Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

ernesto wrote:...nema ni 0,00001 % da se vrati kod nas!
To ipak znaci da postoji sansa, mala ali postoji :mrgreen:
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Treba uzeti Nemanju Tekijaskog iz Zeljeznicara iz Panceva.Igra na poziciji C.Beka i bio bi naj vece pojacanje.Inace je 1997 godiste.Da sam ostao u Radnickom ja bih ga uzeo.
Djumi,Nemanja je kontaktiran i rekao je da ga tri superligasa traze(Nis,Backa i Spartak),nista jos nema potpisano!
Sasi Drakulicu je poslat broj telefona Nemanjin i sve ostalo mu je receno!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Ернесто морам нешто да та питам - ко си ти? :D :mrgreen:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ernesto, nije li malo neozbiljno cimati svakog fudbalera koji se spomene na forumu? Nemam nista protiv, i cenim da se cimas vise od nekih ljudi u klubu, samo mi deluje pomalo smesno da neko od navijaca na taj nacin bas za svakog fudbalera koji se spomene na forumu radi :)
Sto se tice Kojasevica, ja se iskreno nadam da ce posle kompletnih pripema pokazati mnogo vise. Ovo sto je pokazivao jeste bilo dobro, pre svega jer su ostali bili ocajni. Ima kvaliteta, ali je sa fizikom bio bas bas tanak ceo prvi deo sezone.
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

[quote="Neizlecivi"]Ernesto, nije li malo neozbiljno cimati svakog fudbalera koji se spomene na forumu? Nemam nista protiv, i cenim da se cimas vise od nekih ljudi u klubu, samo mi deluje pomalo smesno da neko od navijaca na taj nacin bas za svakog fudbalera koji se spomene na forumu radi :)

Ja kontaktiram a Buta pise :D
Da su nas uprave slusale makar 10% igraca koje smo svih ovih godina spominjali na ovom forumu,klub ne bi 0 eura bio zaduzen!
Ne vidim energicnost kod sportskog sektora,pre svega mislim na Drakulica!
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

naseljekolumbija wrote:Ернесто морам нешто да та питам - ко си ти? :D :mrgreen:
Ranko Stojic ovde :lala:
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post by Del_Boske »

Michael Yokhin
‏@Yokhin
пре 21 сат
Rubin Kazan want to get rid of Alex Song, Yann M'Vila, Maxime Lestienne and Ruben Rochina as soon as possible.
Anyone interested?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ernesto wrote:Ranko Stojic ovde :lala:
To bi bio najbolji tvist u istoriji ovog foruma, svega mi :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Rabba wrote:
ernesto wrote:Ranko Stojic ovde :lala:
To bi bio najbolji tvist u istoriji ovog foruma, svega mi :lol:
Хахаха, дефинитивно :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:Ranko Stojic ovde :lala:
Pogibeh :rolll: :rolll: :rolll:

Salu na stranu, slazem se - da je bilo ko, bilo kad, dosao na forum i besramno ''ukrao'' par ideja, klub bi danas bio u potpuno drugacijem stanju. Takodje, to podrazumeva da je bilo ko radio u interesu kluba, a to odavno nisam video... :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Turija wrote:
Душан wrote:
Rabba wrote:Baš nešto razmišljam, Subotić na levom krilu, Stanisavljević na desnom, Park na špicu a iza njih Mesarović i Zličić(ne istovremeno)... Makarić i Mitošević iza, a u odbrani Veselinović, Lazarević, Hrubik(ako ga vratimo iz Mačve) i jedan zajeban centarhalf, tipa Stepanova... Na golu sa trakom Rockov. Hm. Mogao bih da se poistovetim sa ovakvom ekipom...
Не верујем да је Столица дошао да се бори за опстанак.
Ako se ovakvom puzevom brzinom i neformiranim budzetom bude resavao prelazni rok, verujem da ce Stolica napustiti Novi Sad, pre nego sto se krene za Tursku.
Uprava je imala dovoljno vremena da se pripremi za prelazni rok (finansijski) i znala je na sta dolazi.
Ako nema plan i resenje za konsolidaciju, cemu onda sva ta prica o oporavku Vojvodine?
Nama treba najmanje 3 nadprosecna igraca i to odmah. Nema vremena za razigravanje dovedenih.
Ovo iznad sam napisao pred Bozic, a danas u Zurnalu razgovor sa trenerom Stolicom, sasvim ocekivan.
Ne moze se u sportu spavati i kupovati vreme. Prelazni rok je berza i kasnjenje je put u propast. Sport ne trpi komociju i obecanja bez pokrica. Predosetio sam kako ce reagovati nas novi trener, jer on to jako dobro zna. Zato sam i napisao da ne ode on pre iz Vose, nego sto ekipa ode u Tursku na pripreme.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5830 ... i-iz-kluba" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

ernesto wrote:Treba uzeti Nemanju Tekijaskog iz Zeljeznicara iz Panceva.Igra na poziciji C.Beka i bio bi naj vece pojacanje.Inace je 1997 godiste.Da sam ostao u Radnickom ja bih ga uzeo.
Djumi,Nemanja je kontaktiran i rekao je da ga tri superligasa traze(Nis,Backa i Spartak),nista jos nema potpisano!
Sasi Drakulicu je poslat broj telefona Nemanjin i sve ostalo mu je receno!

ernesto ti si ga kontaktirao preko fejsbika i on mi je to rekao.Zvao ga je i Sale Drakulic danas.Pohvala za Saleta...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Nisam preko fejsa,no to je manje vazno....Najbitnije da ispadne dobro.
ps(Djumi a pohvala za mene)? :shock:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

ernesto wrote:Nisam preko fejsa,no to je manje vazno....Najbitnije da ispadne dobro.
ps(Djumi a pohvala za mene)? :shock:
Za tebe ce biti ako dodje u Vosu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 09-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply