uprave Voše i policije: Zvezdini navijači sa juga poslednji izlaze sa stadiona
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... diona.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Salvador »

Ovo je ok, sada da dođemo u što većem broju da podržimo Vošu.
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by N13 »

Sjajne vesti!

Nadam se da ce sad i navijaci zvanicno odustati od bojkota i da cemo se pojaviti u sto vecem broju!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Danilo »

E sad bojkotasi da vas vidimo.
Uprava je odradila svoje.
Sad da vidimo da li cemo mi nase
Svi na stadion da , da gazimo blizance
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by AntonioKasano »

Uprava je zasluzna za promenu odluke policije?
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Prioritet pri izlasku sa stadiona Karađorđe nakon utakmice između Vojvodine i Crvene zvezde imaće navijači sa zapadne i sedećih tribina, saznaje 021.rs.
Спада ли и север у ово или ће и он бити закључан?
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by N13 »

CRD FCV wrote:
Prioritet pri izlasku sa stadiona Karađorđe nakon utakmice između Vojvodine i Crvene zvezde imaće navijači sa zapadne i sedećih tribina, saznaje 021.rs.
Спада ли и север у ово или ће и он бити закључан?
Nije precizno definisano, ali i ako budu zakljucani, verovatno nece dugo. Ova recenica je po meni kljucna:

"Zvezdini navijači sa južne tribine biće zadržani sve dok se stadion ne isprazni. To je dogovoreno na današnjem sastanku predstavnika policije sa upravom kluba."

To znaci da necemo cekati da se stoka razidje iz grada, jer oni izlaze poslednji.
Locked