Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:
Djisa wrote:cak i cigani to rade uvijenije
Otisao si predaleko i post ranije, ali si sad pomerio granice...

Cigani to rade uvijenije, jer im se moze. Igraju 30+ tekmi s filijalama, nemojmo biti naivni. Kad ne mogu da dobiju, itekako pribegavaju ovim metodama (crveni Anticu, penal Vukasovica, gol sa atletske staze onom drugom kanceru, itd itd), samo sto se medijska masinerija ne pokrece na ciganske kradje. Nemojmo od okupiranog kluba, koji je u istom sosu kao i mi (samo je eto na njih red sad da budu ''treci najbolji klub u Srbiji'') praviti veceg blizanca od blizanaca. Toncev taj je samo kljusina glupa, koja podseca na one lokalne seljoberske politicare (Palma, Velja Ilic, vazduplohov,...), pa nema mentalni kapacitet da krade perfidnije.

U principu, zao mi je Nisa, jer nece cigani pasti na mac kad padne ova vlast, vec Radnicki...
Znaci, i ti si se slozio da cigani rade uvijenije jer im se moze. To je bila i moja poenta.
Kup je nas!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

naseljekolumbija wrote:Они можда и јесу окупирани али да је то случај са нама, да нам свирају овакве небулозе итд. мене стадион не би видео. Причање о неком фудбалу и такмичењу је смешно кад већ другу сезону од истог праве циркус и срамоту.
Po tom principu upitno je i bitisanje na ovom forumu kao i sve sto ima veze sa domacim fudbalom.Nije da nekom nesto prebacujem, nego se i sam pitam da li vredi uopste pratiti domaci fudal, jer samo lopovima dajemo legitimitet
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

gospodinFKV wrote:
Djisa wrote:cak i cigani to rade uvijenije
Otisao si predaleko i post ranije, ali si sad pomerio granice...

Cigani to rade uvijenije, jer im se moze. Igraju 30+ tekmi s filijalama, nemojmo biti naivni. Kad ne mogu da dobiju, itekako pribegavaju ovim metodama (crveni Anticu, penal Vukasovica, gol sa atletske staze onom drugom kanceru, itd itd), samo sto se medijska masinerija ne pokrece na ciganske kradje. Nemojmo od okupiranog kluba, koji je u istom sosu kao i mi (samo je eto na njih red sad da budu ''treci najbolji klub u Srbiji'') praviti veceg blizanca od blizanaca. Toncev taj je samo kljusina glupa, koja podseca na one lokalne seljoberske politicare (Palma, Velja Ilic, vazduplohov,...), pa nema mentalni kapacitet da krade perfidnije.

U principu, zao mi je Nisa, jer nece cigani pasti na mac kad padne ova vlast, vec Radnicki...
+101 S tim sto samo ne znam zasto si rekao da Toncev samo podseca na pomenute, kada je isti, samo malo nepismeniji...
Mnogo ljudi, ljudi koji su isli godinama ne ide vise na stadion,a mi koji i dalje idemo - ne idemo jer se slazemo sa situacijom, vec jer bez stadiona i naseg gradskog kluba jednostavno ne mozemo..
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

http://www.butasport.rs/fudbal/miskovic ... o-potrebi/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne znam dobro kako je Napredak funkcionisao, ali ne secam se da je bio u aferama. Mozda neki neocekivan rezultat, ali to se desava i bez dogovaranja?
Sve sto je na linku napisano, moglo bi stajati i ovde.
Medjutim, protest klubova, skoro uvek, ide pojedinacno, kad se zestoko ocepe, a nikad u zajednickom udruzivanju za boljitak domaceg fudbala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Turija wrote:http://www.butasport.rs/fudbal/miskovic ... o-potrebi/
Ne znam dobro kako je Napredak funkcionisao, ali ne secam se da je bio u aferama. Mozda neki neocekivan rezultat, ali to se desava i bez dogovaranja?
Sve sto je na linku napisano, moglo bi stajati i ovde.
Medjutim, protest klubova, skoro uvek, ide pojedinacno, kad se zestoko ocepe, a nikad u zajednickom udruzivanju za boljitak domaceg fudbala.
A pa to je zbog sitnih dusa fudbalskih pa i trenerskih.Nas bivsi trener tralalatovic je odlican primer.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Minja wrote:Pa sad, nakon ovog prolaza zvezde, drzava je dobila sta je htela, sve te price raznih drugih klubova vise niko nece slusati. Realno, ni do sada nije. Stvari ostaju kakve su bile, verovatno jos sumornije po fudbal u ovoj zemlji. zvezda ce sada imati jos vise i jos bolje, dominirace narednih 50 godina, ili do nekog meni nezamislivog scenarija, tu dileme nema, a svi ostali mogu lagano na fudbalski odmor. Biti ili ne biti ikebana, to vec jeste dilema
Ko ce prvi biti u prilici da im cestita? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Cao, zdravo... :toilet:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by borrissey »

Sve sve, ali da se u kafiću u PK gleda zvezda na TVu... Novi Sade, teraj se u k***c krasni!

:pegla:
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Mučno je i posetiti sportsku stranicu Dnevnika trenutno...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Ja sam u procesu opšte cenzure od juče. I opet iskaču odsvud.
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Maki »

borrissey wrote:Sve sve, ali da se u kafiću u PK gleda zvezda na TVu... Novi Sade, teraj se u k***c krasni!

:pegla:
I limanski kafići sinoć prepuni histerične stoke.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Ken mahniti »

Maki wrote:
borrissey wrote:Sve sve, ali da se u kafiću u PK gleda zvezda na TVu... Novi Sade, teraj se u k***c krasni!

:pegla:
I limanski kafići sinoć prepuni histerične stoke.
E pa gospodo draga,bolno ali istinito.A što je najgore mi smo i to i omogućili svojim delovanjem,odnosno nedelovanjem.
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by CRD FCV »

Minja wrote:Nama fali ideologija. Fudbalska ideologija. To je problem. Identitet.
То је то :lala:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Ушли јесу у ЛШ, али пролеће у европи дочекати неће. У овој групи нула 0 бодова је њихова реалност. Додуше нашима се тресу гаће још од понедељка.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Nismo dotakli dno, vec smo otisli u minus. Mislim da se NS vise nece navijacki oporaviti i da ce nas, kao i ostatak Srbije, progutati. Kroz 10-ak godina necemo imati decu koja navijaju za Vojvodinu.


Vezano za upravu... Evidentno je da su i oni dovedeni da pomognu projektu koji ima za cilj ovo sto sam naveo iznad. Pa gde jos u svetu postoji primer da se klub ne oglasava u vezi neceg tako zdravorazumskog???!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply