Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Којашевић до краја сезоне само у Воши

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 05-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
U istoj situaciji je i Saničanin, dok nisam siguran za Ivicu Jovanovića. On je svoju poslednju tekmu na Islandu odigrao 2. jula. Ne znam da li je tad kod nas već počela sezona. Naravno, novinari ne bi bili novinari kad ne bi izneli nepotpune informacije. Kojašević može da se vrati u Vardar, i da igra za njih. Kao i Saničanin u Lučane.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Izvinjavam se na uzastopnim postovima.

Alivodić o Alivodiću:
Енвер Аливодић у интервјуу за Журнал wrote: - Уговор ми је истекао, али не желим да мењам Напредак ни за један други домаћи клуб. Отишао бих само у случају повољног иностраног ангажмана, али реално, имам већ доста година да бих могао да добијем понуду какву желим. Као неко ко иза себе има дугогодишњу каријеру, а променио сам и доста клубова, могу да дам објективну оцену и тврдим да је Напредак велики клуб и верујем да ћу се са председником Марком Мишковићем договорити о наставку сарадње.
Показали смо јесенас против најбољих да нам је место уз њих, а наставићемо у другом делу шампионата узлазном линијом. Чињеница је да је садашњи шеф подигао целу екипу, стари је то лисац, велики мајстор свог заната. Да нас нису повреде омеле, било би још боље, а убеђен сам да ћемо под Косановићевом диригентском палицом на пролеће бити ноћна мора за све.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

I ja sam cuo za Koajesvica da mu je povecana plata za duplo a beze od Ace posto kao nemaju para....
Nema nikakve logike!
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zašto su mu povećali platu? Jesu li barem produžili ugovor sa njim? Ovako nema smisla.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Od nekih naših bivših igrača, Šušnjar je izgleda završio epizodu u Letoniji, dosta neuspešno. Možda razmisliti o njemu?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:I ja sam cuo za Koajesvica da mu je povecana plata za duplo a beze od Ace posto kao nemaju para....
Nema nikakve logike!
Cekaj, sa 5 hiljada mesecno su mu povecali na 10???
Za cega? Da sa 2.5 trazi povecanje na 5, samo bih mu pokazao gde su vrata.

Sto se Susnjara tice, za njega je i ova starleta izmislila fudbal. Epitom jedva prosecnog igraca.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Hoće li sad igrati 2 puta bolje?
Izgleda za nekog ima, za nekog nema :?:
:greenbutt:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Trio Subotić-Kojašević-Stanisavljević ne deluje ni malo loše. Uz solidnog špica to bi bilo odlično za naše uslove.

Kada bi se nekako oslobodili Jovanovića i Mihajlovića i taj novac preusmerili na jednog ali boljeg tipa Georgijević to bi za našu ligu bilo odlično.

Drugi i treći napadači bi mogli biti Mirosavljev i mlađi Zličić.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Trio Subotić-Kojašević-Stanisavljević ne deluje ni malo loše. Uz solidnog špica to bi bilo odlično za naše uslove.

Kada bi se nekako oslobodili Jovanovića i Mihajlovića i taj novac preusmerili na jednog ali boljeg tipa Georgijević to bi za našu ligu bilo odlično.

Drugi i treći napadači bi mogli biti Mirosavljev i mlađi Zličić.
Nekoliko puta sam spomenuo, a mislim da i sad to može da se primeni, ako Kojašević ostaje, treba njega gurnuti na špica. Odlično smo funkcionisali sa Malbašićem kao najisturenijim, a deluje mi da bi Kojašević mogao izvući sezonu do kraja. Bespotrebno mi deluje Georgijević, uzimajući u obzir stanje u kojem smo. Dodatno, Park je tu, ako ostane. Ne sviđa mi se nikako ekipa bez Mesarovića i Zličića. Ako smo sačekali Malbašića i Jovančića, zašto ne bismo sačekali i našu decu? Za rezerve se apsolutno slažem. Mirosavljev i mlađi Zličić, uz Parka, i ništa ja tu ne bih više dirao na špicu. Što se ofanzivnog dela ekipe tiče i više nego dovoljno. Ne treba očekivati Stanisavljevića, koliko mi se čini. Ako je dato zeleno svetlo za ostanak Kalezića, da mu Stanisavljević sedi na klupi... Ne ide mi to. Kako stoje trenutno stvari, ofanzivni deo ekipe nam je poprilično pokriven, i nisam siguran da bismo se trebali fokusirati na taj deo ekipe, gotovo uopšte(uz izuzetak Stanisavljevića, jel). Ako pogledamo krila trenutno, tu su Subotić, Kojašević, Kalezić, mladi Živković(kakav je takav je...), Nešković kojeg ne smemo propustiti(prvi igrač u istoriji FKV rođen posle 1.1.2000. sa 10+ nastupa), a na krilo mogu i Park i mlađi Zličić. Dalje, još uvek je neizvesno šta će biti sa Cebarom, recimo.

Sama neizvesnost oko Jovančića je, nadam se, naterala upravu da reaguje po pitanju zadnjeg veznog. Vukasović je u katastrofalnom padu forme. Takođe, Vujanović ničim nije opravdao bivstvovanje u FKV. Makarić, Luković i Mitošević, i to je to čak i uz ostanak, recimo, Vukasovića.

Najveći problem imamo nazad. Situacija sa Moglijem i Antićem je nepoznata. Obojica ulaze u poslednjih 6 meseci ugovora. Lazarević čeka svoju šansu, i nadam se da će je i dobiti na proleće, konačno. Ko god ga je gledao na Proleteru, imao je samo reči hvale za njega. Levo imamo Devetaka. Ali ni za jednog ni za drugog nemamo pokriće, za slučaj da odu Antić i Mogli. Doduše, mladi Tegeltija, isto naš klinac je takođe debitovao još 2016. On je levi bek. Fali nam pokriće za centarhalfove. Tu su Saničanin i Veselinović, i to je otprilike to. Rezerve za njih bukvalno nemamo. Ja se nadam jednom kvalitetnom centarhalfu, koji bi izbacio Saničanina iz 11, uz kojeg bi Veselinović mogao rasti kao igrač. I još jedna rezerva.

Golmana imamo 7 registrovanih trenutno.

Nadam se, konačno, jednom rezonskom prelaznom roku. Avramovskog vratiti Olimpiji, odlasci Vujanovića, Jovančića i/ili Vukasovića, pustiti i Moglija i Antića, ratosiljati se Jovanovića i Mihajlovića(pogotovo Mihajlovića). Uz planirane a još uvek neozvaničene odlaske(Bureković, Babić, Kosnić, Djeziri). Jedan iskusniji kvalitetni centarhalf, opciono jedan za rezervu(možda još nekog klinca promovisati bar na klupu?), rezervni desni bek, možda i levi. Mitošević, Makarić, Luković i zameniti Kalezića za Stanisavljevića.

Eto, analiza prelaznog roka u 1000 reči, možda i manje :lol:

p.s. Pričam o Luki Lukoviću, ne o Andriji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mi nemamo ni kvalitetnog izvodjaca prekida, a bez takvog igraca ozbiljna ekipa ne moze biti. Ja bih vratio i Stanisavljevica i Burekovica. Posle ovih promena u Vosi, mislim da bi se Burekovic vratio. Ne igra se prvenstvo sa 11 igraca.
Takodje, obavezno nam treba jos jedan kvalitetan i iskusan stoper. Bez njega ce razvoj Veselinovica biti usporen, a odbrana nestabilna.
I ja sam cuo da je mladi Lazarevic veoma talentovan i treba poceti ozbiljno racunati na njega.
Resiti status Parka, pa i ako ostane, pokusati sa njim i dovesti jos jednog cfora. Ja nekako vidim Kojasevica vise kao organizatora igre, nego cfora, pogotovo sto je tesko naci kvalitetnu ,,desetku", bez ozbiljne investicije.
Jako nam fali brzo krilo u timu da preporodi nas napad.
Mislim i da ce Stolica traziti daleko aktivnije bekove na terenu, pogotovo naseg levog beka. Koliko sam ja video od Antica je to iluzorno ocekivati, jer prirodno ne moze, bez obzira na zelju i zahteve. Antic je samo solidan defanzivac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Sad sam se cuo sa Burekovicem,znaci nema ni 0,00001 % da se vrati kod nas!
I pored toga sto sam mu rekao da je dosla nova uprava,novi trener,Sport.Dir.....
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

https://www.transfermarkt.com/marko-mir ... ler/430327" onclick="window.open(this.href);return false;

I desni bek i stoper!
Samo sto Sutra ide da potpise za Celje,jbga....
Treba nam skauting sluzba!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:I pored toga sto sam mu rekao da je dosla nova uprava,novi trener,Sport.Dir.....
Njemu bi ovo bila cetvrta uprava za godinu i nesto, koliko je decko u klubu. Scepanovic, Gajic, one dve jos vece propalice, i sad ova uprava. Sve to njemu vrlo malo znaci, kad nista u Vojvodini nije stabilno.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

gospodinFKV wrote:
ernesto wrote:I pored toga sto sam mu rekao da je dosla nova uprava,novi trener,Sport.Dir.....
Njemu bi ovo bila cetvrta uprava za godinu i nesto, koliko je decko u klubu. Scepanovic, Gajic, one dve jos vece propalice, i sad ova uprava. Sve to njemu vrlo malo znaci, kad nista u Vojvodini nije stabilno.
Treba uzeti Nemanju Tekijaskog iz Zeljeznicara iz Panceva.Igra na poziciji C.Beka i bio bi naj vece pojacanje.Inace je 1997 godiste.Da sam ostao u Radnickom ja bih ga uzeo.
ps.Veliko hvala za prethodne postove i i Srećan Božić onima koji ga slave.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post by Del_Boske »

ernesto wrote:Sad sam se cuo sa Burekovicem,znaci nema ni 0,00001 % da se vrati kod nas!
I pored toga sto sam mu rekao da je dosla nova uprava,novi trener,Sport.Dir.....
Било би мало превише, не умире од глади човек...
Post Reply